Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Inter Milán - 26. srpna 2022   20:45

Lazio
40' Anderson (S. Milinković-Savić) • 75' Alberto (Pedro) • 86' Pedro (Immobile)
3:1
(1:0)
Inter Milán
51' La. Martínez  (Dumfries)
Lazio
Provedel – Lazzari (71. Hysaj), Patric, Romagnoli, Marušić – S. Milinković-Savić, Cataldi (84. Antônio), Vecino (57. Alberto) – Anderson (84. Cancellieri), Immobile (C), Zaccagni (57. Pedro).
Adamonis, Maximiano – Bašić, S. Radu, Gila, Romero, Casale.
Fabbri – Pagliardini, Vecchi
Stadio Olimpico, Řím
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, A. Bastoni – Dumfries (69. Darmian), Barella (77. Correa), Gagliardini (77. Çalhanoğlu), Brozović, Dimarco (69. Gosens) – Lukaku (69. Džeko), La. Martínez.
Onana, Cordaz – Asllani, D'Ambrosio, Agoumé, Bellanova.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 3:10. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 5:12.
Je dobojováno a domácí tým se může začít radovat z cenné výhry. Po přestávce mohli jako první skórovat právě hráči Lazia, jenže za malou chvíli přišlo vyrovnání z kopačky Lautara Martíneze. Inter pak přidal na tempu, jenže vše, co šlo na branku, končilo u dnes výborně chytajícího Provedela. A tak nakonec se důležité věci odehrály na opačné straně. Trenér Maurizio Sarri měl šťastnou ruku při střídání, neboť čerství Luis Alberto a Pedro zaznamenali opravdu pěkné branky a postarali se tak o výsledek 3:1. Lazio je po této výhře na prvním místě se sedmi body, Inter je s šesti body na čtvrté příčce.
90+6'
90+6'
Lazio v protiútoku a z úhlu to na Handanoviče zkusil Immobile. Gólman Interu vykopl a domácí budou vhazovat.
90+5'
Lautaro Martínez to zkusil střelou po zemi k tyči, Provedel se zvládl natáhnout a připsat si ještě jeden úspěšný zákrok.
90+4'
Hráči Lazia předvádí na půlce bago, domácí publikum se tím dobře baví.
90+3'
Darmianův centr z pravé strany byl zablokován, domácí mají míč ve svém držení.
90+2'
Zpoza šestnáctky vystřelil Hakan Çalhanoğlu, Provedel měl však výborný výhled a nedělalo mu problémy zakročit.
90+2'
Do rozhozené obrany Interu pronikal z levé strany Cancellieri, křížnou střelu ovšem poslal poměrně velký kus vedle Handanovičovy branky.
90+1'
Martínez hledal centrem Džeka, před ním obrana Lazia odhlavičkovala.
89'
Inter u míče, jenže rozehra probíhá spíše u půlky a ne u vápna. Takhle hosté svou případnou šanci na zázrak nevybojují.
88'
Inter to ještě nezvládá, jenže koncovka teď pokulhává. Míč je za brankou domácích. Provedel s rozehrou nepospíchá.
87'
Zatímco se slaví, tak na trávníku probíhá Immobileho ošetřování.
86'
Lazio právě vstřelilo branku!
Ovšem když se nabídne cesta k brance, proč toho nevyužít. Lazio se probilo do vápna, kde byl tvrdě atakován Immobile, rozhodčí ponechal výhodu, toho na levé straně využil PEDRO a zakroutil míč mimo Handanovičův dosah. Ten se za střelou pouze ohlédl a je to už 3:1.
85'
Lazio už nepospíchá, snaží se hlavně hrát pozorně v obraně.
84'
Žlutí se i na straně Interu, potrestán byl Marcelo Brozović.
84'
Střídání v týmu S. S. Lazio:
ze hřiště odchází Danilo Cataldi, přichází Marcos Antônio.
84'
ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Matteo Cancellieri.
83'
Džeko si narážel s Correou, Provedel pohotově odkopl pryč z vápna.
82'
Domácí budou za malou chvíli zase střídat.
