Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Fiorentina - 31. srpna 2022   18:30

Udinese
17' Beto (Deulofeu)
1:0
(1:0)
Udinese
Silvestri – Becao, Bijol, Masina (43. Nuytinck) – Pereyra (79. Ehizibue), Makengo (79. Samardžič), Walace, Lovrić (65. Arslan), Udogie – Beto (65. Success), Deulofeu.
Piana, Padelli – Ebosse, Benković, Nestorovski, Palumbo, Jajalo, Ebosele.
Mariani – Giallatini, Carbone
Venue Dacia Arena
Fiorentina
P. Terracciano – Venuti (68. Benassi), Lu. Martínez, Igor, Terzić – Maleh (80. Amrábat), Mandragora, Barák (86. Ikoné) – Kouamé, Cabral (86. Jović), Saponara (68. Sottil).
Cerofolini, Gollini – Ranieri, Bianco, Milenković, Biraghi, Dodô, Nastasić.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 8:13.
Je konec! Domácí nakonec udrželi hubený náskok a mohou se radovat z jednobrankového vítězství! Fiorentina si nedokázala vytvořit za celý druhý poločas ani jednu vyloženou možnost. Naopak se v samotném závěru trefilo ještě jednou Udinese, avšak jeho branka nebyla pro milimetrový ofsajd uznána.
90+5'
90+4'
Udinese právě vstřelilo branku! Domácí se navíc ještě jednou prosazují a je definitivně rozhodnuto! Udinese se dostalo do přečíslení tři na dva. Na konci akce stál ISAAC SUCCESS, jenž dával do prázdné brány.

Nakonec je ale odpískaný opravdu těsný ofsajd, takže gól neplatí! Na výhře domácích to ale nic nemění.
90+3'
Domácí se s míčem dostali přes celé hřiště a dá se říct, že kontrolují konec utkání. Troufnu si tvrdit, že dnes je rozhodnuto a domácí vybojují tři body.
90+2'
Jonathan Ikoné byl doslova vytlačen mimo hrací plochu. Faul se ovšem nepíská a Udinese bude vhazovat nedaleko své vlastní svatyně.
89'
Fotbalisté ve fialovém se snaží najít poslední zbytky sil, ale obrana domácích dnes funguje prostě skvěle. Igor navíc ještě fauloval za žlutou.
88'
Isaac Success dostal nepříjemnou ránu do hrudníku. Nebylo to pro něj sice nic příjemného, ale vybojoval volný kop na útočné polovině, navíc ušetřil čas.
87'
Tolgay Arslan se sice dostal do úzkých, přesto dokázal vybojovat pro svůj tým autové vhazování.
86'
Střídání v týmu ACF Fiorentina:
ze hřiště odchází Arthur Cabral, přichází Luka Jović.

ze hřiště odchází Antonín Barák, přichází Ikoné.
85'
Gerard Deulofeu se vzteká, jelikož chtěl, aby na něj byla odpískána penalta. Sudí mu však rázně ukazuje, ať se zvedá. Penalta se pískat nebude.
84'
Udinese navíc vybojovali faul na útočné polovině, kde se mu daří šetřit cenné vteřinky.
83'
Hostujícím hráčům se začíná čas pomalu ale jistě krátit. Nadále prohrávají o jednu branku. Navíc se jim úplně nedaří překonat obranu domácího Calcia.
82'
Střely na bránu: 3 – 2!
81'
To byla konečně trochu zajímavější šance, i když gólovka to zrovna nebyla. Gerard Deulofeu napřáhl na hranici vápna a pořádně gólmanovi vyprášil rukavice.
80'
ze hřiště odchází Youssef Maleh, přichází Amrábat.
79'
Střídání v týmu Udinese Calcio:
ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Lazar Samardžič.

ze hřiště odchází Pereyra, přichází Kingsley Ehizibue.
78'
Marco Benassi vyslal centr do zadní strany vápna, jenže tam nikdo ze spoluhráčů nebyl.
76'
Christian Kouamé dlouho hledal někoho, komu by mohl poslat autové vhazování. Nakonec jej poslal na obsazeného spoluhráče, ale ten míč udržel.
75'
Pietro Terracciano se po delší době zapojil do hry, když zastavil dlouhý odkop domácích. Jinak se ale v bráně, minimálně v druhé půli, musí poměrně nudit.
74'
Lucas Martínez schytal ránu kopačkou někam k uchu, rozhodně nepříjemný moment. Obejde se to však bez ošetření, takže zase můžeme hrát.
73'
Držení míče: 37% – 73%!
72'
Christian Kouamé běžel za dlouhou přihrávkou, ale měl k míči přece jen hodně daleko. Marco Silvestri byl u míče dřív a schoval ho do svých rukavic.
71'
Rolando Mandragora byl napadán rovnou dvěma soupeři, přesto dokázal udržet balón na svých kopačkách. ACF je nyní ve slušném tlaku okolo vápna.
70'
Do konce utkání nám chybí posledních dvacet minut! Fiorentina nadále prohrává o jeden přesný zásah.
69'
Žádnou vyloženou šanci jsme v tomto poločase ještě neviděli. Nyní z úhlu tvrdě pálil jeden z domácích, avšak jeho bomba přestřelila vysoko bránu.
68'
ze hřiště odchází Lorenzo Venuti, přichází Marco Benassi.

