Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fiorentina : Inter Milán - 22. října 2022   20:45

Fiorentina
33' Cabral  • 60' Ikoné (Kouamé) • 90' Jović
3:4
(1:2)
Inter Milán
2' Barella  (La. Martínez) • 15' La. Martínez   • 73' La. Martínez   • 90+5' Mchitarjan  (Barella)
Fiorentina
P. Terracciano – Dodô (83. Venuti), Lu. Martínez, Milenković, Biraghi (C) (83. Terzić) – González (9. Ikoné), Amrábat (83. Barák), Duncan (53. Jović), Kouamé – Bonaventura – Cabral.
Cerofolini, Gollini – Bianco, Igor, Maleh, Mandragora, Saponara, Ranieri, Żurkowski.
Valeri – Preti, Di Iorio
Stadio Artemio Franchi, Florencie
Inter Milán
Onana – Škriniar (C), de Vrij, Acerbi – Darmian (67. Dumfries), Barella, Çalhanoğlu, Mchitarjan, Dimarco (67. Gosens) – Correa (63. Džeko), La. Martínez (85. Bellanova).
Cordaz, Handanovič – A. Bastoni, Asllani, V. Carboni, D'Ambrosio, Zanotti, Stanković.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 4:1. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 15:14.
Je konec skvělého utkání, po kterém nakonec slaví Inter Milán, jenž zvítězil 4:3!
Do druhé části zápasu vstoupili aktivněji hosté, ale v 60. minutě srovnal Jonathan Ikoné. V 73. minutě hosté získali penaltu, kterou proměnil Lautaro Martínez. V 90. minutě ovšem srovnal Luka Jović a zdálo se, že si týmy rozdělí po bodu. V nastavení ale rozhodl o výhře Interu Henrich Mchitarjan.
90+9'
90+5'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Tak tohle je naprosto neskutečné, neboť Nerazzurri si odvezou tři body! Edin Džeko vyhrál souboj ve středu hrací plochy s Milenkovičem a posunul míč na Barellu, který hledal na levé straně HENRICHA MCHITARJANA, kterého při odkopu trefil Lorenzo Venuti! Asistence: Nicoló Barella.
90'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Máme srovnáno na 3:3! Aleksa Terzić poslal centr z rohu do vápna na hlavu Nikoly Milenkoviče a posléze z otočky zakončil z voleje LUKA JOVIĆ, jenž se odpoutal od Stefana de Vrije. Henrich Mchitarjan chtěl na brankové čáře odkopnout balón, ale míč mu pouze sjel po kopačce.
90'
Arthur Cabral se opřel do skákajícího míče uvnitř vápna, ale ve vápně se nacházelo mnoho hráčů ve žlutých dresech, které domácí hráč nedokázal propálit.
89'
Denzel Dumfries obdržel kartu žluté barvy za svůj nedovolený zákrok na Kouamého.
88'
Aleksa Terzić se ujal o exekuci volného kopu, ale s jeho centrem si obrana Interu poradila.
86'
Fialky drží balón na polovině soupeře, ale Christian Kouamé se dostal po špatné přihrávce Terziče s míčem jen do zámezí.
85'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Raoul Bellanova.
83'
Střídání v týmu ACF Fiorentina:
ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Aleksa Terzić,
ze hřiště odchází Sofján Amrábat, přichází Antonín Barák,
ze hřiště odchází Dodô, přichází Lorenzo Venuti.
82'
Christian Kouamé si opět udělal místo, ale jeho pokus letěl zpoza vápna těsně vedle levé tyče!
80'
Milánští ovšem nedokázali ze standardní situace vytěžit nic nebezpečného.
79'
Nikola Milenković uviděl kartu žluté barvy za svůj nedovolený zákrok.
78'
Jonathan Ikoné se znovu dostal z levé strany přes obránce, ale jeho přihrávku odkopla obrana Interu. Domácí si znovu vyvíjí tlak.
77'
Sofján Amrábat centroval z levé strany, ale s míčem si obrana Interu poradila a odhlavičkovala jej do bezpečí.
76'
Christian Kouamé nyní zůstal ležet na hrací ploše po souboji s Milanem Škriniarem.
75'
Fiorentina tak opět musí dotahovat ztrátu v době kdy se už skoro natahovala po vedení v tomto utkání.
73'
Hosté si berou vedení zpět na svou stranu! K pokutovému kopu se postavil LAUTARO MARTÍNEZ, který zakončil razantně do pravé části branky, zatímco gólman Terracciano skočil na druhou stranu.
72'
Nakonec hlavní rozhodčí podruhé ukazuje na pokutový puntík a Inter má velkou šanci se dostat zpět do vedení!
