Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Inter Milán - 8. října 2022   15:00

Sassuolo
60' Frattesi (Rogério)
1:2
(0:1)
Inter Milán
44' Džeko  (Dumfries) • 75' Džeko  (Mchitarjan)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Erlić (82. Ayhan), G. Ferrari (89. Tressoldi), Rogério – Frattesi (82. Álvarez), López, Thorstvedt (71. Harroui) – Ceïde (71. Antiste), Pinamonti, Lauriente.
Pegolo, Russo – Marchizza, Henrique, Obiang, L. D'Andrea, Kyriakopoulos.
Simone Sozza
Mapei Stadium – Città del Tricolore
Inter Milán
Onana – D'Ambrosio (58. Škriniar), Acerbi, A. Bastoni – Dumfries, Barella (84. Gagliardini), Asllani (46. Mchitarjan), Çalhanoğlu, Dimarco (68. Darmian) – La. Martínez, Džeko.
Handanovič, Botis – de Vrij, Gosens, Bellanova, V. Carboni, Stanković, Curatolo.

Inter Milán dnes potvrdil sázkové kurzy a odváží si do města módy tři body za výhru v poměru 1:2. Milánští o poločase vedli o jednu branku, kterou vstřelil v závěru prvního dějství. Domácí vyrovnali v 60. minutě, když se trefil Frattresi. Už to vypadalo, že zápas by mohl skončit remízou, ale o osudu utkání rozhodl v 75 minutě hrdina dnešního zápasu Edin Džeko. To je dnes z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
90+4'
90+4'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Ruan Tressoldi).
90+3'
Inter rozehrál na vlastní branku.
90+3'
Inter ale s rozehrávkou nespěchá.
90+2'
Denzel Dumfries si opět připsal dlouhý aut, míč šel na Džeka, který ostře vypálil z hranice vápna. Inter získal rohový kop.
90'
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
90'
Sassuolo rozehrává od vlastní branky, ale nemá to při napadání Interu vůbec jednoduché.
89'
Žlutá karta pro tým Inter Milán (Inzaghi).
89'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Gian Marco Ferrari, přichází Ruan Tressoldi.
88'
Inter přetáhl rohový kop a následně se dožadoval faulu domácích za hranicí vápna. Rozhodčí ale jeho prosby nevyslyšel.
87'
Roberto Gagliardini nezpracoval hlavou ostrý centr. Poté se dostal na míč Džeko, jenž z pravé strany načel Roberta Gagliardiniho, jeho pokus byl ale zablokován. Hosté získali rohový kop.
86'
Abdou Harroui teď vystřelil deset metrů za hranicí vápna na střechu stadiónu.
85'
Denzel Dumfries poslal dlouhý centr do vápna, tam jej ale Džeko nezpracoval. Následně Henrich Mchitarjan nevystřelil z hranice vápna.
84'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Roberto Gagliardini.
84'
Rogério neodcentroval z levé strany přes Denzela Dumfriese. Nicméně domácí jsou stále v držení míče.
83'
Nicoló Barella se lekl možnosti vystřelit a následně se dopustil útočného faulu před vápnem Sasuola.
82'
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Agustín Álvarez,
ze hřiště odchází Martin Erlić, přichází Kaan Ayhan.
81'
Lautaro Martínez dostal ve vápně nabito od Denzela Dumfriese, první jmenovaný ale jen vysoko překopl branku.
81'
Lautaro Martínez dostal míč ve vápně domácích, ale rychle mu jej odebral obránce Gian Marco Ferrari.
80'
Denzel Dumfries získal autové vhazování na polovině hřiště a nikam nespěchá.
79'
Henrich Mchitarjan to udělal chytře, natlačil se na protihráče a donutil ho tělem faulovat.
78'
Jeremy Toljan Zablokoval průnikovou přihrávku Interu do vápna. Domácí následně získali míč.
77'
Lautaro Martínez dostal přihrávku do běhu, ale měl to na dlouhou nohu. Sassuolo jde na míč.
76'
Sassuolo je po obdržené brance zaskočeno.
75'
Inter Milán právě vstřelil branku! Domácí si teď koledovali delší dobu. Edin Džeko byl volný před malým vápnem, kde jej neuhlídal Ferrari. No a kanonýr Interu se prosadil hlavou do odkryté branky. Andrea Consigli je řádně vytočen na své spoluhráče.
73'
Jeremy Toljan mohl jít sám na branku, ale na polovině hřiště mu míč nečekaně uskočil.
72'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Abdou Harroui). Abdou Harroui získal po několika sekundách na hřišti po nevybíravém zákroku na kotník žlutou kartu.
71'
Ani z druhého rohového kopu domácí neohrozili branku Interu.
