Serie A - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Venezia - 12. února 2022   20:50

Torino
5' Brekalo (Singo)
1:2
(1:1)
Venezia
39' Haps  (Črnigoj) • 46' Črnigoj  (Aramu)
Torino
V. Milinković-Savić – Djidji (71. Zima), Bremer, Ricardo Rodríguez – Singo (71. Ansaldi), Pobega, Linetty, Vojvoda (86. Zaza) – Brekalo, Pjaca (71. Warming) – A. Sanabria (71. Belotti).
Giua – Preti, Giallatini
Olimpico, Turín
Venezia
Lezzerini – Ampadu, Caldara, Modolo, Haps – Črnigoj, Busio (55. Tessmann), Cuisance (72. Fiordilino) – Aramu (78. Dor Peretz) – Henry (78. Nsamé), Okereke.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:12.
Je konec. Turín nakonec prohrál s Venezií 1:2.
Domácí vstoupili do utkání fantasticky, neboť se už v 5. minutě prosadil Josip Brekalo. Následně nám toho hra moc nenabízela, ale ve 39. minutě přišla ojedinělá šance na straně hostů, kteří toho využili a Ridgeciano Haps srovnal na 1:1. Vstup do druhé půle se hostům podařilo famózně, neboť už po pětadvaceti vteřinách se prosadil Črnigoj a otočil zápas. V 90. minutě sice srovnal Belotti, ale nakonec tento gól nebyl uznán pro ofsajd. V 90+8. minutě uviděl červenou kartu Okereke. Následně rozhodčí dal domácím prostor srovnat, ale nakonec ukončil toto beznadějné trápení v 90+14. minutě.
90+14'
90+14'
Magnus Warming poslal špatný centr z pravé strany a je hotovo.
90+14'
Hosté se snažili držet míč na polovině soupeře, ale nakonec je z toho autové vhazování pro Turín.
90+13'
Andrea Belotti se opět snažil dostat ke hlavičce, což se mu podařilo, ale zakončit nikoliv.
90+12'
Andrea Belotti se sice dostal ke hlavičce, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Benátek.
90+12'
Posléze domácí mužstvo získalo další rohový kop, ale tentokrát z levé strany.
90+11'
Simone Zaza se snažil dostat ke hlavičce, ovšem nakonec je z toho rohový kop pro Turín.
90+11'
Ten sice posléze přiletěl z levé strany, ale obrana Venezie jej odvrátila.
90+10'
Domácí drží míč na polovině soupeře, ale zatím si jej pouze přihrávají a nemohou se dostat k centru.
90+9'
Turín se snažil dostat míč do vápna, ale obrana Benátek odkopla balón daleko od své svatyně.
90+8'
Hlavní rozhodčí nakonec ukázal červenou kartu Davidu Okerekemu, který přišlápl v souboji s Linettym nohu soupeři! To jsou zvraty.
90+7'
Nyní je hra znovu přerušená a rozhodčí se jde podívat, jestli faul Linetteho nebyl na červenou!
90+5'
Karol Linetty naplno trefil Okerekeho a uviděl od sudího žlutou kartu, ovšem ta mu následně byla zrušená.
90+4'
Gól není uznán! Hlavní rozhodčí po čtyřech minutách neuznal branku Andrea Belottiho, neboť se Tommaso Pobega jednou nohou nacházel v ofsajdu!
90+4'
Hlavní rozhodčí Giua se teprve teď jde podívat na video! Tak tohle je šílené. Nehraje se čtyři minuty.
90+3'
Předlouhé čekání na rozhodnutí videorozhodčího a nehraje se přes tři minuty! Tohle fotbalu moc nepomáhá.
90+2'
Nyní už se nehraje přes dvě minuty.
90+1'
Celá situace je ovšem přezkoumávána videorozhodčím!
90'
Rozhodčí nastavuje 6 minut navíc!
90'
Je srovnáno na 2:2! Andrea Belotti se po centru ze standardní situace dostal ke hlavičce, kterou umístil nechytatelně k levé tyči!
