Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Janov - 22. října 2021   18:30

Torino
14' A. Sanabria (Ansaldi) • 31' Pobega (A. Sanabria) • 77' Brekalo (Praet)
3:2
(2:0)
Janov
70' Destro  (F. Caicedo) • 81' F. Caicedo  (Kallon)
Torino
V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Buongiorno – Singo (59. Vojvoda), Pobega, Lukić, Ansaldi (C) (72. Aina) – Linetty (59. Praet), Brekalo – A. Sanabria (59. Belotti).
Giacomelli P
Stadio Olimpico
Janov
Sirigu – Cambiaso, Criscito (C), Vásquez, Ghiglione (46. Kallon) – Rovella, Sturaro (69. Behrami), A. Touré (46. Galdames) – Fares, Destro (80. Pandev), Ekuban (59. F. Caicedo).

Mockrát Vám děkuji za pozornost, já se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalšího kola italské SERIE A. S přáním hezkého zbytku večera, Vojtěch Adamek
V dnešním skvělém utkání jsme viděli hned 5 branek. Pro každého fanouška byl dnešní zápas napínavý až do samotného závěru. Domácí rozhodně byli lepším celkem, dokázali si vytvořit dvougólové vedení po prvním poločase, ale ani to by jim nestačilo dnes na výhru. Hosté urputně vzdorovali a nakonec podlehli o jedinou branku, tu rozhodující přidal v 77. minutě Josip Brekalo. Nedá se nic dělat, hosté budou muset přidávat bodíky od někud jinud.
90+4'
90+3'
Žlutou kartu dostává Dennis Praet (Turín FC).
90+3'
Andrea Belotti vybojoval míč na půlce svého soupeře a ukázal všem, ja moc je důležitým článkem domácího celku.
90+2'
Nyní se hra pořádně kouskuje, tentokrát byl faulován zkušený Pandev, a proto budou mít hosté k dispozici standartku.
90+1'
U míče jsou nyní domácí fotbalisté, snaží se zkušeně dohrát závěr utkání na půlce svého soupeře.
90'
Sudí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.
89'
Fotbalisté Janova drží míč na svých kopačkách, snaží se pomocí krátkých přihrávek rozhýbat bránicí hráče domácího mužstva.
88'
Žlutou kartu dostává Tommaso Pobega (Turín FC).
88'
Hosté budou mít k dispozici standartní situaci ze slibné vzdálenosti, nedovoleně si počínal domácí Lukić.
87'
Hostům se pořádně povedlo zdramatizovat závěr dnešního utkání, což je pro fotbalového fanouška naprostá bomba.
86'
Nyní se hra přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů není schopen zesílit tlak na branku svého soupeře.
85'
Žlutou kartu dostává Yayah Kallon (Janov CFC).
84'
V ofsajdu se ocitl Andrea Belotti, rozehrávat bude hostující brankář.
83'
Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách, rozhodně jsou značně rozhozeni, jelikož již opět vedou pouze o jednu branku.
81'
Janov právě vstřelil branku!
Yayah Kallon se ukázkově prosmýkl do vápna soupeře, podařilo se mu nádherně nahrát FELIPEMU CAICEDOVI, který již byl ve velmi snadné pozici. Hosté tedy zdramatizovali závěr utkání. Asistence: Yayah Kallon
80'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Goran Pandev.
79'
Žlutou kartu dostává Mohamed Fares (Janov CFC).
77'
FC Turín právě vstřelil branku!
Po parádním zrychlení se domácí fotbalisté dokázali dostat do koncovky. Po skvělé přihrávce Dennise Praeta zakončil JOSIP BREKALO a vrací domácímu celku dvougólové vedení. Asistence: Dennis Praet
76'
Nyní včasným vyběhnutím zachránil Milinković-Savić svůj tým od inkasované branky.
75'
Ze standartky nakonec nic nebylo, pro míč si pohodlně došel gólman Sirigu, ten se okamžitě snaží zahájit útočnou akci hostujícího celku.
74'
Po faulu na Andrea Belottiho budou zahrávat domácí standartní situaci z velmi slibné vzdálenosti.
72'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Cristian Ansaldi, přichází Ola Aina.
71'
Cristian Ansaldi si vyžádal ošetření lékařem.
70'
Domácí obránci nyní pořádně propadli, po povedené přihrávce se míč dostal až k MATTIOVI DESTROVI, který chladnokrevně překonal domácího brankáře. Asistence: Felipe Caicedo
69'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Stefano Sturaro, přichází Valon Behrami.
68'