71'
ze hřiště odchází Emil Ceïde, přichází Janis Antiste,
ze hřiště odchází Kristian Thorstvedt, přichází Abdou Harroui.
70'
Armand Lauriente si rohový kop zopakuje, Džeko dobře zasáhl na přední tyčce.
70'
Armand Lauriente se nedostal k míči ve vápně, ale domácí budou mít rohový kop.
69'
Domácí budou mít dvojité střídání.
69'
Inter není spokojen se skórem a snaží se vysoko napadat rozehrávku Sassuola.
68'
ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Matteo Darmian.
68'
Inter to zkoušel ostrým nákopem na branku, ale projektil Hakana Çalhanoğlu skončil nad brankou.
67'
Davide Frattesi ukazuje sudímu, že hrál čistě, ten ale jeho pohádce neuvěřil. Inter bude mít k dispozici ostrý nákop do vápna.
66'
Kristian Thorstvedt si pomohl faulem, za polovinou hřiště.
65'
Inter se snaží najít na polovině skulinku v obraně domácích, ale zatím se mu to nedaří.
64'
Inter se dostal na míč a byl po chvíli na polovině faulován, Emil Ceïde zatáhl za dres Hakana Çalhanoğlu.
63'
Edin Džeko ale rohový kop, který směřoval na bližší tyč bez skrupolí odkopl mimo ohrožený prostor.
62'
Armand Lauriente (Sassuolo) si navedl míč před vápno, kde okolo něj nikdo nebyl. Vystřelil pravačkou a domácí budou mít rohový kop.
61'
Inter byl obrženou brankou lehce zaskočen.
60'
Sassuolo právě vstřelilo branku! A je po parádní akci vyrovnáno. Davide Frattesi si naběhl na skvělý centr Rogéria na malé vápno a z první poslal levačkou míč do sítě.
59'
Milan Škriniar si hned připsal útočný faul.
58'
ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Milan Škriniar.
58'
US Sassuolo poslalo míč na Rogéria, který centroval z levé strany, na Andreu Pinamontiho jenž byl u levé tyčky, jeho pokus byl ale nepřesný.
57'
Kristian Thorstvedt se dostal na míč ve vápně, ale jeho pokus byl nepřesný. Chvíli poté Emil Ceïde hlavičkoval na zadní tyčce, ale jeho pokus byl nepřesný. Inter jde na míč.
56'
Žlutá karta pro tým Inter Milán (Danilo D'Ambrosio). Kapitán Interu musel zatáhnout za dres rozbíhajícího se Armanda Laurienteho a obdržel žlutou kartu.
55'
Džeko sebral míč na kruhu a poslal jej na Henricha Mchitarjana, jenž našel opět Džeka, ale ten byl dobře dostoupen.
54'
Lautaro Martínez fauloval za středovým kruhem, US Sassuolo se dostalo na míč.
53'
André Onana rozehrává dlouhým nákopem na polovinu US Sassuolo, tam jeho pokus lapil gólman domácích.
53'
Tempo hry nám ve druhém poločase poněkud opadlo.
52'
US Sassuolo se snažilo o dlouhou přihrávku po zemi, která šla po pravé straně hřiště. Míč ale neprošel přes dvojici hráčů Interu.
51'
Armand Lauriente si to nachystal na pravačku těsně před vápnem, ale jeho pokus byl zablokovaný.
50'
Henrich Mchitarjan se snažil o přenesení hry na druhou stranu na Denzela Dumfriese, ale druhý jmenovaný nezpracoval přihrávku.
50'
Lautaro Martínez se snažil vysunout spoluhráče, ale jeho prudkou přihrávku chytil do rukavic brankář US Sassuola.
49'
US Sassuolo sice neprošlo po levé straně, ale stále je v držení míče.
48'
Sassuolo zachytilo nákop Interu a rozehrálo nakrátko.
47'
Inter rozjel akci po levé straně, poté přenesl hru do středu, ale Lautaro Martínez (Inter) se před vápnem k míči nedostal. Domácí jdou na míč.
46'
ze hřiště odchází Kristjan Asllani, přichází Henrich Mchitarjan.
46'
Skoro celý poločas jsme sledovali dobrý výkon v obraně od Sassuola, které mělo i několik šancí po levé straně. Nicméně v závěru poločasu si domácí nepohlídali na zadní tyčce Edina Džeka, který ustanovil skóre prvního dějství. Druhá půle začne v 16:05.
45'
45'
Rozhodčí nastaví jedinou minutu.
44'
Inter Milán právě vstřelil branku! inter zahrával rohový kop na přední tyčku, kde Denzel Dumfries posunul míč hlavou na EDIN DŽEKO, který byl nalevo osamocen a doklepl míč do branky.
