Provedel – Marušić (81. Lu. Pellegrini), Patric (70. Casale), A. Romagnoli, Hysaj (70. Lazzari) – S. Milinković-Savić (C), Vecino (54. Antônio), Luis Alberto – Pedro (54. Immobile), F. Anderson, Zaccagni.
V. Milinković-Savić – Djidji, Schuurs, Buongiorno – Singo (77. Gravillon), Linetty, Ilić, R. Rodríguez (C) – Vlašić, Radonjić (69. Karamoh) – Sanabria.
Fiorenza, Gemello – Bayeye, Adopo, Gineitis, Lazaro, Mirančuk, S. Ricci, Seck, Vojvoda.

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:13.
Je konec! Lazio překvapivě prohrálo na domácí půdě s Turínem 0:1.
Už v první minutě se dostal Zaccagni ke hlavičce, se kterou měl gólman problémy, ale nakonec chytil míč na brankové čáře. Ve 20. minutě se pyšnil zákrok domácí Provedel proti střele Radonjiče. Ve 43. minutě ale pálil z dálky Ilič a jeho skákavá rána skončila za zády překvapeného Provedela. V 57. minutě se Radonjič dostal do zakončení, ale to Provedel vyrazil. Následně si Lazio vytvářelo tlak, ale žádná větší šance nepřišla.
90+6'
90+5'
Centr Luca Pellegriniho z levé strany byl zblokován. Následně Lazio dostalo balón do vápna, ale opět z toho nebylo nic.
90+4'
Lazio se nadále snaží, ale vypadá to, že dnes by gól nevstřelilo ani za celý den.
90+3'
Mattia Zaccagni to opět zkoušel z levé části vápna, ale jeho pokus skončil také vedle svatyně soupeře.
90+2'
Luis Alberto vypálil z dálky štiplavou střelu, kterou Vanja Milinković-Savić nedokázal chytit, ale Ciro Immobile se k míči nedostal.
90+1'
Karol Linetty se dopustil faulu na polovině soupeře, což sudí viděl a odpískal.
89'
Sergej Milinković-Savić se sice dostal ke hlavičce, ale jeho bratr Vanja Milinković-Savić balón chytil do své náruče.
88'
Mattia Zaccagni číhal na míč z levé strany, který se k němu dostal, ale ani trochu štěstíčka nyní neměli domácí hráči.
87'
Alessandro Buongiorno se po centru z rohu dostal ke hlavičce, ale ta skončila jen nad bránou Lazia.
86'
Antonio Sanabria mohl definitivně uspokojit hosty, ale jeho zakončení uvnitř vápna srazil do zámezí soupeř.
84'
Ricardo Rodríguez získal balón na levé straně a Turín bude pokračovat autovým vhazováním.
82'
Domácí celek sice získal rohový kop z levé strany, ale ten skončil jen v zámezí.
81'
Střídání v týmu S. S. Lazio:
ze hřiště odchází Adam Marušić, přichází Luca Pellegrini.
80'
Zbývá posledních deset minut tohoto utkání a stále je to ze strany Lazia málo.
79'
Manuel Lazzari je také potrestán žlutou kartou za podražení protihráče.
78'
Andrew Gravillon už po pár vteřinách na hrací ploše uviděl žlutou kartu za svůj faul loktem.
77'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Andrew Gravillon.
76'
Hlavní rozhodčí Ghersini dnes utkání příliš nezvládá, neboť jeho rozhodnutí jsou dosti divná a nyní naprosto zbytečně odmával Laziu ofsajd, který rozhodně nebyl.
74'
Mattia Zaccagni se tentokrát navíc dopustil faulu a Laziu se nedaří něco vymyslet ke konci zápasu.
73'
Mattia Zaccagni se snažil prodrat po levém křídle přes Singa, ale ten se dle sudího nedopustil faulu.
72'
Wilfried Stephane Singo se nyní dopustil faulem na Marušiče.
71'
Karol Linetty si chtěl obhodit domácího kapitána, který zahrál rukou.
70'
ze hřiště odchází Elseid Hysaj, přichází Manuel Lazzari,
ze hřiště odchází Patric, přichází Nicolò Casale.
69'
ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Yann Karamoh.
68'
Momentální tlak Turína ovšem pokračuje a bude také nadále, neboť hosté získali rohový kop.
67'
Antonio Sanabria se snažil o nůžky po centru z pravého křídla, ale míč nedokázal trefit.
65'
Hosté se po delší době dostali trochu blíže k domácí svatyni, ale raději podrželi balón.
63'
Luis Alberto to zkoušel z dálky, ale jeho pokus skončil bezpečně v moci brankáře.
63'
Wilfried Stephane Singo nyní uviděl kartu žluté barvy za nevhodné chování.
62'
Ricardo Rodríguez s palcem nahoru přijal žlutou kartu za svůj faul na Andersona.
61'
Alessandro Buongiorno nyní zfauloval Sergeje Milinković-Saviče a Lazio bude opět u míče.
60'
Hodina utkání je za námi a Turín nadále vede na půdě Lazia 1:0.
59'
Adam Marušić dával balón pod sebe z pravé strany vápna, ale obrana Turína si poradila.
58'
Turín působí v defenzivní hře nadále velmi kompaktně a Lazio neví kudy projít do šestnáctky soupeře.
57'
Nikola Vlašić si našel mezeru směrem do vápna, kde posunul míč Radonjičovi, ale jeho zakončení vyrazil Ivan Provedel!
55'
Mattia Zaccagni se snažil zaobalit míč z levé strany ke vzdálenější tyči, ale Vanja Milinković-Savić neměl žádnou práci.
54'
ze hřiště odchází Pedro, přichází Ciro Immobile,
ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Marcos Antônio.
