Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : AC Milán - 31. října 2021   20:45

AS Řím
90+3' El Shaarawy
1:2
(0:1)
AC Milán
26' Ibrahimović   • 57' Kessié
AS Řím
Patrício – Karsdorp (80. Šomurodov), Mancini, Ibañez, Viña (68. C. Pérez) – Cristante, Veretout – Zaniolo, Lorenzo Pellegrini (C), Mchitarjan (46. Afena-Gyan) – T. Abraham (63. El Shaarawy).
Maresca – Carbone, Lo Cicero
Stadio Olimpico, Řím
AC Milán
Tătăruşanu – Calabria (C), Kjaer, Tomori, Hernández – Kessié, Binnásir (76. A. Romagnoli) – Saelemaekers (68. Ballo-Touré), Krunić (76. Bakayoko), Leão (76. Tonali) – Ibrahimović (58. Giroud).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 12:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 19:13.
Je dohráno. Bojovné utkání, kterému nechyběly akce, šance, žluté karty, ani vyloučení, zvládli lépe hosté z Milána. Těm sice nebyl uznán už druhý gól, vše si ale vynahradili v 57. minutě, kdy pokutový kop za faul na Ibrahimoviće proměnil Franck Kessié a s AS Řím to nevypadalo dobře. Domácí se ale nevzdali, začali útočit a když byl navíc v 66. minutě vyloučen po druhé žluté kartě hostující Theo Hernández, přišel velký tlak. Tătăruşanu ale dlouho odolával a čistý štít držel až do třetí nastavené minuty, kdy jej ranou do horního růžku překonal Stephan El Shaarawy. Víc už ale domácí nezvládli a prohráli tak 1:2. AS Řím je po této porážce na čtvrtém místě s 19 body, AC Milán je na druhém místě s 31 body.
90+7'
90+7'
V závěru ukazuje rozhodčí ještě jednu žlutou kartu, za faul ji dostal domácí Jordan Veretout.
90+6'
Tătăruşanu rozehrává po porušení pravidel domácími hráči a opravdu nechvátá. Rozhodčí má ale trpělivost.
90+5'
Tătăruşanu vytáhl nepříjemnou střelu z pravé strany, jeho spoluhráči neodvrátili, takže nápor AS vrcholí.
90+4'
A tlak domácích samozřejmě pokračuje!
90+3'
AS Řím právě vstřelil branku!
Tak se domácí dočkali a snížili. Centr z levé strany obrana AC neodvrátila ani z vápna, do míče se pak opřel STEPHAN EL SHAARAWY a svou ranou vymetl šibenici Tătăruşanuovy branky – 1:2.
90+2'
Je to už opravdu fotbal na jednu branku, hosté se brání zuby nehty.
90+1'
Tătăruşanu si stáhl vysoký centr do rukavic, s rozehrávkou pak rozhodně nebude pospíchat.
90'
Bude se nastavovat šest minut.
90'
Po rozehrání zakončil Šomurodov, ale branku minul o opravdu velký kus.
89'
Manciniho prudká střela po Pérezově průniku byla stažena, je z toho rohový kop.
88'
Obléhání vápna hostů pokračuje.
87'
Milánští už pouze brání, když je potřeba pouze míč odkopnou co nejdál od své branky.
86'
Rána z velké dálky, Mancini ji poslal vysoko nad branku...
85'
Na levé straně se dokázal uvolnit Felix Afena-Gyan, rychle se s míčem u nohy otočil a prudce vystřelil. Ale zase do míst, kde byl připravený gólman AC.
84'
Cristanteho střela šla vedle, Tătăruşanu se už pomaličku chystá k odkopu.
83'
I po rohu se do zakončení nacpal Zaniolo, jeho hlavičkový oblouček skončil na horní síti.
82'
Šance domácích na snížení! Na centr z pravé strany si nejvýše vyskočil Zaniolo a tlačil hlavičku do brány, jenže gólmana před brankovou čárou zastoupil Kjaer a odvrátil na roh!
81'
Další karta pro hostující tým. Po strkanici u pomezní čáry si ji prohlédl Franck Kessié.
80'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Eldor Šomurodov.
80'
Felix Afena-Gyan neprošel přes Kjaera, domácí budou pouze vhazovat.
79'
Zpoza pokutového území vyslal prudkou střelu Zaniolo, jenže pouze do míst, kde byl pozorný Tătăruşanu.
78'
AS Řím začíná stupňovat tlak, před Tătăruşanua teď létá jeden centr za druhým.
77'
Další karta, za nedovolený zákrok byl potrestán hostující Olivier Giroud.
76'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Rade Krunić, přichází Tiemoué Bakayoko.
76'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Alessio Romagnoli.
