Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Empoli - 31. října 2021   15:00

Sassuolo
43' Tonelli(vl.)
1:2
(1:0)
Empoli
83' Pinamonti   • 90+2' Żurkowski  (Henderson)
Sassuolo
Consigli – Toljan (85. Harroui), Chiricheş, G. M. Ferrari (C), Kyriakopoulos – Frattesi (85. Müldür), Maxime López – D. Berardi, Raspadori (70. Henrique), Traorè (70. Boga) – Scamacca (62. Defrel).
Massimi – Maccaddino, Marchi
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Empoli
Vicario – Stojanović, Tonelli, Viti, Marchizza (80. Parisi) – Haas (80. Żurkowski), Štulac (80. Asllani), Bandinelli (C) (62. Cutrone) – Henderson – Di Francesco (87. S. Romagnoli), Pinamonti.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 16:12.
Je dobojováno a hostům se podařil dokonalý obrat. Celá druhá půle byla o snaze Empoli zvrátit nepříznivý výsledek, dlouho ale akce končily na obraně, či brankáři Consiglim. Platilo to až do 83. minuty, kdy byla nařízena penalta za faul na Cutroneho a Andrea Pinamonti dělovkou doprostřed branky srovnal. Hostům to ale nestačilo, pokračovali v tlaku a ve druhé nastavené minutě to přišlo. Na Hendersonovu přihrávku si naběhl Szymon Żurkowski a ranou o břevno zařídil konečný výsledek zápasu v poměru 1:2!
90+3'
90+2'
Empoli právě vstřelilo branku! Neskutečné, hosté otáčí výsledek a vedou. Po kombinaci levou stranou nacentroval Henderson na vápno, kde si naběhl SZYMON ŻURKOWSKI a ranou z první o břevno upravil na 1:2. Míč se od břevna odrazil těsně za brankovou čáru, sudímu píply hodinky, gól platí!
90+1'
Sledujeme nervózní závěr zápasu, na trávníku teď leží Henderson.
90'
Budou se nastavovat tři minuty.
90'
Další karetní trest pro domácí tým, za ostrý zákrok si ji prohlédl Maxime López a ani on nebude v příštím utkání hrát.
89'
Zase se hraje u Consigliho branky, nápor Empoli vrcholí.
87'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Federico Di Francesco, přichází Simone Romagnoli.
87'
Ještě jedna žlutá karta pro domácí tým, za faul ji dostal Grégoire Defrel.
86'
Empoli je po vyrovnání v laufu a už se zase hrne do útoku. Hosté cítí, že výhra není nemožná.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremy Toljan, přichází Abdou Harroui.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Mert Müldür.
84'
Andrea Pinamonti ihned po vstřelení branky svlékl dres, za což byl potrestán žlutou kartou.
83'
Empoli právě vstřelilo branku! Míč si na penaltový puntík postavil ANDREA PINAMONTI, s ničím se nepáral a dělovkou doprostřed branky srovnal na 1:1!
82'
Penalta pro Empoli! Na přihrávku z levé strany si do vápna naběhl Cutrone, skluzem byl sražen k zemi a rozhodčí neváhal ani minutu!
80'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Riccardo Marchizza, přichází Fabiano Parisi.
80'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Leo Štulac, přichází Kristjan Asllani.
80'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Nicolas Haas, přichází Szymon Żurkowski.
79'
Mezi dva obránce si na vysokou přihrávku nabíhal Cutrone, kleště jej ale sevřely právě včas, aby nevystřelil.
78'
Matheus Henrique hezky zasekl na hranici vápna, zbavil se tím obránce, následnou střelu ale poslal nad Vicariovu branku.
76'
Z levého křídla se do šestnáctky dostal Di Francesco a možná mohl sám zakončovat. Rozhodl se ale najít Cutroneho a tuto přihrávku už domácí obrana odkopla.
75'
Po zisku míče se hosté dostali k vápnu, Cutrone si hodil míč na pravačku a snažil se o technické zakončení. Mířil kousek vedle levé Consigliho tyče.
74'
Toljan cpal centr po zemi na malé vápno a Defrel šel do skluzu pro sklepnutí. ale zase tomu scházelo několik centimetrů.
72'
Boga se hned zapojoval do útočení a potáhl levou stranou. Proti přesile se už ale k centru neprobil.
70'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Matheus Henrique.
70'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Jeremie Boga.
70'
Sassuolo teď vyráží pouze do rychlých kontrů, ty jsou ale dobře zastavovány rychle se vracející obranou hostů.
68'
Empoli pokračuje ve své snaze o srovnání, Haas si naskakoval na centr z křídla, bylo to na něj ale až moc vysoké a hlavička skončila zcela mimo.
66'
Další žlutá, nyní na straně domácích, za faul ji dostal Giacomo Raspadori.
66'
Hostujícímu Cutronemu utekl míč od nohy a skončil mimo hrací plochu. Rozehrává se od branky Sassuola.
65'
Úvodní centr se nevyvedl, pak ale Traorè přihrávkou hledal Chiricheşe a tomu scházel jen krok ke sklepnutí na branku.
64'
Domácí Berardi si zprava seběhl na střed a z hranice vápna vystřelil. Jeho pokus byl sražen vysoko nad branku – roh pro Sassuolo.
62'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Gianluca Scamacca, přichází Grégoire Defrel.
62'
Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Filippo Bandinelli, přichází Patrick Cutrone.
61'
Žlutá karta pro hostující tým, za zastavení protiútoku ji dostal Petar Stojanović a bude svému týmu scházet v dalším utkání.
60'
Sassuolo rozehrálo hned dva rohové kopy, k ohrožení Vicariovy branky už ale nedošlo.
59'
Domácí podnikli výpad pravou stranou, López zasekl a po zemi přihrál na Scamaccu. Ten měl na střelu ideální pozici, přesto neskóroval, jeho ránu totiž srazil Tonelli na roh!
58'
Vicario si pohlídal výpad domácích, míč si převzal do svého držení a hned rozehrál na spoluhráče.
56'
Po akčních minutách tu máme zase menší útlum tempa a hru převážně u středu hrací plochy.
54'
Po dlouhém sprintu středem se k vápnu dostal Hamed Traorè, mohl si vybrat, zda bude přihrávat doleva, nebo doprava, ale nakonec volil střelu. Ta prosvištěla kousek vedle levé Vicariovy tyče.
53'
Další dva rohové kopy pro Empoli, celou akci před brankou ukončil jistým výskokem gólman Consigli.
51'
Roh už pro branku Sassuola nebezpečný nebyl, domácí jdou do protiakce.
