Serie A - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Verona - 1. dubna 2023   20:45

Juventus
56' Kean (Locatelli)
1:0
(0:0)
Juventus
Szczęsny – Gatti, Bremer, Danilo – Cuadrado (66. Kostić), Fagioli, Barrenechea (46. Miretti), Locatelli, De Sciglio – Milik (61. Vlahović), Kean (61. Di María).
Perin, Pinsoglio – Sandro, Iling, Soulé, Rugani.
Verona
Montipò – Dawidowicz, Magnani, Ceccherini (67. Cabal) – Faraoni (82. F. Terracciano), Tameze, Veloso (67. Verdi), Depaoli (67. Doig) – Duda – Lasagna (79. Ngonge), Gaich.
Perilli – Abildgaard, Braaf, Kallon.

Je konec! Juventus zvládl dnešní duel a poráží Veronu 1:0. Oba týmy si v první půli vypracovaly jednu velkou šanci. Nejprve hrozil hostující Depaoli, ale jeho pokus prolétl kolem zadní tyče. Na straně domácích hrozil z přímého kopu Danilo, ale obrana jeho pokus tečovala na břevno. Deset minut po změně stran poslal domácí do vedení Moise Kean. Za hosty mohl v závěru vyrovnat Terracciano, ale Wojciech Szczęsny Juventus zachránil.
90+5'
90+4'
Kostič načechral míč na malé vápno, kde se po jeho pobídce natahoval Danilo, ale na míč těsně nedosáhl.
90+3'
Gaich si při další akci pomohl útočným faulem a daroval Juventusu další cenné sekundy k dobru. Domácí s rozehrávkou rozhodně nespěchají.
90+2'
Cyril Ngonge odcentroval do pokutového území, ale Wojciech Szczęsny si jeho pobídku pohlídal a hravě schoval míč do rukavic.
90'
Verona se dostala na polovinu Juventusu a snaží se vytvořit šanci na vyrovnání. Juventus ale brání na výbornou.
89'
Další zakončení obstaral Filip Kostič, jehož ránu levačkou z ostrého úhlu zablokoval stoper Magnani.
88'
Juventus zahrával přímý kop. Di Maríův centr sklepl na malé vápno Federico Gatti, jenže Bremer v pádu z malého vápna branku minul!
87'
Filip Kostič odcentroval z levé strany na malé vápno, nicméně tam nebyl nikdo v černobílém dresu Juventusu.
86'
Dušan Vlahović se dral vpřed po levém křídle, ale Magnani před ním čistým skluzem odehrál míč do zámezí. Juventus bude vhazovat.
85'
Di María z levé strany odcentroval do pokutového území, jenže pro Vlahoviče byla jeho pobídka o něco kratší. Verona stále žije.
84'
Střídající Terracciano mohl vyrovnat! Jeho ránu levačkou zpoza vápna Wojciech Szczęsny se štěstím dokázal vyrazit!
83'
Di María sice kličkou obešel statického soupeře, jenže následná přihrávka mezi stopery už mu vůbec nevyšla podle představ.
82'
Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Davide Faraoni, přichází Filippo Terracciano.
82'
Doig číhal v pokutovém území, kam přiletěl výborný centr z pravé strany. Mattia De Sciglio na poslední chvíli vzal soupeři možnost zakončit.
81'
Mattia De Sciglio poslal přihrávku na pravou stranu, jenže i jeho pobídka byla o něco delší než bylo potřeba.
80'
Verona se dostala vpřed, ale Gaich celou akci ukončil nepřesným centrem na značku pokutového kopu.
79'
ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Cyril Ngonge.
78'
Hellas Verona se dostal vpřed po levé straně, ale akce hostů nevyústila v centr do nebezpečného prostoru.
77'
Giangiacomo Magnani si z jednoho ze soubojů odnesl bolestivý šrám a nyní bude potřebovat ošetření.
76'
Kevin Lasagna se z pravé strany dostal k odcentrování do vápna. Tam míč nikdo v modrém netrefil a u postranní čáry navíc propadl Duda.
