Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cremonese : Sampdoria - 24. října 2022   18:30

0:1
(0:0)
Sampdoria
78' Colley  (Gabbiadini)
Cremonese
Carnesecchi – Aiwu, Bianchetti (C), Ločošvili (82. Buonaiuto) – Sernicola, Meïté (82. Afena-Gyan), Pickel (82. Castagnetti), Ascacibar, Valeri (81. Quagliata) – Dessers (65. Ciofani), Okereke.
Saro, Sarr – Hendry, Vásquez, Ghiglione, Acella, Escalante, Milanese, Báez, Tsadjout.
F. Maresca – G. Perrotti, D. Garzelli
Stadio Giovanni Zini, Cremona
Sampdoria
Audero – Bereszyński (C), Amione, Colley, Murru (46. Augello) – Verre (46. Villar) – Pussetto (54. Léris), Sabiri (61. Gabbiadini), Rincón (61. Yepes), Djuričić – Caputo.
Contini – Conti, Murillo, A. Ferrari, Vieira, Trimboli, Quagliarella.

A to je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:15.
Druhá půle byla hodně podobná té první, domácí byli aktivní, ale marně dobývali hostující bránu a míč se jim do sítě nedokázalo dostat. To hosté vytěžili z minima maximum, v 78. minutě protrhl střelecký půst utkání a poté dokázali těsný náskok uhájit až do závěrečného hvizdu. Je pravda, že duelu by nejspíš slušela remíza, ovšem hráči Cremonese mohou být nazlobeni především na sebe, za vše jmenujme neproměněný pokutový kop.
90+7'
90+6'
Daniel Ciofani tečoval přihrávku z levého křídla vysoko nad bránu. A tohle je zřejmě tečka za dnešním duelem.
90+6'
Marco Carnesecchi chytil letící míč do rukou a rychle rozehrává, jeho tým má možná poslední šanci na útok.
90+5'
Domácím dnes není přáno, ani tato situace k šanci nevedla a od brány bude odkopávat Emil Audero.
90+3'
Nyní už se faul píská a domácí rozehrají přímý kop.
90+2'
Daniel Ciofani byl při zakončení ve vápně atakován a skončil na hrací ploše, domácí se dožadovali druhé penalty, ale v tomto případě jejich prosba vyslyšena není.
90'
Kouč hostujícího celku Stanković obdržel žlutou kartu.
89'
Rozhodčí dává signál, že nastavovat bude snad šest nebo sedm minut.
88'
Hosté drží míč v útoku a šetří čas, který se naopak domácím neúprosně krátí.
86'
Cristian Buonaiuto si vynutil faul a jeho tým rozehraje volný kop od levé postranní lajny.
85'
Hosté se soustředí především na defenzívu a míč odkopávají na soupeřovu polovinu.
82'
Střídání v týmu US Cremonese:
ze hřiště odchází Soualiho Meïté, přichází Felix Afena-Gyan.
82'
ze hřiště odchází Chalres Pickel, přichází Michele Castagnetti.
82'
ze hřiště odchází Luka Ločošvili, přichází Cristian Buonaiuto.
81'
ze hřiště odchází Emanuele Valeri, přichází Giacomo Quagliata.
80'
Domácí kombinují na své polovině, nyní to budou mít s přechodem přes obrannou zeď soupeře ještě těžší.
78'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Hodně tvrdá rána pro domácí. Hráči Cremonese nedokázali odehrát míč do bezpečí, toho se zmocnil Tommaso Augello, odcentroval na pravou stranu, kde hlavičkoval Gabbiadini směrem na střed, kam naběhl OMAR COLLEY, jenž poslal balón prakticky už jen do prázdné brány.
75'
Manolo Gabbiadini rozehrál standardku hodně špatně, míč odehrál vysoko nad bránu. Jako by chtěli hosté míč pouze zakopnout za bránu soupeře a šetřit tím čas.
74'
Žlutá karta pro tým US Cremonese (Soualiho Meïté). Domácí hráč zatáhl soupeře za dres a kartu vidí oprávněně.
74'
Žlutá karta pro tým UC Sampdoria (Manolo Gabbiadini).
71'
Santiago Ascacibar poslal pěkný centr na vzdálenější tyč, kde se snažil hlavičkovat David Okereke, mířil ale pouze nad bránu.
69'
Žlutá karta pro tým US Cremonese (Chalres Pickel).
68'
Jeden z hráčů Sampdorie zůstal ležet před bránou Cremonese, ale penalta to v tomto případě není.
67'
Žlutá karta pro tým US Cremonese (Leonardo Sernicola).
65'
ze hřiště odchází Cyriel Dessers, přichází Daniel Ciofani.
63'
Domácím byla ponechána výhoda, následoval dlouhý nebezpečný centr před bránu Sampdorie, po kterém se ale žádný z hráčů k hlavičce nedostal.
62'
Manolo Gabbiadini se hned dostal do obrovské šance, když šel sám na domácího gólmana, ale toho přízemní střelou překonat nedokázal.
61'
Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Abdelhamid Sabiri, přichází Manolo Gabbiadini.
61'
ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Gerard Yepes.
59'
Žlutá karta pro tým UC Sampdoria (Bruno Amione).
58'
Tyhle zahozené šance mohou domácí ještě mrzet, Chalres Pickel hlavičkoval z bezprostřední blízkosti pouze do náruče připraveného gólmana Sampdorie.
56'
Tak tady opravdu nevím, co Abdelhamid Sabiri zamýšlel, po jeho rozehrávce letí míč tak vysoko, že by se hráč za svůj čin nemusel stydět ani u americkém fotbalu.
54'
