Silvestri – Becao, Nuytinck (C), N. Pérez – N. Molina, T. Arslan (90+1. Jajalo), Walace, Makengo, Soppy (68. Udogie) – Beto (73. Success), Deulofeu.
Piana, Santurro – Ianesi, Jajalo, Marí, Nestorovski, Pinzi, Pussetto, Samardžič, Udogie, Success, Zeegelaar.

Pro dnešek je to ode mne vše. Všem tedy přeji příjemný zbytek dnešního dne a celého víkendu při mnoho sportovních přenosech. Od klávesnice se s Vámi loučí Adam Sedlák

Střely mimo: 3:2.
Rohy: 10:4.
Ofsajdy: 1:0.
Fauly: 27:1.
Dnešní utkání je u konce! Ve druhé půli jsme opět mohli vidět menší převahu domácích, a to i přesto, že posledních deset minut i s nastavením hráli v pouhých deseti hráčích. Hosté si naopak za celé klání nevypracovali ani jednu slibnou příležitost, která by případně mohla skončit v síti Janovu. Body se tedy dnes budou dělit mezi obě mužstva a ač trochu nespravedlivě to asi v celkovém součtu takto mělo být. Konečný stav zápasu 0:0.
90+5'
90+4'
Ke konci utkání jsme ještě byli svědky rohového kopu domácích, který ale nebyl nebezpečný, jelikož skončil velmi brzy na hlavičce Iyenoma Destinyho Udogiea, jenž míč ihned poslal, co nejdál od své branky.
90+3'
Manolo Portanova si sice říkal o nahrávku, ovšem když ji dostal, tak naprosto selhal. Přeci jen zpracování na hranici vápna by mělo být pro tohoto středopolaře už spíše samozřejmostí.
90+2'
Jean-Victor Makengo se ještě odhodlal k průniku na útočnou polovinu, ale moc nepochodil, jelikož míč velmi záhy ztratil, a to zásluhou vynikajícího obranného zákroku střídajícího Riccarda Calafioriho.
90+1'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Mato Jajalo.
90+1'
Z následného rohu se žádné nebezpečí nekonalo, jelikož míč zaplaval přesně do rukavic připraveného brankáře Marca Silvestriho, který s dalším průběhem hry rozhodně spěchat nemusí.
90'
V poslední minutě základní hrací doby můžeme konstatovat, že uvidíme rohový kop, jelikož nahrávku od Felipeho Caiceda si srazil za brankovou čáru Nehuén Pérez.
89'
Domácí aktuálně drží míč bezpečně u své svatyně, jelikož se nechtějí především dopustit žádné zbytečné chyby. Svou kombinací ale nevydávají zrovna vysoké sebevědomí.
88'
Ke konci utkání jsme ještě byli svědky velmi zajímavého kontru, který ale zakončil Isaac Success úplně mimo branku domácích, jenž tak přežili další krizový moment. Posléze budou rozehrávat.
87'
Rychlý výpad domácích nebyl příliš nebezpečný, protože Zinho Vanheusden zamířil z pravé strany jen za autovou čáru, a proto o míč přišel. Následuje vhazování hostí.
86'
Nehuén Pérez jen potvrdil mou predikci dalšího ostrého zákroku od nějakého z hráčů. Tentokrát opravdu tvrdě poslal k zemi Felipe Caiceda, který ale s přispěním štěstí bude v utkání pokračovat.
85'
Hra se začíná s koncem utkání čím dal tím více vyostřovat. Důkazem toho je několik tvrdých zákroků, které ale hlavní arbitr posuzuje se souladem s pravidly, a proto hra nepřetržitě pokračuje.
84'
Dlouhý nákop za obranu od Nehuéna Péreze nebyl nijak nebezpečný, jelikož zamířil v celkovém součtu až do rukavic brankáře Salvatora Siriga, jenž si tak celou situaci s přehledem pohlídal.
84'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Caleb Ekuban, přichází Riccardo Calafiori.
83'
Salvatore Sirigu si po zpracovaném centru do vlastní ruk ihned vyběhl na kraj svého vápna k rychlé rozehrávce. Hlavní arbitr ho ale rychle zastavit, jelikož všemu předcházel jasný faul od Gerarda Deulofeua.
82'
Manolo Portanova je již trochu frustrován z průběhu utkání, a především proto tedy předvedl úplně zbytečný útočný faul, ze kterého plyne volný kop pro hosty z vlastní poloviny.
81'
Centr Felipe Caiceda zastavil svým obranným zákrokem Jean-Victor Makengo, který ovšem míč poslal pouze do zámezí. Hráči Janovu tedy budou následně rozehrávat autové vhazování.
80'
Domácí si aktuálně vyměňují míč na útočné polovině, a to jim v aktuální chvíli spíše vyhovuje, jelikož případná prohra by znamenala další obrovskou komplikaci pro celý tým.