89'
Ethan Ampadu se tentokrát dopustil faulu na Pobegu a uviděl žlutou kartu.
88'
Turínu se nedaří vymyslet nic vážnějšího ke konci utkání a Venezia hájí důležité tři body, které ji dostanou ze sestupového pásma.
86'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mërgim Vojvoda, přichází Simone Zaza.
86'
Tommaso Pobega to zkusil z velké dálky, ale jeho rána letěla vysoce nad bránu.
85'
Benátky nyní získaly autové vhazování na své polovině.
83'
Karol Linetty poslal k zemi Ridgeciana Hapse a sudí odpískal domácímu hráči faul.
82'
Mattia Caldara uviděl od sudího žlutou kartu za zdržování při odkopu, kterého se ujal místo brankáře.
80'
Nyní je hostující brankář Luca Lezzerini ošetřován lékaři a hra je pozastavena.
78'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Thomas Henry, přichází Jean-Pierre Nsamé.
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Mattia Aramu, přichází Dor Peretz.
77'
David Zima se nyní ocitl pouze v ofsajdovém postavení.
76'
Mërgim Vojvoda odcentroval z pravé strany na zadní tyč, kde se snažil zakončit hlavou Andrea Belotti, ale jeho pokus byl zblokován a následuje rohový kop.
74'
Domácí trenér Ivan Jurić nyní uviděl od sudího žlutou kartu za řeči.
74'
Andrea Belotti si naběhl do vápna, ale místo střely hledal po pravé straně Warminga, ovšem byla z toho špatná přihrávka.
73'
Domácí poslali centr z levé strany do vápna, ale ten skončil jen bezpečně v rukou brankáře Lezzeriniho.
72'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Mickaël Cuisance, přichází Luca Fiordilino.
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Andrea Belotti.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Cristian Ansaldi.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marko Pjaca, přichází Magnus Warming.
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází David Zima.
70'
Venezia zatím zvládá druhou půli utkání celkem bez problémů a stále drží míč.
68'
Další špatné autové vhazování, na které si dnes dávají rozhodčí velký pozor.
66'
Ricardo Rodríguez se snažil vystřelit z levé strany, ale jeho pokus byl zblokován.
65'
Pomezní rozhodčí nenechal pokračovat hosty v útoku, neboť signalizoval ofsajdové postavení útočníka Venezie.
64'
Turín přenesl hru na levou stranu, ale od vstřelení úvodní branky se zatím nedostal do žádné šance.
63'
Karol Linetty nyní schytal míč do obličeje po nepřesné přihrávce svého spoluhráče.
61'
Ricardo Rodríguez to zkusil zpoza šestnáctky, ale jeho rána minula bránu soupeře o kousek.
60'
Hodina utkání je za námi a Venezia vede nad Turínem 2:1.
59'
Wilfried Stephane Singo nedostihl míč na pravé straně a Luca Lezzerini bude mít odkop od své brány.
58'
Turínský celek získal rohový kop z levé strany a Tommaso Pobega se snažil zakončit hlavou, ovšem to se mu vůbec nepodařilo.
56'
David Okereke se snažil z levé strany poslat střílenou přihrávku do vápna, ale obrana Turína si poradila.
55'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Gianluca Busio, přichází Tanner Tessmann.
54'
Turínu se ale zatím ve druhém poločase nedaří vymyslet něco vážnějšího a u balónu je znovu Venezia.
53'
Ridgeciano Haps se snažil prodrat z levé strany do vápna, ale Josip Brekalo si s ním poradil a míč chytil Vanja Milinković-Savić.
51'
Mickaël Cuisance vedl míč, ale Marko Pjaca jej skvěle odzbrojil od míče a Turín se dostal dopředu, ovšem centr z levé strany skončil v zámezí.
49'
David Okereke se po standardní situaci snažil zakončit, ale minul bránu soupeře.
48'
Koffi Djidji přišlápl nohu soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.
47'
Josip Brekalo se snažil prodloužit míč ve středu hrací plochy, ale to se mu nepodařilo.
