Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Salernitana : Inter Milán - 30. září 2023   20:45

0:4
(0:0)
Inter Milán
62' La. Martínez  (Thuram) • 77' La. Martínez  (Barella) • 85' La. Martínez   • 88' La. Martínez  (Augusto)
Salernitana
Fiorillo, Costil – Sambia, Fazio, Brún, Botheim, Iervolino.
Abisso – Vivenzi, Garzelli
Stadio Arechi, Salerno
Inter Milán
Di Gennaro, Audero – Bisseck, Dimarco, Stanković, A. Bastoni, Sarr.

To je pro dnešek úplně všechno! Přeji vám dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou.
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:10.
Utkání 7.kola Serie A mezi Salernitanou a Interem Milán je u konce! Jako vítěz z něj odchází celek z Milána, který vyhrál jednoznačně 4:0. Jednoznačný výsledek nenaznačovala rozhodně první půle, která byla velice vyrovnaná. Zlom přišel v druhém poločase, kde přišel na hřiště Lautaro Martinez a čtyřmi brankami totálně vynuloval bezradný domácí celek a prakticky sám rozhodl o třech bodech pro Inter.
90+2'
90+2'
Poslední kop do balónu zaznamenal Inter a to znamená zřejmě konec utkání.
90+1'
Na závěr utkání je u míče celek Interu, který už zřejmě dohraje zápas na obranné polovině.
89'
Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází ,
ze hřiště odchází Flavius Daniliuc, přichází Loum Tchaouna.

Střídání v týmu Inter Milán:
ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Lucien Agoumé.
88'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Inter už odskakuje na rozdíl čtyř branek! Carlos Augusto vyslal přesnou přihrávku do běhu LAUTAROVI MARTINEZOVI, který uvnitř pokutového území prostřelil bezmocného brankáře Ochoau. – 0:4.
87'
Inter opět vzadu získává balón do své moci.
86'
Utkání se bude již spíše dohrávat, což potvrzuje marnost domácích v ofenzivě.
85'
Milánský celek jde do tříbrankového vedení! LAUTARO MARTINEZ si vzal na starost rozehrávku pokutového kopu. Argentinský forvard zachoval chladnou hlavu a střelou doprostřed nedal brankáři domácích šanci. Martinez tak kompletuje hattrick. – 0:3.
84'
Penalta je potvrzena i viderozhodčím.
83'
Marcus Thuram odvedl skvělou práci tělem a chtěl se uniknout obránci domácích, kterému nezbývalo nic jiného než rukami stáhnout útočníka Interu. Penalta pro hosty!
82'
Augusto byl tvrdě faulován na polovině hřiště. Volný přímý kop má k dispozici celek z Milána.
81'
Inter se znovu do vážné šance chtěl dostat přes pravou stranu, ale Darmian centroval mimo dosah spoluhráčů.
80'
To se ale nedaří, protože De Vrij je ve své obranné činnosti pozorný a nepouští domácí k vážné šance.
79'
Salernitana si je vědoma své vážné situace a snaží se dlouhými nákopy zjednodušit hru.
78'
ze hřiště odchází Jovane Cabral, přichází Trivante Stewart,
ze hřiště odchází Emil Bohinen, přichází Giulio Maggiore.