75'
Montipo se musel zapojit do rozehrávky Verony. Jeho nákop ale zastavila pozorná obrana Juventusu.
74'
Gaich se dostal do zakončení zpoza velkého vápna, jenže jeho pokus nebyl nebezpečný a skončil daleko od branky Juventusu.
72'
Mattia De Sciglio se skvěle vrátil s Doigem a čistým skluzem odehrál míč do zámezí. Juventus hraje v defenzivě skutečně pečlivě.
71'
Wojciech Szczęsny prokázal výborné čtení hry, vyrazil ven z branky a před dobíhajícím soupeřem odkopl míč do bezpečí.
70'
Dušan Vlahović se hnal vpřed po pravém křídle, ale nedokázal odcentrovat do šestnáctky. Hellas se stále drží ve hře o body.
69'
Filip Kostič vhazoval na levé straně hřiště. Na jeho pobídku Vlahovič nedosáhl a odražený míč získala defenziva Verony.
67'
ze hřiště odchází Fabio Depaoli, přichází Josh Doig,
ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Simone Verdi,
ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Juan David Cabal.
66'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Filip Kostić.
65'
Kevin Lasagna poslal přihrávku za obranu Juventusu, jenže nikdo v modrém dresu jeho úmysl nepochopil. Domácí tak získali míč.
64'
Domácí se stáhli na vlastní polovinu a čekají na akci soupeře. Verona zatím kombinuje daleko od branky Juventusu.
63'
Nicolò Fagioli dostal těžkou přihrávku na polovinu hřiště, ale pohotově procedil nákop na polovinu soupeře. Juventus má duel pod kontrolou.
62'
Di María se ihned zapojil do ofenzivy domácího celku, ale na levé straně neměl podporu spoluhráčů. Juventus získal jen vhazování.
61'
ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Dušan Vlahović,
ze hřiště odchází Moise Kean, přichází Ángel Di María.
60'
Jeden z hostů se dostal do pokutového území, ale podle sudího si pomohl faulem na Cuadrada.
59'
Žlutá karta pro tým Juventus FC (Moise Kean).
58'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Adolfo Gaich).
56'
Juventus právě vstřelil branku! Domácí celek se deset minut po přestávce dostává do vedení! MOISE KEAN dostal přihrávku do pokutového území, skvěle si míč převzal a pohotovou střelou rozvlnil síť!
55'
Hellas zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale Wojciech Szczęsny jej hravě schoval do rukavic.
54'
Federico Ceccherini uspěl v hlavičkovém souboji na vlastní polovině. K odraženému míči se ale dostali jen hráči Juventusu.
53'
Federico Gatti střílel z velké vzdálenosti, ale rána mu vůbec nesedla a skončila vysoko na tribuně.
52'
Hostující brankář Montipo před napadajícím Keanem nakopl míč dopředu. V hlavičkovém souboji následně fauloval domácí Bremer.
51'
Manuel Locatelli si skvěle pokryl míč na vlastní polovině, ale následně si pomohl faulem. Juventus se stále nedostává do šancí.
50'
Exekuce přímého kopu se ujal Alex Sandro. Jeho pobídka směřovala na malé vápno, ale Magnani míč odhlavičkoval ven ze šestnáctky.
49'
Tameze fauloval v blízkosti velkého vápna Milika a daroval Juventusu další přímý kop ze solidní pozice.
48'
Verona se drala vpřed nákopem na levé křídlo, jenže nepřesná pobídka skončila mimo hrací plochu. Vhazovat bude Juventus.
47'
Cuadrado byl pozdě v souboji na levé straně hřiště a poslal soupeře faulem k zemi. Sudí žlutou kartu nechal v kapse.
46'
ze hřiště odchází Enzo Barrenechea, přichází Fabio Miretti.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme na úvodní branku čekali marně. Oba týmy si vypracovaly jednu velkou šanci. Nejprve hrozil hostující Depaoli, ale jeho pokus prolétl kolem zadní tyče. Na straně domácích hrozil z přímého kopu Danilo, ale obrana jeho pokus tečovala na břevno.
