Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Juventus - 30. října 2021   18:00

Verona
11' Simeone  • 14' Simeone (Lazović)
2:1
(2:0)
Juventus
80' McKennie  (Danilo)
Verona
Montipò – Dawidowicz, Günter, Casale (67. Ceccherini) – Faraoni, Lazović (67. Šutalo), Veloso (C), Tameze (75. Hongla) – Barák, Caprari – Simeone (82. N. Kalinić).
Livio Marinelli
Stadio Marc´Antonio Bentegodi (Verona)
Juventus
Szczęsny – Sandro (81. Pellegrini), Chiellini (C), Bonucci, Danilo – Rabiot (59. McKennie), Arthur (70. Bernardeschi), Bentancur (59. Locatelli), J. Cuadrado (70. Kulusevski) – Morata, Dybala.

Mockrát Vám děkuji za pozornost, doufám, že se uvidíme u dalšího kola nejvyšší italské soutěže. S přáním hezkého večera, Vojtěch Adamek.
Právě jsme byli svědky velkého překvapení 11. kola nejvyšší italské soutěže. Domácí Verona dokázala přehrát hostující Juventus 2:1. Dvěma zásahy se o to postaral Argentinec Giovanni Simeone, který má na svém kontě z posledních tří utkání šest branek. Hosté rozhodně nebyli horším celkem, ale nedokázali si poradit s dobře fungující obranou svého soupeře a také jim chybělo trochu toho fotbalového štěstíčka.
90+5'
90+4'
Chiellini nedokázal zpracovat míč na vlastní půli, a proto se k balónu dostali fotbalisté Verony, kteří s rozehrávkou rozhodně nespěchají.
90+3'
Fotbalisté hostujícího celku obléhají branku svého soupeře, nejsou se ovšem schopni dostat přes bránicí val Verony.
90+2'
Tonda Barák vyslal na branku soupeře pořádnou pumelici, jeho ráně ovšem chyběla potřebná přenost, a proto bude odkopávat míč do hry gólman Szczęsny .
90+1'
Sudí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.
90'
Paulo Dybala vyslal velmi jedovatou ránu na branku svého soupeře, gólman Montipo předvádí skvělý zákrok a tuto střelu vyráží.
89'
Massimiliano Allegri velmi vášnivě prožívají závěr druhého poločasu, od sudího již přichází ústní domluva.
88'
Hostující fotbalisté obléhají branku svého soupeře, nedaří se jim ovšem překonat obranný val domácího družstva.
87'
Chiellini se srazil s Kalinićem, sudí nařizuje standartku pro hosty.
86'
Hosté budou mít k dispozici standartní situaci ze slibné vzdálenosti.
85'
Skvělý výběh nyní zaznamenal gólman Montipo, ten hravě eliminoval příležitost hostujícího Juventusu.
84'
Domácí fotbalisté drží míč na půlce svého soupeře, což jim vzhledem k současnému stavu naprosto vyhovuje.
83'
Nově příchozí Nikola Kalinić okamžitě dokázal získat standartku pro domácí celek.
82'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Giovanni Simeone, přichází Nikola Kalinić.
81'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Luca Pellegrini.
80'
Juventus právě vstřelil branku!
Po nádherné přihrávce Danila se k zakončení WESTON MCKENNIE a ten ukázkovou ránou překonává domácího gólmana. Asistence: Danilo
79'
Do velmi zajímavé pozice se mohli dostat hostující fotbalisté, na poslední chvíli ovšem zakročil domácí obránce Dawidowicz.
78'
Domácí fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, snaží se pomocí krátkých přihrávek unavit hráče svého soupeře.
77'
Žlutou kartu dostává Álvaro Morata (Juventus FC).
Žlutou kartu dostává Koray Günter (Hellas Verona FC).
76'
Rohový kop budou mít k dispozici fotbalisté domácího celku.
75'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Martin Hongla.
74'
Domácí fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, snaží se eliminovat tlak hostujícího celku.
73'
V zajímavé situace se nyní nacházel Morata, nakonec se ovšem dopustil útočného faulu a tímto vysvobozuje domácí celek.
72'
Od fotbalistu Juventusu je to zatím velký zmar, marně se snaží překonat obranu svého soupeře.
71'
Hostující fotbalisté po delší době drží míč ve své moci, nedokáží se ovšem dostat přes obranu svého soupeře.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Arthur, přichází Federico Bernardeschi.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Dejan Kulusevski.