ze hřiště odchází Denzel Dumfries, přichází Matteo Darmian.
77'
Inter jde do dvoubrankového vedení! Nicolo Barella dostal skvělou přihrávku do pravé lajny. Odsud našel přesným přízemním centrem LAUTARA MARTINEZE, který střelou z hranice malého vápna střílí nádehrnou branku – 0:2.
76'
Ochoa má míč ve své moci a výhozem hledá svého spoluhráče, který zakládá rychlý brejk.
75'
Lautaro Martinez zkoušel střílet z hranice vápna, jenže jeho tvrdou ránu boluje domácí obrana.
74'
Domácí Jovane se snažil hledat centrem ve vápě své spoluhráče, ale tento úmysl se mu nedaří.
73'
Inter se opět dostává do své stabilní hry a drží balón ve své defenzivní části.
72'
ze hřiště odchází Agustín Martegani, přichází Pasquale Mazzocchi.
72'
Salernitana drží míč, ale nepřesným nákopem ho opět ztrácí.
70'
Kristjan Asllani zahrával standartku ze slušné vzdálenosti. Jeho střela přes zeď mířila pod břevno, ale na poslední chvíli míč zřejmě líznul břevno a míří nad branku. Ochoa si mohl hlasitě oddychnout.
69'
Lautaro Martinez se hnal směrem k brance. Jenže faulem, který se spíše hodil do rugby, zastavuje akci Norbert Gyömbér.
68'
Ochoa špatně vykopl balón, který míří do zámezí.
67'
Pro domácí to je škoda, ale pro hosty obrovské varování. Inter se poučuje a míří na útočnou polovinu.
66'
Salernitana právě vstřelila branku!
O pár minut později je srovnáno! Łęgowski propasíroval balón za záda Sommera, ale nestihl si včas načasovat náběh a rozhodčí po konzultaci s VARem píská ofsajd.
65'
Jenže hned přišla ztráta a do brejku mířili hosté, proto domácí musí zastavit akci faulem.
64'
Což se prozatím částečně daří, protože drží balón už na útočné polovině.
63'
Střídání se hostujícímu trenérovi zatím vyplatilo. Salernitana bude muset zvýšit aktivitu.
62'
Hosté otevírají skóre dnešního duelu! Marcus Thuram naváděl míč na levou stranu, odtud vyslal přihrávku do kapsy na úroveň malého vápna. Zde si našel míč LAUTARO MARTINEZ, který s klidem překonává dloubáčkem na zemi ležícího Ochou. – 0:1.
61'
Nicolo Barella rozehrával standartku na zadní tyč, kde hosté nemohli pomýšlet na výraznější úspěch.
60'
Za faul za velkým vápnem vidí žlutou kartu Jovane Cabral.
59'
Milánský celek prozatím v klidu kombinoval v defenzivě. Nakonec dlouhým míče De Vrij hledal Martineze, ale obrana domácích komplikace zvládla.
58'
Grigoris Kastanos signalizuje problémy s ramenem, ale v zápase bude pokračovat.
57'
Na trávníku teď zůstal ležet na zemi jeden z domácích hráčů. Nakonec si vyžádal ošetření.
56'
Po špatné kombinaci domácích začíná znovu Inter souvisleji kombinovat.
55'
Inter se bude snažit oživit hru novými hráči. Zatím se to moc nedaří, protože rozehrávka míří lacině do autu.
54'
ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Kristjan Asllani,
ze hřiště odchází Davy Klaassen, přichází Henrich Mchitarjan,
ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Lautaro Martínez.
53'
De Vrij se zkušeně vypořádal s domácí ofenziva a hasí nebezpečí do autového zámezí.
52'
Jovane Cabral bojoval o balón v rohu hřiště a dokonce byl úspěšný, když vybojoval rohový kop.
51'
Martegani hledal obloučkem za obranu některého ze svých spoluhráčů, ale míč míří do zámezí.
50'
Çalhanoğlu mohl založit po ztrátě domácích rychlý brejk. Hrubě se mu nevydařila přihrávka na Sáncheze, proto míč je znovu na kopačkách domácích.
49'
Inter se pomaličku usazuje před vápno domácího celku, který odvrací centrovaný balón do autu.
48'
Dia nedokázal na zádech udržet Nicola Barellu, kterýmu čistě odebírá kulatý nesmysl. Následně se psíká faul na Çalhanoğlua.
47'
První střelecký pokus druhé půle obstarali domácí. Łęgowski mířil jen přesně do rukavic pozorného Sommera.
46'
Vyrovnaný první poločas mezi Salernitanou a Interem Milán je u konce! V úvodním dějství jsme žádnou branku neviděli, ale pár šancí určitě ano. Poprvé výrazněji zahrozili hosté v 6.minutě, když Thuramovu hlavičku konečkami prstů vytáhl Ochoa. Následně přízemní převaha byla na straně hostů, ale další větší šance měli domácí, ale Sommera zachraňoval nejdřívě spoluhráč a také branková konstrukce.

Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
45+2'
45+1'
Acerbi si tvrdě šel pro faul před vápnem domácího celku. K překvapení hostujícího týmu se píská útočný faul.
45'
Tentokrát byl Marcus Thuram faulován, ale "pouze" na polovině hrací plochy.
44'
Hosté z Milána opět reklamují nedovolený zákrok na Thurama. Jenže souboj byl férový, proto sudí správně nepíská penaltu.
43'
Jovane Cabral dostal skvělou náběhovou přihrávkou. Díky ní uháněl ze strany na Sommera, ale přehnal to s razancí a proto pokus míří do kotle domácích fanatiků.
42'
Marcus Thuram se až moc důrazně dral za hlavičkou, až si musel pomoct nedovoleným zákrokem, který spáchal na Gyömbéra.
41'
Jenže aut se Salernitaně vůbec nevydařil, a tak v obranné fázi bude kombinovat celek z Milána.
40'
Inter si vybojoval na sebe nedovolený zákrok. Po rychlé rozehrávce už mířil dopředu, ale nepřesnost ho vyhnala do zámezí.
39'
Centrovaný balón Pavarda propadl k Hakanovi Çalhanoğlu. Ten si připravil balón a z penaltového puntíku pálil směr branku, jenže jeho pokus blokuje obětavě domácí obrana.
38'
Davy Klaassen se pokoušel o dalekou střelu ze středu hřiště. Tvrdá rána ovšem nedošla k Ochoaovi.
37'
Daniliuc moc váhal s přihrávkou do náběhu, ale nakonec vybojoval alespoň autové vhazování.
36'
Vysoký balón hledal Sáncheze, jenže ten nemá na souboje ideální výšku. Do ofenzivy míří celek domácích.
35'
Francesco Acerbi se v náběhu na centr oskytl moc brzo, proto pomezní sudí zvedá praporek. Ofsajd Interu.
34'
Jovane Cabral zbytečně fauloval Barellu, který chytře spadnul. Standartní situace pro Inter.
33'
Propadlý balón spadl na kopačku Dumfriesovi. Ten od rohového praporku hledal přihrávkou pod sebe Barellu, před kterým domácí odvrací.
32'
Dumfries odvedl výbornou práci u pravé lajny. Ale přihrávku poslal pouze do nohou domácího hráče a od něj míří balón do autu.
31'
Inter bude muset uklidnit hru a znovu začít držet balón. Což se teď daří.
30'
Prozatím největší šance domácích! Grigoris Kastanos rychle napadal hostující obranu. Odměnou mu byla střela levou nohou za vápnem. Prudká přízemní střela lízala levou tyč branky Sommera a následně zamířila do zámezí.
29'
Boulaye Dia dostal nabito na hranici velkého vápna. Okamžitě pálil z otočky, ale jeho pokus bez problémů lapí Sommer.
28'
Dumfries vybízel přihrávkou do náběhu Çalhanoğlua, který těsně před brankovou čárou nestihl míč skluzem zachytit.
27'
Z rohového kopu domácí nic vážného nevymysleli. Yann Sommer zakládá rozehrávku od branky.
26'
Grigoris Kastanos se po dobré práci Dii dostal ke střele z velkého úhlu. Jeho pokus na poslední chvíli blokuje na roh Acerbi.
25'
Domácí hráč si po ostrém zákroku vyžádal ošetření. Po něm se bude pokračovat ve hře.
24'
Za ostrý skluz na polovině hřiště vidí žlutou kartu hostující Hakan Çalhanoğlu.
23'
Martegani si narazil před vápnem se svým spoluhráčem a následně mířil do něj. Míč se dostal k Jovanemu Cabraovi, který okamžitě pálil do horní části branky. Skvělý blok předvedl De Vrij, když uchránil hosty před pohromou.