45'
45'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Fabio Depaoli).
44'
Adolfo Gaich střílel ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus skončil v rukavicích připraveného brankáře Szczesneho.
43'
Další centr od rohového praporku propadl na malé vápno, kde jej dokonce minul brankář Montipo, ale nikdo z hráčů Juventusu se k hlavičce nedostal.
42'
Kean rozkmital své rychlé nohy po levém křídle, vlétl do šestnáctky, ale důrazný Magnani před ním míč stačil odehrát na rohový kop.
41'
Hellas se dostal vpřed po levé straně, ale nikdo v modrém nedokázal ohrozit svatyni domácího mužstva.
40'
Manuel Locatelli tentokrát tečoval ránu zpoza velkého vápna. Domácí se sice dožadovali rohového kopu, ale sudí měl dobrý výhled a nařídil odkop od branky.
39'
Milik zabojoval o míč na hranici velkého vápna, ale důrazný Federico Ceccherini jej čistým zákrokem odstavil.
38'
Po následném rohu přiletěl míč do míst, kam se dral Bremer, ale obránce v modrém před ním stačil míč odehrát.
37'
Domácí Juventus zahrával další přímý kop z výborné pozice. Do míče se tentokrát opřel Danilo, jehož tečovaná rána skončila na tyči!
36'
Juventus pokračuje v kombinaci na polovině soupeře. Hráči v černobílých dresech mají problémy s nacházením střeleckých pozic.
35'
Manuel Locatelli hledal kolmicí Milika, ale Duda obětavým skluzem posunul míč mimo soupeřům dosah.
34'
Enzo Barrenechea chtěl poslat pobídku do pokutového území, ale vinou technického nedostatku nasměroval míč pouze do zámezí.
33'
Cuadrado dostal prostor na pravé straně, ale domácí jeho průnik nedokázali včas doplnit. Obrana Verony se tak stačila vrátit.
32'
Faraoni dloubl míč z pravé strany na značku pokutového kopu. Ve vzdušném prostoru ale dominoval urostlý stoper Bremer.
31'
Hosté se postupnou kombinací vysunuli na polovinu Juventusu, ale nedokázali se dostat do zakončení.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velkou bitvu. Verona zatím na půdě favorita hraje sympaticky.
28'
Depaoli si pokryl míč tělem a dotírající Manuel Locatelli jej nedovoleným způsobem poslal k zemi. Rozehrávat bude Verona.
27'
Federico Gatti potáhl míč na polovinu Verony, ale nedokázal najít mezírku mezi stopery hostujícího celku.
26'
Moise Kean chtěl odcentrovat z levé strany, ale trefil jen nohu prvního hráče v modrém dresu Hellasu Verona.
25'
Milik se snažil procedit průnikovou pobídku na Juana Cuadrada, ale ten se k zakončení nedostal. Verona pokračuje v urputném bránění.
24'
Juventus zahrával přímý kop. Jeho exekuce se chopil aktivní Juan Cuadrado, ale ze záklonu poslal míč nad břevno.
22'
Kean si chtěl pustit míč za sebe, ale důrazný Paweł Dawidowicz se nenechal ošálit.
21'
Ani další akce Verony neskončila nebezpečným zakončením. Kevin Lasagna dloubl míč za obranu, ale jeho pobídka byla příliš dlouhá.
20'
Duda zahrával další rohový kop hostujícího celku. Jeho centr se stáčel k přední tyči, ale Cuadrado balón odhlavičkoval do bezpečí.
19'
Hostující brankář nakopl míč na levou stranu hrací plochy, jenže jeho pobídka skončila na hlavě domácího obránce Bremera.
18'
Juan Cuadrado dostal přihrávku na pravou stranu, jenže dlouho váhal s odcentrováním a následně odevzdal míč hráčům Verony.
