Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Sampdoria - 30. října 2021   20:45

Torino
17' Praet  • 53' Singo (Pobega) • 90+3' Belotti
3:0
(1:0)
Torino
V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Buongiorno – Singo (54. Vojvoda), Lukić, Pobega, Aina (87. Ricardo Rodríguez) – Praet (78. Rincón), Linetty (88. Verdi) – A. Sanabria (54. Belotti).
Beriša – Belotti, Izzo, Kone, Rincón, Ricardo Rodríguez, Verdi, Warming, Vojvoda, Zaza, Zima.
Sampdoria
Audero – Bereszynski (73. Askildsen, 82. Ciervo), Jošida, Chabot – Dragusin (82. Colley), Thorsby, Ekdal (55. Caputo), Adrien Silva, Augello – Candreva, Quagliarella (55. Gabbiadini).

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 19:7.
Je konec! Turín zvládl dnešní duel s velkým přehledem a poráží Sampdorii 3:0. Hned z první střely se v 17. minutě prosadil Dennis Praet. Následně byla aktivnější hostující Sampdoria, ale Thorsbyho pokusy lítaly kolem branky. Po změně stran navíc přidal pojistku Singo. Hostům duel ještě více zkomplikoval Adrien Silva, který se nechal vyloučit. V závěru pak přidal třetí branku Andrea Belotti.
90+4'
90+3'
FC Turín právě vstřelil branku!
Tentokrát už se domácí dostali! ANDREA BELOTTI se v závěru nastavení dostal do zakončení z velkého vápna a přidal svou stou branku v Serii A!
90+2'
Domácí neuznaná branka mrzet rozhodně nemusí! Turín totiž drží dvoubrankové vedení a soupeře nepouští na svou polovinu.
90+1'
Domácí celek přidává v úvodu nastavení pojistku! Belotti poslal přihrávku do velkého vápna, kam si naběhl SIMONE VERDI a levačkou prostřelil bezmocného brankáře! Branka nakonec nemůže platit pro ofsajd!
89'
Střídající Rodríguez si dal pozor na přihrávku za obranu domácího celku a hlavou odehrál míč do bezpečí. Turín dohrává utkání s velkým přehledem.
88'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Simone Verdi.
87'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Ricardo Rodríguez.
86'
Bongiorno dostal přihrávku na levou stranu, zakombinoval s Belottim, jenže druhý jmenovaný mu nevrátil přesnou přihrávku.
85'
Žlutou kartu dostává Antonio Candreva (UC Sampdoria).
85'
Sampdoria se usadila na polovině Turína, jenže kombinace hostujícího celku se odehrává daleko od domácí svatyně.
84'
Střídající Ciervo napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Mladý hráč Sampdorie svedl souboj s Ainou a získal pro svůj tým rohový kop.
83'
Zadáci domácího Turína kombinují na polovině soupeře, ale jejich kombinace je teď hodně pomalá. Hráčům Sampdorie ale dochází síly a už rozehrávku domácích neatakují.
82'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Radu Dragusin, přichází Omar Colley.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Kristoffer Askildsen, přichází Riccardo Ciervo.
81'
Žlutou kartu dostává Julian Chabot (UC Sampdoria).
81'
Augello si pokryl míč tělem na polovině hřiště a napadající Andrea Belotti jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude Sampdoria.
80'
Do konce utkání zbývá posledních deset minut. Pobega střílel z levé strany, ale obránce Sampdorie jeho ránu tečoval mimo tři tyče.
79'
Domácí fanoušci si závěrečné minuty dnešního souboje užívají plnými doušky. Příznivci domácího Turína ženou své oblíbence hlasitým skandováním.
78'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Dennis Praet, přichází Tomás Rincón.
77'
Domácí Turín zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna soupeře. Exekuce přímého kopu se ujal Andrea Belotti, jehož rána prolétla kolem branky.
76'
Žlutou kartu dostává Kristoffer Askildsen (UC Sampdoria).
75'
Ola Aina na levé straně dohnal míč na trávníku, zpětnou přihrávkou našel Linettyho, jenže jeho centr do pokutového území skončil u obránce.
74'
Augello sice zastavil rozehrávku soupeře, jenže pod tlakem srazil míč jen do zámezí. Vhazovat tak budou hráči domácího Turína.
73'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Bartosz Bereszynski, přichází Kristoffer Askildsen.
72'
Turín zahrával rohový kop a byla z toho obrovská šance! Do zakončení se dostal Belotti, jenže orazítkoval pouze tyč!
