Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Cremonese : Udinese - 30. října 2022   15:00

0:0
(0:0)
Cremonese
Carnesecchi – Aiwu, Ločošvili (85. Vásquez), Bianchetti – Valeri (67. Quagliata), Ascacibar, Meïté (67. Escalante), Sernicola – Pickel – Dessers (24. Buonaiuto), Okereke (85. Ciofani).
Saro, Sarr – Afena-Gyan, Báez, Castagnetti, Ghiglione, Hendry, Milanese, Tsadjout, Zanimacchia.
Iratti – Scatragli, Barone
Stadio Giovanni Zini, Cremona
Udinese
Silvestri – Pereyra (77. Makengo), Ebosse, Bijol, N. Pérez, Udogie – Lovrić (53. Samardžič), Arslan (66. Ehizibue), Walace – Success (77. Beto), Deulofeu.
Padelli, Piana – Abankwah, Ebosele, Jajalo, Nestorovski, Nuytinck.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 8:9.
Děkuji za pozornost a krásný zbytek víkendu.
V prvním poločase měl lehkou převahu hostující tým, ale v poločase druhém to byla vyrovnaná partie, avšak nepříliš záživná. Remíza je víceméně zasloužená, avšak gól na obou stranách by tomu slušel více. V závěru mohl rozhodnou zkušený Španěl Deulofeu, ale svou akci zahodil neskutečným způsobem a výhru pro svůj tým nevystřelil.
90+5'
90+4'
Obrovská šance v závěru utkání, ve které se zjevil Deulofeu. Už byl ve vápně a nacházel se před ním pouze brankář, ale svou šanci neskutečně zahodil!
90+3'
Několik střel za sebou měl domácí tým, ale nepodařilo se jim propálit obranu hostů.
90+2'
Buonaiuto centroval do vápna, ale jeho pokus byl zblokován.
90+1'
Ehizibue se obětoval pro svůj tým lehce akrobatickým zákrokem a udržel míč.
90'
Dlouhé autové vhazování do vápna zahrál Ehizibue, tam však byl odpískán útočný faul.
89'
Ofsajd, ve kterém byl Deulofeu znamená odkop pro brankáře Carnesecchiho.
88'
Obrana Udinese drží míč a přihrává si ze strany na stranu, pravděpodobně chystají jednu z posledních akcí zápasu.
86'
Udogie se rval ve vápně o míč, ale jeden z obránců domácích skluzem zakročil.
85'
Střídání v týmu US Cremonese:
ze hřiště odchází David Okereke, přichází Daniel Ciofani,
ze hřiště odchází Luka Ločošvili, přichází Johan Vásquez.
84'
Někteří z hráčů Cremonese mají křeče, takže bude potřeba střídání.
83'
Skvělá pozice pro Sernicolu, který už byl ve vápně a střílel, ale jeho pokus byl zblokován.
82'
Ve výborné pozici byl Samardžič a dokázal vystřelit z hranice vápna, ale Carnesecchi opět zasáhl.
80'
Zakončení z rohového kopu skončilo vedle levé tyče.
79'
Ločošvili vystihl rozehrávku Walace a po levé lajně vyrazil dopředu, kde odcentroval a následně Buonaiuto vybojoval rohový kop.
78'
Cremonese vytvořilo parádní tlak a vybojovalo míč.
77'
Střídání v týmu Udinese Calcio:
ze hřiště odchází Isaac Success, přichází Beto,
ze hřiště odchází Roberto Pereyra, přichází Jean-Victor Makengo.
76'
Střela mířila pouze nad břevno a následovat bude pouze odkop od brány.
75'
Buonaiuto bude exekutorem této střely.
74'
Faul na Sernicolu těsně před vápnem znamená velmi dobrou šanci pro Cremonese z přímého kopu.
73'
Valeri hledal Okerekeho a centr to byl velmi dobrý, ale bohužel lehce vyšší, než by domácí útočník potřeboval.
72'
Cremonese se snaží víc držet míč a nechce uspěchat svou šanci.
70'
Samardžič si výborně obhodil Bianchettiho, ale tělem už se před něj dostat nedokázal a nezakončil tuto slušnou akci.
69'
Pereyra momentálně leží na zemi, ale nejspíš nebude potřeba ošetření.
68'
Carnesecchi výborně vyběhl a zneškodnil šanci Deulofeua.
67'
ze hřiště odchází Emanuele Valeri, přichází Giacomo Quagliata,
ze hřiště odchází Soualiho Meïté, přichází Gonzalo Escalante.
66'
ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Kingsley Ehizibue.
65'
Deulofeuova střela za vápnem nebyla nijak nebezpečná, neboť byla zblokována.
64'
Pereyra se snažil odcentrovat, ale trefil pouze prvního hráče.
63'
Rohový kop domácích byl odvrácen a hosté okamžitě mířili dopředu v situaci dva na jednoho, avšak Deulofeu zazdil tuto šanci šaptnou přihrávkou.
61'
Ne, tak nakonec to penalta nebude a ve hře bude pokračovat Cremonese.
60'
Rozhodčí čeká na verdikt videorozhodčího. Uvidíme, jak celá situace dopadne.
59'
Hra je momentálně přerušena, protože Arslan potřebuje ošetřit.
58'
Arslan teď byl dost možná faulován v pokutovém území, ale rozhodčí zatím faul nepíská.
57'
Nákop za obranu Udinese s přehledem pohlídal Udogie a ještě získal míč.
56'
Success přihrával ve vápně pod sebe a hledal někoho ze spoluhráčů, ale obrana Cremonese byla pozorná a zneškodnila tuto příležitost.
55'
Deulofeu se ukopl a mířil vysoko nad bránu.
54'
Success se výborně dral dopředu a byl stažen za dres na zem a vybojoval pro svůj tým přímý kop ze slušné pozice.
53'
ze hřiště odchází Sandi Lovrić, přichází Lazar Samardžič.
52'
Lovrič si pravděpodobně přivodil nějaké zranění a nejspíš bude potřeba střídání.
50'