76'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Rafael Leão, přichází Sandro Tonali.
75'
Zaniolo si u tyče počkal na přímý kop z levé strany a moc nescházelo, aby sklepl míč do sítě. Jenže si akorát ublížil po nárazu do tyče...
73'
Chvíli jsme nehráli, neboť na trávníku ležel domácí El Shaarawy a potřeboval ošetřit. Zákrok už probíhá mimo hrací plochu a můžeme pokračovat.
71'
Tătăruşanu nadvakrát zkrotil vysoký centr z levé strany a hosté si mohli pro tuto chvíli oddechnout.
70'
Pérez se pokoušel o střelu z otočky, trefil ovšem pouze prvního bránícího hráče.
68'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Matías Viña, přichází Carles Pérez.
68'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Fodé Ballo-Touré.
67'
No a za protesty uviděl žlutou kartu i Davide Calabria.
66'
A zase karta pro AC a dokonce červená! U pokutového území fauloval Theo Hernández, který padl pod nohy Pellegrinimu, sudí mu ukázal žlutou a jelikož to byla dnes jeho druhá, tak i červenou.
65'
Zase se nám žlutilo, za řeči byl potrestán hostující Fikayo Tomori.
64'
Útočný faul domácích, provinil se Zaniolo, tentokrát už byl rozezlen i trenér Mourinho.
63'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Tammy Abraham, přichází Stephan El Shaarawy.
63'
Přímý kop rozehráli i domácí, Pellegrinimu ale centr nevyšel podle představ...
61'
Po faulu na Girouda rozehrávali hosté přímý kop, jenže signál skončil hned v úvodu, útočného faulu na hranici vápna se dopustil Kjaer.
59'
Nepřesný odkop gólmana Tătăruşanua, vysoký míč skončil mimo hrací plochu.
58'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Zlatan Ibrahimović, přichází Olivier Giroud.
57'
AC Milán právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil FRANCK KESSIÉ, dal si pomalý rozběh, počkal si na gólmanův pohyb a hravě pak trefil odkrytý prostor – 0:2.
55'
Je po kontrole a penalta je potvrzená!
54'
Opět se ale kontroluje video a svůj úsudek si jde udělat i hlavní sudí utkání.
53'
Penalta pro AC Milán! Hosté se dostali do rychlého brejku, přihrávku dostal neúnavný Ibrahimović, ve vápně se dostal do střetu s Ibañezem a upadl. Rozhodčí neváhal ani okamžik!
52'
Opět se za hráče AS Řím dostal Ibrahimović, tentokrát Patrícia neprostřelil a navíc byl opět v ofsajdu.
50'
Hostům nebyl uznán dnes už druhý gól. Zlatan Ibrahimović si naběhl za obranu, zpracoval si míč na prsa a poté křížnou ranou překonal Patrícia, jenže celá situace se kontrolovala na videu a to odhalilo švédského šutéra v ofsajdu!
49'
Teď už to karta je, za faul na Leãa ji dostal domácí Gianluca Mancini.
48'
Pískal se faul domácích, a ti hned vyskočili jak čertíci z krabičky, verdikt se jim vůbec nelíbil. Protesty nechal sudí bez trestu.
46'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Felix Afena-Gyan.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
První půle je za námi a rozhodně nenudila. Oba ceky se snažily o útočnou hru a hned od úvodu si museli gólmani dávat velký pozor. Svou práci zvládali na výbornou až na jeden okamžik, a ten přišel ve 26. minutě. To se k přímému kopu postavil hostující Zlatan Ibrahimović a prudkou ranou překonal Ruie Patrícia. AC pak dalo dokonce druhý gól, po pěkné akci se prosadil Leão, jeho trefa ale nebyla uznána pro ofsajd. Do šaten se odešlo za stavu 0:1.
45+2'
45+2'
Tentokrát si to celé vzal na svá bedra Theo Hernández, zakroutil střelu podél zdi, ale přesně do míst, kde stál připravený Rui Patrício.
45+1'
No a v závěru půle tu je ještě jeden přímý kop pro AC Milán. Kousíček od vápna byl faulován Leão a Patrício si bude muset zase dávat velký pozor.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45'
Centr se stáčel na malé vápno, pohotová hlavička letěla nad bránu a už tu je pouze odkop od brány AC.
44'
Ten sice ohrožením Tătăruşanuovy branky neskončil, AS Řím ale pokračuje v obléhání šestnáctky a je tu další roh.
