Serie A - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Sampdoria - 12. března 2023   20:45

Juventus
11' Bremer (Kostić) • 26' Rabiot (Miretti) • 64' Rabiot (Fagioli) • 90+4' Soulé
4:2
(2:2)
Sampdoria
31' Augello   • 32' Djuričić  (Zanoli)
Juventus
Perin – Danilo, Bonucci (C) (46. Cuadrado), Bremer (84. Rugani) – De Sciglio (87. Gatti), Fagioli, Barrenechea (46. Locatelli), Rabiot, Kostić – Miretti (73. Soulé) – Vlahović.
Szczęsny, Pinsoglio – Paredes, Iling, Compagnon.
A. Prontera – A. Costanzo, M. Passeri
Allianz Stadium, Turín
Sampdoria
Türk – Günter, Nuytinck (76. Paoletti), Amione – Zanoli, Rincón (82. Malagrida), Winks, Augello (73. Murru) – Léris, Djuričić (73. Jesé) – Gabbiadini (C).
N. Ravaglia, Tantalocchi – Oikonomou, Sábírí, Yepes, Quagliarella.

A to je z tohoto klání vše, děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a úspěšný start do nového týdne. Na počtenou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:3. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:10.
Druhá půle nenabídla nikterak kvalitní podívanou, přesto byly k vidění pasáže, které stály za zmínku. Domácí tým byl aktivnější, krátce po hodině hry strhl vedení zpět na svou stranu a v samém závěru pečetil čtvrtou brankou své zasloužené vítězství. To se však rozhodně nerodilo snadno, poslední tým tabulky podal velmi dobrý výkon a nechybělo moc, aby si ze hřiště favorita odvezl bodový zisk.
90+6'
90+4'
Juventus právě vstřelil branku!
Juventus stvrzuje své dnešní vítězství. Filip Kostić odcentroval do vápna, kde se k hlavičce dostal jeden z jeho spoluhráčů, Türk sice dokázal fantasticky zasáhnout a balón vyrazit na břevno, od něj se však míč odrazil před odkrytou svatyni, čehož využil MATÍAS SOULÉ, který jej hlavou dorazil do sítě.
90+3'
Nebezpečný centr do vápna obrana Sampdorie odvrátila, ovšem akce domácího mužstva pokračuje.
90+2'
Matías Soulé si zpracoval balón na levé straně pokutového území, poté obehrál soupeře a střílel na vzdálenější tyč, kterou však minul. Tohle byla dobrá možnost.
90+2'
Filip Kostić se s tím nepáral a levou nohou pálil z voleje na bližší tyč, trefil však jen protihráče a domácí tak rozehrají další rohový kop.
90'
Rohový kop pro domácí, za chvíli začne nastavení.
89'
Flavio Paoletti byl blízko vyrovnání, levačkou však poslal svou střelu do rukavic domácího brankáře.
87'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Mattia De Sciglio, přichází Federico Gatti.
87'
Juan Cuadrado padá na trávník a hlavní arbitr k nelibosti soupeře píská faul. Domácí mohou šetřit čas.
84'
ze hřiště odchází Gleison Bremer, přichází Daniele Rugani.
82'
Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Lorenzo Malagrida.
82'
Parádní střela Juana Cuadrada se odrazila od břevna hostující svatyně. Tohle zasluhovalo gól.
81'
Juventus v posledních minutách zvýšil aktivitu, nyní rozehrává rohový kop.
80'
Znovu se domácí dostali do vápna Sampdorie, ani v tomto případě akce gólem nekončí.
78'
Nebezpečí před bránou Sampdorie, Martin Türk však dokázal střelu z bezprostřední blízkosti, jenž šla k pravé tyči jeho brány, vyrazit a poté míč odkopl spoluhráč.
76'
ze hřiště odchází Bram Nuytinck, přichází Flavio Paoletti.
74'
Dva hráči Sampdorie si nabíhali na centr z pravé strany, ani jeden z nich se k hlavičce nedostal.
73'
ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Jesé.
73'
ze hřiště odchází Tommaso Augello, přichází Nicola Murru.
73'
ze hřiště odchází Fabio Miretti, přichází Matías Soulé.
72'
Dušan Vlahović zkoušel odčinit své předchozí zaváhání, jenže křižná střela levačkou z hranice vápna mu nesedla, balón letí vysoko nad.
69'
Dušan Vlahović (Juventus FC) neproměňuje pokutový kop. Hráč s devítkou na dresu poslal levačkou balón ze svého pohledu do levé tyče. Následná dorážka jeho spoluhráče skončila vysoko nad.
67'
Hlavní arbitr si dal pořádně na čas, nakonec ale píská faul v pokutovém území. Juan Cuadrado skončil na trávníku, ale je třeba říct, že svému pádu hodně přidal.
64'
Gól platí, ADRIEN RABIOT si zpracoval balón v pokutovém území a poté jej levačkou odehrál na bližší stranu a do horní části soupeřovy brány. Martin Türk se natahoval marně.
64'
Domácím se povedlo potřetí skórovat, ovšem střílející Rabiot si možná při zpracování pomohl rukou, v akci je tedy VAR.