Domácí Buongiorno se s tím příliš nerozpakoval, poskakující balón odkop na polovinu soupeře.
67'
Hosté se nyní po delší době opět ukázali na polovině svého soupeře, rádi by si vytvořili příležitost, která by je vrátila do hry o body.
65'
Domácí fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, rozhodně nikam nespěchají, trpělivě vyčkávají na záváhání hostujícího celku.
64'
Přímou střelou ze standartní situace se pokusil Andrea Belotti překonat hostujícího gólmana, ten ovšem zasahovat nemusel, jelikož rána Belottiho poztrácela potřebnou přesnost.
63'
Žlutou kartu dostává Johan Vásquez (Janov CFC).
62'
Na hřišti je již miláček domácího publika, Andrea Belotti, který si užil bouřlivého potlesku, jakmile se setkal s míčem.
61'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku, konkrétně se v ofsajdu ocitl Brekalo.
60'
Máme za sebou dvě třetiny dnešního utkání.
59'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Mërgim Vojvoda.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Dennis Praet.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Andrea Belotti.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Caleb Ekuban, přichází Felipe Caicedo.
58'
Domácí hráči se mohli na chvíli radovat ze vstřelené branky. Karol Linetty s velkým štěstím dokázal dostat míč po šťastné teči soupeře do branky. Sudí branku uznal, ale následně pomocí VAR vyhodnotil, že akci předcházel útočný faul.
57'
Rozvíjející se akci domácího celku zastavil zvednutý praporek sudího, v ofsajdovém postavení se ocitl autor první branky, Antionio Sanabria.
56'
Tak z této standartky nakonec nic nebylo, jelikož byl míč včasně odhlavičkován Bremerem.
55'
Fotbalisté Janova budou rozehrávat standartku, míč si staví Sturaro.
54'
Skvělý obranný zákrok Brekala zastavil rozvíjející se akci hostujícího celku, u míče tedy domácí.
53'
Hostující fotbalisté drží míč na svých kopačkách, snaží se nalézt skulinku do vápna soupeře, zatím marně.
51'
Hosté budou rozehrávat standartní situaci ze slibné vzdálenosti
50'
V obrovské příležitosti se ocitl Mattia Destro, jeho rána ovšem míří vysoko nad branku soupeře.
49'
Pobega vyskočil výše než protivník, i díky tomu se mu podařilo získat míč pro svůj celek.
48'
Po dlouhém centru z levé strany hřiště se k hlavičce hosté nedostali, jelikož nejvýše vyskočil Singo.
47'
Hosté se okamžitě v úvodu druhého poločasu snaží dostat do vápna svého soupeře a smazat dvougolový náskok Turínu.
46'
Domácí se ujali úvodního výkopu druhého poločasu.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Paolo Ghiglione, přichází Yayah Kallon.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Abdoulaye Touré, přichází Pablo Galdames.
46'
V prvním poločase jsme viděli hned dvě branky domácího celku. Tu první zařídil po nádherném centru Antonio Sanabria. U druhé branky se opět podílel tento 25letý útočník původem z Paraguaye, tentokrát ovšem zakončoval Tommaso Pobega. Hosté se zlepšili v závěru druhého poločasu, uvidíme, zda se dokáží nějakým způsobem vrátit do průběhu utkání.
45'
44'
Domácí rozhodně nikam nespěchají, kombinují na své vlastní polovině a snaží se vyčkat na zaváhání svého soupeře.
43'
Ze zajímavého brejku se nakonec domácím nepodařilo udeřit, povedený obranný kousek předvedl Vásquez.
42'
Skvělý obranný zákrok Buongiorna dokázal zastavit rozvíjející se akci hostujícího celku, ti ovšem budou mít další příležitost v podobě rohového kopu z pravé strany hřiště.
41'
Záložní řada hostujícího celku již předvedla několik parádiček, nejsou ovšem schopni připravit další gólovou příležitost pro Ekubana, toho rozhodně bude mrzet nevyužitá šance z 33. minuty.
40'
Standartní situace nenabídla hostujícímu celku tížený výsledek, ze všech nejvýše vyskočil Lukić, kterému se podařilo dostat míč daleko od své branky.
39'
Hostující Destro reklamuje faul jednohoz domácích hráčů, sudí okamžitě nařizuje standartku pro hosty.