42'
Přímý kop rozehrál Pellegrini, centrovaný míč propadl do vápna a za pomoci lehké teče hostů skončil mimo hrací plochu. Roh pro AS.
41'
Žlutá karta i na straně hostujícího celku, za faul na Zaniola si ji prohlédl Theo Hernández.
40'
Mchitarjan nezpracoval míč, ten skončil v zámezí. Hosté se už chystají k autovému vhazování.
39'
Tohle byla opravdu povedená akce hostů. Ibrhimović hrudí sklepl na Rafael Leãa, ten lehkým obloučkem přehodil gólmana a hlavou skóroval do prázdné branky. Jenže radost z branky trvala pouze krátce, mával se totiž ofsajd!
37'
Hosté se prokombinovali do pokutového území, v něm padl k zemi Ibrahimović, na penaltu to ale rozhodně nebylo.
35'
Cristante přibrousil Rafaela Leãa, hostující tým se už pomaličku chystá k rozehře.
34'
Těsný, ale správně odpískaný ofsajd domácích. Ti to vidí jinak, a na jejich straně vzniká už poměrně velká nervozita.
32'
Teď už se pískalo, ale bylo to proti domácím, přidržením za dres se provinil Zaniolo.
31'
AS Řím se teď nemůže dostat do tempa, do střelecké pozice se nedostal ani Karsdorp a nevyšla mu ani žádost u sudího o odpískání faulu na jeho osobu.
29'
Milán je v laufu. Nyní kousek za vápnem napřáhl k ráně Binnásir a jeho švih prolétl jen kousek nad břevnem.
27'
Zlatan Ibrahimović si pak po gólu neodpustil provokace směrem k domácímu publiku a byl za to potrestán žlutou kartou.
26'
A je tu první gól! Přímý kop si připravil ZLATAN IBRAHIMOVIĆ, tvrdou nízkou ranou překonal zeď, která byla i vyšperkovaná ležícím hráčem, gólman Patrício přešlápl na opačnou nohu a poté na dělovku nezvládl zareagovat – 0:1.
24'
No a pozor, kousek od pokutového území fauloval domácí Rick Karsdorp, nabídl AC nebezpečný přímý kop a zároveň dostal žlutou kartu.
23'
Pellegrini přihrál doleva na Abrahama, ten ale neměl dobrou rychlost a ještě před případným zakončením byl o míč obrán.
21'
Ibrahimović se pokoušel po zemi projít přes obranu, individuální akce ale skončila ještě před vápnem.
19'
Začíná se nám trochu přitvrzovat, rozhodčí ale zákroky zatím řeší pouze standardkami a domluvami.
17'
Zlatan Ibrahimović zahodil šanci, když se až moc snadno dostal na Saelemaekersovu přihrávku, z levé strany vápna ale vystřelil nad břevno.
15'
Začal se hrát velmi útočný fotbal, během chvilky se hra přesunula na opačnou stranu a Ibrahimović nebyl daleko od hlavičky z malého vápna. Tu na poslední chvíli uhlídal skákající Roger Ibañez.
14'
Po akci pravým křídlem a několika odrazech v pokutovém území vystřelil zpoza vápna Pellegrini, skákavá střela šla mimo.
13'
Ten se moc nepovedl, centr se stočil přesně do rukavic gólmana Ruie Patrícia.
12'
Rohový kop pro milánské, Saelemaekersův centr byl domácími po hotově odvrácen na standardní situaci.
10'
Další centr hostů. Z pravého křídla posílal pas Calabria, Rafael Leão ale v plném běhu zakončil vysoko nad.
9'
Po centru z pravé strany prodlužoval patičkou Ibrahimović, jeho pokus ale skončil pouze u vracejících se hráčů AS.
8'
Dlouhý nákop k pokutovému území AS Řím, domácí dokázali vysoký pas odvrátit pohotovou hlavičkou.
7'
Domácí u hlavního rozhodčího reklamovali rohový kop, aktivní v tom byl zejména Nicolò Zaniolo a za protesty a lehký dotek pomezního dostal žlutou kartu.
6'
Šance i pro hosty. Po rychlém přechodu do útoku a narážečce zakončoval Kessié. Jeho rána po zemi šla vedle, možná to měl nechat na Ibrahimoviće.
5'
AS Řím v rychlém kontru, Pellegrini hledal na středu Mchitarjana, ten byl však pod těsnou obranou AC.
4'
Hosté to zkusili levou stranou, akce ale skončila v zámezí, obranný zákrokem se blýskl Mancini.
3'
Už jsme ale viděli první šanci. Na levém křídle unikl domácí Viña, po zemi přihrál pod sebe a Pellegrini z první střílel těsně vedle!
2'
Úvod je dle očekávání opatrný, zatím sledujeme snahu obou celků udržet míč na delší dobu.
1'