64'
Filip Kostić si na levém křídle nezpracoval vzdušnou přihrávku, míč pouze tečoval za postranní čáru.
63'
Juan Cuadrado se nyní spoluhráčům omlouvá za poněkud ukvapenou střelu z dálky, která proletěla nad břevnem hostující brány.
61'
Hlavička jednoho z hostujících fotbalistů šla jen kousek vedle bližší tyče. Nechybělo moc a obrat byl dokonán.
60'
Mehdi Léris si míč až příliš ukopl od kopačky, bráněn soupeřem jej už nestačil doběhnout před brankovou lajnou, navíc se provinil faulem.
58'
Žlutá karta pro tým Juventus FC (Nicolò Fagioli).
58'
Domácí si špatně přihráli před pokutovým územím, míče se zmocnil hostující tým.
56'
Hra se nyní odbývá převážně u středové lajny, spíš nudná pasáž hry.
53'
Tvrdá rána dobře postavenou zdí neprošla. O chvíli později si domácí vybojovali rohový kop.
53'
Faul hostujícího celku přináší domácím přímý kop těsně před hranicí vápna.
51'
Nechybělo moc a jeden z hráčů Turína zakončoval z bezprostřední blízkosti, k míči mu chyběl asi krok.
50'
Rohový kop domácích byl rozehrán velmi dobře na bližší tyč, obrana Juventusu balón odvrátila na další roh.
48'
Domácí se málem dostali do šance, míč však nakonec doputoval do náruče gólmana Sampdorie.
47'
Domácí hned vyrazili do útoku a vybojovali rohový kop.
46'
ze hřiště odchází Leonardo Bonucci, přichází Juan Cuadrado.
46'
ze hřiště odchází Enzo Barrenechea, přichází Manuel Locatelli.
46'
Zajímavý první poločas, favorit se ujal dvougólového vedení a vše šlo dle předpokladu, ovšem pak přišel výpad a během jedné minuty se outsiderovi podařilo manko dotáhnout. Jestli se v podobném duchu ponese i druhá půle, tak se máme opravdu na co těšit.
45+2'
45'
V závěru první půle přichází ještě rohový kop Sampdorie.
43'
Martin Türk si nerozuměl s obránci a málem tu byl vlastenec, míč naštěstí pro hosty po hlavičce Nuytincka do brány nezaletěl.
40'
Mehdi Léris se málem dostal do další šance, ovšem míč mu utekl za brankovou lajnu a hráč tak bránu domácího celku neohrozil.
39'
Žlutá karta pro tým UC Sampdoria (Tomás Rincón).
38'
Souboj o míč skončil faulem domácího mančaftu, rozehrává Sampdoria.
36'
Dlouhý míč letí do rukou Perina, který rychle rozehrává.
35'
Hraje se nyní daleko od obou branek, domácí jsou viditelně zaskočeni.
32'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Tak to je hodně studená sprcha pro domácí, kteří během chvíle přichází o dvougólové manko. Zanoli z pravé hranice vápna přihrál na střed, kam naběhl FILIP DJURIČIĆ, jenž pravačkou poslal balón po zemi do vzdálenějšího dolního rohu brány.
31'
Krátce po půl hodině hry se daří Sampdorii snížit. TOMMASO AUGELLO si naběhl do vápna a střelou bez přípravy na vzdálenější tyč nedal domácímu brankáři šanci k zásahu.
29'
Jeden z hostů zůstal po faulu ležet na trávníku, po chvíli se ale zvedl a pokračuje dál.
26'
Miretti poslal dlouhý centr na hranici malého vápna, kde nepokrytý ADRIEN RABIOT hlavičkoval na vzdálenější stranu soupeřovy svatyně, kam se Türk jenom ohlédl.
25'
Dušan Vlahović byl velmi blízko druhému zásahu, ovšem jeho střelu z úhlu zblokoval do zámezí bránící Bruno Amione, jenž se stačil vrátit.
23'
Fabio Miretti si vynutil faul, po kterém následuje standardka Juventusu.
22'
Kombinace na jeden dotek favoritovi nevyšla dle představ, Juventus kousek před pokutovým územím o míč přichází.
20'
Domácí dobře zapracovali v obraně a zabránili nebezpečí.
18'
Po špatné přihrávce přichází "Stará dáma" o míč, dopředu míří hosté.
16'
Juventus může po po faulu na útočné straně pokračovat v aktivitě směrem dopředu.
13'
Hosté nyní drží míč na kopačkách, ovšem příliš daleko od brány Juventusu.
11'
Kostić rozehrál rohový kop, míč poslal vzduchem před malé vápno, kde si na něj vyskočil GLEISON BREMER a hlavou jej odehrál do volné části hostující svatyně. Martin Türk se sice natahoval, ovšem zasáhnout už nestihl.
10'
Manolo Gabbiadini střílel z dálky po zemi, Mattia Perin se položil včas na zem a míč lapil.
9'
Alessandro Zanoli dobrým skluzem zabránil tomu, aby domácí zahrávali roh, ti tak budou jen vhazovat. Zatím nesledujeme moc kvalitní fotbal.
6'
Pěknou kombinaci Juventusu zakončil jeden z hráčů střelou ve vápně, trefil však jen protihráče.
3'
Domácí si počínali faulem, Enzo Barrenechea hodně tvrdě zajel do protihráče a hosté rozehrají ze své poloviny.
1'

