Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Crotone - 15. prosince 2020   18:30

0:0
(0:0)
Udinese
Musso – Becao, Bonifazi, Samir – Molina (80. Stryger Larsen), de Paul (C), Arslan, Pereyra, Zeegelaar – Nestorovski (65. Deulofeu), Pussetto.
Scuffet, Carnelos – Coulibaly, Deulofeu, Makengo, Lasagna, Mandragora, Palumbo, ter Avest, Stryger Larsen, Walace, Rigo.
Di Martino – Vivenzi, Prenna
Dacia Arena
Crotone
Cordaz (C) – Golemić, Marrone, Cuomo – P. Pereira, Messias (82. Dragus), Petriccione (82. Zanellato), S. Molina, Reca – Rivière (55. Henrique), Nwankwo.

Je konec! Dnešní utkání nakonec branku nenabídlo a logicky skončilo bezbrankovou remízou. Také ve druhém dějství mělo Udinese mnohem více ze hry, přičemž si dokonce vypracovalo několik velice slibných šancí, nicméně ani jedna z nich neskončila za brankářem Cordazem. Crotone toho směrem dopředu moc nepředvedlo, ani v průběhu druhého poločasu nedokázalo vážněji ohrozit domácího brankáře Mussa. Pro Udinese se tak jedná o celkem zbytečnou ztrátu bodů, naopak nováček soutěže je za cenný bod určitě rád.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:2. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 13:17.
90+3'
90+2'
Jenomže ani z tohoto mráčku nezapršelo. Před pokutovým územím navíc skončil na zemi hostující Henrique, který Cordazovi vybojoval odkop od branky.
90+1'
Rohový kop pro Udinese, jedna z posledních šancí na skórování.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Stále čekáme na první branku tohoto zápasu, ještě musíme počítat s nastavením.
88'
Udinese znovu rozjelo kombinaci na útočné polovině, jenomže Crotone brání v plném počtu před šestnáctkou.
87'
Žlutou kartu dostává Denis Dragus (FC Crotone).
87'
V pokutovém území si kopl míč daleko od kopačky domácí Pussetto, který ho nezastihl před brankovou čárou. Cordaz nebude s rozehrávkou pospíchat.
86'
Střídající Larsen se u postranní lajny pokoušel spolupracovat s De Paulem, který na prudkou nahrávku neměl šanci dosáhnout. Crotone bude opět vhazovat.
85'
O provedení dalšího vhazování se tentokráte postaral Reca, který si ve středu hrací plochy vybral volného Molinu, jenž se ovšem s míčem daleko nedostal.
82'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Jacopo Petriccione, přichází Niccolò Zanellato.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Junior Messias, přichází Denis Dragus.
81'
De Paul si vzal na starost i další rozehrávku volného kopu, kterou poslal do přehuštěného prostoru. Tam patičkou prodlužoval Arslan, avšak bez většího úspěchu.
80'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Nahuel Molina, přichází Jens Stryger Larsen.
79'
Míč z pokutového území dokázal dostat hostující Golemic, který ho raději odvracel až ke středovému kruhu, kde si ovšem na něj počkal středopolař Pereyra.
78'
Žlutou kartu dostává Eduardo Henrique (FC Crotone).
77'
Útočným faulem si na opačné straně pomáhal Molina, který poměrně zbytečně zatáhl za dres domácího De Paula. Rozehrávky se ujme sám brankář Musso.
76'
Udinese není přáno! Nahrávka pod sebe našla v palebné pozici Pussetta, který ani tentokráte nenašel recept na brankáře Cordaze.
75'
Tento rohový kop se nakonec snášel k přední tyči, kde se ještě povedlo prodloužit míč za sebe Zeegelaarovi. Hostující brankář Cordaz si padající balón pohlídal.
74'
Nyní si obrannou povinnost dokázal splnit hostující Molina, který za sebe nepustil další nahrávku od Deulofeua. Udinese si přesto vyzkouší další rohový kop.
73'
Máme před sebou závěrečnou dvacetiminutovku tohoto zápasu, na první branku stále čekáme. Udinese stupňuje svůj nápor, avšak Cordaz stále drží čisté konto.
72'
V pokutovém území se poroučel k zemi domácí Pereyra, Udinese ovšem neuspělo s žádostí o zisk penalty. Hlavní sudí celou situaci dost možná ještě projedná.