79'
Velmi nepříjemná záležitost pro domácí! Andrea Cambiaso se dopustil opravdu spíše nechtěného zákroku, ale i tak surově trefil Isaaca Successe, jenž se svíjí na trávníku v bolestech. Janov tedy bude dohrávat více než deset minut pouze v deseti hráčích.
78'
Aktivitu domácí vyvinuli až s postupem soků hlouběji do pole. Po zisku míče obdržel na levé straně vápna přihrávku Gerard Deulofeu, vylepšil si pozici, ale nastřelil jen clonícího obránce Nehuéna Péreze.
77'
Útočný výpad hostujícího celku zastavit včas obranným skluzem Mattia Bani, který dnes stále potvrzuje svou důležitost ve svém celku, a to i v aktuální situaci.
76'
Týmy si aktuálně několikrát vyměnili míč mezi sebou, a to opravdu úplně nepochopitelně. Obrany dnes působí velmi konstruktivním dojmem, což je pravděpodobně zapříčiněno důležitostí dnešního utkání.
75'
Po teči od Tolgaye Arslana uvidíme rohový kop pro domácí, který posléze zahraje Stefano Sturaro. Uvidíme tedy, zda-li se dočkáme úvodní branky tohoto utkání.
74'
Po výkopu domácího brankáře hráči přenesli hru na opačnou stranu. U levého kraje vápna svedl Gerard Deulofeu souboj se Calebem Ekubanem, který nakonec vyzněl ve prospěch janovského hráče.
73'
Po jednom ze soubojů ve středu pole se strhla opravdu solidní mela mezi několika hráči, z čehož plynou žluté karty pro Manola Portanovu a Tolgaye Arslana, z nichž druhý zmíněný již jednoznačně na pokraji červené karty.
73'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Beto, přichází Isaac Success.
72'
Po přihrávce od Mattia Baniho se dostal ke střele Felipe Caicedo, který ovšem opět trefil pouze připravené rukavice brankáře Marca Silvestriho, jenž si připisuje další bezpečný zákrok do své sbírky.
71'
Stefano Sturaro po přiťuknutí spoluhráče protáhl Marca Silvestriho střelou ze střední vzdálenosti. Tenhle zákrok za letu nepatří mezi jednodušší, ovšem i tak se jednalo spíše o rutinu v jeho podání.
70'
Gerard Deulofeu našel výborným diagonálním pasem na pravé straně Tolgaye Arslana. Ten honem spěchal do vápna, ale Zinho Vanheusden ho tam prostě za žádnou cenu nepustil svým obranným skluzem.
69'
Kombinace hostí je dnes zatím hodně kostrbatá. Důkazem toho byla nepřesná přihrávka Beta, jenž skončila až na domácí střídačce, a to tedy leccos naznačuje.
68'
Felipe Caicedo se již prosadil do kvalitní příležitosti, ovšem svou střelu zamířil mimo hostující svatyni, a proto ani on nepřekoná kouzlo skryté svatyně hostí.
68'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Brandon Soppy, přichází Iyenoma Destiny Udogie.
67'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Felipe Caicedo.
67'
Rohový kop nijak nebezpečný nebyl, jelikož našel především rukavice brankáře Marca Silvestriho, jenž se tak zanedlouho podílí na založení další akce v podání hostí.
66'
Centr do vápna poslal Stefano Sturaro, který ale trefil clonícího Walace, a proto bude následovat rohový kop, jehož se ujme právě kapitán domácího celku.
65'
Střílený centr vyslal do vápna Milan Badelj a nechybělo mnoho, aby tento míč zapadl až do sítě hostí. Brankář Marco Silvestri, ale předvedl fantastický zákrok, za který by se býval byl nestyděl nikdo ze špičkových brankářů!
64'
Už to vypadalo na další velmi dobrou šanci pro domácí, ovšem Mattia Destro z otočky trochu zazmatkoval a míč tedy poslal úplně mimo zatím svatyni hostí.
63'
Jean-Victor Makengo poslal tvrdě k zemi Stefana Sturara, jenž se z tohoto zákroku chvíli vzpamatovával, ovšem již to vypadá, že v utkání bude absolutně normálně pokračovat.
62'
Hosté aktuálně trochu zvýšili svou aktivitu v celkovém napadání a přesunuli se tím na útočnou polovinu, kde zakládají postupný útok, který by mohl vést do nějaké solidní příležitosti.
61'
