Meret – Di Lorenzo (C), Kim Min-čä, Jesus, Olivera – Anguissa, Demme (65. Zieliński), Elmas (73. Lobotka) – Politano (84. Zedadka), Raspadori (73. Osimhen), Lozano (65. Kvaracchelija).
Montipò – Ceccherini (65. Coppola), Hien, Dawidowicz – Depaoli, Abildgaard, Tameze, Faraoni (C) (70. F. Terracciano) – Duda (70. Verdi) – Gaich (65. Djurić), Lasagna (87. Ngonge).
A. Berardi, Perilli – Cabal, Sulemana, Kallon, Braaf.

Držení míče: 80 % : 20 %.
Střely na branku: 1:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:16.
SSC Neapol si připíše pouze bod za remízu 0:0 s Hellas Veronou. Pro žlutomodré je bod z jihu velmi cenný. SSC Neapol se pomalu chystá na odvetu proti AC Milán (který v lize taktéž pouze remizoval) v evropských pohárech.

Neujala se střela Lasagneho po půl hodině hry, ani zakončneí Osimhena pouze do břevna osm minut před koncem utkání.
90+5'
90+5'
Centr z přímého kopu byl úspěšně odvrácen mimo pokutové území a zápas bude vzápětí ukončen.
90+4'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Simone Verdi) za faul.
90+3'
Giovanni Di Lorenzo to prostě dnes na sílu svých centrů zkrátka neuhraje.
90+2'
Žlutá karta pro tým SSC Neapol (Chviča Kvaracchelija) za nesportovní chování.
90+1'
Cyril Ngonge se pěkně uvolnil a mohl rozhodnout, kdyby býval přesněji zakončil.
90'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Paweł Dawidowicz) za faul.
90'
Abguissa nedokázal přesně uvolnit Osimhena. Až příliš hráči Neapole spoléhají na tohoto šutéra, že je dnes spasí.
89'
Osimhen se může zlobit pouze sám na sebe, jelikož jeho centr velmi brzy opustil hrací plochu a skončil pouze za koncovou čárou.
88'
Ani narážečka Zielińského s Osimhenem úspěch pro SSC Neapol nepřinesla.
87'
Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Cyril Ngonge.
87'
Zedadka při pokusu o svůj první centr pohořel.
85'
Utržený jako z řetězu vletěl do osobního souboje Piotr Zieliński. Odpískaný faul hraje do karet soupeři z Verony.
84'
Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Karim Zedadka.
83'
Tutová šance pro SSC Neapol nakonec přišla jenže Victor Osimhen z dorážky posílá míč pouze do břevna!
82'
Po rozehrání rohového kopu se nepřesným zakončením z voleje prezentoval Giovanni Di Lorenzo.
81'
Střelu z přímého kopu Simoneho Verdiho dokázal brankář Meret vystihnout a zachytit.
80'
Následně se faulem provinil Juen Jesus.
80'
Rohový kop byl rozehrán Di Lorenzem pouze neúčelně nakrátko.
79'
Centr z přímého kopu byl sražen bránícím družstvem na roh pro SSC Neapol.
79'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Filippo Terracciano) za faul.
78'
Nedovoleného prostředku zvolil v osobním souboji jeden ze hráčů Hellasu Verona.
77'
Útočného faulu se dopustil kapitán Neapole Giovanni Di Lorenzo.
76'
Pouze zblokovanou střelu na své konto připíše zakončující Piotr Zieliński.
75'
Lobotka hned aktivně centrem hledla Osimhena, ale hru zavčasu přečetl správně brankář Montipó.
74'
Až příliš pozdě vysllal trenér Neapole slovenského reprezentanta Stana Lobotku na hrací plochu na to, aby se na ní potkal v osobním souboji s reprezentačním kolegou Ondrejem Dudou. Ten byl stažen ze hry před stoosmdesáti vteřinami. Takže se oba těsně minuli.
73'
ze hřiště odchází Eljif Elmas, přichází Stanislav Lobotka,
ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Victor Osimhen.
72'
Kevin Lasagna se vydal zkusit štěstí do osobního souboje jeden proti jednomu a tentokráte pohořel.
71'
Zieliński se marně snažil uvolnit svého spoluhráče Elmase, jeden z protihráčů jim v této spolupráci všas účinně zabránil.
70'
ze hřiště odchází Ondrej Duda, přichází Simone Verdi,
ze hřiště odchází Davide Faraoni, přichází Filippo Terracciano.
69'
Něco málo přes dvacet minut chybí do konce tohoto utkání. Vzbudí se střelci a dosáhnou minimálně jedné branky?
67'
SSC Neapol i nadále drtivě vede co se týče držení míče 79% ku 21%. To jim, ale tři body z tohoto utkání nepřinese.
65'
ze hřiště odchází Adolfo Gaich, přichází Milan Djurić,
ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Diego Coppola.
65'
ze hřiště odchází Diego Demme, přichází Piotr Zieliński,
ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Chviča Kvaracchelija.
64'
Pumelice Juana Jesuse z velké dálky pouze sestřelila jednoho z bránících protivníků.
63'
Myšlenka Juana Jesuse byla výborná, provedení celého nápadu bylo o poznání horší a nepovedené.
63'
Následně centorvaný pokus André Zambo Anguissa končí pouze v připravených rukavicích brankáře Montipa.
62'
Politano se svým centrem neuspěl.
61'
Kevin Lasagna se s tím nepáře a po zásluze mu byl odpískán útočný faul.
60'
Giovanni di Lorenzo se velmi snaží jako správný kapitán svého týmu, nyní se mu centrovaný balon na spoluhráče hrubě nevyvedl.
59'
Adrien Tameze sice pohotově odcentroval z nevýhodné pozice u postranní čáry, žádného ze svých spoluhráčů však nedokázal nalézti.
58'
Lasagna byl i tentokráte uhlídán obránci SSC Neapole.
56'
Anguissa poslal míč do pokutového území, kde svedl vítězný hlavičkový souboj Di Lorenzo, jenže míč z jeho hlavy končí pouze mimo prostor tří tyčí.
55'
Politano se marně snažil propasírovat míč přes branícího protihráče na zcela volného André Zambo Anguissa.
53'
Akce Hellas Verony je předčasně přerušena hvizdem rozhodčího kvůli útočnému faulu Adolfa Gaicha.
52'
Diego Demme až příliš ostře vlétl do osobního souboje daleko za hranou fotbalových pravidel.
51'
I Hirving Lozano ztroskotal se svou ofenzivní snahou proti bránícímu hráči v souboji jeden proti jednomu.
50'
Opakovaná snaha Politana opět ztroskotala na perfektním postřehu obránců Verony.
48'
SSC Neapol sice předvádí na pohled hezkou kombinační hru, ale příliš daleko od prostoru, kde by mohla nebezpečně ohrozit branku týmu Hellas Verona.
46'