52'
Felipe Anderson využil svou rychlost a získal míč, který mířil k hostujícímu brankáři. Jeho následný centr ale odvrátila defenzíva soupeře.
51'
Ani úvod druhé půle nám toho zatím příliš nepřináší.
49'
Ivan Provedel si našel centr z volného kopu a vyboxoval jej. Zároveň byl také zfaulován.
48'
Alessio Romagnoli tvrdým skluzem poslal k zemi Singa a uviděl kartu žluté barvy.
46'
Do druhé půle beze změn. Lazio bude muset přidat na svém výkonu, neboť v první půli si toho moc nevytvořilo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:04.
První část zápasu je za námi a Turín vede na půdě Lazia 1:0. Už v první minutě se dostal Zaccagni ke hlavičce, se kterou měl gólman problémy, ale nakonec chytil míč na brankové čáře. Ve 20. minutě se pyšnil zákrok domácí Provedel proti střele Radonjiče. Ve 43. minutě ale pálil z dálky Ilič a jeho skákavá rána skončila za zády překvapeného Provedela.
45+1'
45+1'
Vanja Milinković-Savić byl připraven na další centr soupeře a Turín tak první půli zvládne.
44'
Nyní šel právě Ivan Ilić do riskantního souboje uvnitř vlastního vápna, ale sudí penaltu neodpískal.
43'
Turín právě vstřelil branku!
Hosté se ujímají vedení! IVAN ILIĆ si převzal míč a z nějakých pětadvaceti metrů nečekaně vypálil skákavý balón, se kterým měl domácí brankář Provedel velké problémy a vyrazil jej pouze do tyče, od které se míč odrazil do brány.
42'
Antonio Sanabria prodlužoval nákop, ale domácí defenzíva odehrála míč do zámezí.
40'
Wilfried Stephane Singo nezachytil únik Zaccagniho a posléze je povalil na zem. Rozhodčí ale překvapivě zatím rozdal pouze jednu žlutou kartu.
39'
Nikola Vlašić se sice dostal přes jednoho hráče, ale následně narazil na kapitána Lazia Sergeje Milinković-Saviče.
38'
V duelu Milinković-Savičů zvítězil ten v bráně. Domácí Sergej se ujal přímého kopu, ale jeho pokus, který letěl přes zeď, skončil v náručí bratra Vanjiho.
37'
Mattia Zaccagni byl zfaulován Singem a Lazio tak získal přímý kop z dobré pozice.
36'
Ricardo Rodríguez naprosto jasně zfauloval Sergeje Milinković-Saviče, ale obešel se bez žluté karty.
34'
Felipe Anderson se snažil zpracovat míč, ale dopustil se jen faulu na Alessandra Buongiorna.
33'
Fanoušci ovšem na Stadio Olimpico jsou opět velmi hluční a živí. Ke sledování toho ale moc není.
31'
Mattia Zaccagni nedostal přesnou přihrávku na levém křídlo a Lazio zatím nepředvádí výkon hodný druhého místa v tabulce.
30'
První půl hodinka utkání zatím gól nenabídla. Hraje se ovšem velmi od podlahy a s minimálním přerušením hry ze strany rozhodčího.
27'
Sudí se dnes rozhodl, že hru příliš zastavovat nebude a další jednoznačný faul naprosto přehlédl.
25'
Karol Linetty se nyní dopustil faulu a uviděl žlutou kartu.
23'
Matías Vecino se po centru z rohu dopustil jen faulu a následuje tak odkop od svatyně Turína.
22'
Felipe Anderson se zbavil dvou hráčů, ale jeho přihrávka pod sebe skončila u soupeře. Po chvíli ale Lazio získalo rohový kop.
21'
Posléze hosté získali rohový kop, ale ten už nepřinesl nic vážnějšího.
20'
Nemanja Radonjić se po rychlém brejku Turína dostal do zakončení, kdy si skvěle zasekl míč před obráncem a následně pálil přízemně k pravé tyči, ovšem Ivan Provedel předvedl skvělý zákrok!
18'
Sergej Milinković-Savić se nyní velmi rozčiluje, protože byl viditelně přistrčen soupeřem, ale sudího píšťalka se neozvala.
17'
Momentálně toho ovšem moc k vidění není. Domácí mají balón pod kontrolou častěji, ale nemohou si vytvořit nic vážnějšího.
15'
Lazio drží balón ve středu hrací plochy a snaží se prokombinovat skrz defenzívu Turína.
14'
Sergej Milinković-Savić se snažil dostat k balónu na hranici vápna, ale obrana Turína byla proti. Dnes se proti sobě utkali právě bráchové Milinković-Savičové a motivace je tak opravdu velká.
12'
Turín získal rohový kop z levé strany, ale Ivan Provedel byl připraven a poradil si bez problémů.
11'
Luis Alberto si sběhl do vápna a chtěl si vymodlit penaltu, ovšem sudí jednoznačně rozpažil.
9'
Kromě úvodní akce v první minutě se ale hraje spíše na polovině římského celku.
8'
Turín nyní kombinoval na pravém křídle, ale centr do vápna skončil u domácí defenzívy.
6'
Lazio získalo míč na své polovině, ale nikam příliš nespěchá a raději drží balón na kopačkách.
4'
Zatím se hraje především ve středu hrací plochy v celkem rychlém tempu.
2'
Nyní se na druhé straně dostal ke střele Nemanja Radonjić, ovšem jeho pokus letěl vedle.
1'
Hned v první minutě se Mattia Zaccagni dostal ke hlavičce po centru z pravé strany a Vanja Milinković-Savić měl velké problémy, ovšem míč nakonec dokázal chytit na brankové čáře!
1'

