Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Sassuolo - 12. září 2021   20:45

AS Řím
37' Cristante (Lorenzo Pellegrini) • 90+1' El Shaarawy (Šomurodov)
2:1
(1:0)
Sassuolo
57' Djuričić  (D. Berardi)
AS Řím
Patrício – Karsdorp (89. Reynolds), Mancini, Ibañez, Viña – Cristante, Veretout (74. C. Pérez) – Zaniolo (74. Šomurodov), Lorenzo Pellegrini (C), Mchitarjan (70. El Shaarawy) – T. Abraham.
S. Sozza – A. Tolfo, A. Vono
Stadio Olimpico (Roma).
Sassuolo
Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari (C), Rogério – Frattesi (84. K. Ayhan), Maxime López – D. Berardi (77. Defrel), Djuričić (84. Traorè), Boga (89. Kyriakopoulos) – Raspadori (46. Scamacca).

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. Příště na počtenou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 7:11.
Hosté se vrhli na hlavního arbitra a něco si s ním vysvětlují, zřejmě tu situaci při neuznané brance, ale ta byla neuznána správně, ofsajd to byl. Naopak domácí mohou být nadmíru spokojeni, z minima vytěžili maximum. Dnes rozhodně nebyli lepším celkem a mohou být rádi, že jim přálo velké štěstí, v závěru jim pomohla tyč, soupeř také dvakrát nevyužil velkou šanci, když byl sám před jejich gólmanem. Sassuolo si dnes bodový zisk rozhodně zasloužilo, ale fotbal někdy nebývá fér.
90+6'
90+4'
Hosté se už radovali z vyrovnání, které podobnou střelou zařídil Gianluca Scamacca, ten však stál v těsném ofsajdu a gól není uznán.
90+3'
Zřejmě se ještě něco nastaví, neboť domácí dlouho slavili. Moc to ale nebude a hostům se krátí čas.
90+1'
AS Řím právě vstřelil branku!
Tak tohle je pro hostující celek hodně kruté. Sassuolo bylo v posledních minutách o něco lepší, přesto inkasuje v nastavení druhý gól, který nejspíš rozhodne o soupeřově výhře. STEPHAN EL SHAARAWY zatočil svoji střelu přesně ke vzdálenější tyči, od které se balón odrazil za brankovou lajnu. Andrea Consigli se po míči jen ohlédl.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
89'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Giorgos Kyriakopoulos.
89'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Bryan Reynolds.
88'
Na druhé straně střílel Eldor Šomurodov na vzdálenější tyč, ovšem Andrea Consigli včas skočil a balón stihl vyrazit.
87'
Nyní Hamed Traorè nestřílel moc prudce, Rui Patrício se včas položil na trávník a balón zastavil.
87'
Hosté mohli jít v závěru poprvé v zápase do vedení. Hamed Traorè pálil z dálky hodně tvrdě na bližší tyč, Rui Patrício by na balón tentokrát nedosáhl, ale měl obrovské štěstí, neboť míč se právě od tyče odrazil zpět do hřiště, pak se o něj postarali hráči AS.
86'
Hráči týmu z hlavního města byli rychle zpátky u brány Sassuola, avšak žádnou možnosti si nevytvořili, lehký balón se vzduchem snesl ke Consiglimu.
85'
Útočný faul domácích znamená ztrátu balónu a návrat na svoji polovinu.
84'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Kaan Ayhan.
84'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Hamed Traorè.
83'
Rick Karsdorp zatočil svůj centr před bránu, tam naběhl Stephan El Shaarawy, ale skluzem tečoval balón jen mimo tři tyče.
81'
Docela zmatek v obraně Sassuola, ale domácí toho využít nedokázali. Míč se pohyboval před odkrytou bránou a dva hráči hostů si dávali mezi sebou snad přednost, kdo jej odkopne do bezpečí, ten se nakonec odkutálel do zámezí a bude to roh.
80'
Rogério měl před sebou odkrytý prostor, jenže nakonec nemohl střílet ani přihrávat, jeden z jeho spoluhráčů se provinil útočným faulem.
78'
Tak tohle může hosty hodně mrzet, znovu šli sami na gólmana a znovu z toho gól nebyl. V tomto případě nabíhal z levé strany na bránu Jeremie Boga, zkoušel prostřelit vyběhnutého gólmana mezi nohama, ale Rui Patrício záměr vystihl a míč vyrazil mimo.
78'
Domácí se dostávali do další šance, ale nezakončili.
77'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Grégoire Defrel.
74'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Carles Pérez.
74'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Nicolò Zaniolo, přichází Eldor Šomurodov.
73'
Lorenzo Pellegrini mohl poslat svůj tým zpět do vedení, když si v šestnáctce hostů udělal prostor, ale prakticky sám před bránou mířil pouze nad břevno. Docela škoda pro domácí.
72'
Filip Djuričić málem napodobil svého spoluhráče a dostal se také před gólmana AS, přihrávku však dostal na paty a balón nezpracoval.
70'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Stephan El Shaarawy.
68'
Obrovská šance Sassuola. Domenico Berardi se ocitl prakticky sám před brankářem, jeho přízemní střelu na vzdálenější tyč ale Rui Patrício vyrazil pravou nohou, kterou nechal nataženou na trávníku. Výborný zákrok.
67'
Domenico Berardi se těsně vyhnul ofsajdu, poté střílel přes obránce, ale minul domácí bránu. Hosté chtějí přidat druhý gól.
66'
Žlutou kartu dostává Bryan Cristante (AS Řím).
65'
Nicolò Zaniolo ve snaze o útok poslal k zemi Maxima Lópeze, byl to zcela jasný faul, domácí hráč se diví zbytečně.
62'
Gianluca Mancini o malý kousek nedosáhl hlavou na letící balón, kdyby se mu to povedlo, nadělal by brankáři nemalé potíže.
62'
Lorenzo Pellegrini si v pokutovém území udělal prostor, chvíli počkal a pak střílel, zblokovaný balón ale letí jen do zámezí.
59'
