Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Torino - 22. prosince 2021   18:30

Inter Milán
31' Dumfries (Džeko)
1:0
(1:0)
Inter Milán
Handanovič – Škriniar, de Vrij, Bastoni, Dumfries (83. Sensi), Brozović – Arturo Vidal (83. D'Ambrosio), Çalhanoğlu (70. Vecino), Perišić (90. Dimarco) – Lautaro Martínez (70. Alexis Sánchez), Džeko.
Guida – Baccini, Saccenti
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Torino
V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Buongiorno (67. Mandragora) – Singo, Lukić, Pobega (67. Ricardo Rodríguez), Aina (75. Ansaldi) – Brekalo (75. Praet), Pjaca – A. Sanabria (61. Warming).

To je z mé strany vše, přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:17.
90+4'
90+4'
Inter zvládá konec utkání skvěle, soupeře k ničemu nepouští.
90+3'
Domácí samozřejmě vůbec nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
90+1'
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Federico Dimarco.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88'
Nyní šli domácí znovu do otevřené obrany, nakonec z hranice velkého vápna zakončoval Alexis Sánchez a míč orazítkoval tyč!
87'
Po zisku míče se rýsovala zajímavá příležitost pro domácí, ale Alexis Sánchez nezvládl finální přihrávku a nic z toho tedy nebylo.
86'
Po rohovém kopu skvěle zasáhl Vanja Milinković-Savić, který míč vyrazil mimo pokutové území, takže ani z této příležitosti nic nebylo.
85'
Rohový kop pro Inter Milán.
83'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Danilo D'Ambrosio.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Stefano Sensi.
82'
Nyní se hosté dostali do slibné příležitosti, ale zakončení bylo zbytečné, protože Pjaca v souboji fauloval.
81'
Je před námi posledních deset minutek, stále je to pouze o branku, tak uvidíme, co nám hráči na trávníku ještě předvedou a jak to celé nakonec dopadne.
79'
Na druhé straně se snažil něco vymyslet Cristian Ansaldi, ale nakonec se od něj míč odrazil do zámezí a rozehrávat tak bude od své branky Samir Handanovič.
77'
Domácí nyní dobře kombinovali na polovině soupeře, ale Alessandro Bastoni nezvládl přihrávku do vápna a celé snažení tak ukončil.
75'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Dennis Praet.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Cristian Ansaldi.
73'
Nic zajímavého se nyní na trávníku neděje. Domácím se ve druhém poločase příliš nedaří a hlavně se brání. Hosté se tlačí dopředu, ale v zakončení to také není velká sláva.
71'
Hosté zahrávali rohový kop, ale ani z něho nedokázali ohrozit domácí branku.
70'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Alexis Sánchez.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Matías Vecino.
68'
Po centru hlavičkoval zády k brance Edin Džeko, ale měl to hodně těžké a branku trefil nedokázal.
67'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tommaso Pobega, přichází Ricardo Rodríguez.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Alessandro Buongiorno, přichází Rolando Mandragora.
66'
K míči se postavil Saša Lukić, který nemířil špatně, ale Samir Handanovič dobrým zákrokem míč vytěsnil na rohový kop!
65'
Žlutou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (Inter Milán).
65'
Hakan Çalhanoğlu zahrál na hranici velkého vápna rukou a je z toho hodně zajímavá standardní situace pro hosty!
65'
Po delší době jsme se dočkali zakončení, ale Marko Pjaca svým pokusem branku nakonec ohrozit nedokázal.
63'
Magnus Warming na sebe hned upozornil, obešel dva protihráče, dále se tlačil do vápna, ale nakonec ho skvěle zastavil Milan Škriniar.
61'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Magnus Warming.
60'
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že domácí Inter stále vede pouze o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
58'
Domácí záložník je na nohou a vypadá to, že v zápase bude pokračovat.
57'
Po zákroku zůstal ležet na trávníku Arturo Vidal, který si drží koleno a nevypadá to s ním příliš dobře.
55'
Nyní se Lautaro Martínez snažil prostrčit míč do vápna soupeře, ale jeho patička nebyla úspěšná a na tahu je tedy hostující Turín.
53'
Hakan Çalhanoğlu ale trefil pouze hráče ve zdi. Na hranici velkého vápna se ještě k míči dostal Denzel Dumfries, ale s jeho slabým pokusem si Vanja Milinković-Savić poradil.
52'
Lautaro Martínez si vynutil faul a je z toho zajímavá standardní situace pro domácí, kterou bude nejspíše zahrávat Hakan Çalhanoğlu.
51'
U prostoru střídaček se připravuje Alexis Sánchez, kterého tedy nejspíše brzy uvidíme na trávníku.
49'
O první střelecký pokus ve druhém poločase se postaral hostující Ola Aina, ale jeho rána byla hodně nepřesná a míč skončil vysoko nad brankou.
47'