AS Řím: Patrício – Karsdorp, Mancini, Ibañez, Viña – Cristante, Veretout – Zaniolo, Lorenzo Pellegrini (C), Mchitarjan – T. Abraham.
Náhradníci: Fuzato, Boer – El Shaarawy, Calafiori, Kumbulla, Šomurodov, C. Pérez, Tripi, Zalewski, Darboe, Afena-Gyan, Bove.

AC Milán: Tătăruşanu – Calabria (C), Kjaer, Tomori, Hernández – Kessié, Binnásir – Saelemaekers, Krunić, Leão – Ibrahimović.
Náhradníci: Mirante, Jungdal – Gabbia, Maldini, Tonali, Conti, Bakayoko, Kalulu, Giroud, A. Romagnoli, B. Díaz, Ballo-Touré.

Rozhodčí: Maresca – Carbone, Lo Cicero.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Olimpico začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Fabio Maresca, kterému budou na pomezí asistovat Ciro Carbone a Alessandro Lo Cicero.
AS Řím

Domácí tým je v tuto chvíli na čtvrtém místě s 19 body, což znamená už devítibodovou ztrátu na vedoucí Neapol. Římští fotbalisté dali v posledním kole zapomenout na nevalné výsledky, zejména na drtivou prohru 1:6 v rámci Evropské Konferenční ligy na trávníku Bodø / Glimt a vyhráli v Cagliari 2:1, když se o branky postarali Ibañez a Pellegrini.

AC Milán

Na druhé straně bude ale stát silný soupeř, v současnosti druhý AC Milán. Ten má 28 bodů a vyhrál pět posledních zápasů. Naposledy se o síle AC přesvědčil Turín, který si z Milána odvezl porážku 0:1. Jedinou branku tohoto utkání vstřelil Giroud. Čeká nás tahák kola, ve kterém nebude chtít nikdo ustoupit a zejména milánští budou chtít natáhnout sérii.
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 11. kola mezi týmy AS Řím a AC Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62