Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Juventus - 22. srpna 2022   20:45

0:0
(0:0)
Sampdoria
Audero – Bereszyński (C), A. Ferrari, Colley, Augello (72. Murru) – Vieira (78. Depaoli) – Léris, Rincón (67. Verre), Sabiri, Djuričić (72. Villar) – Caputo (78. Quagliarella).
Ravaglia, Contini – Yepes, Gabbiadini, Malagrida, Murillo, Leverbe.
Abisso – Palermo, Zingarelli
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Juventus
Perin – Danilo, Rugani, Bremer, Sandro (46. De Sciglio) – McKennie (61. Miretti), Locatelli (85. Rovella), Rabiot – Cuadrado (C) (77. Kean), Vlahović, Kostić.
Pinsoglio, Garofani – Bonucci, Zakaria, Fagioli, Gatti, Soulé.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:14.
Utkání je u konce a po bojovné druhé půli se oba celky rozešly smírně. Po přestávce jsme už mnoho fotbalu neviděli, obrany se překonávaly a pokud se už nějaký celek dostal do souvislejšího náporu, ten skončil ještě před vápnem. Jeden gól jsme sice viděli, nicméně radost Juventusu trvala pouze chvíli, neboť na gól přihrávající Vlahović stál v těsném ofsajdu. A když v závěru branku netrefil Rovella, skončil duel výsledkem 0:0. Sampdoria tak vybojovala první bod a je na 16. místě, Juventus je se čtyřmi body čtvrtý.
90+7'
90+7'
Tak ne, rozehra šla po zemi a do šířky, Sampdoria už nechce riskovat ztrátu míče a následný brejk.
90+6'
Po Keanově faulu domácí budou ještě jednou centrovat k vápnu.
90+5'
Juventus dostal hru na opačnou stranu, vybojoval roh, centr ovšem pouze prolétl prostorem, neboť na zadní tyči si překáželi dva naskakující si hráči.
90+4'
Sabiri to ale dokonale zazdil, když svou střelu poslal několik metrů nad branku Juventusu.
90+4'
Závěr zápasu je docela akční, hra se přesouvá ze strany na stranu a Sampdoria si dá ještě jede zajímavý přímý kop.
90+3'
Kostić se ve vápně položil do centru z levé strany a z voleje vytáhl křížný pokus. Audero vyrazil!
90+2'
Následný přímý kop nebyl pro Perinovu branku nebezpečný, Juventus je u míče.
90+1'
Karta pro hostující tým, Nicolo Rovella přizvedl v pádu nohu a podrazil soupeře.
89'
Zase nehrajeme, na trávníku polehává Mehdi Léris, ale už je zase na nohou a utkání v klidu dohraje.
88'
Na opačné straně našel Verre Quagliarellu, jeho technický pokus o překonání Perina skončil kousek od levé tyče.
87'
A Rovella mohl být hrdinou zápasu, když si s míčem u kopaček našel místo pro zakončení a jeho dobrý pokus skončil jen kousek nad břevnem!
87'
Ještě jedna žlutá karta pro domácí barvy, za skluz na Rovellu byl potrestán Valerio Verre.
86'
Juventus u míče, na hostech je vidět, že by neradi odjeli jen s bodem.
85'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Nicolo Rovella.
84'
Na lavičce hostů se chystá ještě jedno střídání, do hry půjde Rovella.
83'
Tvrdý souboj domácího Depaoliho s hostujícím Kostićem, pískalo se proti Juventusu.
82'
Další nepřesný nákop k brance Juventusu, hosté už jdou do protiútoku.
81'
Audero vyslal kupředu dlouhý nákop, míč skončil až u jeho protějšku na opačné straně.
80'
Kra je s ubíhajícím časem více a více kouskovaná a bez tempa.
78'
Střídání v týmu UC Sampdoria:
ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Fabio Quagliarella.
78'
ze hřiště odchází Ronaldo Vieira, přichází Fabio Depaoli.
77'
ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Moise Kean.
76'
Převaha se začíná přesouvat na kopačky hráčů Juventusu, ale i zde platí, že je to jen po vápno.
74'
Kostić centroval z levé strany, ale našel pouze pozorně bránící hráče Sampdorie.
72'
ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Gonzalo Villar.
72'
ze hřiště odchází Tommaso Augello, přichází Nicola Murru.
71'
Zápas je teď hodně rozkouskovaný, křeče tentokrát chytily domácího Tommasa Augella.
70'
Vypadá to, že pro tuto chvíli je Vieirův problém zažehnán a hra zase může pokračovat.
68'
Domácí Vieira na zemi a to vše po souboji o míč. Na hrací ploše je týmový lékař.
67'
ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Valerio Verre.
65'
Hosté se radovali z vedoucí branky, když po akci levou stranou se za obranu dostal Vlahović, přihrál pod sebe na volného Rabiota a ten chladnokrevně uklidil míč mimo Auderův dosah. Jenže gól nakonec neplatí pro ofsajdové postavení přihrávajícího hráče!
64'
Zase se nám přitvrzuje, nyní byl nedovolený zákrok odpískán hostujícímu Cuadradovi.
62'
Žlutá karta pro domácího Mehdiho Lérise, který ve skluzu trefil střílejícího Kostiće.
61'
ze hřiště odchází Weston McKennie, přichází Fabio Miretti.
60'
Sampdoria v posledních okamžicích sice přebírá iniciativu na hrací ploše, jenže tato převaha je pouze po pokutové území.
58'
Tak tohle se vůbec nepovedlo. Domácí zkusili rozehru nakrátko po zemi, vše se pak složitě dostalo do vápna a finální centr šel už zpoza hrací plochy.
57'
Sampdoria bude rozehrávat přímý kop z levé strany, rozhodčí ještě s hosty diskutuje o předcházejícím zákroku. Obešlo se to bez karet.
55'
Změnit to mohl domácí Léris, když přijal dlouhý křížný pas na pravou stranu, z první však zakončil o velký kus mimo.