81'
Inter se teď snaží o srovnání skóre, jenže naráží na obranu a hosté si sami musí dávat velký pozor.
80'
Zpoza pokutového území vystřelil čerstvý Çalhanoğlu, jeho tečovaný pokus ještě u malého vápna chtěl hlavou umístit Džeko, skončilo to ovšem mimo bránu.
79'
Dopředu si nabíhal Škriniar, na aut musel odkopávat Romagnoli.
77'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Hakan Çalhanoğlu.
77'
ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Joaquín Correa.
75'
Domácí tým se vrací do vedení a to opravdu výstavní trefou! Po průniku k vápnu už mohl zakončovat Pedro, rozhodl se ale pro přihrávku za šestnáctku, kde se do míče z první opřel LUIS ALBERTO a s pomocí lehoučké teče hostujícího hráče vymetl horní roh Handanovičovy branky – 2:1.
73'
Už je zase vše připraveno ke hře, můžeme pokračovat.
72'
Zatímco na trávníku probíhá ošetřování hostujícího Bastoniho, tak zbytek se občerstvuje u pomezní čáry.
71'
ze hřiště odchází Manuel Lazzari, přichází Elseid Hysaj.
70'
Za malou chvíli se bude střídat i na domácí straně, u pomezní čáry je již připraven Elseid Hysaj.
69'
ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Robin Gosens.
69'
ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Matteo Darmian.
69'
ze hřiště odchází Romelu Lukaku, přichází Edin Džeko.
68'
Nepovedený centr domácích, míč pouze neškodně prolétl pokutovým územím. Handanovič může rozehrávat od své brány.
66'
Luis Alberto se po Škriniarově chybě v obraně dostal k levému rohu šestnáctky, možná mohl i zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku na střed. A ta skončila u hráčů Interu.
65'
Provedel si připsal úspěšný zákrok proti Škriniarově hlavičce. Začal se hrát velice aktivní fotbal, který se musí líbit.
64'
Další žlutá karta pro domácí tým, za skluz na Gagliardiniho ji dostal Adam Marušić.
63'
Immobile sám proti třem, tohle nemohlo vyjít. Zkusil to i na faul, rozhodčí nechal k nelibosti domácího publika pokračovat ve hře.
61'
Na druhé straně centroval Dumfries, Lukaku v pokutovém území ale hlavičkoval ze záklonu a jeho pokus tak šel vysoko nad břevno Provedelovy branky.
60'
Teď už se k vápnu hnal sám Immobile, jenže si naběhl do přesily a ta jej na hranici šestnáctky odzbrojila.
59'
V šanci na opětovné vedení Lazia byl Milinković-Savić, jenže místo střely z pravé strany vápna ještě hledal Immobileho a tento pas už obrana Interu vystihla.
57'
ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Luis Alberto.
57'
ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Pedro.
56'
Je tu první žlutá karta utkání a za ohnání se rukou po soupeři ji dostal Mattia Zaccagni.
55'
Inter po vyrovnávací trefě neskutečně ožil, sledujeme nyní nápor hostů a obrana Lazia má co dělat, aby zvládala odvracet.
53'
Ten už ale nebezpečný pro branku Lazia nebyl a domácí dostali míč pryč z vápna.
52'
Vzápětí už mohli hosté vést, stačilo jen, aby Dumfriesova hlavička o zem skončila pod břevnem. Provedel se však nyní vyšponoval k zákroku a míč vyškrábl na roh.
51'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Je srovnáno! Prvotní centr domácí tým odvrátil, ale akce ještě pokračovala, na ofsajdové linii se objevil LAUTARO MARTÍNEZ a jemným sklepnutím dokázal překonat vyběhnutého Provedela – 1:1.
50'
Přímý kop pro Inter z pravé strany.
48'
I po rohu bylo před Handanovičem docela rušno, už se ale odkopává směrem k půlce.
47'
Hned v úvodu druhé půle mohli domácí podruhé udeřit, když po rychlé akci vysunul Lazzari Immobileho, jeho následnou pohotovou střelu ale Handanovič vyrazil na roh!