70'
Edin Džeko skvělou přihrávkou dostal za obranu Lautara Martíneze, který si posunul míč kolem brankáře Pietra Terracciana a ten jej poslal k zemi! Rozhodčí okamžitě ukázal na pokutový puntík, ovšem následně zvedl ruku na znamení ofsajdu! Vše jde prošetřit videorozhodčí.
69'
Fiorentina pokračuje v nátlaku a chce z tohoto utkání vytěžit tři body.
68'
Nyní hlavní sudí odpískal faul na domácího hráče Giacoma Bonaventuru.
67'
ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Robin Gosens,
ze hřiště odchází Matteo Darmian, přichází Denzel Dumfries.
65'
Nicoló Barella byl velmi blízko třetí brance Interu, ale Pietro Terracciano předvedl fantastický zákrok!
63'
ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Edin Džeko.
62'
Lautaro Martínez si chtěl sběhnout za obranu soupeře, ale nakonec se nacházel jen v ofsajdu.
60'
Přesně po hodině utkání je srovnáno na 2:2! JONATHAN IKONÉ dostal míč na pravé křídlo a posléze zakončil famózně do levé šibenice, kdy míč ještě škrtnul o břevno. Asistence: Christian Kouamé.
59'
Christian Kouamé dokázal dostat balón do vápna soupeře z velkého úhlu, ale ani jeden ze tří hráčů Fiorentiny nezakončil.
58'
Fiorentina zatlačuje svého soupeře čím dál hlouběji do jeho šestnáctky.
56'
Nicoló Barella také vidí žluté varování za svůj nedovolený zákrok.
55'
Hakan Çalhanoğlu centrem z volného kopu hledal Martíneze, ale tomu míč utekl od nohy v dobré pozici.
54'
Sofján Amrábat nyní uviděl kartu žluté barvy za svůj faul a v příštím utkání bude chybět.
53'
ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Luka Jović.
51'
Inter chce vstřelit třetí branku a dostat se opět do herní pohody. Zatím je ve druhé půli stále na míči.
49'
Lautaro Martínez se po centru z rohu dostal ke hlavičce, ovšem Pietro Terracciano byl připraven a vyrazil balón nad horní tyč.
48'
Federico Dimarco se snažil dostat míč před bránu z levé strany, ale obrana Fiorentiny jeho pokus zblokovala a následuje roh Interu.
47'
Milan Škriniar podklouzl a Christian Kouamé se snažil vypálit z dálky, ale jeho pokus skončil v moci brankáře.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
První půle je za námi a Inter vede nad Fiorentinou 2:1. Hosté vstoupili do utkání skvěle, neboť se už ve druhé minutě trefil Nicoló Barella. V 15. minutě potvrdil skvělou produktivitu Lautaro Martínez, jenž dostal hosty do dvoubrankového vedení. Ve 33. minutě ale domácí získali pokutový kop, který si vzal na starost Arthur Cabral a proměnil. Následně se na hrací ploše celkem přiostřilo a rozhodčí musel několikrát tahat žlutou kartu.
45+3'
43'
Cristiano Biraghi si vzal exekuci přímého kopu na starost, ale jeho pokus letěl jen vedle hostující brány.
42'
Christian Kouamé se snažil otočit s míčem kolem Henricha Mchitarjana, ale ten jej poslal k zemi nedovoleným zákrokem.
41'
Moc fotbalu momentálně k vidění není, neboť se stále hraje velmi tvrdě do těla.
39'
Hostující trenér Simone Inzaghi si neodpustil řeči vůči rozhodčímu a také uviděl žluté varování.
38'
Dodô dohrál Federica Dimarca a nyní už uviděl žlutou kartu.
37'
Následný volný kop hostů nepřinesl nic nebezpečného, ale po chvíli je hra opět přerušená, protože se na hřišti znovu přiostřilo.
35'
Posléze došlo k roztržce na hrací ploše a sudí Valeri udělil žlutou kartu Bonaventurovi a Acerbimu.
34'
Federico Dimarco se dostal do zajímavé příležitosti, ale brankář Pietro Terracciano skvěle vyběhl a vyrazil jeho zakončení.
33'
K pokutovému kopu se postavil ARTHUR CABRAL, který si počkal na pohyb brankáře a s velkým přehledem zakončil do pravé části branky, zatímco gólman Onana šel na druhou stranu.
32'
Byla nařízena penalta pro Fiorentinu!
31'
Hlavní rozhodčí se jde podívat na video a vypadá to na skoro jasnou penaltu pro Fiorentinu.
30'
Giacomo Bonaventura se dostal do zakončení po centru z levé strany, ale bránu Interu minul! Po zhlédnutí záběru šlo ovšem vidět, že se Federico Dimarco dopustil faulu.