Fauly: 5:8
První poločas končí 0:0 jelikož SSC Neapol dosáhla pouze branky z ofsajdu po rozehraném rohovém kopu. Po půl hodině hrty největší šanci verony vylapal brankář Meret proti zakončujícímu Lasagnovi!
45+1'
45+1'
Nastavená minuta uběhla bez výrazné změny v herním projevu. První poločas regulérní branku nenabídl.
45'
Ani Raspadori ve své snaze neuspěl.
44'
Hráči Verony zatím platonický tlak Neapole dokáží eliminovat bez inkasované branky.
42'
Ani přihrávka Lozana své spoluhráče v pokutovém území nenalezne.
41'
Do ofsajdové pasti byl lapen obranou Neapole dnes velmi snažící se Kevin Lasagna.
39'
Dloubáček Anguissa byl sice zajímavý, ale bránící družstvo nedokázal překvapit.
38'
Ze střední vzdálenosti vyslla Kevin Lasagna další svůj projektil, ten měl pro změnu kvality spíše z ragbyového utkání. Jak by řekl poručík Hamáček: Ta střela musí být nižší, ***** nižší!
37'
André Zambo Anguisa si velmi nedovoleně počínal v osobním souboji, což také neuniklo hlavnímu rozhodčímu La Pennovi.
36'
Aktivní Kevin Lasagna se pokusil o další střelu, která mu vůbec nesedla a balon končí vysoko nad břevnem.
35'
Po nezdaru v přihrávce to zkusil individuálně, ale ani v tomto oboru neuspěl korejský reprezentant Kim Min-čá ve službách Neapole.
33'
Hráči Neapole marně hledají recept na zatím slušně fungující obranu Verony.
31'
Obránce Kim Min-čá velmi neúspěšně hledal nabíhajícího spoluhráče v podobě Raspadoriho.
30'
Velká šance pro Hellas Veronu. Útočník Kevin Lasagna vyslal z hranice pokutového území jedovatou střelu, ale tu dokázal úspěšně zpacifikovat brankář Meret!
29'
Matteo Politano šel s velkou vervou do osobního souboje s bránícím soupeřem jeden na jednoho a zástupce Verony nad ním vyzrál.
28'
Po delší době zahrozila ofenzivně i Hellas Verona, kdy ukázkový centr Kevina Lasagna hledal spoluhráče Depaoliho, jenže hru skvěle přečetl a balon ukořistil do svých rukavic brankář Meret.
27'
Ani další následná snaha Politana nebyla účelná a povedená.
26'
Z čehož rezultoval rohový kop, který Politano neúčelně rozehrál pouze na nejbližšího spoluhráče.
25'
Diego Demme zrychlil hru domácích nečekaně pohotovou rozehrávkou přímého kopu.
24'
Slovenský reprezentant Ondrej Duda ve službách Verony se dopustil nedovoleného přestupku v osobním souboji.
23'
Adrien Tameze číhal na dlouhý pas,a le ten k němu nedoputoval. Hellas Verona dobře brání a čeká na nebzpečné brejky
21'
Po rozehrání rohového kopu sice hráči SSC Neapole dokázali dostat míč za brankovou čáru, ale všemu předcházel odpískaný ofsajd. Na regulérní branku si tak borci z jihu Itálie musí ještě počkat.
20'
Následný centr Politana byl defenzivní řadou Verony odvrácen na rohový kop pro SSC Neapol.
19'
Z hranice pokutového území se snažil o střelecký pokus Matteo Politano, jenže ten se zapíše do statistik pouze jako zablokovaná střela po zásahu bránícího hráče..
17'
Mathias Olivera vyslal pas, který měl oči a za obranou hledal naběhlého Raspadoriho, jenže ještě rychlejší reakci předvedl brankář Verony Lorenzo Montipó.
15'
Následný centr z přímého kopu v podání Giaocma Raspadoriho nebyl rozhodně z kategorie těch vydařených.
14'
Žlutá karta pro tým Hellas Verona (Federico Ceccherini) za faul.
14'
Po zásahu hráče Hellasu Verona sudí La Penna odpískal faul a navíc udělí hříšníkovi i žlutou kartu.
13'
Nadýchaný centr Politana nenašel žádného adresáta na kterého měl směřovat.
12'
Di Lorenzo má zatím velkou smůlu na přihrávky od svých týmových kolegů, nyní byl pas Juana Jesuse rychlejší než by bylo záhodno.
10'
Davide Faraoni se pokoušel kontrovat centrem před branku Mereta, ale nebyl příliš úspěšný.
9'
Individuální průnik Elmase přes nekolik protihráčů nakonec přeji jen končí odebráním míče.
8'
Aktivní hra Neapole i nadále pokračuje.
7'
Rozhodčí La Penna píská faul, poté co se až příliš důrazně v osobním souboji angažoval André Zambo Anguissa.
5'
Eljif Elmas se snažil uvolnit svého nabíhajícího spoluhráče kapitána DiLlorenza, jenže jeho přihrávka na něj byla až příliš razantní.
3'
Střelecký pokus Olivera Abilldgaarda neměl žadnou šanci projít přes zhuštěný, obranný val.
3'
Centr Tamezeho se stal snadnou kořistí bránících hráčů v pokutovém území.
2'
Hráči Neapole zatím téměř vůbec nepouštějí k balonu svého soupeře.
1'
Při úvodním výkopu budou mít výhodu rozehrávky fotbalisté týmu SSC Neapol.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Kim Min-čä, Jesus, Olivera – Anguissa, Demme, Elmas – Politano, Raspadori, Lozano.
Náhradníci: Gollini, Marfella – Rui, Rrahmani, Bereszyński, Östigaard, Zieliński, Lobotka, Zedadka, Kvaracchelija, Osimhen, Zerbin.
Trenér: Luciano Spalletti

