Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Cagliari - 29. srpna 2021   20:45

AC Milán
12' Tonali  • 17' Leão  • 25' Giroud (B. Díaz) • 43' Giroud
4:1
(4:1)
Cagliari
16' Deiola  (João Pedro)
AC Milán
Maignan – Calabria, Kjaer, Tomori, Hernández – Tonali (69. Florenzi), Krunić – Saelemaekers (69. Binnásir), B. Díaz (86. Maldini), Leão (69. Rebić) – Giroud (90+2. Castillejo).
Serra – di Vuolo, Zingarelli
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Cagliari
B. Radunović – Ceppitelli (64. Zappa), Godín, Carboni – Nández, Deiola (87. Pereiro), Marin, Strootman, Dalbert (76. Lykogiannis) – João Pedro, Pavoletti (87. Ceter).

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:11.
Je konec! Domácí AC Milán poráží Cagliari vysoko 4:1. O úvodní branku se po dvanácti minutách postaral Sandro Tonali. O čtyři minuty později ale vyrovnal po nenápadném centru, Alessandro Deiola. Ihned po rozehrávce ale vrátil domácím vedení Brahim Díaz. Ve 25. minutě se o slovo poprvé v utkání přihlásil Olivier Giroud. Stejný hráč pak ve 43. minutě proměnil penaltu. Po změně stran se duel pouze dohrával. Domácí se nikam nehnali a Cagliari proti silné obraně AC nedostalo prostor.
90+2'
90+2'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Olivier Giroud, přichází Samuel Castillejo.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Hostující brankář ještě vyrazil na hranici velkého vápna a zapojil se do rozehrávky Cagliari. Hráči domácího AC Milán už rozehrávku soupeře ani neatakují.
89'
Pedro dostal prostor na levé straně, ale jeho centr do velkého vápna byl hodně nepřesný. Domácí brankář jen kontroloval cestu míče do zámezí.
87'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Leonardo Pavoletti, přichází Damir Ceter.
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Alessandro Deiola, přichází Gastón Pereiro.
86'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Daniel Maldini.
85'
Žlutou kartu dostává Nahitan Nández (Cagliari Calcio).
84'
Boris Radunović poslal nákop na levou stranu, kde se Deiola zbavil Calabrii, ale centrem levačkou našel rukavice připraveného brankáře.
83'
Olivier Giroud dostal přihrávku za obranu, jenže špičkou kopačky si míč nedokázal zpracovat. Zadáci Cagliari už odražený balón odkopli do autu.
82'
Zadáci hostů kombinují s míčem na polovině hrací plochy, nicméně nikdo v bílém zrovna nehýří aktivitou. Směrem vpřed Cagliari působí rezignovaně.
81'
Boris Radunović se zapojil do rozehrávky hostujícího celku. Brankář Cagliari rozehrál na pravou stranu, ale domácí míč získali pro sebe.
80'
Mike Maignan si poprvé ve druhém poločase musel připsat nějaký těžší zákrok. Babis Lykogiannis prověřil jeho pozornost střelou z přímého kopu, ale domácí brankář byl připraven.
79'
Přímý kop pro Cagliari z hranice velkého vápna. Hlavu domácím obráncům motal Nández, kterého poslal zatažením za dres k zemi Hernández.
78'
Alessandro Deiola se dobře otočil kolem napadajícího soupeře a rozehrál na pravou stranu. Jeho pobídku už João Pedro nedohnal na trávníku.
77'
Ante Rebić se v pokutovém území zkoušel otočit kolem Godína, ale nakonec vybojoval pro domácí AC pouze rohový kop.
76'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Babis Lykogiannis.
75'
Brahim Díaz se krásnou kličkou uvolnil v blízkosti velkého vápna, ale následně prováhal vhodný moment pro zakončení a musel rozehrát do křídla.
74'
Alessandro Deiola se po standardní situaci dostal na hranici velkého vápna k odraženému míči, jenže jeho zakončení zablokoval hned první soupeř.
73'
Žlutou kartu dostává Brahim Díaz (AC Milán).
72'
Răzvan Marin prošel po levém křídle na hranici velkého vápna, jenže centrem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
71'
Ismaël Binnásir poslal nákop na levou stranu, kde byl Theo Hernández, jenže centrem ve skluzu neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů ve vápně.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a hostující Cagliari se stále prakticky nedostává do útoku. Hráči v bílém jsou všude o krok později.
69'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Rafael Leão, přichází Ante Rebić.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Ismaël Binnásir.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Sandro Tonali, přichází Alessandro Florenzi.
68'
Rafael Leao prošel do pokutového území z levé strany, nicméně místo zakončení chtěl vytvořit pozici pro Giroudův hattrick. Na poslední chvíli zasáhl obránce.
67'
Calabria dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně nikdo v černočerveném dresu se mu nedokázal uvolnit do prostoru.
66'
