Serie A - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monza : Udinese - 26. srpna 2022   18:35

Monza
32' Colpani (Caprari)
1:2
(1:1)
Udinese
36' Beto  (Becao) • 77' Udogie  (Success)
Monza
Di Gregorio – Caldirola, Marrone, Augusto (C) – Birindelli, Colpani (62. Pessina), Sensi (81. Antov), Valoti (70. Machín), Molina (80. Ciurria) – Caprari, Petagna (62. Gytkjaer).
Cragno, Al. Sorrentino – Barberis, F. Ranocchia, Bondo, Carboni, S. Vignato.
Di Bello – Rossi, Mondin
U-Power Stadium, Monza
9 955 diváků
Udinese
Silvestri – Masina, Nuytinck, Becao – Udogie (81. Ebosse), Lovrić (69. Arslan), Walace, Makengo (81. Samardžič), Pereyra (C) – Deulofeu (69. Nestorovski), Beto (69. Success).
Padelli, Piana – Jajalo, Abankwah, Benković, Bijol, Guessand, Ebosele.

Poločas sice skončil smírně. A i když měli trochu více ze hry zástupci Monzy, z vítězství 2:1 se radují hráči Udinese Calcio po trefě Udogie třináct minut před koncem. Další branka Pereyry nemohla platit pro ofsajdové postavení.

Veškeré důležité momenty zaznamenal v gifech kolega Jan Hochman. Všem čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 16:10.
90+4'
90+4'
Monza má šanci na poslední útok.
90+3'
Birindelli si pádem v pokutovém území pro pokutový kop nedošel.
90+3'
Pereyra udržel cenné desítky vteřin míč u pravé postranní čáry na útočné polovině hřiště.
90+2'
Žlutá karta pro tým AC Monza (Matteo Pessina) za nesportovní chování.
90+1'
Hráči Udinese zatím hrají nastavený čas opravdu velmi zkušeně.
89'
Náznak útoku Monzy včas likviduje pozorný obránce Becao.
88'
Rohový kop znamená přesunutí téměř všech hráčů do pokutového území před branku Monzy.
87'
Hráči Udinese Calcio již opravdu nikam nespěchají.
85'
Kapitán Udinese Calcio Peryera sice dostal potřetí míč do sítě za záda brankáře Di Greogoria, ale šlo o jasnou ofsajdovou situaci!
83'
Roztržka dvou hráčů byla oceněna žlutou kartou na každé straně po jednom kuse.
82'
Žlutá karta pro tým AC Monza (José Machín) za nesportovní chování

Žlutá karta pro tým Udinese Calcio (Ilja Nestorovski) za nesportovní chování.
81'
Střídání v týmu AC Monza:
ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Valentin Antov.

