Serie A - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Neapol - 23. září 2021   18:30

0:4
(0:2)
Neapol
10' Osimhen  (L. Insigne) • 39' Ruiz  (L. Insigne) • 50' Osimhen  (Lozano) • 59' P. Zieliński  (Lozano)
Sampdoria
Audero – Bereszynski (71. Depaoli), Jošida, Colley, Augello – Candreva, Thorsby (71. Askildsen), Adrien Silva (55. Ekdal), Damsgaard – Caputo (84. Ciervo), Quagliarella (C) (55. Torregrossa).
Valeri – Galetto, Rossi
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Neapol
Ospina – Rui, Koulibaly (C), Rrahmani (48. Manolas), Di Lorenzo – P. Zieliński (68. Elmas), Ruiz, Anguissa – L. Insigne (68. Politano), Osimhen (82. Petagna), Lozano (81. Únás).

Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:7.
Krátce řečeno SSC Neapol si přijela do Janova pěkně zatrénovat. Posledních patnáct minut již hráči hostí nechali vydýchat debakl janovské a ubrali nohu z plynu. Dvougólovým střelecem byl Osimhen. Hezké branky přidal Ruiz i Zieliński. Trenér UC Sampdoria bude mít lehkou práci: "Vše bylo špatně hoši" (vyjma Audera a Candrevy). Spalletti jako lodivod Neapole naopak může celý tým pochválit za předvedený výkon. Gify ze všech důležitých situací pro čtenáře připravil Jan Hochman. Přeji hezký zbytek dne.
90+1'
90'
Centr Cierva nikoho v modrém dresu v pokutovém území nenašel, jelikož si nikdo z jeho spoluhráčů nenabíhal.
89'
Eljif Elmas se dostal do hry, když vypomohl defenzívě svého týmu z jihu Itálie.
88'
Žlutou kartu dostává Konstantinos Manolas (SSC Neapol).
88'
Manolas u postranní čáry hokejově zastavil Damsgaarda, pro což neměl žádné pochopení rozhodčí Valeri.
86'
Nedovoleně atakován v osobním souboji byl Fabián Ruiz.
85'
Přehled ve hře osvědčil řecký obránce ve službách Neapole Konstantinos Manolas.
84'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Riccardo Ciervo.
83'
Další roh od SSC Neapol nebyl zahrán centrem do pokutového území, ale pouze nakrátko.
82'
Obranný blok domácích zneškodnil cnetr z roho od Politana.
82'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Victor Osimhen, přichází Andrea Petagna.
81'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Adam Únás.
80'
Lozano před svým vystřídáním ještě stiohl vybojovat rohový kop.
79'
Přímý kop pro tým UC Sampodoria z velmi slibné pozice- šance pro snížení nepříznivého stavu.
77'
Tento zápas baví pouze skupinu fanoušků SSC Neapol na tribunách.
76'
Žlutou kartu dostává Fabio Depaoli (UC Sampdoria) za faul.
75'
Candreva vyslal další pas do pokutového území, ale ten končí pouze u brankáře Ospiny.
74'
Rozhodnutí rozhodčích na hřišti posvětil videorozhodčí u monitoru od VAR systému jako správné!
73'
Politano ztratil míč před pokutovým územím. UC Sampdoria pod vedením Damsgaarda šla do rychlého brejku, Koulibaly stačil přihrávku před branku pouze srazit a Candreva posílá míč do sítě. Posléze ho hloupe odkopl mimo hřiště. Jelikož sudí gól pro ofsajd neuzná!
72'
Candreva bude rozehrávat rohový kop UC Sampdorie.
71'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Morten Thorsby, přichází Kristoffer Askildsen.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Bartosz Bereszynski, přichází Fabio Depaoli.
70'
Hráči týmu SSC Neapol jsou stále při chuti i přes svůj obrovský a pohodlný náskok.
69'
Hráči Neapole opět přišpendlili soupeře k jeho pokutovému území.
68'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Lorenzo Insigne, přichází Matteo Politano.
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Eljif Elmas.
67'
Candreva dělá co může, ale není to moc platné. Spolu s dalšími třemi hráči Sampdorie snesou přísnější měřítko.
65'
Velmi špatně dnes hraje obránce Bereszynski a nyní měl štěstí, když jeho zákrok sudí neposoudil jako penaltový.
64'
Victor Osimhen nyní odmítl vstřelit hattrick, když ze slibné pozice netrefuje branku soupeře.
63'
Agilní Antonio Candreva má dnes velkou smůlu, a ani tento jeho pokus neskončí mezi třemi tyčemi.
61'
Nebezpečný centr vyslal Insigne, obránci Sampdorie toto již přežili bez gólové pohromy.
59'
Neapol právě vstřelila branku!
Lozano výtečně našel PIOTRA ZIELiŇSKÉHO, který další velmi povedenou střelou dostává míč k tyči a za záda nešťastného Audera – 0:4! Asistence: Hirving Lozano.
59'
Sudí odpískal útočný faul Torregrossy na bránícího Koulibalyho.
58'
Střela Lorenza Insigneho po skvělém uvolnění končí pouze na tyči janovské branky!
57'
Thorsbymu se nevyvedl jeho centr, který měl směrovat do pokutového území, dle jeho představ.
56'
Mário Rui dokázal ze střední vzdálenosti vystřelit pouze do středu branky, kde byl také brankář Audero.
55'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Ernesto Torregrossa.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Adrien Silva, přichází Albin Ekdal.
53'
André Zambo Anguissa byl nedovoleně atakován Damsgaardem.
52'
Pomalu to začíná připomínat souboj kočky s myší.
50'
Lozano poslal míč zprava před branku do pokutového území, kde to velmi hořelo a tak celkem pohodlně svůj druhý gól přidává VICTOR OSIMHEN – 0:3! Asistence: Hirving Lozano.
49'
Rána Candrervy byla zablokována ještě před pokutovým územím.
49'
Thorsby vše pod velkým tlakem, navzdory složité situaci vyřešil vše na výbornou.
48'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Amir Rrahmani, přichází Konstantinos Manolas.
48'
S Rrahmanim to nevypadá vůbec dopře, jelikož se rozcvičený Manolas chystá ke střídání.
47'
Sedící hráč na hrací ploše Amir Rrahmani potřebuje bezokladně lékařskou péči.
46'
Jošida ve středovém kruhu při hlavičkovém souboji doslova zboural Osimhena.
46'