Beto se aktuálně prokličkoval do solidní příležitosti, ale za pět minut dvanáct ho zastavil v souladu s pravidly obránce Silvan Hefti , jenž si připsal další úspěšný zákrok v obraně.
60'
Autovým vhazováním do vápna se po delší době prezentoval Manolo Portanova, který ale opět zamířil bezpečně do rukavic brankáře Marca Silvestriho, jenž si tedy připsal velmi jistý zákrok.
59'
Domácí aktuálně drží míč ve své moci a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem vpřed, což se jim ale zatím nedaří, protože obrana hostí působí zatím velmi jistě.
58'
Dlouhý nákop za obranu teď poslal velmi konstruktivně Iyenoma Destiny Udogie, který ale trefil pouze hlavu Mattia Baniho, jenž míč velmi pohotově odehrál bezpečně do zámezí.
57'
Nehuén Pérez po dlouhém sprintu upadl na hrací plochu, díky svalovým křečím, ovšem po péči klubových lékařů vypadá být zdráv, a proto bude ve hře posléze pokračovat.
56'
Další rychlý kontr domácích skončil další zahozenou tutovou šancí! Defacto tváří tvář brankáři Marcu Silvestrim se objevil Stefano Sturaro, který ale zamířil jen těsně vedle pravé tyče branky hostujícího celku.
55'
Do rychlého výpadu se už dostával Caleb Ekuban, ale včas byl zastaven Jeanem-Victorem Makengem, který míč svým skluzem zahrál velmi pohotově do zámezí.
55'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Johan Vásquez, přichází Andrea Cambiaso.
54'
Roh zahrán Johanem Vásquezem se po menším nedorozumění mezi hráči hostí stejně ocitl v rukavicích brankáře Marca Silvestriho, který ale byl faulován, a proto dojde k rozehrání volného kopu pro Udinese.
53'
Do zakončení se aktuálně dostal Caleb Ekuban, který sice trefil clonícího Nehuéna Péreze, ovšem i tak bude následovat zajímavý rohový kop pro domácí tým.
52'
Iyenoma Destiny Udogie si počínal opět velmi ostře a nakonec mu je tedy právem pískán útočný faul. Následuje další volný kop zhruba z poloviny hrací plochy.
51'
Gerard Deulofeu se po souboji s Milanem Badeljem ocitl na zemi velmi ochotně, za což je pochopitelně trestán, ovšem o kartu se nejedná, nýbrž o volný kop pro domácí z vlastní poloviny.
50'
Přihrávku do malého vápna odvrátil obranným skluzem za pět minut dvanáct Mattia Bani, jenž tak velmi pomohl svému celku před inkasováním zbytečné branky.
49'
Po jednom ze soubojů se na zemi ocitl v bolestech Zinho Vanheusden, který aktuálně je sice v péči lékařů, ovšem nikdo neví, zda-li bude ve hře pokračovat. Na hrací ploše proběhla dlouhá debata mezi hráči a rozhodčím, ale žádné následky z toho vyvozeny nebudou.
48'
Do solidního centru se prosadil Caleb Ekuban, ovšem zamířil pouze do Tolgaye Arslana, jenž míč pohotově odvrátil do zámezí. Následuje tedy autové vhazování pro domácí.
47'
46'
Zpočátku druhé půle se dostali do moci hosté, kteří aktuálně stále drží míč na útočné polovině, kde si zatím spíše hlídají míč, tak aby ho neztratili. Uvidíme tedy, zda-li se jim podaří vytvořit nějakou zajímavou šanci.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:02.
V prvním poločase jsme byli svědky poměrně atraktivního fotbalu z obou stran, ovšem na branku si musíme počkat až do druhé části hry, neboť se prozatím nikdo neprosadil. Nutno podotknout, že lepším týmem byli domácí, kteří si vypracovali dvě brankové situace, ale ani jedna bohužel neskončila gólově. Uvidíme tedy, co mužstva předvedou ve druhé půli.
45+2'
45+1'
Dopředu se sice domácí ještě dostali, ovšem průnik Calebe Ekubana nebezpečný nebyl, jelikož skončil velmi brzy ve středu hrací plochy. V první části hry, tak pravděpodobně nic jiného neuvidíme.
45'
Domácí ke konci poločasu bezpečně kombinují na útočné polovině, čímž jednoznačně potvrzují, že v první půli jsou přeci jen trochu lepším týmem, který by ještě mohl vstřelit úvodní branku.
44'
Do dobré šance se už prosazoval Gerard Deulofeu, který ale nešikovně upadl, a proto si míč následně získal obránce Mattia Bani, jenž rozehraje další útok domácích.
43'