50'
Empoli přidává na tempu, nyní si na centr naskakoval Haas a tlačil míč pod břevno. Consigli si připsal další úspěšný zákrok.
48'
Na opačné straně hledal Kyriakopoulos centrem Scamaccu, jeho volej skončil ale o velký kus vedle branky.
48'
Consigli měl práci i se střelou Liama Hendersona z dálky, nadvakrát ji ale dokázal zkrotit.
47'
Hned v úvodu předvedli hosté rychlý přechod do útoku a po příhře z pravé strany zakončoval Štulac. Ale přesně do míst, kde stál připravený Consigli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
První půle je za námi a my sledovali dvě rozdílné části. V té první měli převahu hosté, snažili se o rychlé akce přes Pinamontiho a v té druhé byli lepší zase hráči Sassuola. Několik šancí skončilo mimo, nebo u Vicaria, ve 43. minutě ale po rychlém kontru centroval Traorè a jeho pas si za vlastního brankáře srazil Lorenzo Tonelli. Sassuolo si tak do šaten odneslo vedení 1:0.
45+2'
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
43'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
A je tu první gól, domácí přetavili svůj nápor ve vedoucí gól! Frattesi získal na vlastní půlce míč, po dlouhém sprintu přihrál na levou stranu, kde chtěl centrovat Traorè, jenže jeho pas sklepl nešťastnou náhodou LORENZO TONELLI za překvapeného Vicaria a dal si tak vlastence – 1:0.
43'
Kus za šestnáctkou se do míče opřel Maxime López a jeho dělovka prosvištěla jen kousek od branky, kterou hájí Guglielmo Vicario.
40'
Domácí Gianluca Scamacca ztratil míč a při pokusu jej znovu vybojovat fauloval. A dostal za to žlutou kartu.
40'
Empoli se v posledních minutách zcela vytratilo, sledujeme teď hru pouze na branku hostů.
38'
Roh pro domácí. Centr letěl k první tyči, kde zády k brance zakončoval hlavou Frattesi. Mířil nad branku.
37'
A zase Tonelli při dobré obranné činnosti, tentokrát hlavou odvracel centr z pravé strany.
36'
Zatím největší šance zápasu. Domácí si vybojovali míč, za obranu dostal přihrávku Traorè, snažil se o zakončení po zemi, Vicario ale jeho ránu vyrazil a Tonelli se postaral o definitivní uklizení.
35'
Giacomo Raspadori přehnal svůj důraz a snahu se probít k vápnu a dopustil se útočného faulu.
33'
Sassuolo bylo i touto nepovedenou akcí povzbuzeno a už se na hostující branku řítí další útok.
32'
Po delší době se předvedli i domácí, levou stranou se do pokutového území dostal Traorè, jeho pas po zemi ale před dalšími hráči Sassuola odkopl vracející se Tonelli.
30'
Hra se ale rychle vrátila do vápna Sassuola, centroval Henderson, jeho spoluhráči ale byli pod velice těsnou obranou a k hlavičce se nedostali.
29'
Domácí odvrátili výpad Empoli a z hloubi vlastní poloviny se snaží rychle rozehrát.
28'
Raspadoriho střela zpoza pokutového území Vicaria nemohla překvapit, scházelo ji totiž víc razance a také umístění nebylo nejlepší.
26'
Za hostující obranu si naběhl aktivní Pinamonti a následně z úhlu napálil tyč Consigliho branky, po celé akci se ale stejně mával ofsajd. Domácí se zlobili, že situace byla zcela jasná a mohlo se mávat hned, rozhodčí musel naštvané hráče Sassuola rychle uklidňovat.
24'
Rozhodčí má opět práci, nyní si vyměnil několik argumentů s hostujícím Tonellim. Opět to bylo bez karty, můžeme zase pokračovat.
23'
Trochu se nám teď pokazilo tempo zápasu, sledujeme rozkouskovaný fotbal.
21'
Ostrý zákrok na půlce, na Berrdim se provinil hostující Bandinelli a musel si pak od sudího vyslechnout rázné kárání.
20'
Další výpad Empoli za obranu domácích, rozlet však zastavil pomezní sudí, když odmával další ofsajd.
19'
Empoli začíná stupňovat svůj tlak a čím dál častěji se hraje před Consigliho brankou.
17'
Teď už musel Consigli zasahovat, neboť na pravé straně vápna střílel Di Francesco a nebyla to vůbec lehká střela. Gólman Sassuola vyrazil před sebe a o zbytek se postarala obrana.
16'
O malou chvíli už se Pinamonti vyšrouboval do vzduchu a hlavičkoval, jenže bylo to z těsného ofsajdu, takže vzrušení bylo zbytečné.
15'
Pinamonti v dalším náběhu za obranu Sassuola, tentokrát se ale k míči vůbec nedostal.
13'
Centr nebyl z těch nejpovedenějších, Tonelli se ještě snažil o vrácení míče do vápna, ale už sledujeme protiútok Sassuola.
12'
Consigli vyběhl na volný míč a před dobíhajícím Pinamontim odvracel na další roh pro Empoli.
10'
Vicario má míč u svých kopaček a pozvolna se chystá k odkopu. Zatím hledá volné spoluhráče.
9'
Zase domácí, Frattesi vybízel Traorèho, jenže ten ztroskotal na dvojici obránců Empoli.
8'
Giorgos Kyriakopoulos se hezky prokličkoval přes několik soupeřů z Empoli a prudce po zemi hledal Scamaccu. Od něj se míč pouze odrazil k Vicariovi a ten jej skryl v rukavicích.
7'
Hosté zatím volí rychlé pasy na Pinamontiho, ten už zase startoval na Consigliho branku, ještě před šestnáctkou je však čistě zastavil Chiricheş.
6'
Berardi vysunoval do pokutového území Frattesiho, ten ale míč dostihl až u brankové čáry a to si už Vicario pohlídal.
5'
Chviličku jsme nehráli, neboť si po souboji upravoval kopačky domácí Kyriakopoulos, už je ale zase vše připraveno k rozehře.
4'
První akce domácích, z pravé strany centroval Berardi, hledal Raspadoriho, obrana Empoli ale druhého jmenovaného perfektně uhlídala a Vicario byl bez práce.
3'
Akce pravou stranou, sprintoval Andrea Pinamonti, mířil na první tyč, trefil však pouze boční síť domácí branky.
2'
Empoli rozehrálo první rohový kop, nabízel se hlavně Mattia Viti, obrana domácích ale situaci uhlídali a míč odkopli.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari (C), Kyriakopoulos – Frattesi, Maxime López – D. Berardi, Raspadori, Traorè – Scamacca.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – Peluso, Henrique, Rogério, Müldür, Defrel, Harroui, Boga, Magnanelli, Goldaniga.