27'
Nyní sudí přerušil hru, protože došlo ke srážce dvou hráčů, kteří jsou ošetřováni.
25'
Matteo Darmian dokázal odhlavičkovat míč před Christianem Kouamém. Po chvíli hosté získali odkop od své svatyně.
24'
André Onana nyní byl pod tlakem při rozehrávce, ale Inter si opět poradil bez vážnějších problémů.
23'
Sofján Amrábat se nyní dopustil faulu na polovině soupeře a Inter tak bude znovu u míče.
20'
Útok po levém křídle ale opět nepřinesl nic vážnějšího, ovšem fialky zůstaly u balónu.
19'
Domácí mužstvo nyní kombinuje na své polovině a snaží se najít skulinku v obraně Interu.
17'
Fiorentina se už probouzela, ale druhá branka ji srazila na kolena a Inter je znovu na míči.
15'
A je to 2:0 pro hosty! LAUTARO MARTÍNEZ se skvěle dostal přes jeho jmenovníka Lucase Martíneze a zakončil excelentně k pravé tyči. Produktivita Interu je v dnešním zápase fantastická.
15'
Milan Škriniar si nyní skvěle poradil s domácím útočníkem, ale Fiorentina je poslední minuty aktivnějším týmem.
14'
Christian Kouamé se opět dostal k balónu, ale tentokrát jeho přihrávka našla jen protihráče.
12'
Christian Kouamé tentokrát dostal z levé strany míč do vápna a opět se dostal do zakončení Jonathan Ikoné, ale v těžké pozici zamířil vedle.
11'
Fiorentina se už začíná probouzet a drží balón na polovině soupeře.
10'
Jonathan Ikoné se po pár vteřinách dostal k míči na hranici vápna, ale jeho zakončení letělo těsně nad bránu Interu!
9'
ze hřiště odchází Nicolás González, přichází Jonathan Ikoné.
7'
Fialky mají další problém, protože budou muset střídat.
6'
Od začátku zápasu se hraje pořádně od podlahy a nyní musí rozhodčí uklidňovat hráče Fiorentiny, protože se Milánští dopustili faulu.
4'
Nyní přišel faul Lucase Martíneze, který poslal k zemi protihráče a může být rád, že neviděl kartu žluté barvy.
3'
Inter je znovu na míči a v úvodu zápasu tak jednoznačně dominuje.
2'
Domácí se dopustili další chyby, kterou už Nerazzurri potrestali! Lautaro Martínez se dostal k balónu v útočné třetině hrací plochy a skvělou přihrávkou dostala NICOLÓ BARELLU do velké šance, se kterou si hostující hráč poradil a zakončil k levé tyči. Asistence: Lautaro Martínez.
1'
Hned v úvodu utkání měli domácí problémy při rozehrávce, ale brankář Pietro Terracciano byl připraven.
1'

ACF Fiorentina: P. Terracciano – Dodô, Lu. Martínez, Milenković, Biraghi (C) – González, Amrábat, Duncan, Kouamé – Bonaventura – Cabral.
Náhradníci: Cerofolini, Gollini – Barák, Bianco, Igor, Ikoné, Jović, Maleh, Mandragora, Saponara, Ranieri, Terzić, Venuti, Żurkowski.
Trenér: Vincenzo Italiano

Inter Milán: Onana – Škriniar (C), de Vrij, Acerbi – Darmian, Barella, Çalhanoğlu, Mchitarjan, Dimarco – Correa, La. Martínez.
Náhradníci: Cordaz, Handanovič – A. Bastoni, Asllani, V. Carboni, Bellanova, D'Ambrosio, Dumfries, Džeko, Gosens, Zanotti, Stanković.
Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Valeri – Preti, Di Iorio.
ACF Fiorentina se aktuálně nachází na 13. místě s 10 body a skóre 8:12. Po prohrách s Atalantou a Laziem zavítala na půdu Lecce. Domácí šli do vedení ve 43. minutě díky brance Ceesaye, ale ve 48. minutě srovnal Kouamé. Další branka už ovšem v tomto utkání nepadla a zápas skončil smírně 1:1.

Inter Milán je momentálně na 8. pozici s 18 body a skóre 18:14. Po výhře 2:1 nad Sassuolem přišel domácí zápas se Salernitanou. Nerazzurri start do utkání vyšel, protože se ve 14. minutě trefil Martinez. V 58. minutě potvrdil vítězství 2:0 Barella.
V 11. kole italské Serie A se proti sobě utkají týmy ACF Fiorentina a Inter Milán. Naposled se spolu tato mužstva utkala v březnu na půdě Milánu. Utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Za domácí se prosadil Dumfires a za hosty Torreira. Dnes se bude bojovat na Stadio Artemio Franchi ve Florencii. Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62