Centr od Mattia Baniho byl poměrně nebezpečný, jelikož zamířil přesně na nohu Zinha Vanheusdena, který ale nedokázal trefit branku hostí, nýbrž reklamní panel stojící před ochozy stadionu.
42'
Pěknou průnikovou přihrávku od Kelvina Yeboaha dokázal na poslední chvíli zastavit Nehuén Pérez, který již po několikáté potvrdil svou důležitost ve svém týmu.
41'
Po jednom ze soubojů se ocitl na hrací ploše Johan Vásquez, ovšem tentokrát se jednalo o zákrok v souladu s pravidly. Hra tedy pokračuje autovým vhazování pro hosty.
40'
Jean-Victor Makengo si pro jistotu též počínal za hranicí pravidel, jelikož jednoznačně poslal k zemi Caleba Ekubana, který je ale v pořádku, jelikož bude pokračovat ve hře.
39'
Stefano Sturaro se činil již po několikáté opravdu tvrdým zákrokem, za což je tentokrát trestán žlutou kartou. Následovat bude standartní situace z poloviny hřiště pro hosty.
38'
37'
Přihrávka od Johana Vásqueza sice měla myšlenku, ovšem byla špatně provedená, jelikož míč letěl pouze na Mattia Destra, který se v tuto chvíli nacházel v opravdu jasném ofsajdovém postavení.
36'
Salvatore Sirigu se opět po delší době činil dlouhým nákopem, kterým tentokrát našel Caleba Ekubana. Ten ovšem byl příliš zbrklý, a proto míč poslal jen do zámezí.
35'
Mattia Bani byl při svém souboji též velmi jistý, jelikož dokázal trumfnout běžecky Gerarda Deulofea, kterého následně obehrál opravdu jednoduchou kličkou.
34'
Nehuén Pérez se prezentoval opravdu tvrdým, ale čistým skluzem. Nakonec dokonce stihl míč odehrát ve svůj prospěch, a proto se podílí na rozehrání další akce hostí.
33'
Kombinace hostí je dnes zatím hodně kostrbatá. Důkazem toho byla nepřesná přihrávka Tolgaye Arslana, jenž skončila až na domácí střídačce, a to tedy leccos naznačuje.
32'
Po jednom ze soubojů se na trávníku ocitl Mattia Bani, kterému byl posléze odpískán nedovolený zákrok. Tento hráč též za malý moment rozehraje volný kop z vlastní poloviny.
31'
Domácí již byli velmi blízko vstřelení branky, ovšem ani v tomto případě se jim to nepovede! Po propadeném centru Stefana Sturara se míč dostal k osamocenému Mattia Destrovi, který ale před odkrytou brankou zpanikařil a do zakončení se vůbec nedostal.
30'
Dlouhý centr do vápna poslal Caleb Ekuban, který ale našel pouze hlavičku Nehuéna Péreze, jenž následně pochopitelně míč odklidil do zámezí, odkud budou vhazovat domácí.
29'
Domácí si stále drží menší převahu ve středu pole, a to jim zatím stačí na to, aby byli více na míči. To ale neznamená zatím žádné větší šance, které by vedli k úvodní brance.
28'
Gerard Deulofeu se stal první hráčem, který vyslal rohový kop hostí v omto utkání. Svým prudkým centrem ale zamířil jen do rukavic Salvatora Siriga, jenž tedy rozehraje další postupný útok domácích.
27'
Po delší době jsme byli svědky střeleckého pokusu, kterým se činil Gerard Deulofeu. Ten ale mířil úplně jinam, než by si představoval, jelikož míč skončil vysoko nad svatyní domácích.
26'
Jean-Victor Makengo se dostal do ostrého souboje s Johanem Vásquezem, z nichž se nakonec až druhý zmíněný dopustil faulu, který po domluvě nebude nakonec nijak potrestán.
25'
Po faulu na Nehuéna Péreze jsme viděli standartní situaci, kterou si vzal na starost Walace, jenž ale zamířil jen bezpečně do rukavic brankáře Salvatora Siriga.
24'
Domácí se teď prezentovali několika velmi dobrými kombinacemi, které ale nakonec nevedli do žádné solidní šance. Stále ale drží míč, a tak se vyskytuje dotaz, zda-li se jim to povede třeba z následující situace.
23'
Dlouhý nákop na útočnou polovinu poslal brankář Salvatore Sirigu, který ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, a proto míč opustil hrací plochu. Následovat bude autové vhazování pro hosty.
22'
Do slibné příležitosti se sice prosadil Iyenoma Destiny Udogie z pravé strany. Toho ale dokázal včas zastavit Mattia Bani, jenž následně uklidil míč do zámezí.
21'
