Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Inter Milán - 3. května 2023   21:00

0:6
(0:3)
Inter Milán
31' Gaich (vl.)  • 37' Çalhanoğlu  (Brozović) • 38' Džeko  (La. Martínez) • 55' La. Martínez  (Brozović) • 61' Džeko  (Acerbi) • 90+2' La. Martínez
Verona
Montipò – Faraoni (C), Hien, Magnani, Ceccherini (82. Cabal) – Depaoli, Abildgaard, Tameze, Lazović (46. Doig) – Verdi (46. Duda) – Gaich (69. Djurić).
Perilli, A. Berardi – Zeefuik, Sulemana, F. Terracciano, Kallon, Coppola, Dawidowicz, Ngonge, Braaf.
Orsato – Mokhtar, Palermo
Stadio Marc'Antonio Bentegodi, Verona
Inter Milán
Handanovič (C) – D'Ambrosio (57. Bellanova), Acerbi, de Vrij – Dumfries (65. Zanotti), Çalhanoğlu, Brozović (78. Asllani), Mchitarjan (65. Gagliardini), Dimarco (57. Darmian) – Džeko, La. Martínez.
Cordaz, Onana – Fontanarosa, Barella, Lukaku, V. Carboni, Correa, A. Bastoni.

Utkání je u konce a Hellas musí být skutečně rád, že tohle utrpení skončilo. I ve druhé půli to byl fotbal prakticky na jednu branku a Verona měla jen jednu vážnější možnost, navíc i pro teč bránícího hráče. Faraoniho střela ale skončila na horní síti. Na druhé straně naopak padly hned tři góly – v 55. minutě skóroval Lautaro Martínez, v 61. se dnes podruhé trefil Edin Džeko a v nastaveném čase dal svůj druhý gól i Lautaro Martínez. Výsledek utkání je tak 0:6, Hellas je po této drtivé porážce na 18. místě s 27 body, zatím co Interu patří čtvrté místo s 60 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 25 % : 75 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 4:11.
90+4'
90+3'
Ještě se chvíli kontrolovalo video, zda tam nebyl ofsajd, ale nakonec bylo vše v pořádku a gól platí.
90+2'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Ještě jeden úder ze strany hostů. Centr z pravé strany se dostal k LAUTARO MARTÍNEZOVI, ten sice podklouzl, ale dokázal se dostat k zakončení a doslova procpal míč přes Montipòa do sítě – 0:6.
90+1'
Domácí Depaoli dostal míčem do obličeje, a objevila se tam krev. Musí tak mimo hrací plochu na ošetření.
89'
Montipò poslal dopředu dlouhý výkop, vše však skončilo u Djuriće, kterému ale míč odskočil.
88'
Zápas se pouze dohrává, zřejmě se nebude ani moc nastavovat.
87'
Hakan Çalhanoğlu trochu nechtěně zahrál rukou, Verona může zkusit vyrazit do protiútoku.
86'
Teď už se Martínez ke střele zpoza vápna dostal, zvolil technický způsob, jenže tímto Montipò vůbec nepřekvapil.
85'
Dlouhý pas na Martíneze, ten si dobře nabíhal, ale na poslední chvíli vysokou přihrávku zastavil Magnani.
84'
Malá domů na Handanoviče, ten poklidně rozehrává na svou obrannou řadu.
83'
Hosté kombinují na vlastní polovině, fanoušci Interu už oslavují vysokou výhru.
82'
Střídání v týmu Hellas Verona:
ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Juan David Cabal.
81'
Na trávníku posedává domácí Ceccherini, tohle asi nepůjde a bude se muset střídat.
80'
Pokračuje zápas bez žlutých karet, byť některé zákroky by si to možná žádaly. Tak jako nyní ten na domácího Ceccheriniho.
78'
Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Kristjan Asllani.
76'
Tohle nevyšlo. Vysoký centr se nepovedlo nikomu z domácích usměrnit na branku, dopředu už půjdou zase hosté.
76'
Daný centr hosté odvrátili, poté se ale dopustili faulu a je tu přímý kop.
75'
Další výpad domácích pravou stranou, Depaoli sice nezakončil, ale povedlo se mu odcentrovat.
73'
Po delší době se dopředu dostala i Verona, Faraoni se po svém úniku odhodlal ke střele, tu tečoval Acerbi a míč skončil na horní síti Handanovičovy branky.
71'
Dlouhý pas domácích k vápnu, Djurić však jen prodloužil k Handanovičovi. A ten bude v klidu otáčet hru na opačnou stranu.
69'
ze hřiště odchází Adolfo Gaich, přichází Milan Djurić.
69'
Příhra z levé strany do vápna Hellasu neprošla, Ceccherini míč zastavil.
67'
Hosté se už baví hrou a vymýšlí kombinace až do branky. Zanotti mohl sám zakončovat, rozhodl se ale ještě přihrát na střed, což ale obrana Hellasu vystihla a zastavila.
65'
ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Mattia Zanotti.
65'
ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Roberto Gagliardini.
62'
Veroně teď nejde vůbec nic, musí se opět bránit rychlému výpadu.
61'
Válec hostujícího celku se valí dál. Inter předvedl rychlý přechod dopředu, Acerbi posunul doprava na EDINA DŽEKA, ten si zpracoval a následně vyslal křížnou střelu po zemi. Uklidil míč přesně k tyči a Montipò byl opět krátký – 0:5.
59'
Domácím nevyšel útok levou stranou, míč skončil mimo hrací plochu, Handanovič bude odkopávat.
57'
ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Matteo Darmian.
57'
ze hřiště odchází Danilo D'Ambrosio, přichází Raoul Bellanova.
57'
Verona chce dát alespoň čestný úspěch, po rychlé akci zakončoval zprava Gaich, jeho rána však skončila na boční síti Handanovičovy branky.
55'
Tohle je už domácí docela debakl. Hellas chyboval v rozehrávce, najednou z toho byl rychlý kontr, Brozović, přihrál na zcela volného LAUTARA MARTÍNEZE a ten měkkým obloučkem přes gólmana poslal míč do sítě – 0:4.
53'
Přihrávky na středu hrací plochy, je to teď pasáž bez šancí.
51'
