Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Venezia : AS Řím - 7. listopadu 2021   12:30

Venezia
3' Caldara (Aramu) • 65' Aramu  • 74' Okereke (Ampadu)
3:2
(1:2)
AS Řím
43' Šomurodov   • 45+2' T. Abraham  (Šomurodov)
Venezia
Romero – Mazzocchi (77. Ebuehi), Caldara, Ceccaroni (C), Haps – Črnigoj (46. Sigurdsson), Busio, Ampadu – Kiyine (70. Modolo), Okereke (89. Henry), Aramu (77. Tessmann).
Aureliano – Bottegoni, Fiore
Stadio Pierluigi Penzo, Benátky
AS Řím
Patrício – Karsdorp (83. Zalewski), Mancini, Ibañez, Kumbulla (66. C. Pérez) – Cristante, Veretout – El Shaarawy (77. Zaniolo), Lorenzo Pellegrini (C), Šomurodov (83. B. Mayoral) – T. Abraham.

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 7:10. Střely mimo: 4:8. Rohy: 4:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:18.
Je za námi naprosto mimořádný zápas, v němž by zabralo spoustu místa vypisovat všechny důležité momenty. Viděli jsme také dva obraty, když nejdříve v závěru poločasu Řím otočil utkání na 2:1, po přestávce ale domácí dvěma góly zařídili konečné skóre 3:2, když v zápase jsme viděli ohromné množství obrovských příležitostí, skutečně skvělá podívaná.
90+5'
90+4'
Žlutou kartu za zdržování dostává Sergio Romero.
90+4'
Při dalším náporu hostů se do balónu opřel Pérez, jeho tečovaná střela proletěla nad brankou.
90+2'
Další nápor domácího týmu zakončil Pellegrini nepřesným centrem, bude se jen kopat od branky Benátek.
90+1'
Po rohu Zaniolo vracel míč před branku, kde Zalewski připravil dobrou pozici pro Cristanteho, jeho rána je ale sražena jen na další roh.
90+1'
Manciniho přízemní centr domácí zadáci odkopávají na rohový kop.
90+1'
Rozhodčí Aureliano k této úžasné fotbalové bitvě přidává pět nastavených minut.
90'
Domácí znovu odmítli rozhodnout! Při rychlém brejku Thomas Henry pálil z voleje do břevna!
89'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází David Okereke, přichází Thomas Henry.
88'
Busiovi se u postranní čáry povedlo vybojovat autové vhazování pro Benátky, čímž domácí ušetřili minimálne půlminutu.
87'
Římané se nadále marně snaží dostat do nějaké zajímavější příležitosti, Benátky zatím brání těsný náskok velmi dobře.
85'
Římané rychle přenesli hru k brance soupeře a mohli zahrávat hned tři rohy v rychlém sledu, všem se ale Benátky dokázaly ubránit.
84'
Další roh a další šance, Okereke se ale zblízka nedokázal prosadit, když Rui Patrício jeho hlavičku parádně vykopl!
84'
Po rohu Busia hlavičkoval Tyronne Ebuehi a Rui Patrício naprosto mimořádným zákrokem udržel šance hostů na bodový zisk!
83'
Udeřit mohli znovu domácí! Ebuehi připravil zajímavou možnost pro Okerekeho, jeho střela je ale sražena na roh.
83'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Nicola Zalewski.
83'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Eldor Šomurodov, přichází Borja Mayoral.
81'
Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka a Římané se budou snažit zatlačit soupeře k jeho brance.
79'
Tammy Abraham dostává žlutou kartu za faul na Islanďana Sigurdssona.
78'
Standardní situace pro Řím, Pellegriniho centru se Benátky ubránily.
77'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Nicolò Zaniolo.