Silvan Hefti si nepočínal dvakrát nejlépe, když poslal Tolgaye Arslana opravdu nekompromisně k zemi. Nutno podotknout, že může být rád, jelikož nakonec nedostal žádné karetní ohodnocení.
20'
Johan Vásquez teď vyslal opravdu nepřesnou nahrávku, která skončila někde v hledišti. Můžeme tedy pouze konstatovat, že nějaký z příznivců si možná odnese pěkný suvenýr.
19'
Proti pravidlům se provinil Caleb Ekuban, který na útočné polovině zahrál viditelně rukou. Všeho si následně všiml hlavní rozhodčí utkání, jenž odpískal volný kop pro hosty.
18'
Beto se aktuálně prokličkoval do solidní příležitosti, ale za pět minut dvanáct ho zastavil v souladu s pravidly obránce Zinho Vanheusden, jenž si připsal další úspěšný zákrok v obraně.
17'
Gerard Deulofeu poslal k zemi Johans Vásqueze opravdu velmi nevybíravě, když se nebál použít loket ve vzdušném souboji. K údivu všech přítomných se ale žlutit nebude, jelikož podle hlavního arbitra se jednalo spíše o hraniční zákrok.
16'
Kelvin Yeboah se již objevil v obrovské šanci, ovšem tváří tvář brankáři Marcu Silvestrim mu míč sjel z kopačky a následně se ho zmocnil právě italský brankář. Konečně jsme tedy alespoň byli svědky atraktivního momentu.
15'
Domácí opět po delší době drží míč bezpečně na svých kopačkách, ovšem zatím se nedokáží dostat do žádné lepší šance, ze které by mohla padnout úvodní branka.
14'
Manolo Portanova aktuálně jako poslední hráč opravdu zažehnal hrozící nebezpečí, když na poslední chvíli odvrátil míč před rozběhnutým Betem, jenž by se býval byl řítil do dobré šance.
13'
Jean-Victor Makengo to teď trochu přehnal s razancí svého souboje. Všeho si samozřejmě všiml hlavní arbitr, který po zásluze odpískává a zároveň napomíná tohoto středopolaře.
12'
Herní těžiště se začíná přelévat velmi rychle z jedné strany na druhou, a to především díky zbytečným chybám v rozehrávkách obou týmů. Zatím je tedy pouze otázkou, jak dlouho toto bude pokračovat.
11'
Gerard Deulofeu se sice mohl dostat do velmi dobré šance, ovšem všemu předcházelo ofsajdové postavení, ve kterém se vyskytl. Hra tedy bude pokračovat po rozehrávce volného kopu od domácích.
10'
Domácí si teď příliš hráli s rozehrávkou a nakonec se jim to vůbec nemuselo vyplatit. Brankář Salvatore Sirigu si totiž míč zpracoval trochu těžkopádně a až na poslední chvíli odvrátil nebezpečí.
9'
Tolgay Arslan teď měl po chybě opravdu namále, ale na poslední chvíli se dokázal sebrat a míč volejem uhrát do zámezí. Nicméně měl velké štěstí.
8'
Zinho Vanheusden se činil velmi dlouhým autem do vápna, ovšem zde byl připraven brankář Marco Silvestri, který míč rychle vyboxoval mimo nebezpečí pro svůj tým.
7'
Domácí jsou aktuálně stále natlačeni před brankou hostí, ovšem i přes velkou snahu se nedokáží prosadit do velmi dobře organizované obrany svého soupeře.
6'
Po krátké kombinaci u rohového kopu se opět nekonalo žádné nebezpečí, jelikož všechen úmysl včas vystihl Rodrigo Becao, jenž míč následně poslal daleko od své svatyně.
5'
Rychlý kontr domácích dokázal nakonec zastavit obranným skluzem Nehuén Pérez na další rohový kop. Nicméně i tak potvrdil, jak důležitým hráčem pro svůj celek je.
4'
Dlouhý nákop od brankáře Marca Silvestriho nenašel nikoho z jeho spoluhráčů, a proto se míč objevil až v zámezí. Následuje tedy autové vhazování pro domácí.
3'
Z následného rohu se žádné nebezpečí nekonalo, jelikož při hlavičkovém souboji poslal tvrdě k zemi Zinho Vanheusden svého protivníka Walace, který se aktuálně svíjí na trávníku v bolestech.
2'
Dobrá střela od Johana Vásqueze skončila po teči jednoho z bránících hráčů na rohovém kopu. Ten posléze zahraje Mattia Destro.
1'
Ihned v úvodu se dostali na útočnou polovinu hosté, ovšem v blízkosti své branky včas zakročil Nehuén Pérez, který tak zažehnal jakékoliv nebezpečí pro svůj tým.
1'
Hráči obou týmů již nastupují na hrací plochu, utkání tedy započne za pár minut.

