Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Inter Milán - 23. ledna 2021   18:00

0:0
(0:0)
Udinese
Musso – Becao, Bonifazi (63. De Maio), Samir – Arslan (33. Walace), de Paul, Pereyra, Stryger Larsen (78. Molina), Zeegelaar (78. Nuytinck) – Deulofeu (62. Mandragora), Lasagna.
F. Maresca
Dacia Arena (Udine)
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Barella, Brozović, Hakimí, Arturo Vidal (70. Sensi), Young (70. Perišić) – Lautaro Martínez (70. Alexis Sánchez), R. Lukaku.

O to víc musí Inter mrzet dnešní remíza, neboť v souběžně hraním utkání prohrálo AC Milán na svém hřišti s Bergamem a pokud by dnes Inter bral tři body, mohl se na svého rivala bodově dotáhnout a díky lepšímu skóre jej vystřídat na první pozici! I tak už ztrácí na AC dva body.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:16.
Druhý poločas už více patřil hostům, ale jejich tlak na branku byl takový slaný, nemastný. Dařilo se jim posílat zajímavé centry před Mussu, ale finální fáze dnes hostům vůbec nevycházela. V polovině poločasu se mohli prosadit i domácí, ale střela o kousek minula branku. V závěru už oba celky spíše hrály o to, aby neinkasovaly. V tomto zápase mohou být spokojení domácí, zato hosté tohle budou počítat jako určitou ztrátu k dosažení první pozice v tabulce.
90+5'
90+5'
Udinese zahrávalo ještě standardní situaci, kdy vyslalo míč do vápna, kde jej ihned odhlavičkoval hráč Interu.
90+4'
Nyní Inter fauluje a již lze říci, že se dnes oba celky rozejdou smírně.
90+3'
Z pohledu hostů se o žádný větší tlak nejedná a domácím se daří zvládat samotný závěr zápasu.
90+2'
Udinese posílá míč až za půlku a je blízko k dnešnímu bodu.
90+1'
Druhý poločas je nastaven o čtyři minuty!
90'
Trenér Antonio Conte se nyní dostal do nějaké slovní přestřelky s rozhodčím a je vykázán mimo lavičku a dostal červenou kartu.
88'
Blíží se závěrečné minuty zápasu a hosté u míče a chtějí rozhodnout duel ve svůj prospěch. Podaří se jim to?
87'
Dobrá přihrávka z pravé strany před branku, která byla na poslední chvíli sražená a míč změnil směr. No, Interu dnes chybí finální fáze.
86'
Ivan Perišić si nyní spíše nerozuměl se svými spoluhráči a jeho pobídka putovala do míst, kde se nenacházel ani jeden hráč Interu.
85'
Po odehrání centru od rohového praporku přišel faul a na obou týmech lze pozorovat určitou nervozitu.
85'
A ta přinesla dobrý centr, který byl sražen na rohový kop!
84'
Žlutou kartu dostává Stefano Sensi (Inter Milán).
84'
Následně se domácí hnali do rychlého protiútoku, který zastavuje svým faulem Stefano Sensi a nyní uvidíme podobnou standardní situaci i na druhé straně.
83'
Vše nakonec vyřešil Juan Musso, který si neohroženě naběhl pro centr a vyrazil!
82'
Inter se připravuje k zahrávání standardní situace ze střední vzdálenosti. Je tu jedna z mála posledních šancí, jak se dostat do brankové příležitosti.
81'
Po delší době se opět domácí ukázali v blízkosti branky Handanoviče, ale tentokrát na něj nepřišlo nebezpečné zakončení.
80'
Dokonce zápasu nám zbývá zhruba něco přes deset minut hry a nejspíše to vypadá, že by mohl zápas rozhodnout jedna branka.
78'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Marvin Zeegelaar, přichází Bram Nuytinck.
78'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jens Stryger Larsen, přichází Nahuel Molina.
78'
Žlutou kartu dostává Marvin Zeegelaar (Udinese Calcio). To se vidí málo! Zeegelaar už odcházel střídat, ale nejspíše něco utrousil pod svými "vousy" a při odchodu na lavičku dostává ještě žlutou kartu.
77'
Za stále deště se domácí chystají k dalšímu vystřídání.
76'
Ve vápně spadl na trávník Achraf Hakimí avšak tohle rozhodně nebude na odpískání penalty a sám Hakimí se omlouvá.
74'
Zdá se, že hosté opět naběhli na to, co hráli před svým trojitým střídáním a opět se jim daří kombinovat na polovině svého soka.
73'
Křižná střela nakonec nenašla cestu k tyči, ale jen kousek vedle ní. Následuje odkop Mussy.
72'
Po střídání Interu poněkud zmizela jejich útočná snaha a Udinese se nyní daří velmi dobře rozbíjet jejich kombinaci.
70'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ashley Young, přichází Ivan Perišić.