Domácí mohli jít okamžitě zpátky do vedení. Lorenzo Pellegrini prakticky osamocen před brankářem střílel na vzdálenější tyč, ale Andrea Consigli se natáhl a balón vyrazil. Následovala ještě dorážka, ke které se dostal Tammy Abraham, ten ale mířil pouze do bližší tyče.
57'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Máme srovnáno. Berardi ukázal své fotbalové umění, dobře se zbavil bránícího protihráče, poté přihrával před bránu, kde trochu se štěstím tečoval balón FILIP DJURIČIĆ tak, že se snesl obloučkem za marně se natahujícího se gólmana.
56'
Po delší době nějaké vzrušení, Gianluca Scamacca velmi dobře střílel z dálky a Rui Patrício musel zasáhnout, balón vyrazil do zámezí a bude to roh.
54'
Faul hostů a domácí budou rozehrávat kousek za středovou lajnou. Ani ve druhé půli zatím nesledujeme moc pohledný fotbal.
52'
V pokutovém území Sassuola upadl jeden z hráčů AS Řím, ale penalta se nepíská.
50'
Davide Frattesi dokázal předběhnout dva obránce AS, dokonce zakončil, ale příliš slabě, takže Rui Patrício neměl problém balón zastavit.
48'
Gian Marco Ferrari zakončoval hlavou mimo tři tyče. Slušná možnost, leč gól z toho není.
48'
Druhý rohový kop v zápase pro Sassuolo.
46'
Domenico Berardi to zkusil z velké dálky, levačkou střílel na vzdálenější tyč, ale tu asi o dva metry minul.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Gianluca Scamacca.
46'
První půle nepřinesla příliš pohledný fotbal, hosté byli zpočátku aktivnější, ale gól, který dali, nebyl uznán. Domácí se k příležitostem dostávali pomalu, ale přeci jen dokázali jednu z nich využít a do kabin odchází o něco spokojenější. Jejich výkon ale určitě dobrý není, oba trenéři mají v kabinách o pauze svým svěřencům jistě co říct.
45+2'
45+1'
Roger Ibañez volil jistotu a balón raději zakopl do autu, jeho tým se musí bránit.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45+1'
Tammy Abraham neměl šanci dlouhý balón doběhnout, Andrea Consigli byl u balónu dříve.
44'
Letící míč proletěl pokutovým územím AS, žádný z hostů se k němu ale nedokázal dostat.
43'
Žlutou kartu dostává Roger Ibañez (AS Řím). Další dobrá možnost pro Sassuolo, které rozehraje volný kop.
41'
Po faulu domácích budou standardku rozehrávat také hosté. Podaří se jim vyrovnat?
39'
Tammy Abraham si vyžádal ošetření a hra byla na chvíli přerušena. Střídání se ale nechystá.
37'
Domácí jdou do vedení. Lorenzo Pellegrini velmi chytře rozehrál standardku, míč poslal po zemi do šestnáctky soupeře, kde nejrychleji zareagoval BRYAN CRISTANTE, jenž sám před brankářem poslal balón do jeho sítě.
36'
Žlutou kartu dostává Vlad Chiricheş (US Sassuolo Calcio), který to přehnal s bráněním.
35'
Vlad Chiricheş si vyskočil na vysoký centr, nepohlídal si postavení a byl lapen do ofsajdové pasti.
35'
Jeremie Boga se protlačil na pravou stranu pokutového území, jeho následný centr byl zblokován do zámezí.
34'
Zatím největší šance Říma v zápase. Tammy Abraham si naběhl na křižnou přihrávku z pravé strany, skluzem tečoval míč na vzdálenější tyč, kterou ale těsně minul. Andrea Consigli by neměl šanci zasáhnout.
32'
Teď už to ofsajd byl, těsný, ale správně posouzený. Rozehrávat bude domácí tým.
31'
Filip Djuričić o malý kousek nedosáhl na přízemní přihrávku, balón mu utekl k brankáři AS.
29'
Andrea Consigli po malé domů s rozehrávkou nepospíchá, půl hodina zápasu je za námi a moc kvalitní fotbal k vidění není.
26'
Domenico Berardi obešel v pokutovém území obránce a z otočky zamířil ke vzdálenější tyči, branka však není uznána. Upřímně řečeno nevím z jakého důvodu. Ofsajd to určitě nebyl a ani žádný faul k vidění nebyl.
25'
Sassuolo drží balón dále na kopačkách, jeho hráči volí přihrávky na obranné polovině.
23'
Filip Djuričić si zpracoval přihrávku na levé straně, jeho následná rána ale skončila pouze v boční síti domácí brány. Hosté jsou zatím o trochu nebezpečnější.
21'
Henrich Mchitarjan se na levé straně zmocnil míče, naběhl více na střed a zkoušel střelu na bližší tyč, ale ta mu vůbec nesedla a Andrea Consigli neměl práci.
19'
Domenico Berardi se zničehonic zjevil za obranou AS Řím, ale nejen, že gól nedal, navíc se chytil do ofsajdu.
16'
Tammy Abraham si nedokázal před pokutovým územím zpracovat prudký pas a balón poslal rovněž mimo hřiště.
14'
Lorenzo Pellegrini si s balónem u postranní lajny až příliš hrál a ten mu utekl do zámezí.
13'
Giacomo Raspadori poslal míč za sebe, k tomu poté doběhl Domenico Berardi, který střílel bez přípravy na bližší tyč, ale Rui Patrício byl připraven a zasáhl.
12'
Nicolò Zaniolo hledal přízemní přihrávkou svého spoluhráče, který by zakončoval prakticky sám před brankářem, ale míč byl zblokován včas obranou Sassuola.
10'
Jordan Veretout doběhl volný míč a z hranice pokutového území jej adresoval vysoko nad hostující bránu. První slušná možnost utkání.
8'
Vlad Chiricheş se dožadoval autu, ale vhazovat bude domácí tým v blízkosti pokutového území Sassuola.
6'
Těžko říct, zda chtěl Jeremie Boga přihrávat nebo střílet. Tak či tak skončil míč po jeho slabé levačce u bližší tyče domácí brány, kde byl Rui Patrício, který balón uklidil do náruče.
5'
Gianluca Mancini hlavičkoval v pokutovém území příliš vysoko nad břevno.
4'
Nicolò Zaniolo se snažil vybojovat balón na druhé straně, to se mu nepovedlo, ale jeho tým bude rozehrávat roh.
3'
Hosté se dostali na dostřel domácí brány, Filip Djuričić místo střely volil přihrávku na střed, ale ta byla zblokována.
1'