Janov CFC: Sirigu – Hefti, Bani, Vanheusden, Vásquez – Sturaro (C), Badelj, Portanova – Ekuban, Yeboah, Destro.
Náhradníci: Marchetti, Šemper – Bianchi, Buksa, F. Caicedo, Calafiori, Cambiaso, Galdames, Nikola Maksimović, A. Masiello, Melegoni, Pandev.

Udinese Calcio: Silvestri – Becao, Nuytinck (C), N. Pérez – N. Molina, T. Arslan, Walace, Makengo, Udogie – Beto, Deulofeu.
Náhradníci: Piana, Santurro – Ianesi, Jajalo, Marí, Nestorovski, Pinzi, Pussetto, Samardžič, Soppy, Success, Zeegelaar.
Poslední vzájemné utkání:

Celky se spolu naposledy střetly koncem listopadu minulého roku. Tehdy se jednalo o jeden z kategorie nezáživných soubojů, který nakonec skončil bezbrankovou remízou.

Udinese Calcio 0:0 Janov CFC I 28.11. 2021

Karty (ŽK): 45+2. N. Molina (UDI), 56. Makengo (UDI), 86. Pussetto (UDI) – 40. Vásquez (JAN), 44. Sabelli (JAN), 86. Ghiglione (JAN), 90+1. Rovella (JAN)

Udinese Calcio

Hosté se letos mohou pyšnit spíše klasickou houpačkou ve výkonech, které přelévají pocity v týmu z jedné strany na druhou, a to díky střídavým výsledkům. Přeci jen nutno zmínit, že v posledních čtyřech utkáních dokázali sice zvítězit, ovšem též dvakrát prohrát s celkovým skóre 2:8. Jen pro doplnění informací, poslední prohra s Juventusem byla očekáváná, ale trochu zbytečná. Hráči Friulani totiž nedohráli vůbec špatný zápas a nebýt zbytečných chyb, možná by si na své konto připsali i nějaký slušný bod do tabulky. Králem v počtu vstřelených branek je Portugalec Beto, jenž se ihned po svém příchodu z Portimonense činí velmi dobrými výkony. Tým vedený koučem Gabrielem Cioffim bude dnes mírným favoritem, to ale bezpochyby nezaručuje úspěch.

Janov CFC

Domácí prožívají opravdu velmi špatnou sezónu, na kterou navazuje absolutně hororové období. V lize totiž naposledy zvítězili v polovině září na hřišti Cagliari, které na tom mimo jiné též není dvakrát nejlépe. Naposledy Grifone sehráli ostudné klání na půdě Fiorentiny, kde schytali kanára. V klubu a mezi příznivce tedy nepanuje zrovna nejlepší atmosféra. Produktivitě prozatím vévodí Mattia Destro se solidním počinem osmi branek během čtrnácti soubojů, což zaujímá skoro polovinu branek celého týmu. Nicméně výběr německého kouče Alexandera Blessina čeká velmi těžký duel, tak uvidíme, jak si s ním poradí.
Vítám všechny příznivce Italské Serie A. V dnešním utkání budeme svědky souboje mezi domácími Janov CFC a hosty Udinese Calcio. Začátek zápasu je naplánován na 18:30 SEČ.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62