77'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Pasquale Mazzocchi, přichází Tyronne Ebuehi.
77'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Mattia Aramu, přichází Tanner Tessmann.
75'
Branka je od videa potvrzena a Benátky se skutečně dostávají do vedení!
74'
Venezia právě vstřelila branku! Máme tu další obrat! DAVID OKEREKE dostal dlouhý pas za římskou obranu a tváří v tvář překonal brankáře Ruie Patrícia! Ještě se ale bude řešit potenciální ofsajdová situace.
73'
Další velká šance! Tammy Abraham pálil z hranice pokutového území jen těsně vedle domácí branky, Sergio Romero by býval byl absolutně bez šance zasáhnout!
72'
Také Shaarawyho centr vyrazil Romero, ten si pak poradil i se střelou Karsdorpa z úhlu.
71'
Další Pellegriniho roh Sergio Romero vyboxoval do bezpečného prostoru za pokutovým územím.
70'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Sofian Kiyine, přichází Marco Modolo.
69'
Po Pellegriniho rohu vznikla skrumáž před domácí brankou, nikdo v bílém se ale do zakončení nedostal.
68'
Sergio Romero po předchozím zákroku proti Abrahamovi musel být ošetřen, už se ale může pokračovat rohovým kopem.
67'
Už zase bylo horko před domácí brankou! Tammy Abraham se dostal před Romera, ten ale dokázal hostujícího útočníka parádně vychytat, míč se pak odrazil k Pérezovi, jenž nedokázal trefit branku!
66'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Maraš Kumbulla, přichází Carles Pérez.
65'
Venezia právě vstřelila branku! Míč si na penaltový bod postavil MATTIA ARAMU a trefil se po zemi k pravé tyči do protipohybu Ruie Patrícia!
64'
Po dalším centru Arama Caldaru přišlápl Roger Ibaňez Aurelio ukazuje na penaltový bod.
64'
Penalta pro Benátky!
63'
Domácí mohli zahrávat standardní situaci podobnou té, z níž otevřeli skóre zápasu, tentokrát si hostující defenziva bezpečně poradila s centrem Arama.
61'
Sofian Kiyine si před pokutovým územím vyměnil míč s Busiem, pak z první pálil a těsně minul hostující branku.
59'
Také další nebezpečně vyhlížející centr Mattii Arama nenašel před brankou nikoho v černém.
58'
Giallorossi se dostali do přečíslení v šesti proti čtyřem, před brankou je však pískán faul Tammymu Abrahamovi.
57'
Na opačné straně centroval Aramu mimo dosah svých spoluhráčů.
56'
Nejdříve se neujal centr Veretouta, pak ale Šomurodov výbornou přihrávkou vybídl do velké šance El Shaarawyho, ten však střílel po zemi jen doprostřed branky! To byla obrovská šance Vlků.
54'
Okerekeho podkopl Mancini, domácí ve středu hřiště rychle rozehráli.
52'
Domácí obléhali pokutové území soupeře, ke střele se ale nedokázali dostat.
50'
Benátky vybojovaly rohový kop, ten však snadno stáhl ze vzduchu brankář Rui Patrício.
48'
Obrovský závar před domácí brankou, parádním zákrokem z brankové čáry odkopává míč Haps!
47'
Sofiane Kiyine dostává žlutou kartu za faul u rohového praporku.
46'
Okereke byl na pravém křídle sražen Ibaňezem, rozhodčí Aureliano však nechal ve hře pokračovat a hosté budou vhazovat.
46'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Domen Črnigoj, přichází Arnór Sigurdsson.
46'
Je za námi parádní první poločas, v němž jsme viděli tři branky včetně obratu ve skóre, odvolanou penaltu, celou řadu šancí i parádní atmosféru v hledišti.

