Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Juventus - 16. dubna 2023   18:00

Sassuolo
64' Defrel
1:0
(0:0)
Sassuolo
Consigli (C) – Toljan, Erlić, Ruan (90. G. Ferrari), Rogério – Frattesi, López, Henrique (71. Harroui) – Bajrami (78. Zortea), Pinamonti (46. Defrel), Lauriente (78. Ceïde).
Russo, Pegolo – Marchizza, Álvarez, Obiang, Thorstvedt, L. D'Andrea, Romagna.
A. Rapuano – A. Tegoni, F. Di Monte
Mapei Stadium – Città del Tricolore, Reggio Emilia
Juventus
Perin – Danilo (C), Bremer, Gatti – Kostić (66. F. Chiesa), Rabiot, Paredes (83. Pogba), Fagioli (66. Miretti), Barbieri (57. Cuadrado) – Vlahović, Milik (57. Di María).
Szczęsny, Pinsoglio – Locatelli, Bonucci, Rugani, Soulé, Iling.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:13. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 10:5.
Jak jsem zmiňoval na konci první půle, duel může rozhodnout jediný gól, což se stalo. Domácí tým krátce po hodině hry využil své aktivity a i díky chyběl obrana soupeře dokázal dostat puk do jeho brány, Juventusu se naopak nepovedlo žádnou ze svých šancí využít a hodně si tak komplikuje cestu k pozicím, jež zaručují pohárovou Evropu.
90+6'
90+5'
Žlutá karta pro tým Juventus FC (Federico Chiesa).
90+5'
Domácí se dostávali do velké šance, avšak hlavní arbitr píská faul a přerušuje hru, což se hráčům Sassuola vůbec nelíbí, neboť to byl faul v jejich prospěch.
90+4'
Gian Marco Ferrari byl ve snaze odehrát míč do bezpečí jasně faulován a pro domácí začíná situace vypadat velmi nadějně.
90+3'
Hosté sice drží míč na kopačkách, ale to je tak vše. Do šance se dostat nedokážou.
90'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Ruan, přichází Gian Marco Ferrari.
89'
Znovu domácí vyrazili ve dvou na jednoho, tentokrát však akci pokazil Grégoire Defrel.
88'
Hosté budou zahrávat rohový kop, čas se jim velmi rychle krátí.
86'
Sassuolo vyrazilo do otevřené obrany hostů, v jednu chvíli to bylo i čtyři na jednoho, nakonec "jen" dva na jednoho, Abdou Harroui ve finále zkoušel zakončit sám, avšak bránu přestřelil.
84'
Už se zdálo, že by se hráči Juventusu mohli dostat do šance, opak byl ale pravdou a domácí odkopávají balón do bezpečí.
83'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Leandro Paredes, přichází Paul Pogba.
82'
Dlouho to ale netrvalo, už se pokračuje.
82'
Nadir Zortea zůstává po kontaktu s protihráčem ležet na trávníku, hra je přerušena.
81'
Hosté se s míčem příliš daleko nedostali, přišli o něj hned za středovou lajnou.
78'
ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Emil Ceïde.
78'
ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Nadir Zortea.
76'
Abdou Harroui dostal přihrávku od Frattesiho, na nic nečekal a okamžitě střílel, jenže příliš vysoko nad.
73'
Adrien Rabiot byl blízko vyrovnání, hlavou poslal míč do vzdálenějšího horního rohu brány Sassuola, avšak Andrea Consigli se natáhl a pravou rukou vytěsnil balón nad břevno. Výborný zákrok.
73'
Jeden z hráčů Juventusu se ke střele ve vápně nedostal, letící míč se mu nepovedlo trefit.
72'
Federico Gatti se sice dostal k hlavičce, ta ale nebyla nijak rázná a Andrea Consigli si poradil snadno.
71'
ze hřiště odchází Matheus Henrique, přichází Abdou Harroui.
69'
Domácí kombinují u středového kruhu, čas jim hraje do karet.
66'
ze hřiště odchází Nicolò Fagioli, přichází Fabio Miretti.
66'
ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Federico Chiesa.
64'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácí jsou za svoji aktivitu odměněni vedoucí brankou, pod kterou je však podepsán velkým písmem Nicolò Fagioli. Hráč hostů míč hodně špatně trefil ve snaze odehrát jej do bezpečí, poslal jej pouze k protihráči, tím byl GRÉGOIRE DEFREL, který si balón zpracoval a z otočky poslal po zemi na bližší stranu, kam se Perin natahoval marně.
63'
Nyní měli hosté štěstí, neboť jeden z hráčů hlavou tečoval míč do bližší tyče jejich brány, Perin se jen ohlédl.
62'
Míč projel vápnem Juventusu a mířil do jeho odkryté brány, Federico Gatti jej skluzem odehrál do zámezí. Je otázkou, zda by v bráně opravdu balón skončil, ovšem jistota byla jistota.
60'
Filip Kostić se snažil centroval od levé postranní čáru, ovšem úmysl se mu vůbec nevydařil.
57'
ze hřiště odchází Arkadiusz Milik, přichází Ángel Di María,
ze hřiště odchází Tommaso Barbieri, přichází Juan Cuadrado.
56'
Jeden z domácích hráčů se dostal k nebezpečné hlavičce, Perin se musel natáhnout a pravačkou míč i trochu se štěstím vyrazil. Poté balón odkopl do bezpečí jeden z hráčů Juventusu. Hodně dobrá možnost.
55'