Empoli FC: Vicario – Stojanović, Tonelli, Viti, Marchizza – Haas, Štulac, Bandinelli (C) – Henderson – Di Francesco, Pinamonti.
Náhradníci: Ujkani – Parisi, Luperto, S. Romagnoli, N. Bajrami, Mancuso, La Mantia, Ismajli, Cutrone, Asllani, Fiamozzi, Żurkowski.

Rozhodčí: Massimi – Maccaddino, Marchi.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na MAPEI Stadium – Città del Tricolore začne v 15:00, takže si na odpoledne nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Luca Massimi, kterému budou na pomezí asistovat Giuseppe Maccaddino a Daniele Marchi.
US Sassuolo Calcio

Domácí tým je v tuto chvíli na desátém místě tabulky se ziskem 14 bodů a v posledních dvou týdnech předvedl povedené výkony, které vedly k zisku šesti bodů. Po domácí výhře 3:1 na Venezií se minulé kolo tým vydal na Juventus a přivezl si výhru 2:1. Domácí sice odpověděli McKenniem na gól Frattesiho, jenže rozhodla pátá minuta nastavení, ve které skóroval Lopez a překvapení bylo na světě.

Empoli FC

Hosté jsou na tom lehce hůře, na 11. místě mají 12 bodů a dnes budou chtít zapomenout na výsledek z posledního kola. Na domácím hřišti přivítali Inter Milán a hosté si odvezli body po výhře 2:0. Gólově se v tomto duelu prosadili D'Ambrosio a Dimarco.
Dobrý den u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 11. kola mezi týmy US Sassuolo Calcio a Empoli FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62