Klíčovým mužem dosavadního průběhu zápasu je Tammy Abraham, jenž byl faulován na penaltu, která byla odvolána jen kvůli těsnému ofsajdu Pellegriniho, pak Angličan trefil tyč, následně byl u zrodu vyrovnávající branky a tu zatím rozhodující vstřelil sám.
45+2'
45+2'
AS Řím právě vstřelil branku!
Hosté ještě do přestávky otáčejí skóre! Šomurodovovův centr si před brankou zpracoval TAMMY ABRAHAM, šikovně si obhodil Ceccaroniho a zblízka pokořil Sergia Romera!
45+2'
Okereke si v pokutovém území šikovně obhodil Kumbullu, pak padl k zemi, marně se však díval po rozhodčím Aureliano, aby odpískal penaltu.
45+1'
Rozhodčí Aureliano k úvodním pětačtyřiceti minutám přidává dvě nastavené. Možná se však protáhnou, neboť ošetření si žádá Rick Karsdorp.
45'
Abraham si naběhl na dlouhý pas na pravé křídlo, blíže k míči však měl brankář Romero.
43'
V závěru prvního poločasu se hostům povedlo vyrovnat! Při hlavičce Abrahama se zblízka proti Romerovi neprosadil Pellegrini, odražený míč však napálil do sítě ELDOR ŠOMURODOV!
42'
Rozhodčí Aureliano si přiběhl k lavičkám vysvětlit nějaké situace s domácím trenérem Paolem Zanettim.
40'
Po centru z levé strany se na zemi ocitl Abraham, toho však rozhodně nefauloval Mattia Caldara. Rozhodčí u videa přesto v rychlosti koukli na situaci, nyní už se však může ve hře pokračovat.
39'
Karsdorpova přihrávka na Šomurodova byla příliš pomalá a domácí ji stačili vypíchnout.
38'
Hosté vybojovali roh, Pellegriniho centr však byl příliš vysoký pro naskakujícího Ibaňeze.
37'
A další velká šance domácích! Po parádní kombinaci se na levé straně pokutového území objevil osamocený Sofian Klyine, s jeho ránou si však poradil Rui Patrício.
36'
Tutovka domácích! Okereke se v rámci pravidel zbavil Kumbully a mířil sám na Ruie PAtrícia, technickým obstřelem však těsně minul vzdálenější tyč hostující branky!
35'
Po domácí ztrátě míče Abraham připravil zajímavou pozici pro Pellegriniho, s jeho přízemní střelou si však poradil Sergio Romero.
34'
Římané jsou v držení míče, zatím však jen na čtyřiceti metrech od branky a marně se snaží najít cestu k pokutovému území.
32'
Stephan El Shaarawy se dostal ke střeleckému pokusu zpoza pokutového území, mířil však jen přímo do domácího brankáře.
30'
Abraham si u hranice pokutového území výborně zpracoval míč na hruď, pak ale patičkou nepřesně přihrával Šomurodovovi.
29'
El Shaarawy si při průniku do pokutového území marně říkal o penaltu, rozhodčí Aureliano jeho volání nevyslyšel a o penaltový zákrok se skutečně nejednalo.
27'
Ohromný nápor Římanů! Tammy Abraham se dostal do zakončení po souhře se Šomurodovem a křiznou střelou trefil tyč, první dorážka El Shaarawyho byla zablokována a Jordan Veretout pak vysoko přestřelil!
26'
Lorenzo Pellegrini při útočné snaze na pravém křídle srazil Gianlucu Busia a rozhodčí Aureliano píská faul, což se hostujícímu fotbalistovi vůbec nelíbí.
25'
Klyine přišel o míč ve středu pole, hosté pak rychle přešli dopředu, Veretoutův centr podběhl brankář Romero, měl však štěstí, že fotbalisté v bílém měli k míči daleko.
24'
Benátky mají v těchto momentech míč ve svém držení, avšak převážně jen na své polovině.
22'
Sofian Klyine si před pokutovým územím Římanů našel palebnou pozici, mířil však jen do připraveného brankáře Ruie Patrícia.
20'
Eldor Šomurodov potáhl míč k pokutovému území, pak se pokusil sám vystřelit, domácí branku však skákavou střelou minul.
19'
Z rohového kopu AS nijak nezahrozilo, pak se ještě z dálky pokusil vystřelit El Shaarawy, vysoko však přestřelil branku.
18'
Tammy Abraham si naběhl na kolmici do pokutového území, pak je jeho rána sražena na rohový kop.
17'
Benátky zahrávaly rohový kop, Římané se ale ubránili a už se hraje ve středu hřiště.
16'
Rozhodčí Aureliano teď pustil několik tvrdších zákroků, což fotbalisté nesou nelibě, Rick Karsdorp si za to i vysloužil žlutou kartu za protesty vůči hlavnímu arbitrovi.
15'
El Shaarawyho pas do pokutového území si nedokázal zpracovat Veretout, míč jen prodloužil k brankáři Romerovi.
14'
David Okereke potáhl míč do pokutového území, pak pálil výrazně mimo hostující branku.
13'
S dlouhým nákopem na Mattiu Arama si poradil bránící Rick Karsdorp a odhlavičkoval míč k brankáři Rui Patríciovi.
11'
K nebezpečnému centru Pellegriniho se neprotlačil Tammy Abraham.
10'
Po faulu na Šomurodova teď budou Římané zahrávat alespoň standardní situaci.
9'
Penalta je odvolána kvůli ofsajdu Lorenza Pellegriniho! Obrovské nadšení na tribunách.
9'
Ještě se totiž řeší, zda-li penaltové situaci nepředcházel ofsajd.
8'
Míč si na penaltový bod postavil Jordan Veretout, zatím ale čeká na pokyn rozhodčího.
7'
Na kraji pokutového území šel Ridgeciano Haps velmi nešťastně do souboje s Tammym Abrahamem, míč ve skluzu netrefil, naopak podrazil anglického útočníka a rozhodčí Aureliano bez váhání ukazuje na penaltový bod!
7'
Penalta pro AS Řím!
5'
Další útočná snaha domácích je přerušena rozhodčími, ti viděli postavení mimo hru.
3'
Venezia právě vstřelila branku! Senzační start domácích! Mattia Aramu z volného kopu naservíroval parádní centr před branku, mezi dvěma soupeři se k míči probil MATTIA CALDARA a dokázal jej usměrnit k tyči římské branky!
2'
Aramu byl faulován při průniku na útočnou polovinu, následovat bude první standardní situace pro domácího nováčka soutěže.
1'
Benátky oblékly černé dresy, hosté hrají celí v bílém.
1'
Úvodního výkopu se ujal hostující forvard Tammy Abraham a je rozehráno!
1'
Fotbalisté nastupují na hrací plochu zaplněného stadiónu, utkání bude brzy zahájeno.