Vypadá to, že ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku tohoto duelu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33 hodin.
45+1'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Denzel Dumfries opět operoval na polovině soupeře, ale tentokrát byl zastaven. Hráč, který přišel z PSV, hraje v obraně, ale vypadá to, že je spíše útočník. Hraje fantasticky.
42'
Marcelo Brozović napřáhl z hranice velkého vápna, dělovka to byla pořádná, ale chyběla jí přesnost, takže Vanja Milinković-Savić byl bez práce.
40'
Po rozehrávce to nakonec z úhlu překvapivě zkusil Hakan Çalhanoğlu, ale míč skončil jen na boční síti a stav utkání se tedy tentokrát nemění.
39'
Rohový kop pro domácí celek.
38'
Hakan Çalhanoğlu vymyslel parádní kolmici a Lautaro Martínez šel sám na brankáře, toho obešel, ale tísněn nedokázal uklidit míč do prázdné branky!
37'
Ale skvěle hraje také zkušený Arturo Vidal, který zastavuje jeden útok hostů za druhým. Tak jako nyní, kdy dopředu nepustil Pjacu.
35'
Domácí Denzel Dumfries, který vstřelil úvodní zápas, potvrzuje skvělou formu, protože i dnes předvádí zatím parádní výkon a hlavně směrem dopředu je velice nebezpečný.
33'
Josip Brekalo se hnal dopředu, ale nakonec byl zastaven pomezním rozhodčím, ofsajd.
31'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Ale to už neplatí, protože DENZEL DUMFRIES si naběhl dopředu, dostal se do zakončení a nezaváhal, takže Inter Milán jde zcela zaslouženě do vedení 1:0!
30'
Je za námi úvodních třicet minutek a Inter Milán hraje s Turínem stále bez branek. Nutno ovšem dodat, že se zatím rozhodně nenudíme, protože střeleckých pokusů už bylo k vidění opravdu hodně.
28'
Wilfried Stephane Singo poslal míč z pravé strany před branku, ale jako první u něj byl pozorný Samir Handanovič.
27'
Lautaro Martínez dostal přihrávku dá vápna, míč si skvěle zpracoval a přihrál pod sebe, ale Marcelo Brozović nechal slabým pokusem vyniknout brankáře.
26'
Saša Lukić napřáhl na hranici velkého vápna, ale do rány se vrhl Arturo Vidal, který pokus zblokoval a Samir Handanovič tak zasahovat nemusel.
24'
Po rychlé akci do vápna přihrával Hakan Çalhanoğlu, ale přihrávka se mu překvapivě nepovedla a míč skončil v zámezí.
23'
Následně se dopředu vydali hosté, byl z toho také zajímavý centr, ale první branky jsme se nedočkali a na tahu je tak opět Inter Milán.
21'
Po rohovém kopu střílel z hranice velkého vápna opět Alessandro Bastoni, ale Vanja Milinković-Savić skvěle zareagoval a míč směřující do branky vykopl na roh!
20'
Na druhé straně se do slibné šance dostal Alessandro Bastoni, ale zakončení nezvládl ideálně a míč skončil nad brankou!
18'
Na hranici velkého vápna se nakonec k míči dostal Marko Pjaca, který to zkusil technicky a míč skončil jen těsně vedle levé tyče!
17'
K odraženému míči se na hranici velkého vápna dostal Ola Aina, míč byl tečován, rohový kop pro Turín.
16'
Lautaro Martínez bojoval na polovině soupeře, ale nakonec mu byl odpískán útočný faul. Argentinec se diví, ale to je tak vše, co zmůže.
15'
Po zajímavém centru se do zakončení natlačila dvojice hostujících hráčů, ale nakonec z toho nic nebezpečného nebylo.
14'
Po další akci to na sebe vzal Arturo Vidal, který je dnes vůbec poprvé v této sezoně v základní sestavě, ale jeho rána z hranice velkého vápna byla hodně nepřesná.
13'
Po rohu míč netrefil Vanja Milinković-Savić, ten tak propadl na malé vápno, ale hosté to zvládli a dokázali míč uklidit do bezpečí!
12'
Nakonec se Inter dopředu vydal a je z toho další rohový kop.
11'
Domácí kombinují na své polovině a nikam nyní příliš nepospíchají. Zatím se hraje v hodně vlažném tempu.
9'
Po tomto rohovém kopu se do zakončení dostal Marcelo Brozović, ale bylo hodně nepřesné a od své branky tak bude rozehrávat Vanja Milinković-Savić.
8'
Hosté zakončili, ale velice slabě. Samir Handanovič hned rozehrál a domácí se hnali dopředu, ale nakonec Edin Džeko vybojoval pouze rohový kop.
7'
Po rychlé akci se ve vápna dostal k míči Josip Brekalo, který to zkoušel z úhlu, ale Samir Handanovič míč vyrazil na rohový kop!
6'
Dopředu se vůbec poprvé vydali i hosté, kteří dnes rozhodně nejsou favoritem, ale jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou na Pjacu.
5'
Míč poslal do vápna Hakan Çalhanoğlu, ale hráč na první tyči ho okamžitě odkopl na polovinu domácího celku. To nebyl vydařený rohový kop.
4'
Po další akci vybojoval Ivan Perišić rohový kop.
3'
Ivan Perišić se dokázal uvolnit na levé straně, následně odcentroval, ale ve vápně kraloval Wilfried Stephane Singo, který míč odhlavičkoval.
2'
Domácí se po poklidné kombinaci vydali dopředu, ale Edin Džeko byl velmi dobře bráněn a nakonec se k míči nedostal.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1'
Hráči jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