Fauly: 3:3
SSC Neapol celkem pohodlně došla k dvojgólovému náskoku. Nejprve se trefil Osimhen a ve třicáté deváté minutě přidal pěknou trefu Fabián Ruiz. Druhý poločas by měl začínat cca v 19:34 hodin.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
45'
Koulibaly na poslední chvíli zastavil střelu vyslanou z kopačky Bereszyňského – rohový kop.
43'
Rohový kop hráči UC Sampdorie nedokázali smysluplně zužitkovat.
42'
Caputo svým pohotovým zakončením trefuje místa pouze, kde to měl pohlídané brankář Ospina.
41'
Di Lorenzo při svém ofenzivním výletě neuspěl proti soupeři v souboji jeden na jednoho.
41'
Přihrávka Lozana byla zablokována pozorným obráncem.
39'
Insigne dostal míč přesně v pokutovém území, ale posunul ho dozadu do druhé vlny a FABIÁN RUIZ ho bez váhání, utěšeně posílá přímo k levé tyči a natahující se Audero neměl šanci na balon dosáhnout – 0:2! Asistence: Lorenzo Insigne.
37'
Insigne si povodil míč a z hranice pokutového území vyslal velmi ostrou přízemní ránu, kterou do bezpečí vyráží brankář Audero!
35'
Po odvrácneí míče od brankové čáry se ke střele z druhé vlny Candreva, jenže ho napálil mimo tři tyče a následně si schovává svou hlavu ve svých dlaních.
34'
Centr Di Lorenza si tentokráte pohlídala obrana janovské Sampdorie.
33'
Audero opět vychází jako král svého pokutového území.
32'
Lozanova střela z dálky byla sražena pozornou obranou soupeře na rohový kop pro SSC Neapol.
30'
Přenesení hry Damsgaarda končí pouze za postranní čárou na druhé straně hřiště.
29'
Audero následný centr z přímého kopu lapil.
28'
Žlutou kartu dostává Mikkel Damsgaard (UC Sampdoria) za faul.
28'
Damsgaard vytáhl ze své škály velmi tvrdý zákrok a sudí Valeri vytáhne první žlutou kartu.
26'
Candreva se svým centrem neusplě ani v tuto chvíli a nepotěšil tak příznivce janovského klubu..
25'
Sampdoria se dostává více ke kombinacím, ve snaze o vyrovnání nepříznivého skóre.
23'
Francesco Caputo se provinil útočným faulem což sudímu Valerimu neuniklo.
21'
Victor Osimhen dostal míč podruhé v utkání za brankovou čáru, ale tato branka nebude platit kvůli ofsajdu!
20'
Po centru z rohu si míč našel obránce Jošida a brankář Ospina měl opět o práci postaráno.
19'
Nádhernou ránu pod břevno vyslanou z kopačky Adriena Silvy vytěsnuje nad břevno ještě hezčím zásahem brankář Ospina – rohový kop!
18'
Osimhen z dobré pozice nedokázual protlačit svou přihrávku na nabíhající hráče Neapole.
17'
Centr Lozana nebyl přesný a končí pouze za koncovou čárou mimo hrací plochu.
15'
Osimhen získal pro svůj tým rohový kop, který Insigne rozehrál signálem diagonálou před pokutové území. Z této pozice byla střela hostí zablokována v pokutovém území.
14'
Hráči SSC Neapol hrají po vstřelené brance naprosto v pohodě.
12'
I UC Sampdoria bude po zrychlení hry rozehrávat rohový kop.
10'
Obrana Sampdorie se dopustila velké chyby, VICTOR OSIMHEN si parádně narazil na dálku s Insignem a následně sám z voleje umístil míč k tyči, brankář Audero vyndal balon již za brankovou čárou – 0:1! Asistence: Lorenzo Insigne.
10'
I následující centr od Candrevy skončil pouze v rukavicích brankáře Ospiny.
8'
Centr Candrevy sbírá ve vzduchu brankář Ospina.
7'
Skvělý míč za obranu obdržel sprintující Victor Osimhen, který prokázal dostatečnou rychlost nicméně jeho zakončení výborně zlikvidoval pozičně výtečný brankář Audero!
5'
Rohový kop pro tým SSC Neapol.
4'
Na přihrávku Lozana si nikdo z jeho spoluhráčů Neapole nenaběhl dle potřeby.
3'
Caputo výtečnou střelou levačkou donutil k skvělému zásahu brankáře Ospinu, jenže byl pískán ofsajd, tudíž všechno vzrušení je zbytečné.
2'
Hráči Sampdorie zatím mají obrovské problémy s rozehrávkou a nemohou se za nic dostat za polovinu hřiště.
1'
Sampodiria nezačala vůbec dobře, vše končí pouze zablokovaným centrem Di Lorenza od postranní čáry.
1'
SSC Neapol bud ehrát netradičně v červeným dresech s modrým lemem. UC Sampdoria k utkání nastoupí v klasických ve světle modrých dresech s vodorovným pruhem.