Juventus FC: Perin – Danilo, Bonucci (C), Bremer – De Sciglio, Fagioli, Barrenechea, Rabiot, Kostić – Miretti – Vlahović.
Náhradníci: Szczęsny, Pinsoglio – Cuadrado, Gatti, Rugani, Locatelli, Paredes, Iling, Compagnon, Soulé.
Trenér: M. Allegri.

UC Sampdoria: Türk – Günter, Nuytinck, Amione – Zanoli, Rincón, Winks, Augello – Léris, Djuričić – Gabbiadini (C).
Náhradníci: N. Ravaglia, Tantalocchi – Oikonomou, Murru, Paoletti, Sábírí, Yepes, Malagrida, Quagliarella, Jesé.
Trenér: D. Stanković.

Rozhodčí: A. Prontera – A. Costanzo, M. Passeri.
Posledních pět vzájemných zápasů

Sampdoria – Juventus 0:0
Sampdoria – Juventus 1:3
Juventus – Sampdoria 4:1 (Pohár)
Juventus – Sampdoria 3:2
Sampdoria – Juventus 0:2

Sampdoria bodovala na hřišti Juventusu naposledy 14. prosince 2014, kdy uhrála se svým protivníkem remízu 1:1.
Sampdoria

Hosté jsou na poslední příčce, na kontě mají pouhých dvanáct bodů a pomalu se smiřují se sestupem. Mimo svůj trávník odehráli dvanáct klání a přivezli si osm bodů za dvě vítězství a stejný počet remíz, vstřelili pouhých osm branek, zato o třináct více jich dostali. V posledním venkovním utkání hráli velmi vyrovnanou partaj s Laziem, kterému podlehli 0:1 gólem z 80. minuty.
S kvartetem zásahů drží čelo tabulky střelců mančaftu Ital Manolo Gabbiadini.
Juventus

Domácí tým se vinou bodového odpočtu drží těsně pod pohárovými pozicemi, s 35 body ztrácí na šestou Atalantu sedm bodů. Na svém hřišti si ze třinácti klání odnesl třicet bodů za devět výher a tři remízy, vstřelil devětadvacet gólů a jen deset inkasoval. Poslední dva mače před svými fanoušky vyhrál, přidá dnes třetí vítězství?
Nejlepším střelcem týmu je osmigólový Srb Dušan Vlahović.
Dobrý den, pěti zápasy dnes pokračuje 26. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy. Jako poslední přijde na řadu duel týmů z vrchní a spodní části tabulky, jsou to Juventus a Sampdoria. Prvně jmenovaný tým je obrovským favoritem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62