Na levou stranu dostal centr Dimarco, zkusil to z první, vůbec mu to al nesedlo a míč doskákal vedle branky Hellasu.
49'
Středem se do útoku nahrnul Mchitarjan, zbavil se Tamezeho, ale střelu zpoza vápna vyslal o opravdu velký kus vedle.
48'
Handanovič u míče, s rozehrávkou nepospíchá, čeká, až se mu nabídnou spoluhráči.
46'
ze hřiště odchází Darko Lazović, přichází Josh Doig.
46'
ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Ondrej Duda.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 22:04.
Je za námi první poločas a i když to tak dlouho nevypadalo, tak je možná už o vítězi rozhodnuto. Inter měl sice územní převahu, ale první velká šance přišla od Verony. Z levé strany zakončoval Verdi a donutil jít Handanoviče na zem. Pak ale přišel úsek mezi 31. a 38. minutou, kdy hosté zapsali hned tři branky. Nejprve si dal vlastence Adolfo Gaich, po něm se dalekonosnou ranou trefil Hakan Çalhanoğlu a vše po rychlém kontru završil Edin Džeko. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:3.
45+1'
45'
Roh už pro branku Interu nebezpečný nebyl, míč je už prakticky na polovině.
44'
Akce na opačné straně, z voleje střílel Gaich a jeho rána koníčkem donutila Handanoviće vyrážet na roh.
44'
Tak přece jen ještě rychlý výpad Interu, DImarco ovšem na pravé straně nezpracoval ideálním způsobem a nepovedlo se mu odcentrovat.
42'
Po akčních minutách tu máme lehčí útlum, Inter se teď nikam nežene a čeká se zřejmě na konec poločasu.
40'
Je to teď fotbal na jednu branku, pěknou ránu vyslal Mchitarjan, Montipò se zase proletěl vzduchem a určitě si oddechl, že to letělo vedle jeho brány.
38'
A hned přichází třetí úder hostů. Prakticky hned po rozehrávce přišel tvrdý souboj o míč, rychlý brejk a EDIN DŽEKO se dokázal mezi obránci prosadit střelou po zemi přesně k tyči – 0:3.
37'
Už je to o dvě branky! Inter se usadil na útočné polovině, Brozović přiťukl na HAKANA ÇALHANOĞLUA, ten se nepáral s nějakým rozběhem a prakticky ze stoje vyslal parádní bombu z dálky a Montipò se prolétl naprázdno – 0:2.
34'
Po faulu na Verdiho rozehráli domácí přímý kop, centr si našel Hiena a jeho křížná hlavička skončila jen těsně nad brankou!
33'
Hosté v dalším útoku, zakončení vyšlo na Džeka, jeho rána ale byla zablokována.
31'
Hosté jdou do vedení! Po rozehrávce nakrátko posílal Çalhanoğlu pas do šestnáctky, ADOLFO GAICH chtěl odvrátit hlavičkou v pádu, jenže zamířil přesně k tyči vlastní branky. Montipò se natahoval marně a je to 0:1!
30'
Verona se na malou chvíli dostala na útočnou polovinu, nemělo to ale dlouhého trvání. Po protiútoku vybojoval Inter další roh.
29'
Nakonec z celého tlaku byly rohy hned tři a po třetí rozehrávce střílel de Vrij. Rána šla přesně doprostřed branky a Montipò vykopával!
27'
Po rohu se míč dostal na zadní tyč, kde zakončoval D'Ambrosio, ale D'Ambrosio opět skvěl zakročil a odvrátil na další roh.
27'
Následný přímý kop si vzal na starost Çalhanoğlu, našel centrem Džeka a jeho hlavičku pod břevno gólman Montipò jen tak tak vyškrábl na roh!
26'
Na opačné straně se už pískalo Ceccherini mohl být rád, že za faul zezadu na Dimarca nedostal žlutou kartu.
24'
Geich leží na zemi a domácí reklamovali faul. Souboj však byl přes míč, de Vrij předvedl povedený zákrok.
23'
Mchitarjan dokázal zpracovat poměrně těžkou přihrávku do vápna a po obtočení se okolo obránce vystřelil. Mířil ovšem kousek nad branku.
21'
Už zase Inter, ten postupuje velmi pomalu do plně postavené obrany Hellasu.
19'
První velká šance utkání a měli ji domácí! Na Lazovićovu přihrávku si zleva naběhl Verdi a prudkou ranou z úhlu prověřil Handanovičovu připravenost.
18'
Džeko se nyní změnil v nahrávače, ale ani tentokrát to Interu neklaplo. Míč opět pouze proskákal prostorem.
17'
Džeko nezpracoval narážečku, míč mu odskočil a vše zachránit se nepovedlo ani Dimarcovi.
16'
Adolfo Gaich neuspěl v souboji o míč proti Acerbimu, Inter bude vhazovat a zakládat akci.
14'
D'Ambrosio si nenarazil na pravém křídle, Inter pak dokonce přišel o míč a vznikl náznak rychlého protiútoku.
12'
Lehce více ze hry mají hosté, snaží se před Montipòa posílat míče, chybí tomu ale více přesnosti.
10'
Roh pro Inter, na centr si nejvýše naskočil Džeko, byl však tak trochu v záklonu a hlavičkoval vysoko nad.
9'
Opět Dimarco a jeho pas z levé strany, poslal míč přes Faraoniho, obrana Verony odvrátila na autové vhazování.
8'
Teď už posílal míč do vápna DImarco, jeho pas však pouze prolétl prostorem.
7'
Inter Milán kombinoval na útočné polovině, ale je to bez jakéhokoliv centru před Montipòa.
6'
Stále čekáme na první střelecký pokus, který by zamířil na některou z branek, sledujeme zatím taktickou bitvu.
5'
Džeko v dalším vzdušném souboji o míč, tentokrát si ale pomohl až moc velkým důrazem a byl mu odpískán útočný faul.
4'
Nákop k Handanovičově brance, ten byl u míče jako první a pohodlně celou rodící se akci Verony ukončil.
3'
Hra byla přerušena, neboť na trávníku ležel Martínez, který schytal od Verdiho úder do obličeje. Už je ale zase připraven do hry.
2'
Hosté v prvním výpadu, zprava centroval Mchitarjan, našel ve vápně Džeka, ten ale nedokázal úplně přeskočit obránce a rázně zakončit hlavou.
1'