ze hřiště odchází Ignacio Pussetto, přichází Mehdi Léris.
54'
Matteo Bianchetti fauloval Sabiriho a je z toho volný kop pro Sampdorii na útočné polovině.
52'
Další příležitost pro domácí tým, Emanuele Valeri střílel levačkou na vzdálenější tyč, kterou těsně minul. Vypadalo to, že to bylo i s tečí, ovšem následuje odkop od brány.
51'
Hosté ztratili zbytečně balón a málem za to pykali, David Okereke odcentroval před bránu, míč byl odvrácen, ale jen k volnému Pickelovi, kterému ale moc nesedla střela a Audero tak stihl zasáhnout. Tohle byla dobrá možnost.
50'
Nyní byli domácí blízko, Cyriel Dessers se vyhnul ofsajdu, ovšem jeho střela bez přípravy šla vedle bližší tyče.
48'
Domácí se provinili útočným faulem, míč tak musí na polovině soupeřově polovině odevzdat.
46'
ze hřiště odchází Nicola Murru, přichází Tommaso Augello.
46'
ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Gonzalo Villar.
46'
Úvodní dějství branku nenabídlo, ale úplně nudná podívaná to není. Slušné šance měli převážně domácí, v té největší nedokázali proměnit pokutový kop. Hosté byli dlouho až příliš pasivní, ke konci se přeci jen osmělili, ale žádný z jejich pokusů v brance neskončil. Dočkáme se ve druhém poločase?
45+4'
45+3'
Domácí přenesli hru zpět na svou polovinu a v první půli se už nic nestane.
45+2'
Valerio Verre se provinil hrou rukou, čehož si hlavní arbitr stojící poblíž dobře všiml.
44'
Po nevynucené pauze se může pokračovat, hráč odešel za postranní lajnu. Je jisté, že všechny tyto ztracené minuty se budou nastavovat, takže první půle bude prodloužena o minimálně čtyři minuty.
42'
Nicola Murru dnes už poněkolikáté leží na trávníku a na nohy se mu moc nechce.
40'
Na druhé straně nebezpečně hlavičkoval Leonardo Sernicola, Emil Audero však rychle skočil a bravurním zásahem míč vyrazil.
40'
Filip Djuričić dobře vybojoval míč pro Sabiriho, který pálil tvrdě z dálky, jeho přízemní střelu ale chytá gólman do náruče.
38'
Hosté kombinovali na útočné polovině, ovšem jeden z nich špatnou přihrávkou poslal míč za postranní lajnu a Cremonese tak snadno získává balón na svou stranu.
36'
Nicola Murru padl na zem v pokutovém území, penalta to ale v tomto případě není.
35'
Ignacio Pussetto se dostal do zakončení v pokutovém území, v tísni ale nestřílel nedal do střely patřičnou razanci a navíc odehrál míč jen do míst, kde stál připravený brankář.
35'
Následoval centr do pokutového území, který byl ovšem odvrácen v pravou chvíli.
34'
Abdelhamid Sabiri skončil na trávníku, je z toho volný kop pro hosty.
32'
Faul na druhé straně, tentokrát se obejde bez karty. Hosté rozehrávají ze své poloviny.
30'
Žlutá karta pro tým UC Sampdoria (Abdelhamid Sabiri). Hostující hráč hodně tvrdě atakoval Ločošviliho.
28'
Další ofsajd domácího celku, tentokrát se do něj chytil Cyriel Dessers.
25'
Emanuele Valeri nedokázal skrz soupeře prostrčit přihrávku, šance z toho tak není.
24'
Dva hráči Cremonese se chytili do ofsajdové sítě.
24'
Soualiho Meïté centroval na vzdálenější tyč, spoluhráče ale nenašel a míč byl odvrácen do zámezí. Následuje roh.
22'
Ignacio Pussetto na pravém křídle obehrál protihráče, jenže poté přetáhl svůj centr a míč doputoval za vzdálenější postranní čáru.
20'
Hodně nepřesný pas v podání hostů letí vedle domácí svatyně. Sampdoria ještě nic pořádného nepředvedla.
18'
Těžko říct, zda chtěl David Okereke centrovat nebo střílet. Nepřesný míč po jeho zakončení letí vysoko a daleko do zámezí.
17'
Hraje se daleko od obou branek, více drží míč domácí tým, kterému se ale nedaří dostat ke střele.
14'
Vzápětí bude domácí tým zahrávat rohový kop.
13'
Střelu však zastavila dobře postavená zeď a balón putuje až ke gólmanovi Cremonese.
12'
Po faulu budou domácí zahrávat volný kop z poměrně dobré pozice.
10'
Soualiho Meïté doběhl k odraženému balónu na hranici vápna, jeho prudkou ránu ale zastavil jeden z protihráčů, takže brankář hostů zasahovat nemusel.
7'
Cyriel Dessers (US Cremonese) neproměňuje pokutový kop. Domácí hráč nabíhal k míči hodně pomalu a nakonec jej odehrál lehce vedle středu, Audero dobře počkal, neukvapil se se skokem a míč vyrazil.
6'
Žlutá karta pro tým UC Sampdoria (Omar Colley).
6'
Je to tak, je tu pokutový kop pro domácí tým.
5'
Hlavní arbitr se jde podívat nakonec sám.
5'
Krátce na to byl stejný hráč atakován v pokutovém území a možná uvidíme pokutový kop. Rozhodčí se radí s VAR.
4'
David Okereke se málem dostal do zakončení z bezprostřední blízkosti, ale k balónu se nedostal.
2'
Hostující tým se chytil do ofsajdu, míč tak musí odevzdat.
1'