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
Je za námi první poločas, do kterého měli hosté z Milána velice povedený vstup a soupeře prakticky nepouštěli na útočnou polovinu. Jenže tento územní tlak byl bez pořádného zakončení a když už něco prošlo, tak zakročil připravený Provedel. A tak se začalo osmělovat i Lazio a v 16. minutě nebyl daleko od skórování Ciro Immobile. Ten ještě neuspěl, stejně jako později Mattia Zaccagni, nicméně ve 40. minutě už to přišlo a po centru do vápna skóroval hlavou Felipe Anderson. Byl jediným úspěšným střelcem této půle a tak se do šaten odešlo za stavu 1:0.
45+2'
45+2'
Hosté se ještě do pauzy snaží o případné srovnání skóre, naráží však na obranný val u hranice šestnáctky.
45'
Dumfries se nyní ocitl ve fotbalovější situaci, centrem od brankové čáry hledal Lukakua, připravený Provedel však míč vyboxoval.
43'
Ještě se chvíli zkoumalo video, zda nebyl Dumfries faulován, penalty se ale Inter nakonec nedočkal.
42'
O srovnání se snažil Lukaku, proti přesile se ale nedokázal prosadit. Vzápětí se ještě o dokončení akce pokoušel Dumfries, poroučel se ale pouze k zemi.
40'
Domácí se dostávají do vedení! Na centr Milinkoviće-Saviće si naběhl FELIPE ANDERSON, ve vápně se odpoutal od obránce Dimarca a umístěnou hlavičkou o zem překonal marně se natahujícího Handanoviče – 1:0!
38'
Na opačné straně se Interu povedlo odcentrovat z levého křídla a Lukaku mohl hlavičkovat. Bylo to ale slabé a Provedel neměl se zákrokem potíže.
37'
V obrovské šanci se ocitl Ciro Immobile, jeho zakončení z bezprostřední blízkosti Handanovič reflexivně vyrazil před sebe a spoluhráči odkopli.
36'
Následný centr od rohového praporku vyškrábl právě pohotový Handanovič a dostal hru mimo své vápno.
35'
Lazio podniklo rychlý útok, míč doputoval až na Zaccagniho nohu a jeho střelu tečoval jeden z hráčů Interu. Tohle kdyby šlo na branku, byl by Handanovič bez šance. Takhle je to pouze roh pro domácí.
33'
Barella v dalším osobním souboji podrazil Zaccagniho, i tentokrát se to obešlo bez karetního trestu.
32'
A právě Zaccagni se levou stranou dostal do zakončení, jeho střele ale scházelo více razance. Pro Handanoviče to byla snadná práce.
32'
A zase faul hostů, nyní Lautaro Martínez podkopl Romagnoliho. Bylo to ve velké bojovnosti a po okamžité omluvě se může pokračovat.
30'
Nicoló Barella u pomezní čáry srazil Zaccagniho a domácí hned reklamovali, že by to mohla být i karta. Sudí Fabbri si ovšem vystačil z přímým kopem.
29'
Poměrně ostrý souboj o míč hned tří hráčů, převahu dvou na jednoho hosté zužitkovali, vítězně z toho vyšel Martínez.
28'
Hráči Lazia se na malou chvíli dostali do útoku, jenže jejich snaha skončila kus od vápna a dopředu už jde zase Inter.
26'
Z pravé strany pronikl k vápnu hostující Barella a z poměrně velkého úhlu i vystřelil. Provedel byl na místě a míč vyboxoval.
24'
Je tu krátká pauza na občerstvení, trenéři tak mohou svým svěřencům předat pár taktických pokynů.
23'
Inter standardku zvládl a sám se vydal do protiakce. Jelikož byl Provedel ven z branky, z obrovské dálky se o jeho překonání snažil Martínez. K bráně ale nedokopl.
22'
Na zemi se ocitl domácí Ciro Immobile a bylo to po nedovoleném zákroku. Takže bude následovat přímý kop v podobě centru před Handanoviče.
20'
Z pravé strany centroval Milinković-Savić a Handanovič musel ven z branky, aby byl u míče jako první. Zvládl to na výbornou.
19'
Centr od rohového praporku našel vysoko naskakujícího Lukakua, ten však hlavičkoval kus nad břevno Provedelovy branky.