70'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Stefano Sensi.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Alexis Sánchez.
69'
Nicoló Barella se nyní ochotně poroučel k zemi, jakmile ucítil soupeře na svých zádech a vypadá to na první změnu ze strany Interu.
67'
A moc nechybělo, aby nyní hosté inkasovali! Snad první střela v tomto poločase od domácích a mohla být branková! Hráč z hranice šestnáctky jen o kousek minul levou tyč!
66'
Žlutou kartu dostává Alessandro Bastoni (Inter Milán).
65'
Ojedinělý útočný výpad Calcia, které byl brzy zažehnán. Následovala další snaha hostů, která končí tvrdým faulem Bastoniho.
64'
Míč se pohybuje na pravé straně, avšak Udinese se již nejspíše rozhodlo poctivě bránit a snad i uhrát cennou remízu s favoritem zápasu.
63'
Podobná situace jako před několika minutami. Opět byl k vidění dlouhý centr před branku, na který nestačil hráč svým skluzem adekvátně reagovat.
63'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Bonifazi, přichází Sebastien De Maio.
62'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Rolando Mandragora.
60'
Po hodině hry stále čekáme na první trefu. Pravdou je, že ve druhém poločase se už domácí téměř nedostávají před branku Handanoviče.
60'
Pas, který mířil až do těsné blízkosti branky se hráči nepodařilo ve skluzu lépe trefit.
58'
Inter kombinuje s míčem a jde na nich vidět, že chtějí dosáhnout úvodní branky, ovšem stále chybí větší důraz do vápna Udinese.
57'
Lautaro Martínez zůstává ležet na hrací ploše, ale faul to nebude, neboť si sám nebezpečně naběhl do soupeře.
56'
Obránce Udinese si nyní pohlídal náběh soupeře a před ním dokázal ve vápně odrazit míč.
55'
Interu se opět podařilo dostat do těsné blízkosti branky, ale hráč místo pokusu o střelu ještě chtěl přihrávat na střed vápna, kam míč neprošel.
54'
A byli to nyní domácí, kdy si jeden z hráčů zpracovával míč ve vzduchu, ale nakonec poslal své zakončení hodně vysoko nad branku.
53'
Míč se pohybuje na středu hrací plochy a čekáme, který z celků zaútočí.
52'
Zatím se to domácím daří a nyní nepustili Inter na svou polovinu a naopak se sami snaží něco vymyslet směrem dopředu.
51'
Od úvodu drží Inter prakticky míč a uvidíme, jestli to povede k jejich úvodní brance nebo Udinese přečká tento počáteční tlak na začátku poločasu.
50'
Samir, který utrpěl menší šrám od svého brankáře, už se snaží rozhýbat u postranní čáry a hra může pokračovat.
48'
Inter zahrával roh, který byl odražen. Následoval další centr do vápna, pro který si vyskočil Mussa a během toho fauloval spoluhráče.
47'
První útok, ve druhém poločase, provedl i domácí celek, který však nepřinesl kýžené zakončení.
46'
Pěkný centr z levé strany, který přistál před hráčem v pokutovém území. Hráči Interu se však míč zamotal mezi nohy a nedokázal včas zakončit!
46'
První poločas nám toho moc neukázal. Inter měl jednu velkou šanci ke skórování, ale chybu soupeře nepotrestal. Udinese aktivně útočilo, avšak jejich snaha většinou končila na hranici šestnáctky. Uvidíme, zda hosté zvýší svůj tlak, neboť zatím je to z jejich strany hodně slabé. Možná by utkání pomohla branka v podání domácích? Uvidíme...
45+1'
45'
První poločas je nastaven o jednu minutu.
43'
Další zakončení hostů vedlo k ráně, která šla hodně do vzduchu a do dálky.
42'
Dobrá kombinace Interu, který si dokázal nyní přihrávat na malém prostoru. Nakonec se míč objevil na levé straně, odkud střílel jeden z hráčů, ale přesně do míst, kde byl Musso.
40'
Po delší době se musel Musso položit na trávník, když zachytil přízemní střelu. I pokud by se mu nepodařilo zachytit míč, putoval by mimo jeho branku.
39'
Ani tato snaha po pravé straně nevedla k centru před branku a míč se ocitá až v blízkosti půlící čáry.
38'
Hosté jsou na míči, ovšem již nějakou dobu se nemohou dostat na dostřel Mussy. Ten vše sleduje z dálky.
37'
Samir zatáhl za ruční brzdu na polovině hrací plochy, když svým faulem zmařil počínající protiútok Interu. Je tak druhým hráčem domácích potrestaný žlutou kartou.
36'
Domácí se nyní snažili dostat do vápna, nakonec přišla střela, která byla sražená. Pak ještě chvíli trvalo hostům, než se jim podařilo vyvézt míč.
35'