37'
Tradiční kapitán domácího celku, Andrea Belloti, je po svém zranění na lavičce náhradníku, pásku pro dnešek navlékl Argentinec, Cristian Ansaldi.
36'
Fotbalisté Janova se snaží zvrátit nepříznivý vývoj dnešního utkání, zatím se jim to příliš nedaří.
35'
Jakmile se turínští dostali do dvougólového vedení, tak poněkud ubrali iniciativu směrem dopředu.
34'
Hosté jsou v posledních minutách pořádně při chutí, drží míč a snaží se nalézt skulinku v obranné řadě domácího celku.
33'
V obrovské příležitosti se ocitli také fotbalisté hosutjícího celku, Caleb Ekuban nedokázal svou střelou propálit domácího gólmana.
31'
Po krásné přihrávce Antonia Sanabrii se do krátkého úniku dostal TOMMASO POBEGA, svou střelou prostřelil bránicího obránce a gólman Janova byl také bez šance. Asistence: Antonio Sanabria
30'
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání, domácí Turín zaslouženě vede po hlavičce Sanabrii.
29'
Nyní se do rozehrávky zapojil i Milinković-Savić, nutno říci, že celou situaci zvládl na jedničku a zrychlil útočnou akci domácího celku.
28'
Hosté se dožadují faulu, ale sudí namítá, že před tím dal výhodu domácímu celku, proto budou rozehrávat turinští fotbalisté.
27'
Skvělým obranným zákrokem Bremera se domácí fotbalisté dostávají opět k míči, nyní jsou to oni, kdo bude chtít připravit nějakou kulišárnu.
26'
Zatím nevidíme žádné vyložené šance, hra se ovšem přelévá ze strany na stranu, ani jeden z celků není schopen vytvořit stálejší tlak na branku soupeře.
25'
Hosté jsou v posledních minutách velmi aktivní, domácí mají problémy s pokrytím Ekubana.
23'
Hosté i nadále kombinují na své vlastní polovině, několikrát se do rozehrávky zapojil i gólman Sirigu.
22'
Nyní se po delší době dokázali dostat k míči i fotbalisté hostujícího celku, uvidíme, jak dlouho jim vydrží jejich aktivita.
21'
Jelikož je střed hřiště velmi přehuštěný, tak se snažili domácí využít prostoru na obou krajích zálohy, uvidíme, zda dokáží překonat krajní obránce Janova.
20'
Domácí se dokázali prokombinovat skrz přehuštěnou zálohu, centrovaný míč ovšem směřoval pouze do rukavic soupeřova brankáře.
18'
Z rohového kopu nakonec nebylo nic, jelikož centrovaný míč přelétl skrz vápno, aniž by na něj někdo doskočil.
17'
Hosté budou mít k dispozici svůj první rohový kop v dnešním utkání.
16'
Nedovolený zákrok hostujícího Ekubana, domácí budou rozehrávat standartku ze slibné vzdálenosti.
15'
Domácí i po vstřelení branky nadále dominují v tomto utkání, zejména ve středu hřiště drží míč ve své moci.
14'
Na povedený centr Ansaldiho si ze všech nejvýše naskočilANTONIO SANABRIA a zcela osamocen posílá nechytatelně míč za záda hostujícího gólmana. Asistence: Cristian Ansaldi
12'
Janovští se snaží napadat rozehrávku domácího celku, tomu zvýšený nátlak rozhodně dělá velké problémy.
11'
I nadále se domácí snažít přejít skrz obrannou řadu Janova, ten ovšem brání velmi urputně.
10'
Domácí fotbalisté drží míč na svých kopačkách a snaží se pomocí postupné kombinace nalézt skulinku v obranném bloku hostujícího celku.
9'
Saša Lukić prověřil pozornost hostujícího gólmana, jeho rána ovšem poztrácela potřebnou přesnost, i proto vše hravě koriguje Salvatore Sirigu.
8'
Další rohový kop pro domácí celek, fotbalisté Turína zesilují tlak na branku svého soupeře.
7'
Brekalův centr rozhodně měl gólové parametry, nenašel se ovšem žádný adresát ve vápně soupeře.
5'
Tvrdý zákrok domácího Linettyho, hosté budou mít k dispozici rozehrávku ze zajímavé pozice pro zakončení.
4'
První rohový kop v tomto utkání měli na starosti fotbalisté domácího celku, centr byl ovšem odvrácen pozorným obráncem.
3'
Nedovolený zákrok hostujícího Sturara známená jediné, domácí se poprvé v utkání dostanou k míči.
2'
Hosté drží míč na svých kopačkách, snaží se seznámit s povrchem na stadioně, nikam příliš nespěchají.
1'
Hosté se ujali úvodního výkopu.
1'