Maxime López nestřílel nikterak prudce na vzdálenější tyč, přesto měl Mattia Perin potíže a míč v poslední chvíli vyrazit vedle levé tyče.
53'
Davide Frattesi se sice dostal do zakončení, ovšem jeho rána letí vysoko nad. Takto to jistě nemyslel.
51'
Domácí vybojovali míč ve svém vápně a běží rychle vpřed.
48'
Juventus začíná druhou část jak jinak, než rohovým kopem.
46'
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Grégoire Defrel.
46'
Hlavní arbitr nenastavoval ani minutu, první část gól nenabídla a až na pár výjimek toho k vidění mnoho nebylo. Hra je velmi vyrovnaná, žádný z týmů není lepším a o osudu může rozhodnout jediný zásah. Dočkáme se jej ve druhém poločase?
45+1'
45'
Závěr první půle se prakticky dohrává, ani jeden z týmů se nikam nežene.
43'
Mattia Perin nyní sice musel zasáhnout, nebylo to však nic složitého.
42'
Sassuolu se nevyvedla kombinace tak, jak by si hráči představovali. Hosté dobře brání své pokutové území.
39'
Dlouhý centr do vápna byla práce znovu pro domácího gólmana, který vyběhl a uklidil míč do rukou.
38'
Andrea Consigli byl připraven a letící míč vyboxoval do bezpečí.
38'
První půle ještě nějaký chvíli trvat bude a Juventus rozehraje už šestý rohový kop.
36'
Domácí si špatně přihráli v šestnáctce Juventusu, jehož hráči vyráží dopředu.
34'
Arkadiusz Milik se faulu před pokutovým územím Sassuola nedovolal, dopředu jde domácí tým.
33'
Filip Kostić přetáhl svůj centr až na vzdálenější tyč, kde sice hlavičkoval jeden z jeho spoluhráčů, jenže mimo tři tyče.
33'
Další roh pro hosty, dočkají se gólu?
32'
Dlouhý míč putuje opět ke strážci hostující svatyně, domácím se v útoku nyní moc nedaří.
30'
Domácí vyrazili do rychlého brejku, Andrea Pinamonti však pokazil přihrávku a míč poslal jen k brankáři Juventusu. Za tohle pochvalu jistě nedostane.
28'
Třetí roh pro "starou dámu" během jedné minuty.
27'
Hosté vybojovali rohový kop, domácí se musí mít na pozoru.
26'
Přetažený centr proletěl pokutovým územím Juventusu, žádný z domácích hráčů se do zakončení nedostal.
24'
Federico Gatti se provinil faulem, jeho tým tím přichází o balón a musí se stáhnout.
22'
Tohle už ale smrdělo i na druhé straně. Kostič našel skvělou přihrávkou z otočky kapsu za obranou a Vlahovičovi chyběl jen půlmetr, aby na balon dosáhl.
21'
Urputný zápas o balon na polovině Juventusu, ten se teď brání před dalším tlakem domácích.
20'
To byla první gólovka na straně domácích. Pinamonti ještě posunul ve vápně balon na lépe postaveného Bajramiho, ten pak tvrdou ranou z mírného úhlu branku přestřelil!
18'
Hosté se ale v klidu ubránili a vrhají se do útoku.
17'
Frattesi vybojoval první roh domácích. Jde o hráče, který je s cenovkou kolem 22 milionu eur monentálním klenotem domácího celku.
15'
Jenže defenziva zatím bez škvírek i na straně hostů, náběh Pinamontiho neslavil úspěch, včasným vyběhnutím situaci zachránil Perin.
14'
Sassuolo výborně brání v posuvných liniích podle původního rozestavení, Juventus tak nemůže najít cestu.
14'
Juventus zariskoval rozehrávkou na velké riziko, hostům to vyšlo a ženou se dopředu.
13'
Domácí celek to zkusil po levé straně, následně se provinil útočným faulem.
12'
Další pokus o srbskou spolupráci na levé straně, domácí zatím stačí toto hvězdné balkánské duo bránit.
11'
Pokus o brejk domácích uhasil stoper Bremer.
10'
Po tlaku hostů zazdil situaci Paredes obloučkem, jehož význam nepochopil snad ani autor sám.
9'
Další srbská spojka, po centru Kostiče se k hlavičce neúspěšně dral Vlahovič.
8'
Domácí jsou na začátku dál aktivnější, brzdí je pozorná obrana Juventusu, který hraje dnes svůj zápas ve venkovních růžových dresech.
6'
Chybu v obraně Juventusu mohl potrestat Bajrami, který ale v přečíslení nevyhodnotil situaci dobře a napálil stopera hostů.
5'
Kostič vybojoval na středu kruh pro svého krajane Vlahoviče. Na toho ale zatím domácí hrají zdvojenou osobku, která tentokrát srbského kanonýra zastavila za cenu faulu.
4'
Milik na druhé straně v dalším ofsajdu Juventusu.
3'
Bajrami poslal do vápna nebezpečnou střílenou přihrávku, štěstí pro hosty že se k ní tak tak nedostal Pinamonti, který by zakončoval ze skvělé pozice na penaltě.
2'
Domácí získali balon na levé straně a v klidu vhazují.
1'
Vlahovič rozběhal domácí obranu, nakonec mu ale byl pískán ofsajd.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić, Ruan, Rogério – Frattesi, López, Henrique – Bajrami, Pinamonti, Lauriente.
Náhradníci: Russo, Pegolo – Marchizza, Harroui, Álvarez, G. Ferrari, Obiang, Defrel, Thorstvedt, L. D'Andrea, Zortea, Romagna, Ceïde.

