Serie A - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Sassuolo - 6. března 2021   18:00

Udinese
42' F. Llorente (Molina) • 90+2' Pereyra (de Paul)
2:0
(1:0)
Udinese
Musso – De Maio, Bonifazi (86. Becao), Nuytinck – Molina, de Paul (C), Arslan (73. Makengo), Walace, Stryger Larsen – Pereyra – F. Llorente (86. Nestorovski).
Maggioni – Paganessi, Grossi
Dacia Arena, Udine
Sassuolo
Consigli – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – K. Ayhan (65. Defrel), Locatelli – D. Berardi (C), Maxime López (78. Obiang), Traorè (46. Djuričić) – Raspadori (46. Caputo).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 2:1. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 10:11.
Je konec. Udinese Calcio zvítězilo nad US Sassuolo Calcio poměrem 2:0. V 15. minutě se Giorgos Kiriakopoulos ocitl v dobré šanci, ale neprostřelil brankáře. Ve 29. minutě mělo velkou šanci Fernando Llorente, kterého sice vychytal Andrea Consigli, ale ve 42. minutě se opět dostal do šance Fernando Llorente a tentokrát už skóroval a poslal Udinese do vedení. V 66. minutě mohl domácí uklidit de Paul, ale napálil jen břevno. V 83. minutě Udinese získalo penaltu, která ale nakonec byla zrušená. V 90+2. minutě už se ale domácí dočkali, jelikož se prosadil Pereyra.
90+5'
90+4'
Sassuolo se sice vydalo okamžitě dopředu, ale následně přišlo o míč.
90+2'
Udinese právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, jelikož domácí celek jde do vedení 2:0! Walace z pravé strany posunul míč do vápna na Rodriga de Paula, který místo střely ještě našel lépe postaveného ROBERTA PEREYRU, který zakončil do protipohybu k pravé tyči. Asistence: Rodrigo de Paul.
90+2'
Domácí se dostali do protiútoku, ale útočník Udinese podklouzl a z šance tak nebylo nic.
90+1'
Míč skončil jen v zámezí a Udinese tak získalo autové vhazování na své polovině.
90'
Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.
90'
Filip Djuričić se opřel do odraženého míče, ale jeho pumelice letěla rovněž doprostřed brány, kde byl připraven gólman Juan Musso.
89'
Udinese si nakonec sice vypracovalo příležitost, ale střela Ilji Nestorovského neměla moc razanci a navíc letěla doprostřed brány.
88'
Následný rohový kop domácího mužstva nepřinesl nic nebezpečného a dopředu může jít Sassuolo.
87'
Jens Stryger Larsen se dostal ke střele, ale tu Andrea Consigli dokázal vyrazit mimo svou bránu.
86'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Ilja Nestorovski.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Bonifazi, přichází Rodrigo Becao.
84'
Tak nakonec rozhodčí odvolal pokutový kop po komunikaci s videorozhodčím, jelikož se jednalo o těsný ofsajd Fernanda Llorenteho!
83'
Byla nařízena penalta pro Udinese! Manuel Locatelli se měl dopustit hraní rukou.
82'
Ale opět končí míč pouze v moci brankáře Juana Mussy a Sassuolo si neví rady.
81'
Hostující celek nyní získal další rohový kop, tentokrát z pravé strany.
79'
Ovšem centr končí pouze a bezpečně v rukou připraveného gólmana Juana Mussy.
78'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Pedro Obiang.
78'
Následně Sassuolo dokázalo vybojovat rohový kop z levé strany a může tak srovnat stav utkání.
77'
Maxime López si ti rozmyslel s centrem z pravé strany a raději posunul míč spoluhráči.
76'
Kevin Bonifazi se sice dostal ke hlavičce, ale tu poslal pouze nad bránu soupeře.
75'
Udinese se vydalo dopředu po pravé straně, kde získalo rohový kop a rozhodně s jeho rozehráním nespěchá.
73'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Jean-Victor Makengo.
72'
Tentokrát si hosté chtěli vymodlit faul, ale nakonec je z toho jen odkop od domácí brány.
70'
Hosté nadále marně dobývají svatyni soupeře.
68'
Sassuolo už opět svým typickým stylem plným krátkých přihrávek se snaží něco vymyslet.
66'
Tak tohle je velká škoda ze strany domácích! Rodrigo de Paul se dostal k odraženému míči na hranici vápna a následně z voleje orazítkoval horní tyč!
65'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Kaan Ayhan, přichází Grégoire Defrel.