69'
Hostující fotbalisté se i nadále tlačí do branky svého soupeře, zesilují tlak na svatyni Montipa a snaží se stáhnout vedení Verony.
68'
Souboj generací, Simeone se v souboji opřel do Chielliniho, ten neustál důraz domácího hráče a padá k zemi.
67'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Nicolò Casale, přichází Federico Ceccherini.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Bosko Šutalo.
66'
Hostující hrotový útočník Morata opět poslán k zemi, sudí Livio Marinelli signalizuje standartku pro hosty.
65'
Fotbalisté Juventusu v posledních minutách drží míč ve své moci, snaží se překonat obranný val soupeře a vymyslet nějakou tu kulišárnu.
64'
Po centrovaném míči se dostal do velké příležitosti Cuadrado, ten ovšem nedokázal překonat domácího gólmana Montipa.
63'
Arthur, bývalý záložník Barcelony, se dopustil nedovoleného zákroku, sudí tedy nařizuje standartku pro Veronu.
62'
Dle sudího byl Alváro Morata faulován, následovat bude tedy přímý kop hostujícího Juventusu z velmi slibné pozice.
61'
Dalekonosná rána Caprarih míří mimo tyče branky Juventusu, odkop bude mít na starost polský gólman Szczęsny.
60'
Máme za sebou druhou třetinu dnešního utkání, Verona i nadále drží dvougólové vedení.
59'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Weston McKennie.
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Rodrigo Bentancur, přichází Manuel Locatelli.
58'
Hostujícím fotbalistům se nedaří překonat dobře bránicí obranu Verony, uvidíme, zda tomu pomůže třeba nějaké střídání.
57'
Žlutou kartu dostává Nicolò Casale (Hellas Verona FC).
56'
Nepřesnost v rozehrávce domácího celku nedokázali hosté potrestat, i nadále jsou ovšem na míči.
55'
Giovanni Simeone byl zastavem hvizdem sudího, popravdě se celý stadion, včetně mě, diví, co vlastně arbitr Livio Marinelli odpískal.
54'
Ve velké příležitosti se octil domácí kapitán Veloso, ten ovšem nepochopitelným způsobem nedokázal zpracovat míč, a proto z šance nakonec nebylo nic.
53'
Možná, že v nejbližší době uvidímě nějaké střídání, jelikož hostující kouč rozdává pokyny svým svěřencům na lavičce.
52'
Fotbalisté domácího celku kombinují na své vlastní polovině, snaží se nalézt skulinku v obranném bloku svého soupeře.
51'
Fanoušci domácího celku ženou svůj tým ke třem bodům, tohle je určitě velká vzpruha po době covidu.
50'
Paulo Dybala se technickou střelou snažil o obstřel branky Montipa, ten ovšem zasahovat nakonec nemusel, jelikož Dybalova rána poztrádala potřebnou přesnost.
49'
Fotbalisté Juventusu se snaží napadat rozehrávku svého soupeře velmi agresivně, k ničemu to zatím ovšem nevede.
48'
Neviděli jsme žádnou změnu, zvláště u hostujícího Juventusu to je za současného stavu velmi neobyvyklé.
47'
Domácí fotbalisté v úvodu poločasu drží míč na svých kopačkách, neradi by pouštěli svého soupeře do kombinace.
46'
V prvním poločase si díky dvěma přesným zásahům Giovanniho Simeoneho dokázal Verona vytvořit slušný náskok. Domácí hrajou velmi profesorsky, dělají minimum chyb v defenzivní činnosti, a proto zaslouženě vedou. Od hostů je to zmar, do pěkné příležitosti se dostal Paulo Dybala, ale je to zatím pořád málo.
45'
44'
Alváro Morata našel ve vápně soupeře Paula Dybalu, jeho rána ovšem míří dobrý metr nad branku soupeře.
43'
Giovanni Simeone se nacházel v ofsajdové pozici, sudí tedy nařizuje rozehrávku pro hosty.
42'
Fotbalisté domácího celku kombinují na své vlastní polovině, snaží se dohrát závěr prvního poločase bez inkasování branky.
41'
Paulo Dybala se zjevil na trávníku po souboji s Faraonim, sudí okamžitě píská standartk pro hosty.
40'
Domácí fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, snaží se nepouštět svého soupeře do kombinace.
39'