ze hřiště odchází Saponara, přichází Riccardo Sottil.
67'
Bram Nuytinck se snažil probít až do vápna, jenže svou prudkou přihrávkou napálil jenom jednoho ze spoluhráčů, od kterého se míč dostal mimo hrací plochu.
66'
Skvělý odhad předvedl jeden z hostujících hráčů, který udržel svůj tým na útočné polovině. Jinak hrozilo poměrně velké nebezpečí pro Marca Silvestriho.
65'
ze hřiště odchází Sandi Lovrić, přichází Tolgay Arslan.

ze hřiště odchází Beto, přichází Isaac Success.
64'
Navíc Calcio následně přišlo s dobrým napadáním a svého soupeře o balón obralo. Ani domácí se však s míčem na kopačkách daleko nedostali.
63'
Hráči ve fialových dresech znovu kombinují s míčem, jenže zase jenom na polovině hřiště.
62'
Lucas Martínez si nerozuměl se svými spoluhráči. Ti se totiž pomalu stahovali do vápna, zatímco on poslal balón na levou stranu, kde nikdo nebyl.
61'
Po delší době se dostali do útoku také domácí fotbalisté, ale nedostali se ani k zakončení.
60'
Už je za námi hodina hry, po které nadále vede domácí celek o jednu branku. Fiorentina to nadále zkouší hlavně vysokými míči, ale při nich není úspěšná.
59'
Střely na bránu: 2 – 2!
58'
Arthur Cabral se nakonec dostal k hlavičce z velmi těžké pozice. Byl v záklonu, navíc v pádu... Domácí brankář nakonec nemusel ani zasahovat.
57'
Marco Silvestri vyslal jen dlouhý nákop, ovšem nyní se bude muset domácí celek zase bránit. Fiorentina se po malých krůčkách přibližuje k bráně.
55'
Lorenzo Venuti byl u míče trochu dříve, načež byl nepříjemně dohrán jedním ze soupeřů. Vypadá to ale, že hostující hráč nebude potřebovat ani ošetření.
54'
Držení míče: 36% – 64%!
53'
Christian Kouamé se hnal po pravé straně a posílal přízemní centr před bránu. Ten domácí odvrátili na rohový kop, ze kterého nebezpečí nepřišlo.
52'
Beto předvedl velmi dobrý sprint a byl u nakopnutého balónu jako první. Hostující obránce si s ním poradil obral ho o balón a zakládá novou akci.
51'
Rolando Mandragora se ve svém snažení provinil útočným faulem, takže Marco Silvestri bude odkopávat.
50'
Je za námi pět minut druhé půle a hráči ve fialovém do nich vstoupili ve velmi slušném tempu. Nedaří se jim ale překonat defenzivu domácího celku.
49'
Hosté vybojovali rohový kop. Dokonce to vypadalo, že právě k jednomu z hráčů hostů se míč dostal. Ten byl ale ve velkém záklonu a nedokázal zakončit.
48'
Lorenzo Venuti poslal dlouhý balón po pravé straně a jeden z jeho spoluhráčů si tam šikovně nabíhal. Calcio se ale ubránilo a poslal míč do bezpečí.
47'
Žlutá karta pro tým ACF Fiorentina (Arthur Cabral).
46'
Už je před námi i druhý poločas dnešního duelu! Fiorentina musí dotahovat jednogólovou ztrátu, zatímco domácí budou chtít navýšit svůj náskok.
46'
Je za námi první poločas, po kterém vede domácí celek o jednu branku! Udinese bylo rozhodně tím nebezpečnějším celkem. Gerard Deulofeu obral na hranici faulu Venutiho o balón, který následně předložil Betovi, jenž dával do prázdné. Oba týmy si poté připsaly po jedné větší šanci, avšak skóre se již neměnilo.