AS Řím: Patrício – Karsdorp, Mancini, Ibañez, Viña – Cristante, Veretout – Zaniolo, Lorenzo Pellegrini (C), Mchitarjan – T. Abraham.
Náhradníci: Boer, Fuzato – Reynolds, Smalling, Villar, Darboe, C. Pérez, Šomurodov, B. Mayoral, El Shaarawy, Diawara, Calafiori.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari (C), Rogério – Frattesi, Maxime López – D. Berardi, Djuričić, Boga – Raspadori.
Náhradníci: Pegolo – Peluso, Goldaniga, K. Ayhan, Müldür, Kyriakopoulos, Magnanelli, Traorè, Henrique, Scamacca, Defrel, Harroui.

Rozhodčí: S. Sozza – A. Tolfo, A. Vono.
US Sassuolo Calcio

Sassuolu se povedlo po dvou duelech nasbírat čtyři body a momentálně z toho je osmá pozice. Hostující tým tohoto zápasu se v rámci prvního kola utkal s Hellasem a byla z toho poměrně zajímavá přestřelka. Tu nakonec lépe zvládlo US Sassuolo Calcio, které si odvezlo první ligovou výhru v poměru 3:2. Sassuolo se v minulém kole poprvé v letošním ročníku představilo na domácím stadionu, kde se utkalo se Sampdorií Janov. Tentokráte se diváci nedočkali ani jedné branky, a nakonec se zrodila bezbranková remíza.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu. Italská Serie A má na programu zápasy třetího kola, my budeme společně sledovat souboj mezi AS Řím a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62