Inter zahájil postupný a opatrný útok, Udinese se poctivě snaží bránit a vypadá, že se na svého soka dobře připravilo.
33'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Walace.
33'
Na stadionu prší a kluzký povrch nyní sehrál roli při skluzu Brozoviće, který byl vyhodnocen jako faul.
32'
Lautaro Martínez ve snaze vybojovat míč zpět, se dopustil útočného faulu a hned se omlouvá soupeři.
31'
Juan Musso si nyní pohlídal zakončení, které jej rozhodně nemohlo nikterak vystrašit.
30'
Máme za sebou úvodních třicet minut hry, ve které jsme mohli vidět jednu velkou šanci Interu po chybě soupeře před jejich brankou. Jinak sledujeme zatím průměrné utkání bez šancí.
28'
Samotný centr nepřinesl ni nebezpečného, avšak následná střela z dálky minula levou tyč!
27'
Nyní se do útoku podívali opět domácí, jejichž snaha skončila před hranicí pokutového území. Na druhé straně nepříliš nebezpečný postup Interu, který nakonec končí rohovým kopem...
26'
Lautaro Martínez si pokryl míč svým tělem, avšak nakonec proti přesile bránících hráčů neuspěl a je mu odpískána následná hra na zemi.
25'
Domácí nyní jen za cenu faulu zažehnali počínající útok Interu, který bude rozehrávat od poloviny hrací plochy.
23'
Domácí nyní udělali chybu, na kterou hosté čekají. Špatně si rozehráli před brankou a hosté toho hned využili ve svůj prospěch. Avšak danou střelu vyrazil Juan Musso, díky kterému se nyní nemění skóre!
22'
A nyní dobrý centr na Larsena, který hlavičkoval před brankou a poslal míč zhruba metr nad horní tyč!
21'
Zatím sledujeme vyrovnanou hru, kdy se domácí nebojí útočit. Inter naopak spíše takticky vyčkává na nějakou chybu a hraje ze zabezpečené defenzívy.
20'
Reflexivním skluzem nyní hráč Udinese zamezil průnikové přihrávce. No, pokud by prošla, byla by z toho slibná šance pro hosty.
19'
Dlouhá přihrávka nyní připravila Udinese o slibně vypadající postupnou kombinaci, ze které se jim aktuálně nakonec nepodaří zakončit na branku soupeře.
18'
Dobře myšlený centr do vápna, nicméně přesně do míst, kde nebyl zcela vůbec nikdo. Hráč Udinese bude vhazovat aut.
17'
Z něj se Interu nepodařilo dostat míč před branku Mussa který zatím čeká na nějaký větší zákrok.
16'
Achraf Hakimí už tušil, že tuto přihrávku nedokáže zpracovat a tak chytře pro svůj tým vybojoval alespoň rohový kop.
15'
Gerard Deulofeu se dostal s míčem až do vápna, kde vzduchem obhodil soupeře, nicméně tato vzdušná přihrávka končí přesně v rukavicích brankáře Interu.
13'
Kevin Lasagna se prezentoval zakončením, avšak jeho pokus se snesl hodně vysoko nad branku Handanoviče.
13'
Hostům chvíli trvalo, než se rozehráli, nyní už to vypadá, že budou diktovat tempo hry.
12'
Hráč Milána se pokoušel o přímou střelu na branku, která však skončila na postavené zdi Udinese. Inter však stále drží míč na svých kopačkách.
11'
Tím se nám naskytla první velmi zajímavá standardní situace pro hostující celek!
10'
Tolgay Arslan hodně tvrdě zezadu fauloval Vidala, který už si to mířil k brance a po právu vidí žlutou kartu.
10'
Snaha o průnikovou přihrávku nevyšla. Hráči Udinese zavřeli daný prostor
9'
Inter kombinuje na vlastní polovině a čelí dobrému napadání ze strany Udinese.
8'
Lautaro Martínez v prvním náběhu na branku soupeře, ale nepohlídal si ofsajd. I když míč skončil v brance, tak rozhodně nemůže být uznána.
7'
Úvodní minuty patří Udinese a Inter se spíše zatím rozehrává do své herní teploty.
6'
Z něj přišel centr na přední tyč, který jeden z hráčů hostí razantně odpravil do autu.
5'
Centrovaný míč mířil na zadní pravou tyč, kde nejvýše vyskočil obránce Interu, který odhlavičkoval míč k postranní čáře. Nakonec si domácí stihli ještě vybojovat rohový kop.
4'
Kevin Lasagna si přišel pro faul a domácí budou zahrávat standardní situaci.
3'
Inter zatáhl míč na pravou stranu, kde jej ztratil a domácí postupným útokem míří k polovině hrací plochy.
2'
Defenzíva Interu nyní rozehrávala hodně laxně a koledovala si o průšvih. Nakonec jeden z hráčů rozehrál do soupeře, od kterého se míč odrazil natolik daleko, že se nedostal do překvapivého zakončení.
1'
První pokus Udinese o přechod do útoku přinesl faul Gerarda Deulofeua a ten musí přenechat míč soupeři.
1'

