Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fiorentina : Salernitana - 9. listopadu 2022   20:45

Fiorentina
15' Bonaventura (Ikoné) • 82' Jović (Saponara)
2:1
(1:0)
Salernitana
55' Dia  (Piątek)
Fiorentina
P. Terracciano – Dodô, Milenković, Igor, Biraghi (77. Terzić) – Amrábat, Mandragora (77. Barák) – Ikoné, Bonaventura (83. Duncan), Kouamé (63. Saponara) – Cabral (77. Jović).
Cerofolini – Bianco, Distefano, Maleh, Lu. Martínez, Ranieri, Venuti, Żurkowski.
Salernitana
Sepe – Brún, Daniliuc, Pirola – Mazzocchi (75. Bradarić), Candreva, Bohinen (59. Radovanović), L. Coulibaly (83. Botheim), Vilhena (46. Maggiore) – Piątek, Bonazzoli (46. Dia).
Fiorillo, Micai – Capezzi, Iervolino, Kastanos, Motoc, Sambia, Valencia.

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 9:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 10:11.
Giacomo Bonaventura poslal domácí celek v prvním poločase do vedení, za hosty ve druhé části zápasu srovnal Boulaye Dia. Nerozhodný stav trval až do 82. minuty, kdy zápas překlopil ve prospěch domácích Luka Jović.
90+6'
90+5'
Dostáváme se do poslední minuty hry, domácí celek hraje takticky velmi dobře. Navíc rozehrává na útočné polovině.
90+4'
Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Ivan Radovanović).
90+3'
Domácí brankář, která bude rozehrávat, rozhodně nespěchal.
90+2'
Krzysztof Piątek zkoušel míč poslat na branku, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče nebo trefit branku. Následně akce hostů končí ofsajdem.
90+1'
Domácí celek vybojoval rohový kop, ACF jej rozehrálo nakrátko.
90'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Riccardo Saponara to vzal na sebe, ale jeho projektil z otočky končí nad brankou.
87'
Souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy, což vyhovuje domácím.
87'
Pietro Terracciano rozehrává od své branky, nyní sledujeme klidnější pasáž hry, domácí fotbalisté drží pracně získaný náskok.
85'
Špatná akce hostů končí u domácího brankáře, míč dokázal vybíhající Luigi Pietro Terracciano rychel rozehrát.
83'
Střídání v týmu ACF Fiorentina:
ze hřiště odchází Giacomo Bonaventura, přichází Alfred Duncan.
83'
Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Lassana Coulibaly, přichází Erik Botheim.
83'
K velké radosti domácích fanoušků se jejich oblíbenci dokázali prosadit a nyí už mají hosté málo času na odpověď.
82'
Fiorentina právě vstřelila branku!
Videorozhodčí platnost branky potvrdili, domácí celek se dostává zaslouženě do vedení. Po šikovné přihrávce spoluhráče se z náběhu prosazuje aktivně hrající LUKA JOVIĆ. Asistence: Riccardo Saponara.
82'
Do akce jde VAR.
81'
Luka Jović dostal míč do branky, ale řeší se ofsajd.
79'
Giacomo Bonaventura je ošetřovaný na hrací ploše, na první pohled to vypadá na křeč nebo podobné problémy.
78'
Domácí mají převahu, kombinují na útočné polovině, ale zatím marně čekají na možnost výrazněji ohrozit branku.
77'
ze hřiště odchází Arthur Cabral, přichází Luka Jović,
ze hřiště odchází Rolando Mandragora, přichází Antonín Barák,
ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Aleksa Terzić.
76'
Riccardo Saponara se po nádherné akci dostal do střelecké pozice. Jeho rána z hranice velkého vápna mířila na vzdálenější tyč. Míč však mířil vedle.
75'
ze hřiště odchází Pasquale Mazzocchi, přichází Domagoj Bradarić.
73'
Cristiano Biraghi to zkoušel individuálně, dostal se do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu zblokovala obrana na rohový kop.
71'
Domácí měli možnost volného kopu. Cristiano Biraghi poslal centr před branku, ale obrna si poradila. Následně pálil jeho spoluhráč jen do středu branky, kde byl gólman.
70'
Domácí se díky trpělivé hře dokázali usadit na útočné polovině hrací plochy, do zakončení se ale nedostali.
68'
Domagoj Bradarić si upravuje kopačky na střídačce, podle všeho se brzy zapojí do hry.
68'
Salernitana vybojovala míč na polovině hrací plochy, rychle se dostala na útočné polovině do zakončení, ale poku s o ránu byl zblokovaný.
