Serie A - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Sassuolo - 6. listopadu 2023   20:45

Torino
5' Sanabria (Tameze) • 68' Vlašić (Tameze)
2:1
(1:1)
Sassuolo
18' Thorstvedt  (D. Berardi)
Torino
Milinković-Savić – Tameze, Buongiorno, Rodríguez (C) (44. Zima) – Bellanova (83. Lazaro), Ilić, Linetty, Ricci (9. Vlašić), Vojvoda – Zapata, Sanabria (83. Radonjić).
Gemello, Popa – N'Guessan, Pellegri, Sazonov, Seck, Gineitis, Karamoh.
Farrieriová Caputiová – Di Gioia, Affalato
Stadio Olimpico Grande Torino, Turín
Sassuolo
Consigli – Toljan, Erlić, Ferrari (C), Viña – Boloca (90+3. Mulattieri), Thorstvedt (79. Volpato) – D. Berardi, Bajrami (46. Račić), Lauriente (87. Castillejo) – Pinamonti (80. Defrel).
Pegolo, Cragno – Ceïde, Pedersen, Lipani, Missori, Viti, Ruan.

Utkání je u konce a domácí se mohou radovat z výhry. Turín byl ve druhé půli tím aktivnějším celkem, dlouho ale hráči nedokázali své možnosti dotáhnout. Platilo to až do 68. minuty, kdy vybojovali míč a rychlý kontr zakončil křížnou střelou Nikola Vlašić. Náskok pak ještě mohli navýšit Zapata, nebo Sanabria, jenže neuspěli a tak zápas skončil výsledkem 2:1. Turín je po této výhře na 12. místě s 15 body, Sassuolo je na 15. místě s 11 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 9:6.
90+5'
90+4'
Tameze dokázal zastavit centr hostů z levé strany a ihned odkopl na útočnou polovinu.
90+3'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Daniel Boloca, přichází Samuele Mulattieri.
90+2'
Žlutá karta na lavičku domácích, prohlédl si ji trenér Matteo Paro
90+1'
Vlašić centroval z pravé strany na Lazara, jeho sklepnutí ale bylo sraženo. To ovšem rozhodčím uniklo a tak se místo rohu kope od branky Sassuola.
90'
Až nyní přišel pas do vápna na Viñu, ten to ale měl na dlouhou nohu.
89'
Vhazování hráčů domácího celku, zase tu je lehké zdržování.
88'
Domácí stále drží soupeře na jeho polovině, zatím je to ze strany Turína skvěle zvládnutý závěr.
87'
ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Samuel Castillejo.
86'
Navíc je tu žlutá karta pro hostujícího Domenica Berardiho, zřejmě za řeči.
85'
Turín bude vhazovat a vůbec s tím nepospíchá.
84'
Hra ve středu plochy bude vyhovovat více domácím, Sassuolo potřebuje tlak. Ale ten nepřichází.
83'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Nemanja Radonjić.
83'
ze hřiště odchází Raoul Bellanova, přichází Valentino Lazaro.
82'
Na lavičce se chystá střídání a to dokonce dvojnásobné.
81'
Další šance domácích! Za obranu se dostal Sanabria, byl sám před gólmanem toho ale neprostřelil. Consigli si připsal další výtečný zákrok.
80'
Turín ubránil i rohový kop, hosté budou pouze vhazovat kousek od středové čáry.
80'
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Grégoire Defrel.
79'
ze hřiště odchází Kristian Thorstvedt, přichází Cristian Volpato.
78'
Hostující Lauriente se chtěl prosmýknout po levé straně, obraně Turína ale vypomohl Ilić a odkopl.
77'
Turín velice dobře brání střed hrací plochy a prakticky teď nepouští soupeře do akce.
75'
Navýšit náskok domácích mohl a měl Zapata, který si naběhl na Ilićův pas z levé strany, jenže mu to vůbec nesedlo a jeho sklepnutí zamířilo spíše k rohovému praporku!