Fantastická sólová akce Buonaiutiho, když obešel 3 hráče a obalovačkou zakončil, avšak aby skóroval k pravé tyči chybělo pouze pár centimetrů.
49'
Success se tentokrát neprobojoval přes obranu Cremonese.
48'
Udinese díky nátlaku opět získalo míč na své kopačky.
47'
Rohový kop Deulofeua mířil na malé vápno, ale byl odvrácen.
47'
Dobrou kombinaci Udinese na poslední chvíli zastavil Bianchetti.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:01.
Výborný nástup do utkání mělo Udinese, kde se jim podařilo minimálně třikrát pohrozit, ale tým domácích tyto situace přečkal a postupně se dostal do hry. Na obou stranách byly další náznaky situací, ale většinou je zastavily skvěle disciplinované obrany. I přesto má zatím mírnou převahu tým hostů.
45+2'
45+1'
Deulofeu se ve vápně tlačil do zakončení, ale provinil se útočným faulem a střela mu byla znemožněna.
45'
Ascacibar se dostal ke střele po rohovém kopu, ale bránu netrefil.
44'
Špatnou rozehrávku Udinese na poslední chvíli hasil Bijol a pro něj naštěstí úspěšně.
43'
Okereke byl tentokrát zachycen v ofsajdu a míče se ujme opět Udinese.
42'
Faulován byl Pereyra a Udinese rychle rozehrálo směrem dopředu, kde číhal Arslan, ale ke střele se nedostal.
41'
Střela hlavou po centru Buonaiuta skončila mimo bránu.
40'
Po faulu, který způsobil Walace, budou domácí rozehrávat standardní situaci.
39'
Nadýchaný centr Buonaiuta si našel opět Okereke a dokázal zakončit, ale Silvestri míč chytil.
38'
Bianchetti odkopl míč dopředu na Okerekeho, který mohl zahíjit rychlý protiútok, ale Walace ho okamžitě zdvojil společně s Bijolem a neměl šanci projít.
37'
Deulofeu to zkoušel slabší nohou za vápnem, ale už po několikáté dnes střela hostů letěla vysoko nad bránu.
35'
Velká šance Cremonese, když na malém vápně na centr z levé strany vyskočil nejvýše Okereke a zakončoval hlavou. Bouhžel pro něj mu to vůbec nesedlo a Silvestri bez potíží chytá.
34'
Ascacibar je nespokojen s výrokem rozhodčího, jelikož mu byl odpískán faul, ale tentokrát se to obešlo bez karty.
32'
Arslan zkusil odcentrovat a Aiwu si malém srazil míč do brány, ale Carnesecchi rychle reagoval a míč chytil.
31'
Parádní centr Pereyry jen prosvištěl vápnem, jelikož nikdo nezavíral zadní tyč.
29'
Obrana Cremonese se parádně vykombinovala z nátlaku Udinese a vytvořili rychlý protiútok, ale ten okamžitě skončil.
28'
Udinese je stále více na míči a snaží si vytvořit další akce, ale přes obranu se prozatím nedostává.
26'
Přetažený centr z rohu bohužel nikoho nenašel, proto bude následovat autové vhazování Aiwa.
25'
Udinese vybojovali rohový kop, který rozehraje Deulofeu.
24'
ze hřiště odchází Cyriel Dessers, přichází Cristian Buonaiuto.
23'
Dessers je nyní ošetřován a vypadá to, že nebude schopen dále pokračovat.
22'
Parádní sólový únik Udogieho z vlastního vápna vyústil až ve střelu pro Deulofeua, ale jeho rána byla opět zblokována.
21'
Ascasíbar famózně zastavil Arslana ve tvorbě útočné akce a následně mohli tvořit domácí. Vybojovali pouze rohový kop.
20'
Success to vyzkoušel z hranice vápna, ale mířil vysoko nad bránu.
19'
První náznak šance domácích, když z pravého křídla centroval Sernicola a hledal Desserse, který zakončil hlavou, avšak nijak nebezpečně.
17'
Okereke se snažil prosadit dopředu, a proto mu ještě před začátkem akce vystavil stopku Deulofeu.
16'
Poprvé od začátku utkání je lehce poklidnější tempo a Udinese se momentlně soustředí na mezihru.
15'
Success hledal spoluhráče vepředu, ale pomezní rozhodčí akci ukončil ofsajdem.
13'
Deulofeu zkoušel přehodit brankáře svým pokusem a málem se mu to i povedlo, ale nadvakrát úspěšně zasáhl Carnesecchi.
12'
Zajímavý a nebezpečný centr od Roberta Pereyry, ale brankář Cremonese si centr našel a musel míč vyboxovat.
11'
Standardní situace pro Udinese nedopadla tak, jak by sami hráči asi chtěli. Deulofeu nahrál na vápno Arslanovi a ten vystřelil hodně vysoko nad bránu.
10'
Výborný míč do vápna servíroval Success a k míči dobíhal Udogie, bohužel však jeho rána byla sražena.
8'
Velmi sympatický nástup Udinese, výborně se pohybují a hlavně napadají. Rozhodně nejsou v tabulce takhle vysoko náhodou.
7'
Udogie si naskočil na centr Deulofeua a zamířil kousek vedle pravé tyče.
6'
Žlutá karta pro tým US Cremonese (Soualiho Meïté).
5'
Téměř z malého vápna měl šanci Deulofeu, ale opět zakročil Carnesecchi.
4'
Velká šance hned na začátku zápasu pro Successe, ale brankář Carnesecchi výborně zasáhl nohou!
3'
Dlouhé autové vhazování mířilo do vápna Udinese a míč propadl až na malé vápno, ale ke střele se nikdo nedostal.
2'
Arslan zůstal chvíli ležet na zemi, ale ošetření nakonec nepotřeboval.
1'
Cremonese vstoupilo do utkání zostra a hned fauluje své protihráče.
1'
Hráči obou mužstev právě nastupují na hrací plochu.