43'
To byla rychlá akce domácích, Sassuolo prošlo po levé straně, míč se dostal na Emila Ceïdeho, který ale z úhlu minul branku.
42'
Inter rozehrál po faulu na polovině hřiště na Federica Dimarca, ten prošel vápnem jako nůž máslem, ale zastavil se s míčem až brankovou za čárou.
41'
Rogério získal Sassuolu rohový kop, ale to jej následně rozehrálo nakrátko a jen odevzalo míč soupeři.
40'
Džeko se dostal po špatně zahraném kopu Sassuola na míč po rychlém kontru, ale byl v ofsajdu.
39'
Emil Ceïde spustil své tančky z míčem ve vápně a dostal míč na Andrea Pinamontiho, jenž zakončil pravačkou. Sassuolo získalo rohový kop.
38'
André Onana odkopl míč až na polovinu soupeře, kde jej ale dostalo do svého držení Sassuolo.
37'
Emil Ceïde pěkně prošel po pravé straně, pomazlil se s míčem, který se snažil po zemi dostat na svého lépe postaveného spoluhráče. Ten se ale dopustil špapáku. Inter bude rozehrávat od vlastní branky.
36'
Sassuolo získalo míč na polovině hřiště, ale nikam nespěchá.
35'
Alessandro Bastoni rozehrál na polovině hřiště aut a míč se dostal až na brankáře André Onana.
35'
Rohový kop se Interu vůbec nepodařil, Sassuolo jde na míč.
34'
Gian Marco Ferrari byl v problémemech před brankou Sassuola, jeho hlavička na centr Interu znamená rohový kop.
33'
Sassuolo získalo míč po nepřesném centru Džeka a prošlo po levé straně, kde byl Armand Lauriente, jenž upaloval na míč, který ale dostal do špeku. André Onana lapil míč těsně před ním.
32'
Federico Dimarco se snažil o předfinální přihrávku z levé strany, ale míč získalo Sassuolo.
31'
Emil Ceïde to zakroutil na první tyčku, kde byl volný Davide Frattesi, jenže míč se na něj přes Džeka nedostal.
30'
Davide Frattesi (Sassuolo) si naběhl do pokutového území a zakončoval, ale jeho pokus byl zablokovaný na rohový kop.
29'
Džeko napodržel míč a Sassuolo se pokusilo projít středem. Jenže kolmou přihrávku lapil brankář André Onana.
28'
Alessandro Bastoni se dostal po rohu k míči jako slepý k houslím, ale hlavičkoval nepřipravený a Sassuolo získalo šťastným odrazem balón do svého držení.
27'
Denzel Dumfries si zpracoval dlouhý centr a pak se míč dostal po sérii příhrávek až na Hakana Çalhanoğlu, jeho pokus ze 20 metrů byl ale zablokován. Bude následovat rohový kop Interu.
26'
Edin Džeko (Inter) se dostal u puntíku k míči z levé strany, ale v dobré příležitosti jenom promáchl pravačkou. Sassuolo je na míči.
25'
Barrelo centroval z pravé strany do ohně. Míč se dostal po odrazu na Federica Dimarca, který pálil z hranice vápna, jenže jeho pokus byl velmi nepřesný.
24'
Inter kombinuje před vlastní brankou a snaží se vylákat útočníky soupeře.
23'
Denzel Dumfries si počínal nedovoleně ve vápně domácích, Sassuolo jde na míč.
22'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Gian Marco Ferrari). Kapitán Sassuola viděl po faulu na Džeka žlutou kartu.
21'
Emil Ceïde vysoko napadá rozehrávku Interu. Sassuolo se dostalo na míč.
20'
Domácí získali taktický faul na polovině hřiště a budou se pokoušet o postupný útok.
19'
Žlutá karta pro tým Inter Milán (Kristjan Asllani). Hostující záložník držel za dres rozběhnuté soupeře a právem viděl žlutý kartónek.
18'
Federico Dimarco se dopustil útočného faulu před velkým boxem Sassuola, domácí jdou na míč.
17'
Sassuolo přišlo o míč na středu hřiště, Denzel Dumfries se rozběhl po pravé straně a odcentroval. Jenže jeho vysoký centr lapil gólman domácích.
16'
Lautaro Martínez byl rozběhnutý na ose hřiště, ale míč, který směřoval na něj, odvrátil hlavou na poslední chvíli obránce Sassuola.
15'
Sassuolo to zkoušelo centrem na Emila Ceïde, ten byl ale dva metry před malým vápnem hostů dobře pokrytý. Inter jde na míč.
14'
Lautaro Martínez (Inter) běžel sám na branku, když dostal z pravé strany přihrávku od Denzela Dumfriese. První jmenovaný ale ve skluzu minul zařízení.