UC Sampdoria: Audero – Bereszynski, Jošida, Colley, Augello – Candreva, Thorsby, Adrien Silva, Damsgaard – Caputo, Quagliarella (C).
Náhradníci: Falcone, N. Ravaglia – Dragusin, A. Ferrari, Chabot, Murru, Askildsen, Depaoli, Ekdal, Trimboli, Ciervo, Torregrossa.

SSC Neapol: Ospina – Rui, Koulibaly (C), Rrahmani, Di Lorenzo – P. Zieliński, Ruiz, Anguissa – L. Insigne, Osimhen, Lozano.
Náhradníci: Meret, Marfella – Manolas, Juan Jesus, Malcuit, Zanoli, Politano, Elmas, Únás, Petagna.

Rozhodčí: Valeri – Galetto, Rossi.
Předpokládané absence:

UC Sampdoria:

Ihattaren, Verre, Vieira (všichni nespecifikovaná zranění)
Gabbiadini (poranění kotníku)

SSC Neapol

Demme, Ghoulam, Lobotka (všichni svalové poranění)
Mertens (poraněné rameno)
UC Sampdoria má strat do nejvyšší italksé soutěže o poznání horší a zatím uspěla pouze v posledním kole na půdě Empoli výhrou 3:0.
Tým SSC Neapol má výtečnou formu což potvrdil výhrami postupně nad soupeři z Benátek, Janova, Juventusu i Udinese. SSC Neapol tedy zůstává posledním týmem jenž je 100% úspěšný. Tento start proložil cennou remízou v základní skupině EL na hřišti anglického Leicesteru 2:2.
UC Sampdoria (11) přivítá na svém hřišti SSC Neapol (2).