US Cremonese: Carnesecchi – Aiwu, Ločošvili, Bianchetti – Valeri, Ascacibar, Meïté, Sernicola – Pickel – Dessers, Okereke.
Náhradníci: Saro, Sarr – Afena-Gyan, Báez, Buonaiuto, Castagnetti, Escalante, Ghiglione, Hendry, Milanese, Quagliata, Tsadjout, Vásquez, Zanimacchia.
Trenér: Massimiliano Alvini

Udinese Calcio: Silvestri – Pereyra, Ebosse, Bijol, N. Pérez, Udogie – Lovrić, Arslan, Walace – Success, Deulofeu.
Náhradníci: Padelli, Piana – Abankwah, Beto, Ebosele, Ehizibue, Jajalo, Makengo, Nestorovski, Nuytinck, Samardžič.
Trenér: Andrea Sottil

Rozhodčí: Iratti – Scatragli, Barone.
Udinese

Skvělý nástup do ročníku 2022/23 italské Serie A zažívá Udinese Calcio, když pod kormidelníkem Sotillem prohrálo pouze 2 utkání. Momentálně se nachází na 6. místě s 21 body. Poslední zápas pro Udinese nedopadl dobře, jelikož na domácím pažitu padlo s Turínem 1:2 a své postavení v tabulce nevylepšilo.
Cremonese

Domácí mužstvo stále čeká na první výhru v nejvyšší soutěži po návratu mezi elitu. Po 11 zápasech má pouze 4 body a nachází se na úplném dně tabulky. Nejblíže bylo výhře v posledním zápase, kdy se utkalo se Sampdorií. V celém zápase dominovalo, ale recept na brankáře Audera nenašlo a nepomohla jim ani penalta.
V rámci 12. kola italské Serie A bude k vidění utkání mezi nováčkem soutěže – Cremonese a Udinese. Výkop je naplánován na 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62