Venezia FC: Romero – Mazzocchi, Caldara, Ceccaroni, Haps – Črnigoj, Busio, Ampadu – Kiyine, Okereke, Aramu.
Náhradníci: Mäenpää – Bjarkason, Dor Peretz, Ebuehi, Heymans, Tessmann, Svoboda, Molinaro, Forte, Henry, Sigurdsson, Modolo.

AS Řím: Patrício – Karsdorp, Mancini, Ibañez, Kumbulla – Cristante, Veretout – El Shaarawy, Lorenzo Pellegrini, Šomurodov – T. Abraham.
Náhradníci: Boer, Fuzato – Zalewski, Reynolds, Afena-Gyan, Mchitarjan, Villar, B. Mayoral, C. Pérez, Tripi, Diawara, Zaniolo.

Rozhodčí: Aureliano – Bottegoni, Fiore.
Venezia FC

Domácí Benátky jsou v letošním ročníku nováčkem Serie A. Celek působí v Mestre a stadion leží jen kousek od mostu vedoucího do Benátek. Po jedenácti kolech má Venezia na kontě devět bodů a je sedmnáctá. Na záchranu má k dobru jen lepší skóre. Benátky trápí slabá ofenziva. Soupeřům dosud nasázely jen osm branek. Naposledy remizovaly bez branek v Janově.
AS Řím

Celek z italské metropole letos v lize podává smíšené výkony. I přesto mu devatenáct bodů po jedenácti odehraných duelech stačí na čtvrtou pozici. AS ale v posledních týdnech trápí pokles formy. V posledním kole Mourinhův celek padl výsledkem 1:2 doma s AC Milán. Ve čtvrtek se v Evropské konferenční lize střetl s Bodo a remizoval s ním 2:2. Na hřišti outsidera by AS mělo uspět. Chybět však budou Smalling a Spinazzola. Nejistý je pak start Pellegriniho a Viny.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Venezia FC a AS Řím.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62