Inter Milán: Handanovič – Škriniar, de Vrij, Bastoni, Dumfries, Brozović – Arturo Vidal, Çalhanoğlu, Perišić – Lautaro Martínez, Džeko.
Náhradníci: Cordaz, I. Radu – Dimarco, Satriano, Darmian, Vecino, Ranocchia, Kolarov, Gagliardini, Sensi, D'Ambrosio, Alexis Sánchez.
Trenér: S. Inzaghi

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Buongiorno – Singo, Lukić, Pobega, Aina – Brekalo, Pjaca – A. Sanabria.
Náhradníci: Gemello – Izzo, Linetty, Mandragora, Praet, Ricardo Rodríguez, Ansaldi, Warming, Kone, Rincón, Zaza, Zima.

Turín – Inter 1:0
Inter Milán je velkým favoritem na celkové prvenství a zatím tuto roli potvrzuje. Inter má na svém kontě 43 bodů a v tabulce se nachází na prvním místě. Před druhou Neapolí má Inter k dobru čtyři body, takže to mají domácí výborně rozehrané. Z posledních pěti utkání získal Inter plný počet patnácti bodů, takže domácí hrají v opravdu parádní formě. Naposledy se představili na hřišti poslední Salernitany, kterou porazili jasně 5:0.

Turín FC nezažívá špatnou sezonu. Po horším začátku mají hosté na svém kontě 25 bodů a v tabulce jim patří desáté místo. Na pohárové příčky ztrácí šest bodů, takže by dnes potřeboval bodovat, což bude ovšem velice složité. Z posledních čtyř utkání ale Janov ani jednou neprohrál, takže i hosté mají velice slušnou formu a čeká nás tedy hodně zajímavé měření sil.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy vloženého kola a my budeme sledovat duel Inter Milán – Turín FC. Favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62