Další poločas začne přibližně v 19:33.
45+2'
45+1'
Sandi Lovrić se dostal k draženému míči, a tak zkusil vypálit ze střední vzdálenosti. Jeho rána ale nebyla úplně povedená a končí vysoko nad břevnem.
44'
Lucas Martínez ukázal obětavý zákrok, když vpadl do rány z velmi dobré pozice! Následně ještě Calcio ohrožovalo bránu, ale vše utnul Pietro Terracciano.
43'
ze hřiště odchází Adam Masina, přichází Bram Nuytinck.
42'
Adam Masina se při svém obranném zákroku snažil natáhnout proti svému soupeři, ale nepříjemně si při tom nohu zkroutil, když na ní dopadl! V akci už jsou nosítka a tady je to jasné, bude se střídat!
41'
Jeden z hráčů Udinese se drží za koleno a zůstává ležet ve vápně, to nevypadá moc dobře! Bude domácí trenér nucen střídat ještě v první půli?
40'
Do konce prvního poločasu nám chybí posledních pět minut. Domácí stále vedou o jednu branku a hrozí z protiútoků. Hosté ještě moc bránu neohrozili.
39'
Igor si šikovně pokryl míč u své levé lajny, když ho poslal k zemi jeden ze soupeřů. To lajnovému sudímu neušlo, a tak mají hostující hráči volný kop.
38'
Udinese je staženo v jedenácti hráčích na své obranné polovině a nikdo z nich moc nenapadá. Hostům se ale nedaří najít nějakou skulinku k dobré šanci.
36'
Fotbalisté ve fialových dresech zkoušeli akci po pravé straně. K zakončení se dostal na hranici vápna Antonín Barák, který napálil jednoho ze soupeřů do hlavy.
35'
Fiorentina je znovu aktivnější na balónu, avšak nyní je s ním hodně daleko od brány soupeře.
34'
Držení míče: 44% – 56%!
33'
Klidně mohlo být vyrovnáno! Na rohový kop si skvěle naskočil Riccardo Saponara, který mířil k tyči. Marco Silvestri ale předvedl fantastický zákrok a podržel svůj tým!
32'
Udinese navíc pokračuje v tlaku před bránou! Lehký lob tentokrát mířil k pravé tyči, jenže tam nikdo z domácích fotbalistů nestihl doběhnout včas.
31'
Rodrigo Becao poslal dlouhý aut podél pravé lajny. Jean-Victor Makengo se nakonec probil ke střele, ale Pietro Terracciano nakonec zasahovat ani nemusel.
30'
Už je za námi třicet minut hry. Na balónu se drží hostující fotbalisté, ale jsou daleko od brány soupeře.
29'
Rodrigo Becao se hodně vztekal, ale sudí přisoudil rohový kop hostům. Rolando Mandragora vyslal centr do největšího ohně, avšak domácí se ubránili.
28'
Střely na bránu: 1 – 1!
27'
Rohový kop už ale žádné nebezpečí nepřinesl. Udinese je v rychlých akcích stále hodně nebezpečné.
26'
Beto se klidně mohl postarat o další branku! Šikovně si totiž obhodil soupeře a mířil vstříc k bráně. Přestože byl stíhán, dokonce zakončil. Jeho pokus byl ale sražen na roh!
25'
Hostům se ani trochu nepovedla dlouhá rozehrávka, a tak Marco Silvestri může v klidu rozehrát.
24'
Už je za námi polovina prvního poločasu, která utekla jako voda. Aleksa Terzić měl prostor na levé straně, přesto raději míč zasekl a vrátil ho na půlku.
23'
Hráči v pruhovaných dresech kombinují okolo vápna. Následně přišel další centr, který byl všem hodně nepovedený a vysoký. Na něj nemohl nikdo dosáhnout.
22'
Udinese se rozhodlo pro dlouhý aut, jenže on nakonec tak dlouhý nebyl. Obrana ACF si znovu v pohodě poradila a může útočit a snažit se o vyrovnání.
21'
Aleksa Terzić si pomohl v souboji rukama, což hlavnímu sudímu nemohlo uniknout. Nelíbilo se to ale trenérovi hostí, kterého rozhodčí zatím jen napomíná.
20'
Fiorentina vybojoval standardní situaci. Viděli jsme přiťuknutí proti noze a ránu z nějakých dvaadvaceti metrů. Ta ovšem nebyla úplně nejpřesnější.
17'
Udinese právě vstřelilo branku! Domácí předvedli skvělé napadání a dostávají se do jednobrankového vedení! Gerard Deulofeu na hranici faulu obral o míč soupeře a posunul jej na BETA, který už dával do prázdné brány.
15'
Držení míče: 28% – 72%!
14'
Domácí zatím hrozí především z rychlých akcí. Nyní vznikla nepřehledná situace ve vápně hostujícího celku, avšak obrana ACF to dokázala vyřešit.
13'
Riccardo Saponara posílal balón na hranici vápna, kam si měl nabíhat jeho spoluhráč. Tomu ale přece jen pár kroků chybělo, a tak se k zakončení nedostal.
12'
Udinese mělo k dispozici volný kop na útočné polovině, ale vůbec nic z toho nedokázalo vybojovat. Hostující celek tak bude znovu vhazovat.
11'
Fiorentina si přihrává okolo poloviny hřiště, zatímco Calcio ji nijak aktivně nenapadá.
10'
Už je za námi úvodních deset minut hry! U míče jsou nadále hráči hostů, kteří budou mít rozhodně větší procento držení míče. Na to se však fotbal nehraje.
9'
Fotbalisté ve fialových dresech jsou na začátku duelu o něco aktivnější. Na střelu na bránu ovšem čekáme na obou stranách. Dočkáme se brzy gólu?
8'
Aleksa Terzić musel rychle přemýšlet, jelikož se proti němu u lajny objevil soupeř. Jeho přihrávka ovšem byla přesná, a tak Fiorentina zůstává u míče.
7'
Antonín Barák se nám objevil u míče, když ho posunul víc na střed. Na ránu to však bylo daleko, a tak hostující celek nadále kombinuje a přibližuje se.
6'
Z toho nic nebylo, jelikož domácím byl odpískán útočný faul. Rodrigo Becao se doslova pověsil za svého soupeře, takže se musí vracet do defenzivy.
5'
Lucas Martínez měl obrovské problémy s bráněním Gerarda Deulofeuho. Ten se sice proti němu nakonec neprosadil, ale vybojoval alespoň rohový kop.
4'
Jinak je dobré si říci, kdo hraje v jakých dresech. Domácí celek hraje v pruhovaných bílomodrých dresech, hostující celek hraje klasicky ve fialové.
3'
Riccardo Saponara vyslal z otočky celkem zajímavou přihrávku na hranici vápna. Marco Silvestri ovšem celou situaci odhadl a balón vyrazil do bezpečí.
2'
Hosté sice měli k dispozici vhazování, ale to se jim vůbec nepovedlo. Domácí se následně dostali dopředu, ale Lucas Martínez si v obraně poradil.
1'
A dnešní duel vloženého italského kola mezi Udinese a Fiorentinou právě odstartoval! Čeká se poměrně vyrovnaný duel, tak uvidíme, kdo bude bodovat.
1'

