Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monza : Spezia - 9. října 2022   15:00

Monza
32' Augusto (Pessina) • 63' Marí (Barberis)
2:0
(1:0)
Monza
Di Gregorio – Izzo, Marí, Caldirola – Ciurria (75. D'Alessandro), Rovella (84. F. Ranocchia), Sensi (56. Mota), Augusto – Pessina (C), Caprari (56. Barberis) – Gytkjaer (75. Birindelli).
Cragno, Al. Sorrentino – Bondo, A. Carboni, Colpani, Donati, Machín, Marlon, Valoti, S. Vignato.
Perenzoni
Brianteo, Monza, Itálie
Spezia
Drągowski – Nikolaou (69. Verde), Kiwior, Ampadu – S. Bastoni, Agudelo (60. Ekdal), Bourabia (80. Ellertsson), Kovalenko (60. Maldini), Holm (69. Amian) – Gyasi (C), Nzola.
Zoet, Zovko – Beck, Caldara, Ferrer, Nguiamba, Sanca, Sher, Strelec.

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu.
Utkání je za námi, domácí Monza ho zvládla lépe a vítězí 2:0. O góly se dnes postarali pouze obránci Augusto a Marí.
90+5'
90+2'
Ekdal po skvělé přihrávce do vápna vypálil, ale jen těsně minul břevno. Tým Monza odkopávat od brány.
88'
Žlutá karta pro tým AC Monza (Filippo Ranocchia).
87'
Rohový kop Monzy odvrátila do zámezí obrana Spezie.
84'
Střídání v týmu AC Monza:
ze hřiště odchází Nicolo Rovella, přichází Filippo Ranocchia.
83'
Gyasi střílel zpoza pokutového území, ale neprosadil se, protože obránce jeho ránu zablokoval.
80'
Střídání v týmu Spezia Calcio:
ze hřiště odchází Mehdi Bourabia, přichází Mikael Egill Ellertsson.
79'
Bastoniho centr ale nebyl přesný, a tak obrana soupeře bez problémů odvrátila balón pryč.
77'
Gyasi si hlavou naskočil na letící balon z přímého kopu a pokusil se ho poslat na bránu. Jeden z beků soupeře ale jeho ránu zablokoval. Rohový kop pro Spezii.
75'
ze hřiště odchází Patrick Ciurria, přichází Marco D'Alessandro.
75'
ze hřiště odchází Christian Gytkjaer, přichází Samuele Birindelli.
73'
Mota fauloval svého soupeře a hlavní rozhodčí svým hvizdem přerušuje hru. Volný přímý kop pro Spezii.
72'
Bastoni rozehrál roh, ale obrana soupeře odvrátila jeho centr.
71'
Maldini se nyní ocitl v obrovské šanci, když z hranice pokutového území střílel do levého dolního rohu, ovšem Di Gregorio předvedl skvělý zákrok a je z toho roh pro Spezii.
70'
Maldini podrazil svého soupeře a rozhodčí mu píská faul. Volný přímý kop bude zahrávat Monza.
69'
ze hřiště odchází Dimitris Nikolaou, přichází Daniele Verde,
ze hřiště odchází Emil Holm, přichází Kelvin Amian.
68'
Rovella nacentroval balón do pokutového území. Obrana Spezie dokázala ovšem centr odvrátit.
63'
Monza právě vstřelila branku!
Domácí přidávají druhou branku! Barberis odcentroval míč od rohového praporku a míč propadl do volného prostoru, kde se k němu dostal PABLO MARÍ, jenž se trefil přesně do levého horního rohu.
60'
ze hřiště odchází Kevin Agudelo, přichází Albin Ekdal.
60'
ze hřiště odchází Viktor Kovalenko, přichází Daniel Maldini.
59'
Žlutá karta pro tým Spezia Calcio (Dimitris Nikolaou).
56'
ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Dany Mota.
56'
ze hřiště odchází Gianluca Caprari, přichází Andrea Barberis.