Hellas Verona: Montipò – Ceccherini, Hien, Dawidowicz – Depaoli, Abildgaard, Tameze, Faraoni (C) – Duda – Gaich, Lasagna.
Náhradníci: A. Berardi, Perilli – Cabal, Coppola, Sulemana, F. Terracciano, Kallon, Braaf, Ngonge, Verdi, Djurić.

Sulemana (nespecifikované zranění)
SSC Neapol míří jasněza svým třetím titulem (1987,1990). Na své pronásledovatele má luxusní šestnácti bodový náskok, což v osmi posledních kolech jde poztrácet velmi těžko, navzdory velmi náročnému programu ohledně zápasového zatížení.

SSC Neapol naposledy vyhrála v derby o jih Itálie nad úplně z formy hrajícím Lecce 2:1. Jediný problém co tento slavný klub potkal je měření sil s AC Milán - v lize 0:4 v prvním čtvrtfinále LM 0:1. Nicméně v odvetném utkání je SSC Neapol schopno porazit soupeře z Milána o gól i více, tudíž situace je naprosto otevřená. Do karet navíc hraje, že hráči klíčoví hráči proti slabším soupeřům mohou v lize odpočívat.
Hellas Verona čekala šest dlouhých zápasů na vítězství, které přišlo v minulém kole nad Sassuolem Calcio 2:1. Verona ztrácí čtyři body na Speziu a pět bodů na traficky hrající Lecce (pět proher v řadě). Samozřejmě i Verona sbírá body předvším doma. V Neapoli ho čeká Hellas velmi těžký úkol a příliš se s bodovým ziskem počítat nedá.
SSC Neapol (1) , která je na nejlepší cestě získat třetí tutul v historii se utká ve třicátem kole s protivník jenž naopak bojuje o další působení v Sérii A v podobě celku ze severu Itálie v podobě Hellas Verony (18). Rozdíl mezi soupeři je neskutečných padesátdva bodů.

Vzájemné utkání:

Hellas Verona – SSC Neapol 2:5 (1.2)

Branky: 29. Lasagna, 48. Henry – 37. Kvaracchelija, 45+3. Osimhen, 55. Zieliński, 65. Lobotka, 79. Politano

V 83 minutě nebyla uznána branka Únáse (Neapol) pro ofsajd.

ŽK: 45+1. Hongla, 52. Amione – 54. Osimhen, 90+3. Kim-Min Jae
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62