54'
Stále pokračuje opatrně vedený zápas, šancí není mnoho, obrany pracují na sto procent.
52'
Je tu krátká pauza, na trávníku totiž leží domácí Colley a potřebuje dokonce ošetření
51'
O malou chvíli později už Vlahović zakončoval, zleva ovšem mířil vedle Auderovy branky.
50'
De Sciglio poslal dopředu nákop, ten se v souboji snažil zpracovat Vlahović, jenže pouze upadl. Rozhodčí ihned ukazoval, že tohle faul nebyl a bude se pokračovat bez přerušení.
48'
Úvod druhé půle se zase nese v poklidnějším tempu, hosté kombinují na vlastní polovině.
46'
ze hřiště odchází Aléx Sandro, přichází Mattia De Sciglio.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Je za námi první poločas, který zejména ze začátku zápasu přinesl po jedné šanci na každé straně, ale domácí Léris trefil pouze břevno a hostující Cuadrado zase trefil pouze dobře připraveného Audera. Poté tempo hry pokleslo, začalo se hlavně bojovat a výsledkem byly už jen dvě žluté karty. Branky jsme se nedočkali, do kabin se odešlo za stavu 0:0.
45+2'
45'
Další žlutá karta, nyní na straně Juventusu, za tvrdý zákrok ji dostal Aléx Sandro.
44'
Cuadrado se marně snažil vybojovat míč na pravém křídle, proti přesile neměl mnoho šancí.
42'
První žlutá karta utkání, po faulu na Rabiota si ji prohlédl domácí Filip Djuričić.
41'
Pravou stranou se do pokutového území dostal Caputo, dokázal i vystřelit a míč je po blokaci odrazil k hostům. Bleskově se ještě kontrolovalo video, zda tam nebyla ruka, už se ale rozehrává proti brance Sampdorie.
39'
Trochu krkolomná rozehrávka Juventusu u vlastní branky, Bremer se ale Lérisem nenechal obehrát a poslal míč blíže k půlce.
37'
Hra se zase přesunula na opačnou stranu, na hranici šestnáctky vystřelil Tomás Rincón a po jeho ráně vedle tribuny jen zahučely zklamáním.
36'
O něco lépe se vedlo Kostićovi, ten měl malou chviličku na střelu, tu však poslal přesně do míst, kde byl nachystán Emil Audero.
35'
Na opačné straně byl adresátem přihrávky k malému vápnu McKennie, obrana Sampdorie zvládla zakročit a odkopnout.
35'
Mnoho nescházelo, aby se Djuričić dokázal prosmýknout ve vápně do zakončení, na poslední chvíli mu ale míč utekl od kopaček.
33'
Rugani vypadal chvíli otřeseně, třel si trefené místo, k ošetřování však nebylo potřeba sáhnout.
32'
Nadvakrát po rozehrávce střílel Sabiri, obě jeho rány byly zablokovány. Nebezpečnější pokus byl ten druhý, Rugani schytal míčem přesně do hlavy.
32'
Danilo vypomohl svému brankáři a centr z pravého křídla raději uklidil na rohový kop.
31'
Táhlý centr předvedl i domácí Sabiri, míč skončil mimo hrací plochu. Přesnost se nyní vytratila u obou týmů.
30'
Až moc dlouhý a prudký pas za obranu Sampdorie, míč skončil u Audera. Ten ihned rozehrál k půlce.
28'
Sampdoria teď nepronikla na útočnou polovinu po pravém křídle, už se zase vše otáčí na opačnou stranu.
26'
Rozhodčí na malou chvíli přerušil hru a povolil hráčům přestávku na občerstvení.
24'
Po centru se míč dostal kus od vápna, kde se do něj opřel Rabiot, jenže mířil vysoko nad branku.
23'
Roh pro Juventus. Rozhodčí ještě chvíli zkoumal, zda ři teči ve vápně nedošlo ke hře rukou, ale vše zůstalo u rohu.
21'
Pocítil to i domácí Sabiri, který se dostal do presu dvou protivníků, ale dle sudího to bylo vše v rámci pravidel.
20'
Tempo se teď trochu uklidnilo s tím, že oba celky hlavně bojují. Sledujeme tak docela tvrdě vedené utkání.
18'
Druhý rohový kop už nebezpečný vůbec nebyl, Juventus dostal hru blíže k polovině.
17'
Roh Sampdorie, po centru zakončoval Caputo, je z toho další roh pro domácí celek.
15'
Po vybojování míče se před branku Sampdorie dostal Cuadrado, zvolil tvrdou ránu , tou však pouze trefil pozorného Audera.
13'
Podobně to dopadlo i na opačné straně, když se k centru před branku nedostal Léris. Perin může v klidu odkopávat.
12'
McKennie nepřešel přes Colleyho, míč skončil mimo hrací plochu a není z toho ani rohový kop pro Juventus.
10'
Zase od Danila šla další akce Juventusu, po dlouhém přenesení na levou stranu pak zasáhl obránce Ferrari.
9'
Danilo dostal od svého gólmana přihrávku po zemi a Juventus tak míří do postupného útoku pravým křídlem.
8'
Léris a Djuričić kombinují u hranice šestnáctky soupeře a hledá cestu k brance. Zatím bez úspěchu.
7'
Juventus dostal velké varování a nyní si tak pečlivě hlídá míč a pomaličku polehoučku jde kupředu.
6'
Tak tohle byla velká šance domácích na otevření skóre! Sabiri procpal příhru po zemi přes obranu na nabíhajícího Lérise, ten hned zakončoval a Perin s velkou dávkou štěstí vytlačil míč na břevno!
5'
Úvodní minuty jsou hrány v poměrně poklidném tempu, krom zmíněných centrů se hraje hlavně na půlce.
4'
Sabiri poslal vysoký centr do pokutového území, tam však vládla obrana Juventusu v čele s brankářem Perinem.
3'
Protiútok Sampdorie byl zastaven už na útočné polovině nedovoleným zákrokem, je tu tak přímý kop.
2'
Po pravé straně podnikli hosté první útočný výpad, zkoušel to Danilo, ale jeho sražený centr skončil u gólmana Audera.
1'