Střídání v týmu Udinese Calcio:
ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Lazar Samardžič.
ze hřiště odchází Iyenoma Destiny Udogie, přichází Enzo Ebosse.
80'
ze hřiště odchází Salvatore Molina, přichází Patrick Ciurria.
79'
Monze již příliš času na vyrovnání nezbývá a budeme svědky dalšího hromadného střídání.
77'
Udinese právě vstřelilo branku!
Po autovém vhazování přiťukl míčve správnou chvíli čerstvý Success svému spoluhráči IYENOMOVI DESTINY UDOGIE a ten úspěšně posílá Udinese do vedení 2:1! Asistence: Isaac Success.
77'
V hlavičkovém souboji si nedovoleně počínal Matteo Pessina.
75'
Další přímý kop ve středu hřiště pro Udinese Calcio se nesešel s přílišným pochopením fanopušků Monzy.
74'
Po souboji jeden na jendoho byl odpískán útočný zákrok Machína, jenž se až příliš teatrálně diví.
73'
Monza marně obléhá házenkářským způsobem pokutové území Udinese Calcio.
72'
Po souboji s Machínem zůstal ležet na trávníku další z hráčů konkrétně Arslan, kteří do hry zasáhli až v průběhu utkání.
71'
Caprari, který je o dvě hlavy menší než obrovitý Becao, svedli spolu několik soubojů a rozhodně z nich kamarádi nebudou.
70'
ze hřiště odchází Mattia Valoti, přichází José Machín.
69'
ze hřiště odchází Sandi Lovrić, přichází Tolgay Arslan.
ze hřiště odchází Beto, přichází Isaac Success.
ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Ilja Nestorovski.
67'
Deulofeu to zkusil opět zasekávačkou, jenže proti třem protihráčům opravdu neměl žádnou šanci uspět.
66'
Centr zleva sice našel přesně hlavu v pokutovém území zakončujícího Deulofeu, jenže ta mířila pouze do rukavic brankáře Di Gregoria.
65'
Centr Carlose Augusta v pokutovém území Valotiho nenalezl, jelikož byl přetažený.
64'
Walace byl pro tuto chvíli hry naprosto 100% úspěšný v defenzivní činnosti.
62'
ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Christian Gytkjaer.
ze hřiště odchází Andrea Colpani, přichází Matteo Pessina.
61'
Obraz hry se i po odehrané hodině hry příliš nemění.
60'
Ani následná akce kapitána Pereyry nebyla zcela úspěšná dle představ hráčů Udinese Calcio.
59'
Rána Deulofeu z přímého kopu skončila pouze na skrumáži těl v pokutovém území.
58'
Makengo se snažil roztáhnout hru podél postranní čáry prostřednictvím spoluhráče Becaa.
56'
Vzápětí vyzval skvělým pasem velmi aktivní Deulofeu ke skórování spoluhráče Lovriće, jehož střela byla sražena bránícím hráčem na rohový kop pro Udinese..
55'
Pokus Moliny od bezpečí vyboxoval brankář Silvestri.
54'
Rozhárána hra vede pouze k velmi rychlým a častým změnám míče.
53'
Nebezpečnou patičku na hranici pokutové území dokázali bránící hráči v červených dresech odehrát do bezpečí.
51'
Opět sledujeme velmi opatrnou partii i ve druhé půli.
50'
Po odehrání míče byl velmi tvrdě atakován Luca Caldirola atakujícím protihráčem.
48'
Přetažený centr končí pouze za koncovou čárou a brankář Silvestri bude rozehrávat výkopem od své branky.
47'
Udinese se snaží zkraje druhé půle mít co nejdéle míč pod kontrolou na svých kopačkách.
46'