Hosté riskovali v pokutovém území s rozehrávkou, ale nakonec se bez větších problémů vymanili z tlaku napadajích soupeřů.
65'
Tonali prostrčil míč do pokutového území, jenže Olivier Giroud jeho přihrávku nepochopil. Pro míč si dokráčel brankář Radunovič.
64'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Ceppitelli, přichází Gabriele Zappa.
63'
Žlutou kartu dostává Diego Godín (Cagliari Calcio).
62'
Brahim Díaz se na hranici velkého vápna dostal k odraženému míči, který si krásně přehodil na levačku, ale technickou střelou trefil obránce.
61'
Calabria vhazoval na pravé straně. Na pobídku si naběhl Olivier Giroud, který pod tlakem sklepl míč pouze do zámezí. Cagliari po změně stran brání o něco lépe.
60'
Je za námi hodina utkání a zatím sledujeme jednoznačný duel. Domácí AC si během prvního poločasu vypracovalo luxusní náskok, který si během druhého poločasu s přehledem hlídá.
59'
Domácí zahrávali rohový kop. Centr přiletěl na malé vápno, ale Joao Pedro míč z voleje bez problémů odkopl ven z pokutového území.
58'
Kjaer poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl Calabria, nicméně jeho vysoký centr Olivier Giroud hlavou sklepl jen nad břevno hostující branky.
57'
Sandro Tonali diriguje rozehrávku AC na polovině hřiště. Domácí celek je o něco aktivnější, ale už se netlačí dopředu tak jako během prvního poločasu.
56'
Cagliari se nastěhovalo do blízkosti velkého vápna soupeře. Na parádní centr si naskočil Pavoletti, ale hlavou ze značky pokutového kopu minul.
55'
Alessandro Deiola poslal prudkou přihrávku na hranici velkého vápna, jenže našel jen prostor, kde číhal domácí stoper Tomori.
54'
Sandro Tonali se dostal do souboje na polovině hřiště, ale fauloval Pedra, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího, který mu odpískal faul.
53'
Alexis Saelemaekers se z hranice velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho zakončení pravou nohou skončilo kousek nad břevnem.
52'
Leao si pohybem řekl o přihrávku na levou stranu, ale obránce Ceppitelli si jeho pohyb pohlídal a prudkou přihrávku včas zastavil.
51'
Calabria dostal přihrávku na levou stranu, nicméně jeho průnik skončil u prvního hráče v bílém dresu Cagliari. AC ale nadále pokračuje v aktivitě.
49'
Domácí brankář se také zapojil do rozehrávky svého mužstva, nicméně jeho nákop skončil v zámezí. Cagliari bude vhazovat na vlastní polovině.
48'
Davide Calabria dostal přihrávku na pravou stranu, jenže se nedokázal zbavit obránce a musel rozehrát do zadních řad. Domácí nemusí nikam spěchat.
47'
Pavoletti dostal přihrávku na polovinu soupeře, jenže byl sám proti přesile hráčů AC Milán. Nikdo v bílém dresu Cagliari Pavolettimu nepomohl.
46'
Olivier Giroud se hnal za nákopem na hranici velkého vápna, kde se pustil do hlavičkového souboje, jenže podle rozhodčího si pomohl faulem.
46'
První poločas končí! Po první půli je prakticky rozhodnuto! Domácí AC si totiž otevřelo střelnici. O úvodní branku se po dvanácti minutách postaral Sandro Tonali. O čtyři minuty později ale vyrovnal po nenápadném centru, Alessandro Deiola. Ihned po rozehrávce ale vrátil domácím vedení Brahim Díaz. Ve 25. minutě se o slovo poprvé v utkání přihlásil Olivier Giroud. Stejný hráč pak ve 43. minutě proměnil penaltu.
45+2'
45+2'
Domácí v nastaveném čase zahrávali rohový kop, ale Tonali nepovedeným centrem umístil míč přímo do rukavic brankáře.
45+1'
45'
V závěru prvního poločasu se domácí znovu usadili na polovině soupeře, kde si vyměnili několik přihrávek, ale už se nikam neženou. AC prožilo poločas snů.
43'
AC Milán právě vstřelil branku!
K exekuci pokutového kopu se následně postavil OLIVIER GIROUD, který míč napálil nechytatelně k tyči! Francouzský útočník dnes prožívá parádní duel!
42'
Vypadalo to, že domácí budou zahrávat přímý kop, ale VAR odhalil, že Strootman zahrál rukou ve vápně. Sudí tak nařídil penaltu!
41'
Žlutou kartu dostává Kevin Strootman (Cagliari Calcio).
40'
Domácí brankář si musel dát pozor na vysoký centr z levé strany a bez problémů stáhl míč do rukavic. Brankář AC následně rozehrál výhozem na levou stranu.
38'
Žlutou kartu dostává Alessandro Deiola (Cagliari Calcio).
37'
Domácí brankář nyní vyčkává s rozehrávkou a snaží se uklidnit dění na trávníku. Za jeho pobídkou následně spěchal Díaz, ale k míči se nedostal.
36'
Leonardo Pavoletti se zpoza velkého vápna opřel do odraženého míče, jenže jeho dělovka vnějším nártem skončila kousek nad břevnem AC.
35'
Po dalším centru do pokutového území se o akrobatické zakončení pokoušel Rafael Leao, jenže v klíčovou chvíli na malém vápně míč promáchl.
34'