13'
Sassuolo to zkoušelo po levé straně nákopem před vápno, ale Francesco Acerbi míč odhlavičkoval mimo ohrožený prostor.
12'
Kristjan Asllani dostal míč na levou stranu na Federica Dimarca, který hledal centrem na malé vápno Džeka. Ten poté míč hlavičkoval mimo branku.
11'
André Onana bude rozehrávat od vlastní branky po dlouhém nákopu Sassuola.
10'
Lautaro Martínez (Inter) měl o chvíli později šanci z pravé strany, ale jeho pokus byl také zablokován.
10'
Andrea Pinamonti (Sassuolo) měl míč na pravačku před vápnem, ale jeho pokus zůstal zablokován.
9'
Davide Frattesi dobře zapracoval u pravé čáry a Sassuolo se dostalo na chvíli na míč.
9'
André Onana se zapojil po zpětné rozehrávce Interu do kombinace. Hosté se snaží vylákat Sassuolo na míč.
8'
Federico Dimarco se nerozeběhl na dlouhý centr od Kristjana Asllaniho. Sassuolo bude odkopávat od vlastní branky.
7'
Inter prošel po levé straně, ale míč se na útočníka Lautaro Martíneze, který byl na hrotu osamocen nedostal.
6'
Domácí budou po ošetření rozehrávat před vápnem.
4'
Hra je přerušena, na zemi v pokutovém územi zůstal ležet po dobré akci domácíh po pravé straně Nicoló Barella (Inter).
3'
Sassuolo získalo rozehrávku hostujícího brankáře a kombinuje na středu hřiště.
3'
André Onana (Inter) lapil dlouhý nákop Sassuola, hosté rozehrávají nakrátko.
2'
Hakan Çalhanoğlu (Inter) se rozeběhl po pravé straně a snažil se oslovit po zemi své spoluhráče, jeho přihrávce ale scházela kvalita.
1'
Sassuolo odevzdalo špatnou přirávkou míč, Inter jde do postupného útoku.
1'
Domácí začnou první poločas na míči.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić, G. Ferrari, Rogério – Frattesi, López, Thorstvedt – Ceïde, Pinamonti, Lauriente.
Náhradníci: Pegolo, Russo – Marchizza, Ayhan, Henrique, Harroui, Álvarez, Obiang, Antiste, L. D'Andrea, Tressoldi, Kyriakopoulos.
Trenér: Alessio Dionisi

Inter Milán: Onana – D'Ambrosio, Acerbi, A. Bastoni – Dumfries, Barella, Asllani, Çalhanoğlu, Dimarco – La. Martínez, Džeko.
Náhradníci: Handanovič, Botis – de Vrij, Gosens, Gagliardini, Bellanova, Mchitarjan, Darmian, Škriniar, V. Carboni, Stanković.
Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Simone Sozza.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z nejvyšší italské fotbalové soutěže. V sobotu 8. října se v rámci 9. kola střetnou týmy Sassuola a Interu Milán. Utkání startuje na Mapei Stadium – Città del Tricolore v 15:00.
Inter Milán, 9. místo, 8 (4 – 0 – 4), skóre 14:13, 12 bodů
Inter neprožívá v lize zrovna dobré období, bodů má stejně jako jeho sobotní soupeř a sice 12 a toho času okupuje příčku. Předzvěstí lepších časů by mela být výhra z LM, Milán v ní zvítězil nad Barcelonou 1:0.

Vraťme se ale k italské nejvyšší soutěži. V ní bral inter v posledních šesti zápasech i stejný počet bodů. Po prohře na hřišti Lazia (1:3), přišlo doma vítězství v opačném poměru s Cremonese, následovala porážka s AC (1:2). Doma se Interu podařilo zvítězit hubeným vítězstvím nad Turínem (1:0). Pak ale následovaly prohry s Udinese (1:3) a AS Řím (1:2). Interu reálně hrozí, že by mohl prohrát čtyři zápasy v řadě, což se mu nestalo od roku 2016. Na čelo tabulky, kde je Neapol ztrácí, stejně jako soupeř, osm bodů.
Sassuolo, 8 místo, 8 zápasů (3 – 3 – 2) skóre 10:18, 12 bodů
Sassuolo vyrovnalo v posledním mači se v Salernitanou historickou výhru. Tým z jihu Itálie porazil 5:0. Toto utkání vešlo také do historie v jiném smyslu, šlo o první zápas Serie A, který řídila žena. Svěřenci Alessia Dionisiho si v pěti zápasech připsali osm bodů. Před výhrou se Salernitanou (5:0) přehráli venku Turín (0:1), před tím doma nestačili na Udinese (1:3) a zápasy s Cremenose a AC brali po bodu za bezbrankové remízy. Sassuolo drží ligový primát v čistých kontech, nabíralo jich už pět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62