Giovanni Simeone nedokázal přetlačit svého protivníka, Verona tedy ztrácí míč ve prospěch Juventusu.
38'
Skvělý obranný zákrok si připisuje hostující Chiellini, tomu se podařilo zastavit akci domácího celku.
37'
Na centrovaný míč z levé strany hřiště si vyskočil Paulo Dybala, jeho hlavička ovšem míří několik metrů od levé tyče Montopovy branky.
36'
Morata se velmi obětavě tlačil do obranné činnosti, skvělým obranným zákrokem zastavil domácího Tondu Baráka.
35'
Střely na branku: 4:1
34'
Cuadrado se již potřetí v krátkém časovém úseku ocitá ležet na trávníku, což samozřejme vede k nelibosti domácích příznivců na stadionu.
33'
Alvára Morata si již ponělikáté v dnešním utkání připisuje útočný faul, rozehrávat tedy budou opět domácí fotbalisté.
32'
Fotbalistům domácího celku se zatím žádný postup nepovedl, jim to ovšem příliš nevadí, jelikož se mohou radovat z dvougólového vedení.
31'
Domácí fotbalisté drží míč ve své moci, snaží se nalézt skulinku v obraně svého soupeře.
30'
Máme za sebou první třetinu dnešního klání, Juventus prohrává již o dvě branky.
29'
Žlutou kartu dostává Danilo (Juventus FC).
28'
Ve vápně Juventusu padá jeden z domácích hráčů! Sudí nereaguje, ale uvidíme, zda jej upozorní některý z kolegů od VAR.
27'
Hostující Juventus má k dispozici zajímavou standartní situaci.
26'
Žlutou kartu dostává Darko Lazović (Hellas Verona FC).
25'
Dalekonosný pokus jednoho z domácích hráčů končí vysoko nad brankou Juventusu, hostující gólman bude mít na starosti odkop od branky.
24'
Gólman Szczęsny skvěle dokázal zastavit domácího Simeoneho, ten nyní po svých dvou gólech šíří sebevědomím.
23'
Koray Gunte se dopustil přestupku, rozehrávat tedy bude hostující Juventus.
21'
Adrien Tameze si počínal velmi důrazně, sudí tento souboj vyhodnotil jako nedovolený.
20'
Morata nedokázal překonat domácího gólmana, ten hravě chytá míč do svých rukavic.
19'
Hra se přelévá ze strany na stranu, jsou to ovšem domácí fotbalisté, kdo drží dvougólový náskok.
18'
Hosté se marně snaží agresivně napadat rozehrávku svého soupeře, ten si počíná velmi profesorsky.
17'
Domácí fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, snaží se přenášet hru ze strany na stranu.
16'
Zvednutý praporewk sudího vystavil stopku rozvíjející se akci Hellasu Verona.
15'
Tak tohle je rozhodně šok pro hostující příznivce, Juventus ovšem již prohrává dvoubrankovým náskokem a bude mít, co dělat, pokud chce v tomto utkání bodovat.
14'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Dalekonosnou ránou se prezentoval domácí GIOVANNI SIMEONE, střela se mu extrémně povedla, jelikož zaplavala do rohu branky a díky tomu se Verona dostává do dvougólového vedení! Asistence: Darko Lazović
13'
Po vstřelené brance jsou domácí velmi aktivní, hosté se marně snaží napadat jejich rozehrávku.
11'
Po ráně Tondy Baráka se ze všech nejrychleji k dorážčce dostal GIOVANNI SIMEONE a otevírá gólový účet v dnešním utkání. Bez asistence
10'
Domácí fotbalisté drží míč na své vlastní polovině, pomocí krátkých přihrávek se snaží rozhýbat obranu svého soupeře.
9'
Sudí Livio Marinelli píská útočný faul Alvára Moraty, ten se trošku diví, ale s rozhodnutím hlavního arbitra nic nenadělá.
8'
Hosté se zatím brání ze všech sil, uvidíme, zda dokáží omezit tlak domácího mužstva.
7'
Dalekonosná rána Simeoneho končí v zámezí, odkop od branky bude mít na starost gólman Szczęsny.
6'
Juventus velmi profesorky hledá mezeru v obranných řadách svého soupeře, zatím se mu nedaří proniknout do vápna Verony.
5'
Faraoni je již opět na nohou, a proto můžeme pokrařovat ve hře.
3'
Tvrdý faul ve středu hřiště, na zemi se ocitl domácí Faraoni, sudí přerušuje hru.
2'
Domácí fotbalisté kombinují na své vlastní polovině, snaží se nalézt skulinku v orbaně svého soupeře.
1'
Domácí fotbalisté se ujali úvodního výkopu.
1'