71'
Turín už se nikam nežene a raději kombinuje s míčem na kopačkách. Naopak fotbalisté Sampdorie se i v oslabení ženou k napadání.
70'
Hosté se i v oslabení tlačí do útoku. Manolo Gabbiadini se ve vápně otočil kolem obránce, ale slabou střelu domácí brankář schoval do rukavic.
68'
Hosté si duel ještě komplikují! Adrien Silva se totiž zcela zbytečně nechal vyloučit za nesportovní chování!
67'
Tempo utkání se konečně trošičku rozproudilo. Hostující Sampdoria musí riskovat a otevírají se skulinky pro domácí.
66'
Vojvoda dostal přihrávku na hranici velkého vápna, šikovným zpracováním si míč připravil ke střele, ale netrefil branku!
65'
Domácí zariskovali při rozehrávce v pokutovém území, ale napadající Candreva se k míči nedostal. Připravený brankář míč odkopl do bezpečí.
64'
Tommaso Augello přesprintoval s míčem na polovinu soupeře, jenže nikdo v bílém dresu se mu nenabídl do volného prostoru.
63'
Belotti opět vybojoval míč pro Turín na polovině Sampdorie, jenže jeho pobídka mířila do prostoru, kde nebyl nikdo ve vínovém dresu.
62'
Jošida diriguje rozehrávku Sampdorie na polovině soupeře. Domácí však pokračují v napadání soupeřovy rozehrávky a komplikují Sampdorii hru.
61'
Augello měl velké problémy se zpracováním na pravé straně a nabídl míč Belottimu. Turín se po další akci k zakončení nedostal.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Turín zatím s přehledem kráčí za triumfem v dnešním souboji. Hráči Sampdorie se teď prakticky nedostávají do zakončení.
59'
Další obrovská šance Turína! Střídající Belotti si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, ale pravačkou poslal míč nad břevno!
58'
Aina vybojoval míč na vlastní polovině a poslal nákop za obranu. K jeho pobídce se ale nedostal rozběhnutý Dennis Praet.
57'
Domácí celek je po vstřelení druhé branky jasně lepším týmem na trávníku. Do zakončení se dostal Vojvoda, jehož rána byla sražena na roh.
56'
Žlutou kartu dostává Radu Dragusin (UC Sampdoria).
55'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Manolo Gabbiadini.
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Albin Ekdal, přichází Francesco Caputo.
54'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Mërgim Vojvoda.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Andrea Belotti.
53'
Domácí celek krátce po změně stran přidává druhou branku! Turínu skvěle vyšel protiútok! Po pravé straně se do velkého vápna prohnal WILFRIED SINGO, který prudkou střelou propálil Audera!
52'
Hosté zahrávali další přímý kop. Candreva tentokrát dloubl míč na značku pokutového kopu, ale dobře postavený Aina míč odehrál na roh.
51'
Žlutou kartu dostává Tommaso Pobega (Turín FC).
50'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti velkého vápna. Do šestnáctky přiletěl prudký centr Candrevy, ale Bremer míč odehrál do bezpečí.
49'
Adrien Silva si na polovině hřiště výborně pokryl míč a jeden z domácích hráčů jej zápasnickým chvatem poslal k zemi. Rozehrávat budou hosté.
48'
Sampdoria zahrávala rohový kop. Centr od rohového praporku přiletěl ke vzdálenější tyči, jenže Chabot prudkou hlavičkou přestřelil domácí svatyni.
47'
Aina dostal přihrávku na levou stranu, kde se dobrou kličkou zbavil napadajícího soupeře, jenže přihrávkou vnějším nártem míč opět odevzdal.
46'
Turín obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hráči ve vínovém se ihned vydali do útoku, ale nákop skončil u obránců Sampdorie.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce může být spokojenější domácí Turín. Hned z první střely se v 17. minutě prosadil Dennis Praet. Následně byla aktivnější hostující Sampdoria, ale Thorsbyho pokusy lítaly kolem branky. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45'
45'
Alessandro Buongiorno vlétl do hlavičkového souboje na polovině Sampdorie. Domácí hráč sklepl míč pod sebe, ale neměl tam spoluhráče.
44'
Candreva se na levé straně snažil prosmýknout kolem Djidjiho, jenže si míč předkopl příliš daleko před sebe a už jen nedohnal na trávníku.