71'
Nyní měl možnost vhazovat z pravé strany Pereira, který si ovšem vybral pouze obsazeného spoluhráče. Ten se daleko nedostal, zastavil ho totiž Zeegelaar.
70'
Molinovi se ještě povedlo udržet míč před postranní lajnou, nakonec ho předal na vedle stojícího Arslana, jehož nadýchaná kolmice skončila na noze soupeře.
67'
Udinese se znovu radovalo z vedoucí branky, avšak ani ta v tomto případě neplatí. Nahrávka zachytila Molinu v ofsajdu, který se aktivně zapojil do akce.
65'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ilja Nestorovski, přichází Gerard Deulofeu.
64'
Poté to Pereyra po chvilkovém driblinku s míčem zkoušel roztažením do pravého prostoru, kde se sice nacházel Molina, jenomže před ním zakročil Marrone.
63'
Zničehonic šance pro domácí! Do pokutového území přiletěl přízemní centr, který si dokázal najít Pussetto, s jehož zakončením si Cordaz poradil.
62'
Je za námi zhruba hodina hry, úvod druhého poločasu zatím nepřináší atraktivní podívanou. Hra se hodně často kouskuje, což vyhovuje spíše hráčům Crotone.
61'
Z hodně velké vzdálenosti se o zakončení pokoušel domácí Arslan, který to nemyslel vůbec špatně. Jeho pohotová rána směřoval doprostřed do rukou brankáře.
60'
Pokus o vysunutí Henriqueho hostujícímu celku nevyšel, navíc se jednalo o ofsajdové postavení, což potvrdil také opakovaný záběr. Bonifazi tak rychle rozehrál.
59'
V posledních minutách nesledujeme zrovna pohlednou podívanou. Hosté se sice s míčem dostali ke středovému kruhu, jenomže Messias musel nahrávat zpět.
58'
Do protiútoku se poté chystal vydat hostující Petriccione, který ho ovšem příliš uspěchal. Jeho nahrávka totiž směřovala na domácího Becaa, jenž uklidnil hru.
57'
Hodně prostoru měl na pravém křídle hostující Pereira, který to nakonec vzal sám na sebe. Jeho rána vystoupala vysoko nad, Musso tak nemusel zasahovat.
56'
Po chvilkovém ošetření se znovu pokračuje ve hře. O autové vhazování z levé strany se postaral domácí obránce Zeegelaar, kterému pomohl kolega Nestorovski.
55'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Eduardo Henrique.
54'
Až nyní je hra znovu přerušena. Hlavní sudí se okamžitě běžel podívat na zdravotní stav hostujícího Recy, ke kterému přispěchal také lékařský personál Crotone.
53'
Crotone se pokoušelo útočit přes levou stranu, jenomže Reca se nedostal hned přes prvního protihráče. Hostující záložník skončila na zemi, sudí nechává pokračovat.
52'
Po jednom z dalších soubojů byl za cenu nedovoleného zákroku zastaven hostující Reca, což se nelíbilo domácím. Hlavní sudí svůj verdikt pochopitelně nezmění.
51'
Ve druhém dějství se poprvé k míči dostal také brankář Musso, který také v tomto případě zvolil rozehrávku po zemi. Ta směřovala na kopačku Bonifaziho.
50'
K velice pohotovému pokusu se na opačné straně dostal Arslan, jehož rána nakonec směřovala kousek vedle branky. Brankář Cordaz se pouze prolétl vzduchem.
49'
Poté zkoušel do pokutového území odcentrovat záložník Petriccione, který poslal nabídku k penaltovému puntíku, kde si ale nedovoleně počínal forvard Simy.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali pozvolnou kombinaci Crotone na jeho vlastní polovině. Cuomo poté zkoušel najít Recu, jenž přišel o balón.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl ani jednu branku. Sledovali jsme poměrně vyrovnanou podívanou, avšak směrem dopředu bylo nebezpečnější Udinese, které se sice jednou radovalo ze vstřelené branky, avšak ta nebyla uznána kvůli ofsajdu. Crotone se za celý první poločas nedostalo do jediné vyložené šance, domácí brankář Musso tak neměl zrovna moc práce. Do druhého poločasu je tak vše otřevřené, určitě by atraktivitě utkání prospěla rychlá branka.
45+1'
45'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
44'
Udinese se před malým momentem dostalo do další slibné šance, avšak ani ta k vedoucí brance nevedla. Nebylo tomu tak ani po následném rohovém kopu.