Diego Godín se skvěle položil pod nohy Oliviera Girouda a včasným skluzem odehrál míč mimo hrací plochu. Zkušený stoper teď předvedl, že ze svého umění nic nezapomněl.
33'
Alexis Saelemaekers operoval s míčem na pravém křídle, kde se zbavil napadajícího soupeře a zkoušel odcentrovat. Svou pobídkou ale trefil ležícího obránce.
32'
Simon Kjaer hlavičkoval po rohovém kopu do ruky jednoho z obránců, ale hlavní rozhodčí v tomto případě pokutový kop neodpískal.
31'
Alessandro Deiola dostal přihrávku na pravou stranu a chtěl míč nakopnout za obranu AC. Jeho nákop ale zastavil hned první hráč v červenočerném.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme fantastické utkání. Domácí AC je po ofenzivní smršti skvěle naladěno a tlačí se vpřed.
29'
Další obrovská šance pro domácí celek! Na parádní centr z pravé strany si počkal Díaz, který zakončoval z voleje placírkou, ale hostující brankář míč vyškrábl na roh!
28'
Alexis Saelemaekers na polovině hřiště v souboji přišlápl nohu jednomu z obránců soupeře a může být rád, že za svůj zákrok nevyfasoval žlutou kartu.
27'
Po další akci AC se za dalším centrem hnal Olivier Giroud, ale tentokrát domácímu hráči pár centimetrů scházelo. Francouzský útočník je dnes při chuti.
25'
Domácí celek rychle přidává i třetí branku a potvrzuje svou skvělou formu! Díaz tentokrát potáhl míč do blízkosti velkého vápna, poslal přihrávku na pravou stranu, kde byl osamocený OLIVIER GIROUD, který se z jasné pozice nemýlil.
24'
Rafael Leão se pustil do souboje na polovině hrací plochy, jenže hlavou přizvedl míč jen do prostoru, kde kralovali zadáci hostujícího Cagliari.
23'
Tomori diriguje rozehrávku AC Milán na polovině hrací plochy. Domácí stoper nikam nespěchá a čeká na lepší nabídku svých spoluhráčů v červenočerném.
22'
Simon Kjaer byl na opačné straně pro změnu faulován. Ostrým skluzem na holeň jej zasáhl Răzvan Marin. Rozehrávat bude domácí AC.
21'
João Pedro si výborně pokryl míč na pravé straně hrací plochy a dobíhající Simon Kjaer jej nedovoleným zákrokem doslova složil na zem.
20'
Rade Krunić přiklepl míč na Díaze, který si opět troufl na zakončení. Jeho přízemní pokus ale prosvištěl daleko od vzdálenější tyčky hostující branky.
19'
Domácí fotbalisté jsou povedeným úvodem pořádně nabuzení a nadále se tlačí do útoku. Cagliari se teď musí rychle vzpamatovat z druhé obdržené branky.
17'
Sledujeme úvod zápasu jako hrom! Domácí celek si totiž rychle bere vedení zpátky na svou stranu! RAFAEL LEAO zakončil zpoza hranice velkého vápna a od zad Brahima Diaze se odrazil do sítě. V oficiálním zápise je jako střelec uveden Leao.
16'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Domácímu AC vedení moc dlouho nevydrželo! Po nedůrazném zásahu domácí obrany si na pěkný centr naběhl ALESSANDRO DEIOLA a hlavou překonal brankáře!
15'
Alessandro Deiola na pravé straně patičkou sklepl míč na svého spoluhráče, jenže následný centr trefil prvního z domácích zadáků.
14'
Hosté se ihned po obdržení úvodní branky vydali do útoku se snahou o rychlou odpověď. Hráči v bílém se ale daleko nedostali a přišli o míč.
12'
Domácí celek se hned v úvodu dostává do vedení! K exekuci přímého kopu se postavil SANDRO TONALI, který zvolil technickou střelu přes zeď a uklidil míč mimo dosah brankáře!
11'
Díaz byl faulován těsně před pokutovým územím a získal pro domácí celek přímý kop z fantastické pozice. AC Milán bude zahrávat přímý kop.
10'
Fikayo Tomori si dal pozor na vysoký nákop za obranu a hlavou přizvedl míč do rukavic domácího brankáře Maignana. Právě gólman rozehrál nákopem na pravou stranu.
9'
Domácí zahodili první obrovskou šanci! Leao se dostal do úniku a šel sám na brankáře, ale přízemní střelou jej nepřekonal!
8'
Davide Calabria udržel míč na pravé straně hrací plochy a ihned poslal centr do pokutového území. Na jeho pobídku ale nikdo v červeném nedosáhl.
7'
Žlutou kartu dostává Dalbert (Cagliari Calcio).
6'
Rafael Leão dostal přihrávku na hranici velkého vápna, kde neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Domácí budou pokračovat s míčem na kopačkách.
5'
Mike Maignan se musel zapojit do rozehrávky domácího celku. Brankář AC Milán nakopl míč na levou stranu, jenže tam neměl nikoho ze svých spoluhráčů.
4'
Zadáci AC Milán kombinují s míčem na polovině hřiště a nikam se neženou. Domácí hrají v úvodu utkání hodně rozvážně a čekají na volný prostor.
3'
Alessandro Deiola poslal přihrávku na pravou stranu, kde nebyl nikdo v bílém dresu. Zadáci AC Milán tak získali míč bez větší dřiny.
1'
Hostující Cagliari obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale nákop na pravé křídlo si domácí obrana pohlídala.
1'