S. S. Lazio: Provedel – Marušić, Patric, A. Romagnoli, Hysaj – S. Milinković-Savić (C), Vecino, Luis Alberto – Pedro, F. Anderson, Zaccagni.
Náhradníci: Maximiano, Adamonis – Antônio, Bašić, M. Bertini, Cancellieri, Casale, Fáris, Gila, Immobile, Lazzari, Lu. Pellegrini, Romero.
Trenér: Maurizio Sarri

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Schuurs, Buongiorno – Singo, Linetty, Ilić, R. Rodríguez (C) – Vlašić, Radonjić – Sanabria.
Náhradníci: Fiorenza, Gemello – Bayeye, Adopo, Gravillon, Gineitis, Lazaro, Mirančuk, S. Ricci, Seck, Vojvoda, Karamoh.
Trenér: Ivan Jurić

Rozhodčí: Ghersini – Tolfo, Rossi.
Turín FC

Trenér Lazia, Maurizio Sarri, věří, že jeho tým během sezony vyrostl a stal se méně povrchním, což jim pomáhá vyhnout se ztrátě důležitých bodů. Ve střetnutí proti Turínu se budou snažit získat čtvrté domácí vítězství v řadě, ale nebudou mít k dispozici útočníka Cira Immobileho, který se nedávno zranil při autonehodě.

Turín je tým, se kterým Lazio v poslední době čtyřikrát remizovalo. Naposledy Turín vyhrál na stadionu Lazia v roce 2019, což by mohlo týmu Ivana Juriče dodat sebevědomí. Turín přijíždí na jih Itálie po dvou domácích zápasech proti Římu (prohra 0:1) a Salernitaně (remíza 1:1), přičemž z posledních šesti venkovních zápasů vyhrál jen jeden. Navíc v posledních čtyřech utkáních nezískal ani jeden bod, což značně ztěžuje jeho ambice umístit se v horní polovině tabulky. S jediným bodem získaným v sedmi venkovních zápasech proti týmům z aktuální osmičky, turínským fanouškům nezbývá příliš optimismu.
S. S. Lazio

Lazio momentálně drží druhé místo v italské Serii A s 51 body a skóre 49:20. Po nedávném vítězství 2:1 nad Juventusem, dokázali porazit také Speziu 3:0. Turín zatím obsazuje jedenácté místo se 39 body a skóre 31:36. Po prohře 0:1 s Římem remizovali se Salernitanou 1:1.

Lazio se momentálně nachází v sérii čtyř vítězství v řadě v Serii A, což znamená, že mají osmibodový náskok na páté místo a jsou na dobré cestě si zajistit účast v Lize mistrů. Jejich poslední vítězství nad Spezií 3:0 bylo již osmnáctým utkáním, ve kterém udrželi čisté konto v této sezoně. Navíc v posledních osmi zápasech inkasovali pouze jednou.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62