US Cremonese: Carnesecchi – Aiwu, Bianchetti (C), Ločošvili – Sernicola, Meïté, Pickel, Ascacibar, Valeri – Dessers, Okereke.
Náhradníci: Saro, Sarr – Hendry, Vásquez, Ghiglione, Castagnetti, Acella, Escalante, Milanese, Báez, Ciofani, Buonaiuto, Quagliata, Tsadjout, Afena-Gyan.
Trenér: M. Alvini.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński (C), Amione, Colley, Murru – Verre – Pussetto, Sabiri, Rincón, Djuričić – Caputo.
Náhradníci: Contini – Augello, Conti, Murillo, A. Ferrari, Villar, Vieira, Yepes, Trimboli, Gabbiadini, Quagliarella, Léris.
Trenér: D. Stanković.

Rozhodčí: F. Maresca – G. Perrotti, D. Garzelli.
Posledních pět vzájemných zápasů

Sampdoria – Cremonese 3:0 (přátelský zápas)
Sampdoria – Cremonese 2:0
Cremonese – Sampdoria 0:0
Sampdoria – Cremonese 2:1
Cremonese – Sampdoria 2:0

Cremonese odehrálo domácí duel se Sampdorií naposledy 10. září 1995 a oba celky se rozešly smírně po bezgólové remíze.
Sampdoria

Hosté jsou o jednu pozici a jeden bod horší, než jejich dnešní protivník, celou tabulku tedy uzavírají. Z deseti utkání si odnesli pouhé tři body za tři remízy, mimo svůj stadion vybojovali ze čtyř klání jeden bod za remízu 1:1 na hřišti Bologně ve svém zatím posledním venkovním duelu. Skórovat se jim na cizí půdě povedlo třikrát, zato devět branek inkasovali.
Cremonese

Domácí jsou na předposlední devatenácté příčce s pouhými čtyřmi body na kontě z deseti zápasů, získali je za čtyři remízy. Dvě z nich vybojovali na své půdě, ovšem nyní drží černou sérii tří domácích porážek za sebou, naposledy však statečně vzdorovali AS Řím, kterému podlehli 0:1 gólem z pokutového kopu. Před svými fanoušky vstřelili jen dva góly, zato deset jich inkasovali.
Dobrý den, dvěma zápasy dnes bude zakončeno 11. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy. Jako první v pořadí přijde na řadu duel mužstev z úplného spodu tabulky, které na první výhru sezóny stále čekají, jedná se o Cremonese a Sampdorii. Favoritem je prvně jmenovaný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62