42'
O nahrávku se přihlásil domácí Molina, jenomže Arslan našel pouze kopačku soupeře. Z následného protiútoku pálil z dálky Riviere, který netrefil domácí svatyni.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Žlutou kartu dostává Jacopo Petriccione (FC Crotone).
38'
Další faul, tentokráte se provinil napadající Golemic, který taktickým zákrokem poslal na zem domácího Molinu.
37'
Pereyra to vymyslel velice šikovně. Patičkou totiž za sebou našel Pussetta, který měl sice na centr hodně času, přesto poslal míč daleko za branku soupeře.
36'
Na pravém křídle dokázal převzít nahrávku Pereira, který si netroufl na průnik podél autové lajny. Místo toho zpětnou přihrávkou znovu hledal Golemice.
35'
Znovu jsme sledovali nedovolený zákrok, kterému domácí Nestorovski hodně divil. Výrok sudího ovšem zůstává v platnosti, volný kop bude rozehrávat soupeř.
34'
Je za námi třetina hry, nicméně na první branku tohoto zápasu stále čekáme. Udinese je i nadále směrem dopředu aktivnější, Crotone se však brání dobře.
33'
Tutovka pro domácí! Udinese se totiž vrhlo do protiútoku, při kterém se k hranici pokutového území dostal De Paul, po jehož nahrávce pálil doprostřed Nestorovski.
32'
Středem hrací plochy si to poté chtěl namířit hostující Messias, který neměl moc času na práci s míčem. Nakonec z toho byl zisk autového vhazování pro domácí.
31'
Hodně prostoru měl kolem sebe domácí Arslan, který se nakonec pokoušel přenést hru na pravou stranu. Tam se nacházel volný Molina, jenž převzal balón.
30'
De Paul si vzal na starost rozehrávku volného kopu zhruba ze třiceti metrů od branky soupeře. Jeho zakončení nakonec směřovalo do dobře postavené zdi.
29'
Udinese se po zisku míče vrhlo na soupeřovu polovinu, kde moc dlouho nevydrželo. Arslan totiž zpětnou nahrávkou hledal Samira, který znovu přenášel hru.
28'
Žlutou kartu dostává Junior Messias (FC Crotone).
27'
Hodně chytře to zkoušel vyřešit hostující Molina, kterému se na levém křídle nabídl ke spolupráci Reca. Na poslední chvíli ovšem zodpovědně zakročil Becao.
26'
Ten se nakonec kroutil směrem od branky, nakonec ho dokázal pohotově odvrátit hostující Messias, který si u středového kruhu dokráčel pro zisk volného kopu.
25'
Jako poslední se nakonec míče dotkl hostující Cuomo, od jehož kopačky směřoval hrací předmět ven z hrací plochy. Hráči Udinese tak mají další rohový kop.
22'
Udinese se sice radovalo z první branky, avšak ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí. Naběhnuvší Pussetto se skutečně nacházel za obranou soupeře!
21'
Po rychlé rozehrávce se na pravém křídle pokoušel dostat k míči Pereira, který nakonec na něj nedosáhl. Po další nepřesnosti se bude odkopávat od branky domácích.
20'
Nováček soutěže si poté na vlastní polovině došel pro faul, napadající De Paul totiž místo balónu zasáhl nohu Cuoma. Druhý jmenovaný stále leží na trávníku.
19'
Crotone nyní uklidnilo hru na vlastní obranné polovině, kde se středopolař Petriccione dostal do menších problémů. Nakonec musel přihrávat zpět na Golemice.
18'
Na opačné straně si nebezpečně k zadní tyči nabíhal křídelník Reca, kterému moc nescházelo. Míč nakonec skončil v zámezí, rozehrávat tak bude Musso.
17'
Snadná práce pro hostujícího brankáře Cordaze, který střelu doprostřed své branky dokázal pohodlně chytit. Znovu jsme sledovali vyhození míče do strany.
16'
Také Crotone mělo k dispozici první rohový kop, který ovšem nepřinesl nic nebezpečného. Domácí poté podnikli rychlý protiútok, který skončil na noze Golemica.
15'
K rozehrávce standardní situace se nakonec postavil Messias, který to pohotově zkoušel přímo na branku. Brankář Musso byl donucen k prvnímu zákroku.
14'
Kousek od pokutového území si útočným faulem pomohl hostující Molina, který místo míče trefil soupeřovu nohu. Záhy si ovšem nedovoleně počínal De Paul.