46'
Venezia právě vstřelila branku! Fantastický vstup hostů do druhé půle, jelikož už po pětadvaceti vteřinách jdou do vedení 2:1! Mattia Aramu z levé strany poslal přízemní míč do vápna, kde se do něj opřel DOMEN ČRNIGOJ a na jeho pumelici do levé šibenice neměl nárok Vanja Milinković-Savić zasáhnout. Asistence: Mattia Aramu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:52.
První polovina utkání je za námi a Turín hraje s Venezií 1:1. Domácí vstoupili do utkání fantasticky, neboť se už v 5. minutě prosadil Josip Brekalo. Následně nám toho hra moc nenabízela, ale ve 39. minutě přišla ojedinělá šance na straně hostů, kteří toho využili a Ridgeciano Haps srovnal na 1:1.
45+2'
45+2'
Venezia získala autové vhazování na polovině svého soupeře, ale následně přišel jen útočný faul.
45'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.
44'
Thomas Henry se snažil udělat místo směrem dopředu, ale míč mu nakonec utekl.
43'
Mërgim Vojvoda dobře centruje z levé strany a Wilfried Stephane Singo se snažil zakončit hlavou, ale míč letěl příliš vysoko.
42'
David Okereke se snažil zakončit po centru z rohu, ale jeho pokus byl zblokován a po chvíli se Gianluca Busio dopustil faulu.
41'
Nyní Venezia vybojovala rohový kop z pravé strany po sražené střele a může se pokusit o obrat zápasu během dvou minut.
40'
Turín se sice chtěl okamžitě dostat dopředu, ale nakonec je z toho jen ztráta balónu.
39'
Venezia právě vstřelila branku! Z ničeho nic je srovnáno na 1:1! David Okereke rozjel akci, kdy vysunul po pravé straně Domena Črnigoje a ten skvělým centrem našel na zadní tyči RIDGECIANA HAPSE, který hlavou zakončil za brankovou čáru a domácí obránce nedokázal vykopnout míč. Asistence: Domen Črnigoj.
38'
Následný centr nebyl vůbec špatný, ale obrana Turína jej dokázala odvrátit do bezpečí.
37'
Mërgim Vojvoda sice ustál souboj s Domenem Črnigojem, ale míč si ukopl pouze do zámezí a Venezia tak bude mít k dispozici rohový kop.
36'
Špatné autové vhazování Domena Črnigoje a Turín tak získal míč na své polovině.
35'
Marko Pjaca se diví, jelikož jej Ethan Ampadu poslal k zemi a rozhodčí faul neodpískal.
34'
Venezia si vypracovala příležitost ke střele, ale pokus Mattia Aramuse letěl jen nad svatyni Turína.
32'
Domácí jsou znovu u míče na své polovině, ale brankář Vanja Milinković-Savić jej pod tlakem zakopl do zámezí.
30'
Půl hodina utkání je za námi a Turín vede nad Venezií 1:0. Tommaso Pobega musí do zámezí, neboť mu stále teče krev z nosu.
29'
Tommaso Pobega se srazil v hlavičkovém souboji s Gianluco Busiem a je ošetřován na hrací ploše.
28'
Thomas Henry se snažil po pravé straně dostat přes Tommase Pobegu, ale nakonec se dopustil útočného faulu.
27'
Mërgim Vojvoda opět centroval z levého křídla do vápna, ale obrana Venezie si dokázala poradit a odvrátila balón.
26'
Turín zapojil do své kombinace brankáře Vanju Milinković-Saviće, ale ten poslal jen daleký odkop, po kterém balón ulovila Venezia.
25'
Nyní se hraje především ve středu hrací plochy bez nějakých vážnějších momentů.
22'
Vanja Milinković-Savić se postará o další odkop od své svatyně, protože Venezia poslala další špatný míč za jeho bránu.
21'
Posléze si ale hosté nevypracovali nic vážnějšího a centr letěl hodně nepřesně do zámezí.
20'
Venezia se nyní dostala dopředu a získala autové vhazování na levé straně.