Udinese Calcio: Musso – Becao, Bonifazi, Samir – Arslan, de Paul, Pereyra, Stryger Larsen, Zeegelaar – Deulofeu, Lasagna.
Náhradníci: Gasparini, Scuffet – De Maio, Makengo, Mandragora, Mićin, Molina, Nestorovski, Nuytinck, Ouwejan, Walace.

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Barella, Brozović, Hakimí, Arturo Vidal, Young – Lautaro Martínez, R. Lukaku.
Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – Darmian, Eriksen, Kolarov, Perišić, Pinamonti, Ranocchia, Alexis Sánchez, Sensi.

Rozhodčí: F. Maresca.

Inter Milán

Milánský celek se drží na druhé pozici a ztrácí tři body na první AC Milán, odvěkého rivala. Inter v minulém kole sehrál těžké utkání proti Juventusu, kterého nakonec porazil 2:0! Inter má poměrně slušnou formu, když v posledních deseti kolech jednou prohrál (se Sampdorií) a jednou remizoval (AS Řím). Hosté budou chtít dnes bezpodmínečně zvítězit a udržet krok s AC Milán v bojii o prvni pozici!

Udinese Calcio

Domácí celek lavíruje nad sestupovými příčkami. Aktuálně se nachází na patnácté pozici s celkovým počtem 17 bodů. Na první sestupovou příčku mají domácí náskok čtyř bodů. Udinese však již velmi dlouho čeká na výhru. Naposledy se radovalo v polovině prosince proti Turínu. Udinese hraje atraktivní fotbal, ale má problémy se střílením branek, doposud vstřelilo jen 18 branek, což je třetí nejnižší číslo v celé lize. Udinese v minulém kole překvapilo Atalantu Bergamo, se kterou si rozdělilo body za remízu 0:0. Překvapí i dalšího favorita?
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62