63'
Fernando Llorente si opět zpracovával míč na prsa uvnitř vápna soupeře, ale nakonec z toho nebylo nic nebezpečného.
62'
Ovšem následný centr nebyl nijak moc nebezpečný a domácí celek dokázal odvrátit míč ze svého vápna.
61'
Jeremy Toljan se snažil dostat ke střele po nákopu za obranu, ale míč odkopl do zámezí Jens Stryger Larsen. Následuje rohový kop Sassuola.
60'
Opět to nebylo střela, nýbrž centr Domenica Berardiho, který se ale nepovedl a skončil pouze v zámezí za bránou.
59'
Manuel Locatelli byl tentokrát zfaulován Jensem Strygerem Larsenem a Sassuolo má další volný kop pár metrů od vápna.
58'
Ve druhém poločase zatím vidíme o něco atraktivnější hru, než v první půli a Sassuolo už nemá takovou dominanci v držení míče.
57'
S následným centrem domácích si ale poradil brankář Andrea Consigli, který vyboxoval balón do bezpečí.
56'
Jens Stryger Larsen se snažil prodrat dopředu po levé straně a nakonec vybojoval rohový kop.
54'
A opět je hra přerušená, tentokrát zůstal ležet na hrací ploše po faulu Filipa Djuričiče domácí Rodrigo de Paul.
53'
Žlutou kartu dostává Rodrigo de Paul (Udinese Calcio).
52'
Manuel Locatelli zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem a rozhodčí přerušil hru.
50'
Roberto Pereyra se tentokrát nachytal pouze v ofsajdovém postavení a domácí musí opět odevzdat míč Sassuolu.
49'
Posléze navíc Sassuolo přišlo o míč a Udinese bude rozehrávat od své svatyně.
48'
Hosté se dostali k míči na své polovině, ale následný protiútok byl zbržděn.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Francesco Caputo.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Filip Djuričić.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:03.
První poločas je u svého konce a Udinese vede nad Sassuolem poměrem 1:0. V 15. minutě se Giorgos Kiriakopoulos ocitl v dobré šanci, ale neprostřelil brankáře. Ve 29. minutě mělo velkou šanci Fernando Llorente, kterého sice vychytal Andrea Consigli, ale ve 42. minutě se opět dostal do šance Fernando Llorente a tentokrát už skóroval a poslal Udinese do vedení.
45+2'
45+2'
Domenico Berardi se postaral o exekuci přímého kopu, ale přestřelil bránu.
45+1'
Tolgay Arslan se dopustil faulu a Sassuolo má k dispozici přímý kop ze skvělé pozice.
45'
Rozhodčí nastavil 1 minutu navíc.
44'
Hosté se znovu dostali do vápna soupeře, ale nyní nějaké zakončení nepřišlo.
43'
Sassuolo tak musí zabrat a ne pouze držet míč ve středu hrací plochy.
42'
Tentokrát už se domácí dočkali a jdou do vedení 1:0! Nahuel Molina z pravé strany odcentroval míč do vápna, kde dokázal špičkou kopačky zakončil k levé tyči FERNANDO LLORENTE. Asistence: Nahuel Molina.
40'
Na hřišti ani není moc co ke komentování, protože se vlastně neděje takřka nic.
37'
Poslední minuty se ale na hrací ploše neděje nic nebezpečného a Sassuolo se marně snaží dostat do vápna Udinese.
35'
Hostující celek opět drží kotouč na své polovině a pomalu se snaží něco vymyslet.
33'
Walace se opřel do odraženého míče, ale jeho rána prosvištěla nad bránu Sassuola.
32'
Nakonec se Domenico Berardi vrátil na hrací plochu a rozhodl se, že to ještě zkusí.
31'
Nakonec už je hostující klíčový hráč mimo hrací plochu v obložení lékařů a jeho vrácení se do zápasu je momentálně ve hvězdách.
30'
Domenico Berardi nyní zůstal ležet na hrací ploše a nevypadá to s ním vůbec dobře, neboť si sám přivodil zranění.
29'
Fernando Llorente byl velmi blízko k otevření brankového účtu v tomto utkání, ale Andrea Consigli předvedl fantastický zákrok!
28'
Posléze ještě centroval před svatyni Consigliho Roberto Pereyra, ale opět byla obrana Sassuola pozorná.
27'
Nahuel Molina následně centroval z pravé strany, ale jeho pokus odvrátil hlavou ve vápně soupeř.