54'
Caprari vypálil ze střední vzdálenosti. Jeho rána ale proletěla těsně vedle pravé tyče. Dragowski bude vykopávat od branky.
53'
Bastoni rozehrál rohový kop, ale jeho centr odvrátila obrana na další roh.
51'
Agudelo se snažil procpat přes obránce, to se mu ovšem nepovedlo a míč končí v zámezí. Di Gregorio bude odkopávat od brány.
50'
S přímým kopem, který rozehrál Bastoni si ale poradila domácí obrana.
50'
Žlutá karta pro tým AC Monza (Armando Izzo).
46'
Nzola zasáhl míč rukou. Volný přímý kop pro Monzu.
46'
První půle dnešního utkání přinesla zatím jediný gól, který vstřelil ve 32. minutě Augusto. Do hry v první půli zasáhlo také video, které zkoumalo hru rukou v pokutovém území, ale Spezia nakonec penaltu nekopala.
Druhá půle začne zhruba v 16:02.
45+2'
44'
Rána Caldiroly skončila vysoko nad bránou.
44'
Caprari hledal svého spoluhráče přihrávkou. Obrana Spezie ale odvrátila míč pryč. Aut pro Monzu.
43'
Agudelo fauloval svého protihráče a hlavní sudí mu píská faul. Volný přímý kop pro Monzu.
42'
Žlutá karta pro tým Spezia Calcio (M'bala Nzola).
40'
Augusto úplně sám proběhl přes obránce a vypálil. Jeho přízemní ránu z hranice pokutového území, mířící doprostřed brány, chytil Dragowski.
39'
Jeden z hráčů Spezie fauloval. Rozhodčí Perenzoni přerušuje hru a volný přímý kop bude zahrávat Monza.
36'
Bourabia zkoušel ohrozit branku Di Gregoria po střele z přímého kopu z hranice vápna. Jeho střelecký pokus jen těsně proletěl nad břevnem. Di Gregorio bude rozehrávat odkopem od brány.
36'
Žlutá karta pro tým AC Monza (Stefano Sensi).
33'
Sensi podrazil svého soupeře a píská se faul. Volný přímý kop pro Spezii.
32'
Domácí se dostávají do vedení, díky přesné střele CARLOSE AUGUSTA, který si v pokutovém území našel míč po pěkné průnikové nahrávce Pessiny a trefil se doprostřed branky.
31'
Faul je odpískán Ampaduovi. Volný přímý kop pro Monzu.
29'
Ofsajd odpískán jednomu z hráčů Monzy.
28'
Agudelo po ošetření pokračuje ve hře.
27'
Agudelo po souboji zůstal ležet a musí být ošetřován.
25'
Faul odpískán Nzolovi. Volný přímý kop pro Monzu.
25'
Střely na bránu: 0:1
22'
Holm chtěl přihrát svému spoluhráči, jenže jeho nahrávka byla odvrácena do bezpečí.
22'
Centr z rohu odvrátil jeden z obránců pryč.
21'
Caprari obdržel nahrávku a už se řítil do šance. Balón si ale špatně zpracoval a obránci Spezie odehráli míč na roh.
18'
Monza si nyní vyměňuje balon krátkými přihrávkami a čekají na nějakou šanci.
15'
Nzola vypálil ze střední vzdálenosti, jenže nemířil přesně a míč skončil vysoko nad bránou.
14'
Jeden z hráčů Spezie zahrál rukou a Monza bude zahrávat přímý kop.
13'
Ampadu se dopustil faulu a hlavní rozhodčí svým hvizdem přerušuje hru. Monza bude rozehrávat přímý kop.
11'
Ofsajd jednoho z hráčů Spezie.
10'
Augusto odcentroval do vápna, ale Dragowski jeho pokus zneškodnil.
9'
Holmovi odpískán nedovolený zákrok. Volný přímý kop pro Monzu.
6'
Podle videa k žádnému provinění nedošlo, a tak Spezia penaltu kopat nebude.
5'
V pokutovém území došlo ke hře rukou. Hlavní rozhodčí si jde celou situaci prohlédnout na video.