43'
Bremer si dal pozor na skákavou přihrávku na polovinu Turína a před dotírajícím obráncem zahrál hlavou do rukavic brankáře. Turín chce vycházet ze zabezpečené obrany.
42'
Koffi Djidji potáhl míč po pravé straně na hranici velkého vápna. Nakonec vyslal ostrý centr na malé vápno, ale před Sanabriou zasáhl Jošida.
41'
Na opačné straně si na přízemní pobídku z pravé strany naběhl Linetty, který zakončoval placírkou, ale jeho rána se vznesla vysoko nad břevno.
40'
Aktivní Thorsby si na hranici velkého vápna zpracoval míč hrudí a zakončil z otočky. Jeho prudkou ránu srazil mimo branku obětavý Singo.
39'
Thorsby se hnal za další vysokou pobídkou, ale stáhl se k němu Bremer, který před fotbalistou Sampdorie odhlavičkoval míč do zámezí.
38'
Sampdoria se poprvé v utkání dostala do zakončení. Na centr z pravé strany si naskočil Thorsby, který se nechal rozhodit a minul branku Turína.
37'
Emil Audero si dal pozor na přihrávku za obranu, rozehrál výhozem na levou stranu, jenže tam kralovala defenziva domácích.
36'
Dragusin na polovině hřiště nakopl míč za obranu domácího Turína, nicméně jeho pobídka skončila u zadáků domácího celku.
35'
Jošida podle rozhodčího odehrál míč až za postranní čárou. Sudí tak nařídil vhazování pro domácí Turín. Hra se v posledních minutách hodně kouskuje.
34'
Dragusin dostal přihrávku na pravou stranu, kde jej napadající soupeř ostrým skluzem poslal k zemi. Sudí nařídil rozehrávku pro Sampdoriu.
33'
Fabio Quagliarella se sice dral za nákopem na polovinu soupeře, nicméně si nedal pozor na své postavení a byl lapen v ofsajdu.
32'
Radu Dragusin si při zpracování na pravé straně rukou, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího. Domácí se však unáhlili s rozehrávkou.
31'
Thorsby zajímavou hlavičkou málem překvapil domácího brankáře, ale Milinkovič-Savič se dokázal skvěle vrátit a schoval míč do rukavic.
30'
Žlutou kartu dostává Gleison Bremer (Turín FC).
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje. Domácí fotbalisté se dokázali prosadit z jediné střely v dnešním souboji.
29'
Dragusin poslal přihrávku na pravou stranu, kam spěchal Bereszynski, který si nedokázal obhodit důrazného obránce ve vínovém dresu.
28'
Tommaso Augello se na levé straně sice dostal k padajícímu míči, jenže z otočky jej napálil jen do zámezí. Vhazovat tak bude domácí Turín.
27'
Tommaso Pobega trefil Ekdala loktem do obličeje, ale sudí ani v tomto případě nebude faul trestat žlutou kartou. Hráči Sampdorie se hodně zlobí.
26'
Další ostrý zákrok na polovině domácího Turína. Na zemi zůstává ležet Augello, který se drží za levý kotník. V tomto případě se vůbec nepískal faul.
25'
Adrien Silva si na polovině hřiště obhodil soupeře a byl faulován ostrým šlapákem. Sudí překvapivě nevytáhl z kapsy žlutou kartu.
24'
Thorsby chtěl z první sklepnout míč za obranu domácího Turína, ale stoper Bremer jeho úmysl přečetl a nepustil rozběhnutého soupeře do šance.
23'
Turín uklidňuje kombinaci na vlastní polovině. Hráči hostující Sampdorie se v posledních minutách prakticky nedostávají k míči.
22'
Domácí brankář hodně zariskoval při rozehrávce a málem nabídl míč fotbalistům Sampdorie. Jeho odkop ale nikdo v bílém dresu hostů nezachytil.
21'
Alessandro Buongiorno neustál souboj na polovině Sampdorie, kde reklamoval nedovolený zákrok. Sudí mu jasným gestem dává najevo, že se má zvednout.
20'
Singo poslal přihrávku na pravou stranu, kam si naběhl autor úvodní branky Dennis Praet, jemuž se centr do velkého vápna vůbec nepovedl.
19'
Domácí fotbalisté po vstřelení úvodní branky nadále pokračují v ofenzivním snažení. Hráči Sampdorie jsou teď naprosto zaskončení.