17'
Další nepovedený centr z pravé strany skončil v rukavicích brankáře Verony.
16'
Juventus se usadil na polovině Verony, nicméně akce domácích je zatím hodně kostrbatá. Verona vstoupila do zápasu výborně.
15'
Fabio Depaoli zahodil první obrovskou šanci! Hostující hráč střílel z voleje a jeho skákavý pokus skončil těsně vedle zadní tyče!
14'
Cuadrado byl tentokrát pozdě v souboji na polovině hřiště a sudí mu odpískal nedovolený zákrok.
13'
Právě Juan Cuadrado nyní vhazoval na vlastní polovině. Po jeho autu se vpřed dral Arkadiusz Milik, ale soupeř jej zastavil faulem.
12'
Juventus zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Juan Cuadrado, ale vysokým centrem našel soupeře.
11'
Kean dostal přihrávku do běhu na pravou stranu, ale důrazný soupeř před ním vypíchl míč na rohový kop.
10'
Arkadiusz Milik dostal přihrávku na levou stranu a hrudí sklepl míč pod sebe. Nikdo v černobílém dresu jeho akci nepodpořil.
9'
Domácí brankář Wojciech Szczęsny vyrazil ven z branky a pomohl Juventusu s rozehrávkou. Domácí celek do utkání zrovna aktivně nevstoupil.
7'
Juventus se středem hřiště dostal na polovinu Verony, ale kombinace domácího celku skončila nepřesností.
6'
Hostující celek nadále zůstává na míči a pokračuje v ofenzivním snažení. Přihrávku z pravé strany zastavil Manuel Locatelli.
5'
Hellas zahrával rohový kop. Centr z pravé strany přiletěl na přední tyč, kde ve vzdušném prostoru kraloval Argentinec Enzo Barrenechea.
3'
Duda se v pokutovém území opřel levačkou do odraženého míče, ale Wojciech Szczęsny jeho neumístěnou ránu lapil.
2'
Milik si skvěle pokryl míč tělem a napadající soupeř jej faulem poslal k zemi. Juventus bude rozehrávat z vlastní poloviny.
1'
Hostující Verona obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. S prvním nákopem si hravě poradil Alex Sandro.
1'

Juventus FC: Szczęsny – Gatti, Bremer, Danilo – Cuadrado, Fagioli, Barrenechea, Locatelli, De Sciglio – Milik, Kean.
Náhradníci: Perin, Pinsoglio – Sandro, Di María, Iling, Kostić, Miretti, Soulé, Rugani, Vlahović.

Hellas Verona: Montipò – Dawidowicz, Magnani, Ceccherini – Faraoni, Tameze, Veloso, Depaoli – Duda – Lasagna, Gaich.
Náhradníci: Perilli – Abildgaard, Braaf, Cabal, Doig, Kallon, Ngonge, Verdi, F. Terracciano.
Juventus FC

Domácí Juventus je na tom mnohem lépe. I přes odečet patnácti bůdo stále bojuje o postup do pohárové Evropy. Po dvaceti sedmi kolech má Juventus na kontě čtyřicet jedna bodů a zatím mu patří sedmá pozice ligové tabulky. Na pohárové příčky ztrácí čtyři body, na Ligu mistrů bodů sedm. Poslední dva ligové duely navíc Juventus vyhrál, když naposledy porazil 1:0 Inter Milán na jeho půdě.
Hellas Verona

Hellas Verona letos neprožívá povedenou sezónu. Po dvaceti sedmi odehraných duelech má hostující celek na kontě devatenáct bodů a zatím mu patří osmnáctá pozice ligové tabulky. Hellas na záchranu ztrácí už pět bodů a v závěru Serie A musí zabrat. Na hřištích soupeřů ale v této sezóně získal jen pět bodů. Z posledních pěti duelů získal Hellas jen dva body za remízy s Monzou a Speziou. Naposledy padl 1:3 na půdě Sampdorie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62