66'
Fanoušci sice vytvářejí zápasu velmi dobrou atmosféru, ale ne výraznější šanci čekáme v posledních minutách.
65'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jedne celek se nemůže stabilněji propracovat před branku soupeře. Gólmani mnoho práce nemají.
63'
ze hřiště odchází Christian Kouamé, přichází Riccardo Saponara.
63'
Zdá se, že střídat bude také domácí celek, vůbec poprvné v tomto zápase.
62'
Christian Kouamé to zkoušel individuálně, z hranice velkého vápna vypálil. Jeho projektil končí vedle branky. Přesněji nad brankou.
60'
Hodina hry je pryč, domácí fotbalisté se pokouší získat vedení zpět, ale proti dobře hrajícímu soupeři to nemají snadné.
59'
ze hřiště odchází Emil Bohinen, přichází Ivan Radovanović.
57'
Sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o míč se odehrávají na polovině hrací plochy.
55'
Salernitana právě vstřelila branku!
Domácí celek propadl na útočné polovině a hosté rychle dokázali přenést hru. Po rychlé kombinaci dostal výbornou přihrávku BOULAYE DIA. Z vápna vystřelil a uspěl, máme vyrovnáno. Asistence: Krzysztof Piątek.
54'
Antonio Candreva byl v souboji na polovině hrací plochy hodně důrazně dohraný soupeřem, ale sudí ani tentokrát nevytáhl kartu.
52'
Nyní jsme sledovali zajímavou příležitost domácích. Sofján Amrábat dostal na hranici vápna dobrou přihrávku od spoluhráče a vypálil. Jeho rána o malý kousek minula branku.
49'
Pasquale Mazzocchi napálil balon vší silou na branku, míč v pohodě dokázal zastavit Pietro Terracciano. Ten následně rozehrál.
48'
Luigi Sepe si rovná spoluhráče, aby mohl rychle rozehrát od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop až na útončou polovinu.
47'
Hostující celek během přestávky provedl dvě změny, uvidíme, jak se to podepíše na obrazu hry.
46'
ze hřiště odchází Tonny Vilhena, přichází Giulio Maggiore.
46'
ze hřiště odchází Federico Bonazzoli, přichází Boulaye Dia.
46'
Po prvním poločase vede zaslouženě domácí celek o jednu branku, vypracoval si i další šance, ale proměnit je nedokázal.
45+0'
45'
Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.
44'
Christian Kouamé se znovu dostal do zajímavé střelecké pozice, ale z hranice velkého vápna poslal balon nad branku. Gólman Luigi Sepe bude rozehrávat od své branky.
43'
Tonny Vilhena se sice zmocnil míče, ale výraznější šanci pro sebe nebo své spoluhráče nevypracoval.
43'
Fiorentina v klidu a pomalu rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
42'
Pasquale Mazzocchi zkoušel doběhnout volný míč, ale nedokázal se k němu dostat. Hrát tak mohou domácí.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, zatím mají převahu domácí fotbalisté.
39'
Cristiano Biraghi se napřáhl ke krásné ráně. Jeho pokus ze střední vzdálenosti jen o malý kousek minul branku.
38'
Celkem snadno se domácí fotbalisté usadili na útočné polovině, kde kombinují. Nakonec se k ohrožení branky nedostali.
37'
Christian Kouamé po faulu soupeře zůstal ležet na hrací ploše. Dylan Brún jej hodně důrazně dohrál. Sudí píská faul, situace se obejde bez karty.
35'
Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Do kombinace se zapojil také brankář.
32'
Federico Bonazzoli si počínal nedovoleně, rozehrávat tak na polovině budou domácí fotbalisté.
30'
Půlhodina hry je pryč, domácí fotbalisté zaslouženě vedou o jednu branku a dál pokračují v aktivní hře.
29'
Luigi Sepe senzačně vychytal domácího hráče. Christian Kouamé z druhé vlny dobíhal situaci, dostal se do zakončení, ale trefil jen brankáře.
29'
Balon do hry uvede domácí brankář. Pietro Terracciano celkem snadno rozehrává, rozhodl se pro dlouhý výkop.
28'
Tonny Vilhena si dobře naběhl před branku, Antonio Candreva jej našel centrem. Následná hlavička končí vedle branky.
27'
Hraje se převážně na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat k zakončení.
25'
Obrázek hry se vrací k podobě z předchozích minut. Domácí mají převahu, tlačí se do zakončení. Centr z pravé strany zamířil před branku, ale Luigi Sepe v pohodě zasáhl.