26'
Udinese nyní získalo míč po faulu soupeře a bude tak rozehrávat na své polovině.
25'
A opět už je u míče hostující celek, který se snaží pomalou kombinaci krátkých přihrávek něco vymyslet.
23'
Jens Stryger Larsen vypálil velice nepříjemně, ale jeho pokus dokázal vyrazit nad horní tyč Andrea Consigli!
21'
Ovšem i tentokrát z toho byl pouze centr, se kterým si domácí obrana bez problémů poradila.
20'
Tentokrát přišel další faul ze strany domácích a nyní už Sassuolo získalo přímý kop z velmi dobré pozice.
19'
Domenico Berardi se nakonec ujal exekuce volného kopu, ale jeho centr nepřinesl nic nebezpečného a obrana Udinese odvrátila míč.
18'
Roberto Pereyra se tentokrát dopustil faulu a hostující celek získal přímý kop z pravé strany nějakých pětadvacet metrů od brány.
16'
Následný centr z rohového kopu nepřinesl nic nebezpečného a míč tak skončil jen bezpečně v rukou Juana Mussy.
15'
Giorgos Kiriakopoulos si skvěle sběhl za obranu a následně zakončil, ale Juan Musso si připisuje důležitý zákrok! Sassuolo bude pokračovat rohovým kopem.
13'
Sassuolo to následně zkoušelo středem hrací plochy, ale tam byl zfaulován domácí Rodrigo de Paul.
12'
Hosté absolutně vůbec nepustí míč od nohy a dominance v jeho držení je opravdu obrovská.
11'
Fernando Llorente se snažil z pravého křídla najít spoluhráče ve vápně, ale obrana Sassuola si poradila.
10'
Domácí celek na svém stadionu neprohrál se Sassuolem už pět zápasů v řadě.
9'
Giorgos Kiriakopoulos vrátil míč z levé strany na druhou stranu, ale Sassuolo posléze přímočarou přihrávkou nic nevymyslelo.
7'
Následně se ovšem hostující útočník dopustil pouze nedovoleného zákroku a k míči se dostane také Udinese.
6'
Zatím nám toho začátek utkání moc nenabízí. Hosté dominují v držení míče, ale to je tak zatím vše.
4'
Hosté se snaží něco vymyslet krátkými přihrávkami. Následně se ovšem míče nechtěně dotkl také rozhodčí a přerušil tak hru.
3'
Domácí hráč se nyní ocitl pouze v ofsajdovém postavení a u míče tak bude opět Sassuolo.
2'
Sassuolo drží míč na své polovině, což od něj můžeme čekat po velkou část zápasu, jelikož má vůbec největší držení míče z celé Italské Serie A.
1'

Udinese Calcio: Musso – De Maio, Bonifazi, Nuytinck – Molina, de Paul (C), Arslan, Walace, Stryger Larsen – Pereyra – F. Llorente.
Náhradníci: Gasparini, Scuffet – Becao, Braaf, Deulofeu, Samir, Makengo, Forestieri, Mićin, Nestorovski, Zeegelaar, Okaka.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Marlon, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – K. Ayhan, Locatelli – D. Berardi (C), Maxime López, Traorè – Raspadori.
Náhradníci: Pegolo, Turati – Caputo, Defrel, Djuričić, Haraslín, Müldür, Magnanelli, Obiang, Oddei, Peluso, Rogério.

Rozhodčí: Maggioni – Paganessi, Grossi.
V rámci šestadvacátého kola budeme sledovat souboj týmů ze středu tabulky. Lépe postavené je Sassuolo, které posbíralo šestatřicet bodů, což zatím stačí na devátou pozici. Hostující celek v posledních pěti duelech hned třikrát remizoval a má obrovské potíže se hrou do defenzivy, když inkasoval už sedmatřicet gólů. Nejlepším střelcem týmu pak je Francesco Caputo, který vsítil jedenáct branek. Jen o dvě pozice níže je Udinese, které má ale na svém kontě jen devětadvacet bodů. Domácí mužstvo se v posledních týdnech ale trochu zvedlo, když v posledních pěti zápasech zaznamenalo osm bodů a nestačilo jen na římské AS. Navíc má Udinese poblém se střílením gólů, dalo totiž jen sedmadvacet branek. Nejlepším střelcem pak je Rodrigo De Paul, který se prosadil pětkrát.
Vítám všechny fotbalové fanoušky u šestadvacátého kola italské Serie A, v níž se představí Udinese Calcio a US Sassuolo Calcio.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62