13'
Cordaz se po chvilkovém ležení na zemi znovu postavil na nohy a sám tak mohl poslat míč zpět do hry. Jeho rozehrávka nakrátko nakonec našla Marroneho.
12'
Po dalším souboji pro změnu skončil na zemi hostující brankář Cordaz, kterému pořádně naložil jeho vlastní spoluhráč. Pokračovat se bude rozehrávkou.
11'
Na nadýchaný bochánek si před malým momentem dokázal naskočit hostující Simy, který z dobré pozice mířil doprostřed. Musso tak dokázal zakročit.
10'
Náramně si padající míč dokázal zpracovat Golemic, který okamžitě zkoušel přenést hru na opačnou stranu hrací plochy, kde se mu nabídl volný Riviere.
9'
Posléze měl možnost obstarat autové vhazování obránce Samir, který nakonec velice přesně našel kolegu Zeegelaara. Jeho centr skončil pouze u Cordaze.
8'
Žlutou kartu dostává Samir (Udinese Calcio).
8'
Z druhé vlny se do padajícího míč dokázal opřít domácí Pereyra, který dělovkou trefil pouze protihráče před sebou. Poté se Pereirovi povedlo vybojovat aut.
7'
Udinese Calcio se znovu poměrně jednoduše dostalo na polovinu soupeře, kde to nekompromisním způsobem provedl Cuomo, který odkopl míč do bezpečí.
6'
Rohový kop se nakonec snášel na přední tyč, kde se do zakončení přeci jenom natlačil domácí Arslana, který poslal míč vysoko nad. Cordaz tak nezasahoval.
5'
Poprvé se k míči dostal hostující brankář Cordaz, který na jistotu rozehrál po zemi na vedle stojícího Golemice. Crotone vlastní chybou přineslo soupeři první roh.
4'
Na hranici pokutového území se dostal k míči domácí De Paul, který to ještě zkoušel průnikovou nahrávkou na kolegu Pussetta. Ten na míč ale nedosáhl.
3'
Ve vzdušném souboji se dokázal prosadit domácí obránce Bonifazi, kterému se povedlo odpálit hrací předmět na druhou stranu, kde se nacházel Marrone.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Udinese Calcio: Musso – Becao, Bonifazi, Samir – Molina, de Paul (C), Arslan, Pereyra, Zeegelaar – Nestorovski, Pussetto.
Náhradníci: Scuffet – Coulibaly, Deulofeu, Makengo, Lasagna, Mandragora, Palumbo, ter Avest, Stryger Larsen, Walace.

FC Crotone: Cordaz (C) – Golemić, Marrone, Cuomo – P. Pereira, Messias, Petriccione, S. Molina, Reca – Rivière, Nwankwo.
Náhradníci: Crespi, Festa – Djidji, Crociata, Henrique, Dragus, Luperto, Ranieri, Rojas, Siligardi, Vulić, Zanellato.

Rozhodčí: Di Martino – Vivenzi, Prenna.
FC Crotone

Na opačné straně stojí trápící se Crotone, které až v rámci jedenácté kola konečně pocítilo chuť vítězství. Nováček soutěže totiž na domácím stadionu poradil Spezii výsledkem 4:1, čímž si polepšil na dosavadní zisk pěti bodů. Crotone však stále okupuje poslední pozici tabulky, na nesestupové místa mu poté chybí čtyři body. Hostující tým tohoto zápasu se v dnešním souboji bude pokoušel o zázrak, navíc čeká na první venkovní vítězství. Na hřištích soupeřů se mu zatím povedlo vybojovat jediný bod, a sice za bezbrankovou remízu na hřišti Turína. Další čtyři zápasy přinesly porážky, jak tomu bude dnes?
Udinese Calcio

Domácí Udinese konečně najelo na šňůru několika výher v řadě, což mu vyneslo průběžnou desátou pozici, což znamená přesný prostředek tabulky. Udinese má totiž na svém kontě třináct bodů, avšak ani v případě dalšího vítězství by se neposunulo tabulkou výše. Domácí celek tohoto zápasu totiž vyhrál v posledních třech duelech, naposledy se mu povedlo naplno bodovat na nevyzpytatelné půdě Turína, kde vyhrál výsledkem 3:2. Udinese je v tabulce domácích týmů na průběžné třinácté pozici, z odehraných pěti duelů se mu na vlastním stadionu povedlo dvakrát zvítězit a třikrát prohrát.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Italská Serie A má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Udinese Calcio a FC Crotone.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62