Hellas Verona: Montipò – Faraoni (C), Hien, Magnani, Ceccherini – Depaoli, Abildgaard, Tameze, Lazović – Verdi – Gaich.
Náhradníci: Perilli, A. Berardi – Zeefuik, Duda, Sulemana, F. Terracciano, Doig, Kallon, Coppola, Djurić, Dawidowicz, Ngonge, Braaf, Cabal.
Trenér: Marco Zaffaroni

Inter Milán: Handanovič (C) – D'Ambrosio, Acerbi, de Vrij – Dumfries, Çalhanoğlu, Brozović, Mchitarjan, Dimarco – Džeko, La. Martínez.
Náhradníci: Cordaz, Onana – Darmian, Fontanarosa, Barella, Lukaku, Gagliardini, V. Carboni, Correa, Asllani, Zanotti, Bellanova, A. Bastoni.
Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Orsato – Mokhtar, Palermo.
Oba celky již nastupují na hrací plochu, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Marc'Antonio Bentegodi začne ve 21:00, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Daniele Orsato, kterému budou na pomezí asistovat Gamal Mokhtar a Domenico Palermo.
Hellas Verona

Domácí tým je v tuto chvíli na 18. místě s 27 body a hrají tak o holé prvoligové bytí a nebytí. V posledních týdnech se ale Hellasu daří bodovat, mužstvo dvakrát vyhrálo a dvakrát remizovalo. V munulém kole se Verona představila na půdě Cremonese, prohrávala už od deváté minuty po gólu Okerekeho, aby pak v 75. minutě srovnal na konečných 1:1.

Inter Milán

Hosté jsou na tom rozhodně lépe, byť po přičtení 15 bodů Juventusu klesli na čtvrté místo, na kterém mají 57 bodů.Na formu si Inter nemůže stěžovat, postoupil právě přes Juventus do finále Italského poháru a v lize vyhrál jasně v Empoli a také doma proti Laziu. V tomto duelu sice římský klub vedl po gólu Delipeho Andersona, jenže závěr domácích byl drtivý od 77. minuty dali milánští hned tři branky. Trefili se Martínez, Gosens a opět Martínez a Inter vyhrál 3:1.
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 33. kola mezi týmy Hellas Verona a Inter Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62