23'
Akce ACF postrádala přesnost, a tak mohou hrát fotbalisté hostů. Salernitana se sice dostala za polovinu, ale ke střele zdaleka ne.
22'
Domácí akci ukončil ofsajd. V něm byl v době přihrávky Christian Kouamé. Tak hodně se těšil na možnost zakončení, až si nepohlídal své postavení.
20'
Salernitana rozehrává od své branky, jen těžko se v posledních minutách dostávají hostující fotbalisté ze své poloviny.
17'
I po vstřelené brance pokračuje domácí celek v aktivní hře, hosté se musí bránit tlaku soupeře.
15'
Jonathan Ikoné dostal dobrou přihrávku, následně míč zpravoval a poslal jej před branku. Tam si naběhl zcela volný GIACOMO BONAVENTURA. Jeho zakončení bylo naprosto přesné a brankář na balon nedosáhl. Domácí celek se dostává do vedení. Asistence: Jonathan Ikoné.
14'
Fanoušci vytvářejí tomuto zápasu velmi dobrou atmosféru, Dodô hledal spoluhráče, Arthur Cabral pokračoval v akci a vybojoval autové vhazování.
12'
Fiorentina kombinuje na své polovině, pokouší se hrát aktivně na útočné polovině a čeká na chybu soupeře.
10'
Deset minut hry je pryč, zatím na nějakou výraznější šanci čekáme, mnoho fotbalové krásy v úvodu zápasu k vidění není.
9'
Následný rohový kop nevedl k ohrožení branky, balon končí v zámezí. Rozehrávat bude Luigi Sepe.
9'
Arthur Cabral se hlásil o přihrávku, centr ho hledal před brankou, ale u míče byla první obrana hostů. Cristiano Biraghi nebyl s centrem úspěšný.
6'
Giacomo Bonaventura zkoušel oslovit spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit. Následně míč končí v zámezí, a tak bude hrát brankář.
6'
Pasquale Mazzocchi vedl individuální akci, ve středu hrací plochy nabral rychlost, ale nedokázal najít spoluhráče přesnější přihrávkou. Směr hry se rychle otáčí.
4'
Luigi Sepe se rozhodl pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.
3'
Centr se snesl před branku, ale obrana si celkem snadno dokázala poradti. Výraznější šance z toho nebyla.
3'
Christian Kouamé to vzal na sebe, jeho projektil míříl do horní části branky a tak tak jej vytáhl brankář na rohový kop.
2'
Sledujeme klidnější pasáž zápasu, nyní bude rozehrávat domácí brankář. Pietro Terracciano přenechal míč spoluhráčům, kteří rozehrávají od své branky.
1'
Utkání začalo, domácí hrají v modrém, hosté mají žluté dresy.
1'

ACF Fiorentina: P. Terracciano – Dodô, Milenković, Igor, Biraghi – Amrábat, Mandragora – Ikoné, Bonaventura, Kouamé – Cabral.
Náhradníci: Cerofolini – Barák, Bianco, Distefano, Duncan, Jović, Maleh, Lu. Martínez, Ranieri, Saponara, Terzić, Venuti, Żurkowski.

US Salernitana 1919: Sepe – Brún, Daniliuc, Pirola – Mazzocchi, Candreva, Bohinen, L. Coulibaly, Vilhena – Piątek, Bonazzoli.
Náhradníci: Fiorillo, Micai – Botheim, Bradarić, Capezzi, Dia, Iervolino, Kastanos, Maggiore, Motoc, Radovanović, Sambia, Valencia.
Jedná se o souboj dvou týmů ze středu tabulky Serie A. Liga je velmi vyrovnaná a pro oba kluby je do souboj o důležité body.
ACF Fiorentina odehrála 13 zápasů s bilancí 4-4-5 a ziskem 16 bodů. V tabulce se nachází na jedenácté pozici. Aktuálně klub drží sérii dvou výher. Porazil Speziu 2:1 a naposledy Sampdorii 2:0.
US Salernitana 1919 odehrál 13 zápasů s bilancí 4-5-4 a ziskem 17 bodů. V tabulce je aktuálně na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů se klubu poměrně daří, vyhrál tři a v jednom remizoval. Body si tedy připsal ve čtyřech z posledních pěti zápasů.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky italského klubového fotbalu. V rámci středečního 14. kola proti sobě nastoupí v Serii A ACF Fiorentina a US Salernitana 1919.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62