Udinese Calcio: Silvestri – Becao, Bijol, Masina – Pereyra, Makengo, Walace, Lovrić, Udogie – Beto, Deulofeu.
Náhradníci: Piana, Padelli – Arslan, Ehizibue, Ebosse, Success, Samardžič, Benković, Nestorovski, Palumbo, Jajalo, Nuytinck, Ebosele.
Trenér: Andrea Sottil.

ACF Fiorentina: P. Terracciano – Venuti, Lu. Martínez, Igor, Terzić – Maleh, Mandragora, Barák – Kouamé, Cabral, Saponara.
Náhradníci: Cerofolini, Gollini – Ranieri, Bianco, Milenković, Jović, Sottil, Ikoné, Biraghi, Dodô, Benassi, Nastasić, Amrábat.
Trenér: Vincenzo Italiano.

Rozhodčí: Mariani – Giallatini, Carbone.
ACF Fiorentina

Fiorentina je na tom o trochu lépe než její dnešní soupeř. Po třech odehraných duelech má totiž na svém kontě pět bodů, které ji řadí na devátou pozici. Hostující fotbalisté vyhráli hned v prvním kole, když porazili Cremonese. Následně přišly dvě remízy, a to s Empoli a Neapolí, v nichž nepadla ani jedna branka.
Udinese Calcio

Udinese nezačalo sezónu úplně nejhůře, nemůžeme počítat s tím, že by bojovalo ty nejvyšší pozice. Po třech kolech tak má na svém kontě čtyři body, za které mu patří jedenáctá pozice. V prvním kole nastoupilo Calcio na hřišti jednoho z favoritů v podobě AC Milán, kde padlo 2:4. Následovala bezgólová remíza se Salernitanou a poté první vítězství v nové sezóně, a to na hřišti Monzy. Dosud tedy domácí fotbalisté vstřelili čtyři branky a pokaždé se prosadil jiný hráč, ani jeden z fotbalistů Udinese tak ještě nemá dva přesné zásahy.
Dobrý den, chtěl bych vás přivítat u dnešního fotbalového duelu v rámci italské Serie A! Spolu se podíváme na duel mezi domácím Udinese a hostující Fiorentinou. Výkop je naplánovaný na 18:30 a my u toho samozřejmě nebudeme chybět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62