18'
Posléze to opět zkoušel z dálky Josip Brekalo, ale jeho přízemní pokus letěl bezpečně do rukou brankáře Lezzeriniho.
17'
Turín rozjíždí další útok po levé straně, kde se snažil odcentrovat Mërgim Vojvoda, ale trefil protihráče.
16'
Nyní je hra přerušená, protože hostující hráč zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem.
15'
Znovu se Turín dostal do zakončení, ale Gleison Bremer hlavičkoval vedle brány.
14'
Turín zatím zvládá začátek zápasu velmi dobře a vyvíjí si tlak.
12'
Domácí mužstvo získalo rohový kop z pravé strany, ale ten nepřinesl nic vážnějšího.
11'
Nakonec ale přišel nedovolený zákrok ze strany domácích, konkrétně Tommasa Pobegy.
10'
Gianluca Busio získal výhodu, ale jeho přihrávka našla pouze hostujícího obránce. Venezia ale nezůstala u míče dlouho a Turín jde dopředu.
9'
Turínský útočník sice upadl ve vápně soupeře, ale rozhodčí dal jasným gestem najevo, že tohle pískat nebude.
8'
Hosté chtěli odcentrovat z pravé strany, ale následný míč byl zblokován.
7'
Míč nyní skončil pouze v zámezí a Venezia se postará o autové vhazování na své polovině.
5'
FC Turín právě vstřelil branku!
Domácí mužstvo otevírá brankový účet už v páté minutě! JOSIP BREKALO dostal skákavý míč na hranici vápna od Singa a následně se do něj z kroku opřel a Luca Lezzerini i přes sáhnutí na balón inkasoval. Asistence: Wilfried Stephane Singo.
4'
Hosté se snažili něco vymyslet na levé straně, ale tam přišla jen nepřesná přihrávka a domácí mají k dispozici autové vhazování.
2'
Následný volný kop Turína ale nepřinesl nic nebezpečného a Venezia se ubránila.
1'
Už po dvaceti vteřinách vidí Gianluca Busio žlutou kartu, když se dopustil faulu na Josipa Brekala.
1'

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Ricardo Rodríguez – Singo, Pobega, Linetty, Vojvoda – Brekalo, Pjaca – A. Sanabria.
Náhradníci: Beriša, Gemello – Aina, Ansaldi, Buongiorno, Belotti, Izzo, Ricci, Warming, Seck, Zima, Zaza.
Trenér: Ivan Jurić

Venezia FC: Lezzerini – Ampadu, Caldara, Modolo, Haps – Črnigoj, Busio, Cuisance – Aramu – Henry, Okereke.
Náhradníci: Mäenpää – Fiordilino, Johnsen, Nani, Molinaro, Nsamé, Dor Peretz, Svoboda, Tessmann, Ullmann, Palsson.
Trenér: Paolo Zanetti

Rozhodčí: Giua – Preti, Giallatini.
Turín se aktuálně nachází na 10. místě se 32 body a skóre 30:23. Forma ovšem není úplně nejlepší a po domácí remíze 1:1 se Sassuolem se Turín představil na půdě Udinese. Tam už se zdálo, že nepadne žádná branka, ale domácí zabojovali v nastaveném čase, kde vstřelili dvě branky a Turín tak prohrál 0:2. Nejlepšími střelci jsou s 5 góly Sanabria a Brekalo.

Venezia je momentálně na 18. pozici s 18 body a skóre 20:42. Také se rozhodně nemůže pyšnit dobrou formou a poslední výhru získala v listopadu na půdě Bologně. Nyní se po těsné prohře 1:2 na Interu představila doma proti Neapoli. A byla z toho prohra proti favoritovi 0:2. Nejlepším střelcem je s 5 góly Aramu.
Ve 25. kole Italské Serie A se proti sobě utkají týmy Turín FC a Venezia FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v září na půdě Venezie. Tam se nakonec zrodila remíza 1:1, kterou v 78. minutě zachránil domácí Aramu z penalty. Dnes se bude bojovat na stadionu Olimpico v Turíně. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Giua a jeho asistenti Preti a Giallatini. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62