22'
Celou akci přerušuje přetažený centr Bradariče. Autové vhazování pro milánský tým.
21'
Inter se mírně zatáhl, a tak se ve výraznější kombinační hře vyžívá celek domácích.
20'
Po delší době se do lepší kombinace dostává domácí celek, ale ofenziva je zatím bezzubá.
19'
Znovu rychlý presink domácího celku neznamená žádnou komplikace pro Inter, naopak se píská faul pro hostující celek.
18'
Guillermo Ochoa si zakřičel a došel si pro dlouhý balón, který směroval na Thurama.
17'
Podezřelý pád ve vápně! Marcus Thuram si naváděl míč na levou nohu, proto se dostal do souboje s bránicím hráčem, který ho mírně odstrčil. Abisso penaltu nepíská.
16'
Nicolo Barella si už pohrával moc s balónem až ho přihrávkou na Pavarda zkazil. Jenže domácí Martegani nedokázal se situací lépe naložit.
15'
Benjamin Pavard musel být v defenzivní části pozorný, jelikož domácí zakládali rychlý brejk.
14'
Dumfries teď nebyl včas u míče a proto si na polovině hřiště musel pomoct nedovoleným zákrokem.
13'
Salernitana sice rychle napadá svého soupeře, ale Inter je zatím v kombinaci bezchybný.
12'
Inter Milán je zatím v zápase aktivnější, což teď potvrzuje kombinací ve středu pole.
11'
Velice aktivní Sánchez našel centrem z pravé strany Marcuse Thurama. Ten se probojoval k hlavě, kterou nasměroval pouze do domácího obránce. Rohový kop pro milánský celek.
10'
Sánchez přiklepl na pravou stranu nabíhajícímu Dumfriesovi. Holandský obránce se opřel do balónu z první, tvrdá střela míří na tribunu domácího stadionu.
9'
Gyömbér zabránil rychlému přečíslení hostů, ale svůj obranný zákrok určitě nechtěl zahrát do zámezí.
8'
Marcus Thuram si znovu naskakoval na zadní tyči na hlavičku. Při odstavení bránicího hráče použil moc ruce, proto se píská faul.
7'
Přízemní přihrávka z levé strany proskákal až k Sánchezovi. Ten okamžitě z první střílel, ale jeho pokus míří vysoko nad domácí branku.
6'
Z přímého kopu poprvé Inter vážněji zahrozil! Hrudí zakončoval Marcus Thuram. Jeho kuriózní pokus mířil pod břevno, jenže skvělý Ochoa konečkami prstů vyráží na roh.
5'
Alexis Sánchez odvedl skvělou práci ve středu pole, kde vybojoval balón a navíc byl zastaven nedovoleně.
4'
Inter se snažil dlouhým nákopem najít své ofenzivní hrozby, ale Ochoa si pro balón v klidu došel.
3'
Grigoris Kastanos si vzal na starost rozehrávku přímého kopu. Svou tvrdou ranou trefil pouze zeď.
2'
Çalhanoğlu si před vlastním vápnem vedl až moc důrazně. Standartní situace pro domácí celek.
1'
O úvodní výkop dnešního zápasu se postaral Inter. Dlouhý nákop Acerbimu nevyšel, proto domácí budou vhazovat.
1'
Oba kapitáni mají za sebou los o míč a stranu.
Všichni aktéři dnešního duelu právě nastupují před slušně zaplněný stadion! Za pár minut zápas odstartuje.
Hráči obou celků mají za sebou rozcvičku. Momentálně míří do kabin, kde se naposledy připraví na start zápasu.