Hellas Verona FC: Montipò – Dawidowicz, Günter, Casale – Faraoni, Lazović, Veloso (C), Tameze – Barák, Caprari – Simeone.
Náhradníci: A. Berardi, Pandur – Cancellieri, Ceccherini, Çetin, Hongla, N. Kalinić, Lasagna, Magnani, Rüegg, Šutalo.

Juventus FC: Szczęsny – Sandro, Chiellini (C), Bonucci, Danilo – Rabiot, Arthur, Bentancur, J. Cuadrado – Morata, Dybala.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – de Ligt, Bernardeschi, Kaio Jorge, Kulusevski, Locatelli, McKennie, Pellegrini.

Rozhodčí: Livio Marinelli.
Vzájemná utkání z loňské sezóny:
Hellas Verona FC : Juventus FC 1:1
Juventus FC : Hellas Verona FC 1:1
JUVENTUS FC
7. místo, 10 zápasů, 15 bodů, skóre 14:13

Hostující celek rozhodně před začátkém sezóny měl ambice na ligový titul, který se mu ovšem vzdaluje mílovými kroky. Po odchodu Cristiana Ronalda se nedaří Juventusu nalézt střelce, který by nahradil jeho vstřelené branky.

V posledním utkání si hosté nedokázali poradit se Sassuolou (1:2). V páté minuté nastavení se povedlo vstřelit branku Maximu Lopezovi, ten tak získal cenný historický úspěch pro Sassuolu, kdy se jí povedlo porazit Juventus na jeho půdě poprvé v celé své historii klubu.

Hvězdičkou hostujícího celku je argentinský útočník, Paulo Dybala, ten má na svém kontě již tři ligové zásahy a tři asistence, v posledních dnech se také mluví o jeho prodloužení kontraktu, zdá se, že vše je na dobré cestě.
HELLAS VERONA FC
10. místo, 10 zápasů, 12 bodů, skóre 22:19

V loňské sezóně si domácí hráli na bájného zbojníka, kdy brali vysoce postaveným klubům body a rozdávali je těm chudším. Nyní je to ovšem Verona, která nutně potřebuje body do ligové tabulky.

V posledním utkání dokázali vybojovat bod na horké půdě v Udine, o cenné remíze rozhodl pilíř záložní řady, český hráč Tonda Barák, který skóroval z penaltového puntíku

Právě zmiňovaný Antonín Barák, si zatím v letošní sezóně připsal 4 vstřelené branky a rozhodně hodlá pokračovat ve své skvělé formě.
Ciao, zdravím všechny fotbalové fanoušky. Dnes se podíváme na 11. kolo nejvyšší italské soutěže. Hellas Verona FC bude hostit Juventus FC. Utkáním Vás bude provázet Vojtěch Adamek.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62