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Buongiorno – Singo, Pobega, Lukić, Ansaldi (C) – Linetty, Brekalo – A. Sanabria.
Náhradníci: Beriša – Aina, Belotti, Izzo, Kone, Praet, Rincón, Ricardo Rodríguez, Warming, Vojvoda, Zima, Zaza.

Janov CFC: Sirigu – Cambiaso, Criscito (C), Vásquez, Ghiglione – Rovella, Sturaro, A. Touré – Fares, Destro, Ekuban.
Náhradníci: Šemper, Marchetti, Andrenacci – Badelj, Behrami, Biraschi, F. Caicedo, Galdames, Kallon, Melegoni, A. Masiello, Pandev, Sabelli.

17. místo, 8 zápasů, 6 bodů, skóre 12:18

Hosté hrají o holé přežití, v loňském ročníku se nacházeli ve středu ligové tabulky, ale letos rozhodně nemají hráčskou kvalitu na podobný výsledek. I proto musí sbírat body všude, kde se jen dá.

V poslední ligovém utkáni dokázali získat alespoň bod se Sassuolou, kdy dokázali dotáhnout dvougólové manko, do kterého dostal Sassuolu Gianluca Scamaca. Janov dokázal vyrovnat až v 90. minutě, když se prosadil mladíček Johan Vasquez.

Jestli se hosté mohou na někoho spolehnout, je to 30letý útočník italského původu, Mattia Destro, který si připsal již pátou ligovou branku v letošním ročníku.
TURÍN FC
12. místo, 8 zápasů, 8 bodů, skóre 9:8

Domácí celek rozhodně nemá nějaké pohárové ambice, v tak nabitém ligovém ročníku, jako je ten letošní, by to bylo téměř nemožné. I přes to se očekává, že turínský celek se bude nacházet v horní polovině tabulky.

V posledním utkání domácí nedokázali na horké půdě zaskočit favorizovanou Neapol a nejtěsnějším možným výsledkem prohráli tento zápas (0:1).

Pozitivní informací pro příznivce turínského celku je fakt, že se jim uzdravil Andrea Belotti, který již 7 sezón táhne tento celek k lepším zítřkům. Za turínský celek odehrál již 213 ligových utkání, ve kterých si připsal 93 branek, v letošním roce by tedy mohl překonat hranici stovky gólů.
Ciao, zdravím všechny fotbalové fanoušky. Dnes se podíváme na 9. kolo nejvyšší italské soutěže. Turín FC bude hostit FC Janov. Utkáním Vás bude provázet Vojtěch Adamek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62