US Salernitana 1919: Ochoa – Daniliuc (89. Tchaouna), Gyömbér (C), Lovato – Bohinen (78. Maggiore), Martegani (72. Mazzocchi), Łęgowski, Bradarić, Kastanos – Dia (89. Pirola), Cabral (78. Stewart).
Náhradníci: Fiorillo, Costil – Sambia, Fazio, Brún, Botheim, Iervolino.
Trenér: Paulo Sousa

Inter Milán: Sommer – Pavard, de Vrij, Acerbi – Dumfries (78. Darmian), Klaassen (54. Mchitarjan), Çalhanoğlu (54. Asllani), Barella (C) (89. Agoumé), Augusto – Thuram, Sánchez (54. La. Martínez).
Náhradníci: Di Gennaro, Audero – Bisseck, Dimarco, Stanković, A. Bastoni, Sarr.
Trenér: Simone Inzaghi

Rozhodčí: Abisso – Vivenzi, Garzelli.
US SALERNITANA 1919

Domácí celek se vstupem do nové sezóny nemůže být spokojen. Po šesti kolech se nachází na 17.místě se třemi body a záporným skóre 4:10. Úvodní dva zápasy letošního ročníku skončili remízami s AS Řím a Udinese. Následně dvě těžké porážky 0:2 a 0:3 s Lecce a FC Turín. Třetí bod Salernitana získala doma s Frosinone, jenže naposledy přišla prohra 0:1 v Empoli. Týmu bude chybět záložník Lassana Coulibaly a s největší pravděpodobností i bývalý hráč Interu Antonio Candreva.

INTER MILÁN

Na straně celku z Milána určitě musí převažovat se startem sezóny spokojenost. Po šestém kole vede tabulku Serie A s 15 body a skóre 15:3. První dva zápasy Inter ovládl výsledkami 2:0 s Monzou a Cagliari. Poté nečekané a vysoké skalpy s Fiorentinou (4:0) a v derby proti AC Milán (5:1). Těžší zápas přišel v Empoli, kde nakonec přišla těsná výhra 1:0. První prohru v ročníku museli svěřenci Simoneho Inzaghiho přetrpět doma se Sassuolem (1:2). Inter také odehrál první utkání skupinové fáze Ligy mistrů na stadionu Real Sociedad, zde uhrál remízu 1:1.
Koho sledovat?

Domagoj Bradarič (US Salernitana 1919)

Třiadvacetiletý chorvatský obránce je zajímavým a nadějným členem svého kádru. Odchovanec Hajduku Split si prošel nejen svým mateřským klubem, ale tři sezóny taky zaznamenal v dresu Lille. Letos za Salernitanu nastoupil do všech šesti zápasů a ve všech předvedl slušný výkon. Při remíze 2:2 s AS Řím zapsal do statistik jednu gólovou nahrávku.

Lautaro Martinez (Inter Milán)

Šestadvacetiletý argentinský střelec táhne ofenzivní řady milánského týmu. Martinez je již pár sezón základním stavebním kamenem Interu, což povrzuje i letos a navíc je kapitánem. Z šesti utkání v tuzemské soutěži vstřelil pět branek a také na jednu dokázal asistovat. Jednu branku také vsítil na mezinárodní scéně, když v první kole skupinové fáze Ligy mistrů srovnával duel v Sociedadu.
Historické okénko

Oba soupeři se potkají teprve v sedmém vzájemném zápase v historii. V těchto duelech je úspěšnější gigant z Milána, který čtyři zápasy v řadě se Salernitanou neprohrál (tři výhry a jedna remíza) se skóre 13:1. Domácí tým dokázal Inter porazit pouze jednou a to na vlastním stadionu v roce 1999 (2:0). Úplně první utkání vyhrál v té samé sezóně Inter 2:1.
Krásný sobotní večer z italského Salerno! Od 20:45 se zde odehraje duel 7.kola Serie A mezi domácí Salernitanou a Interem Milán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62