AC Milán: Maignan – Calabria, Kjaer, Tomori, Hernández – Tonali, Krunić – Saelemaekers, B. Díaz, Leão – Giroud.
Náhradníci: Tătăruşanu, Plizzari – Rebić, Binnásir, Maldini, Gabbia, Kalulu, A. Romagnoli, Castillejo, Ballo-Touré, Florenzi.

Cagliari Calcio: B. Radunović – Ceppitelli, Godín, Carboni – Nández, Deiola, Marin, Strootman, Dalbert – João Pedro, Pavoletti.
Náhradníci: Aresti – Lykogiannis, Grassi, Zappa, Ceter, Ch. Oliva, Altare, Walukiewicz, Pereiro.

Rozhodčí: Serra – di Vuolo, Zingarelli.
AC Milán

Domácí AC Milán zvládlo vstup do nového ročníku nejvyšší italské soutěže ještě lépe. V prvním kole zajíždělo AC na hřiště Sampdorie Janov, kde zvítězilo 2:1. AC se musí vypořádat s odchodem brankáře Donnarummy, který zamířil do PSG. V úvodním kole jej dobrým výkonem zastoupil Maignan.
Cagliari Calcio

Hostující Cagliari zažilo takový průměrný vstup do nového ročníku Serie A. Celek, který tradičně bojuje o udržení mezi italskou elitou, zahájil nový ročník remízou 2:2 na domácí půdě se Speziou.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi AC Milán a Cagliari Calcio. Výkop je stanoven na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62