Juventus FC: Perin – Danilo, Bremer, Gatti – Kostić, Rabiot, Paredes, Fagioli, Barbieri – Vlahović, Milik.
Náhradníci: Szczęsny, Pinsoglio – Locatelli, F. Chiesa, Pogba, Cuadrado, Bonucci, Miretti, Di María, Rugani, Soulé, Iling.

Rozhodčí: A. Rapuano – A. Tegoni, F. Di Monte.
Vzájemné zápasy

Juventus vyhrál v pěti z posledních šesti soubojů, které se odehrály na hřišti Sassuola. Sassuolo vyhrálo před svými fanoušky naposledy 28. října 2015, kdy se radovalo z těsného vítězství 1:0.
Juventus

Hosté bojují o postup do pohárové Evropy, zatím jsou mimo, avšak na šestou Atalantu ztrácí v tuto chvíli čtyři body. Mimo svůj trávník odehráli čtrnáct zápasů a přivezli si třiadvacet bodů díky sedmi vítězstvím a dvěma remízám, k tomu přidali třináct vstřelených a dvanáct inkasovaných gólů. Tři z pěti posledních duelů mimo svůj stadion uzmuli pro sebe, ten úplně poslední v Laziu však prohráli poměrem 1:2.
Srb Dušan Vlahovič a Francouz Adrien Rabiot se s osmi zásahy dělí o příčku nejlepšího snajpra mančaftu.
Sassuolo

Domácímu celku patří třinácté místo s 37 body, na svém hřišti si ze čtrnácti utkání odnesli jednadvacet bodů za šest výher a tři remízy, vstřelili osmnáct branek a o dvě méně inkasovali. Tři z posledních pěti mačů před svými fanoušky vyhráli, jednou remizovali a jednou nebodovali.
Francouz Armand Lauriente je se sedmi góly nejlepším střelcem týmu.
Dobrý den, čtyřmi zápasy dnes pokračuje 30. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy. V tomto přenosu budeme sledovat souboj týmů z druhé a první poloviny tabulky, a sice Sassuola s Juventusem. Favoritem je druhý zmíněný tým.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62