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński (C), A. Ferrari, Colley, Augello – Vieira – Léris, Rincón, Sabiri, Djuričić – Caputo.
Náhradníci: Ravaglia, Contini – Yepes, Gabbiadini, Depaoli, Malagrida, Murru, Quagliarella, Murillo, Leverbe, Villar, Verre.
Trenér: Marco Giampaolo

Juventus FC: Perin – Danilo, Rugani, Bremer, Sandro – McKennie, Locatelli, Rabiot – Cuadrado (C), Vlahović, Kostić.
Náhradníci: Pinsoglio, Garofani – De Sciglio, Bonucci, Rovella, Zakaria, Fagioli, Miretti, Gatti, Soulé, Kean.
Trenér: Massimiliano Allegri

Rozhodčí: Abisso – Palermo, Zingarelli.
Oba celky jsou na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Comunale Luigi Ferraris začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Rosario Abisso, kterému budou na pomezí asistovat Domenico Palermo a Andrea Zingarelli.
UC Sampdoria

Domácí tým do nového ročníku Serie A nevstoupil tím povedeným způsobem, neboť v úvodním kole na domácím hřišti nestačil na Atalantu. Janovští nedali ani gól, zatímco za hosty se prosadili Tolói a Lookman a duel tak skončil výsledkem 0:2. No a dnes na Sampdorii čeká opravdu těžký soupeř.

Juventus FC

Turínským se naopak úvodní kolo povedlo, když sice proti Sassuolu nemohl nějakou dobu prosadit, ale ještě do pauzy to shihli Di María s Vlahovićem a po návratu z kabin pečetil výsledek na konečných 3:0.
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 2. kola mezi týmy UC Sampdoria a Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62