17'
Domácí celek se rychle dostává do vedení! Turín udeřil po nenápadné akci z první střely dnešního souboje! DENNIS PRAET se ve vápně dostal k přihrávce z levé strany a nadvakrát procedil míč do sítě!
16'
Turín se snad poprvé v utkání usadil na delší dobu na polovině Sampdorie. Domácí však kombinují daleko od pokutového území soupeře.
15'
Koffi Djidji nakopl míč na pravé křídlo, kam sprintoval Alessandro Buongiorno, jenže ve vysoké rychlosti míč na trávníku neudržel.
14'
Turín uklidňuje hru kombinací na vlastní polovině. Fotbalisté Sampdorie zatím rozehrávku domácího celku aktivně napadají a komplikují soupeři rozehrávku.
12'
Maja Jošida na polovině hřiště získal odražený míč a bez váhání jej posunul na spoluhráče na pravé straně. Ekdala pak fauloval Pobega.
11'
Wilfried Stephane Singo vhazoval na pravé straně. Na jeho pobídku si naběhl Pobega, který otočil hru přes celou šíři hrací plochy.
10'
Jošida skvěle zakročil na polovině hrací plochy a zastavil rodící se akci soupeře. Japonský obránce poté přenesl hru na levou stranu hřiště.
9'
Adrien Silva se skvěle vrátil s rozběhnutým soupeřem, poslal přihrávku na levou stranu, nicméně tam neměl nikoho v bílém. Turín se ale vpřed dostává jen velmi těžko.
8'
Candreva se na levé straně dostal k odraženému míči a poslal do vápna prudký přízemní centr, který srazil na rohový kop Singo.
7'
Emil Audero nakopl míč na levou stranu, kde se do souboje pustil Fabio Quagliarella, který nedokázal obejít prvního soupeře v červeném dresu.
6'
Chabot si dal pozor na napadajícího Praeta a jednoduchým odkopem poslal míč do bezpečí. Domácí sice napadají vysoko, ale hráči Sampdorie jsou častěji na míči.
5'
Na levé straně se obránce v bílém dresu zbavil Tommaso Pobega, který se dokonce zbavil napadajícího soupeře, ale následně přihrál nepřesně.
4'
Sampdoria vstoupila do dnešního souboje hodně aktivně. Stoper Jošida poslal prudký centr na hranici velkého vápna, ale defenziva Turína dokázala zakročit.
3'
Sampdoria se znovu hnala do útoku pomocí vysokého nákopu za obranu Turína. Na padající míč si dal tentokrát dobrý pozor obránce Bremer.
2'
Adrien Silva poslal dloubáček do pokutového území, kam sprintoval Thorsby, jenže odražený míč proskákal do rukavic domácího brankáře.
1'
Domácí Turín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hráči ve vínových dresech se ihned vydali do útoku, ale daleko se nedostali.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Turín bude hrát ve vínovém, zatímco Sampdoria oblékne modrou sadu.

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Buongiorno – Singo, Lukić, Pobega, Aina – Praet, Brekalo – A. Sanabria.
Náhradníci: Beriša – Belotti, Izzo, Kone, Linetty, Rincón, Ricardo Rodríguez, Verdi, Warming, Vojvoda, Zaza, Zima.

UC Sampdoria: Audero – Bereszynski, Jošida, Chabot – Dragusin, Thorsby, Ekdal, Adrien Silva, Augello – Candreva, Quagliarella.
Náhradníci: Falcone – Askildsen, Caputo, Ciervo, Colley, Depaoli, A. Ferrari, Gabbiadini, Torregrossa, Murru, Yepes, Trimboli..
Turín FC

Domácí Turín měl v posledních sezónách záchranářské starosti, ale letos zatím může být docela spokojený. V deseti duelech získal Turín jedenáct bodů a patří mu třináctá pozice. Dosud navíc inkasoval jen jedenáct branek a má lepší obranu než Atalanta, Juventus nebo Inter Milán. V posledním kole ale prohrál 0:1 na půdě AC Milán.
UC Sampdoria

Hostující Sampdoria zažívá nepříliš povedený ročník nejvyšší italské soutěže. V deseti duelech získal celek z Janova devět bodů a patří mu patnáctá pozice. Sampdoria navíc inkasovala už dvacet branek, což je jedna z nejhorších obran v celé Serii A. Sampdoria z posledních pěti duelů vyhrála jen doma proti Spezii. Ve středu navíc doma padla 1:3 s Atalantou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Turínem FC a UC Sampdoria. Duel začíná ve 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62