18'
Dumfries hledal prudkou příhrou po zemi Martíneze, před ním ale obrana Lazia odkopla na rohový kop.
18'
Vysoký míč mířil k vápnu Interu a Bastoni musel pohotově hlavičkovat k Handanovičovi.
16'
Moc nescházelo a domácí udeřili jako první! Po akci levou stranou přišla příhra po zemi a Immobileho střela z první. Jeho křížný pokus prolétl jen kousíček vedle levé Handanovičovy tyče!
15'
Z velké dálky vystřelil hostující Roberto Gagliardini, Provedelovu branku ale minul o několik metrů.
13'
Brozović vracel dozadu na de Vrije a dostal jej do velkých problémů. O zisk míče se snažil Immobile a moc mu k úspěchu nescházelo!
12'
Domácí tým toho za uplynulou dobu mnoho nepředvedl, prakticky neustále se totiž hraje u Provedela.
10'
Přes Dimarca a Gagliardiniho se Inter pokoušel o rychlou akci, i tohle si ale obrana Lazia pohlídala.
9'
Po přenesení hry na druhou půlku šli útočníci hostů do tlaku před gólmanem a Provedel musel rychle odkopávat.
8'
Po akčnějších minutách tu máme menší uklidnění tempa, Inter opět kombinuje poblíž vlastního vápna.
7'
Provedel musel dnes podruhé do práce, a krotil střelu Dumfriese, která byla navíc tečována Gagliardinim!
6'
No a aby toho kulhání nebylo málo, tak potíže má i domácí Sergej Milinković-Savić. Ten to ale zřejmě bez problémů rozběhá.
5'
Je tu možná potíž pro Inter Milán, neboť po trávníku bloumá Nicoló Barella a docela dost kulhá...
4'
O maličkou chvíli později jsme se dočkali první střely, z úhlu to zkusil Dumfries, jenže nechal pouze vyniknout gólmana Provedela.
4'
Zleva hledal centrem své spoluhráče Dimarco, jeho pas byl ale přetažený a skončil u hráčů ve světle modrých dresech.
3'
Lauraro Martínez se snažil přejít přes obránce, po souboji upadl, faul si však u sudího nevymodlil. Pokračuje se ve hře.
2'
Teď už ale Barella centroval z pravého křídla, hledal Martíneze, obrana Lazia odkopla.
2'
Inter je v držení míče, zatím ale kombinuje na vlastní polovině a nikam se nežene.
1'

S. S. Lazio: Provedel – Lazzari, Patric, Romagnoli, Marušić – S. Milinković-Savić, Cataldi, Vecino – Anderson, Immobile (C), Zaccagni.
Náhradníci: Adamonis, Maximiano – Bašić, Cancellieri, Alberto, S. Radu, Antônio, Pedro, Gila, Romero, Casale, Hysaj.
Trenér: Maurizio Sarri

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, A. Bastoni – Dumfries, Barella, Gagliardini, Brozović, Dimarco – Lukaku, La. Martínez.
Náhradníci: Onana, Cordaz – Asllani, D'Ambrosio, Agoumé, Bellanova, Darmian, Gosens, Çalhanoğlu, Correa, Džeko.
Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Fabbri – Pagliardini, Vecchi.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiku začne.
Zápas na Stadio Olimpico začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Michael Fabbri, kterému budou na pomezí asistovat Niccolo Pagliardini a Valerio Vecchi.
S. S. Lazio

Domácí tým je po dvou kolech na osmém místě tabulky se ziskem čtyř bodů za jednu výhru a jednu remízu. Po úvodní výhře 2:1 doma proti Bologni se římský celek představil v Turíně na trávníku místního FC a diváci se v tomto utkání gólu nedočkali.

Inter Milán

Hosté jsou zatím stoprocentní, po dvou zápasech mají šest bodů. V úvodním kole vyhráli na trávníku Lecce 2:1 a v minulém kole po skvělém výkonu přehráli po gólech Martíneze, Çalhanoğlua a Correyi Spezii pohodlně 3:0.
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 3. kola mezi týmy S. S. Lazio a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62