Fauly: 8:8
Monza měla více ze hry. První branka neplatila pro ofsajd agilního Caprariho. Na vedoucí trefu Colpaniho, velmi rychle zareagoval Beto, když se nejlépe orientoval v předbrankovém prostoru. V závěru první půle opět Caprari ztroskotal na výtečném Silvestrim.
45'
45'
Caprari v tutové pozici, kdy si dobbře zaběhl za obranu soupeře selhal v tutové příležitosti zásluhoz brankáře Silvestriho!
44'
V podobné situaci na druhé straně hřiště vzhledem k příliš velké a zbytečné kombinaci ztroskotali hráči Udinese.
43'
Petagna dokázal na čtvrtý pokus dostaz míč před branku, kde však střela jeho spoluhráče byla zablokována bránicím hráčem.
42'
Fanoušci stranící Monze marně čekali na odpískání dalšího faulu na svého hráče.
41'
Zasekávačku Deulofeu provedl šikovně, následné zakončení ze třinácti metrů podél levé tyče bylo o poznání horší.
40'
Zásah na Sensiho byl dle sudího v pořádku, ale vzápětí byl odpískán ofsajd Udinese.
39'
Beto byl stažen na hrací plochu jen za použití nedovolené zásahu soupeře.
38'
Přímý kop domácích na útočné polovině hřiště.
36'
Pěkný pas Becao rychle umístil přímo před branku, kde se nejlépe v souboji s obráncem orientoval zakončující BETO a pohotově srovnává na 1:1! Asistence: Rodrigo Becao.
35'
Monza velmi pasivně kombinuje s míčem pouze na polovině hřiště.
33'
Makiengo byl nedoovleně na trávník odeslán Carlosem Augustem.
32'
Monza právě vstřelila branku!
Caprari pohlednou kombinaci z levé strany hřiště, která začala u kapitána Carlose Augusta přesunul na zcela volného ANDREU COLPANIHO, jenž svůj střelecký pokus otřel o pravou tyč – 1:0! Asistence: Gianluca Caprari.
31'
Ani sprintující Colpani nezastihl míč na hrací ploše.
30'
Půlhodinu hry uzavrřela střela Makienga ze střední vzdálenosti, která byla sražena na rohový kop.
28'
Pas na levou stranu hřiště byl příliš rychlý pro sprintujícího hráče Monzy.
27'
Ve středu hřiště byl k vidění velmi tvrdý souboj Becaa s protihráčem.
26'
A opět ve středu hřiště byla včas zablokovaná dopředu signalizovaná a snadno čitelná přihrávka hráčů Monzy.
24'
Žlutá karta pro tým AC Monza (Luca Caldirola) za faul.
24'
Beto vysunul přesným pasem spoluhráče Deulofeu a ten byl zastaven pouze ostrým faulem.
23'
Molina neprošel v osobním souboji přes dobře bránícího Pereyru.
22'
Žlutá karta pro tým Udinese Calcio (Iyenoma Destiny Udogie) za faul.
22'
Dva hráči Monzy se nedobrovolně ocitli na hrací ploše a proto byl následně odpískán faul hráčům Udinese.
20'
Pereyra perfektně vyzval Beta, aby obešel vyběhnutého brankáře soupeře, jenže tento hráč ztroskotal na špatném zpracování míče.
19'
Akce Pereyry skončila pouze následným centrem do rukavic brankáře Di Gregoria.
18'
Ve středu hřiště byl útočný atak Udinese Calcio přerušen pouze za pomoci nedovoleného prostředku.
17'
Hráči v červených dresech se pro tento moment hry spokojili odkopem balonu za půlící čáru.
16'
Hra není příliš vysoké úrovně, přesto o zajímavé momenty není žádná nouze.
14'
Kontr hostí končí předčasně pro faul v pokutovém územé v souboji jeden na jednoho od Deulofeu.
13'
Pas za obranu našel přesně Caprariho, který naervíroval spoluhráči míč, ke skórování, bohužel pro Monzu se Caprari nacházel v ofsajdové pozici v momentě převzetí první přihrávky.
11'
Po dobré kombinaci na levé straně hřiště byla celá akce Udinese zakončena pouze propagační střelou do míst, kde stál brankář Di Gregorio.
9'
Po rohovém kopu končí míč pouze na horní síti branky, kterou střeží Di Gregorio.
8'
Roh zahrán signálem na bližší tyč končí pouze sražením obráncem na další roh pro hostující hráče.
7'
Rohový kop z levé strany hřiště pro hráče Udinese Calcio.
7'
Becao nasadil Caprarimu potupné "jesličky" a proto i nadále jsou u balonu hráči Udinese Calcio.
5'
Na útočně polovině hřiště si jeden z hráčů Udinese Calcio počínal v osobním souboji nedovoleně.
4'
Pereyra sice dokázal přesně uvolnit spoluhráče Becaa u pravé postranní čáry, jenže ten byl výborně, pozičně pokryt obranou soupeře.
3'
Větší aktivitu v úvodu utkání jasně ukazují hráčí domácí Monzy.
2'
Velmi rychlá akce na jeden dotek skončila nebezpečným zakončením Petagny, které rteflexivně vyrazil na rohový kop brankář Silvestri!
1'
AC Monza bude hrát v červených dresech s bílým pruhem, Udinese Calcio nastoupí ve žlutých dresech.

AC Monza: Di Gregorio – Caldirola, Marrone (C), Augusto – Birindelli, Colpani, Sensi, Valoti, Molina – Caprari, Petagna.
Náhradníci: Cragno, Al. Sorrentino – Machín, Barberis, F. Ranocchia, Gytkjaer, Pessina, Antov, Bondo, Carboni, S. Vignato, Ciurria.
Trenér: Giovanni Stroppa

Udinese Calcio: Silvestri – Masina, Nuytinck, Becao – Udogie, Lovrić, Walace, Makengo, Pereyra (C) – Deulofeu, Beto.
Náhradníci: Padelli, Piana – Arslan, Success, Jajalo, Abankwah, Ebosse, Benković, Samardžič, Nestorovski, Bijol, Guessand, Ebosele.
Trenér: Andrea Sottil

Rozhodčí: Di Bello – Rossi, Mondin.
Předpokládané absence:

AC Monza

D´Alessandro, Mota, Marí (všichni nespecifikované zranění)
Ranocchia (zlomená noha)

Udinese Calcio

Perez (červená karta)
Nováček AC Monza taktéž splnil roli favorita v Coppa Italia, kde přešla přes Frosinone. Serie A je již úplně o něčem jiném. Monza nejprve nestačila na Turín 1:2 a následně dle očekávání inkasovala tvrdý debakl 0:4 na hřišti jihoitalské Neapole.
Udinese Calcio nejprve uspěloo v Coppa Italia proti soupeři z nižší soutěže, následně na hřišti AC Milán padlo 2:4 a doma uhrálo pouze remízu se Salernitanou 0:0.
AC Monza (20) na svém hřišti přivítá hratelného soupeře v podobě Udinese Calcio (15).

V novodobé historii půjde o první vzájemné meření sil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62