73'
Domácí Bellanova na trávníku, trápí jej křeče. Po ošetření ale bude pokračovat.
72'
Centr z levé strany končí u Consigliho, ten se teď snaží tempo lehce uklidnit.
72'
Standardní situace se hostům nevydařila, Turín se ubránil a už peláší sám do útoku.
70'
Vlašić se teď dopustil faulu a buse z toho standardka pro Sassuolo z levé strany.
69'
Celá situace se ještě rychle zkontrolovala na videu, zda se domácí při přechodu do útoku nedopustili faulu, ale už je definitivně potvrzeno vedení Turína.
68'
Turín právě vstřelil branku!
Domácí opět vedou! Sassuolo nezvládlo odehrát míč ke středu, vznikl kontr s příhrou na pravou stranu a NIKOLA VLAŠIĆ křížnou ranou po zemi překonal Consigliho – 2:1.
67'
Útok domácích měl zakončovat Vlašić, jenže si zpracovával až moc dlouho a obrana Sassuola jej o míč obrala.
66'
O malou chvíli později to už bylo vážnější, neboť zleva se do šestnáctky dostal Lauriente a svou ranou trefil břevno. Dorážka pak už šla přesně k brankáři.
65'
Cent hostů z levého křídla byl pro Milinkoviće-Saviće lahůdkou, hravě skryl míč ve svých rukavicích.
64'
Už to vypadalo, že se domácí Ilić dostane do brejku, v rozhodujícím okamžiku si ale ukopl míč daleko od nohy.
63'
Centr do vápna nebyl pro branku Sassuola nebezpečný, hra se rychle přemístila na opačnou polovinu.
62'
Rohový kop pro Turín.
61'
Hra se otáčela na opačnou stranu, v obraně ovšem zamakal Bellanova a vybojoval pro Turín autové vhazování.
60'
Dlouhý aut do šestnáctky Sassuola, jenže míč skončil v chumlu, kde byli jen hráči ve žlutém.
58'
Pískot ještě více zesílil, hra se publiku vůbec nelíbí. Hosté nyní vhazují a nikam s tím nepospíchají.
56'
Další faul domácích, nyní od Buongiorna. Nervozita narůstá a z hlediště se nese hlasitý pískot.
54'
Je tu první žlutá karta utkání a za faul ve výskoku byl potrestán domácí Antonio Sanabria.
52'
Oproti tomu domácí zaútočili Ilićem a Linettym, oba ale byli při svých pokusech zablokováni.
50'
Sassuolo se zatím nemůže vymotat z vlastní poloviny, maximem je polovina hrací plochy.
48'
Teď si domácí žádali pokutový kop po průniku do šestnáctky, jenže se naopak pískal ofsajd turínských.
47'
Turín se i v úvodu druhé půle pustil do svého soupeře a tlačí se do šancí.
46'
Hned v úvodu druhé půle se k míči dostal domácí Sanabria, svou kličku brankáři ale přetáhl a zakončoval z ostrého úhlu. A rána šla vedle.
46'
ze hřiště odchází Nedim Bajrami, přichází Uroš Račić.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:52.
Je za námi první poločas, který rozhodně nenudil. Domácí se hned od úvodu zakousli do soupeře a už v páté minutě se dostali do vedení, když si na centr z pravé strany naběhl Antonio Sanabria a rázně překonal Consigliho. Další šance pak zůstaly bez využití a s postupem času se začalo osmělovat i Sassuolo. No a v 18. minutě přišlo srovnání, když si na pas z pravé strany naběhl Kristian Thorstvedt a technickou střelou zamířil k tyči. Pokračoval útočný fotbal z obou stran, dalších branek jsme se už ale nedočkali. Do kabin se tak odešlo za stavu 1:1.
45+5'
45+4'
Po pasu do pokutového území zakončovali Vlašić a po něm i Zapata, Consigli se na brankové čáře musel hodně co ohánět. Ale svými zákroky branku uhájil.
45+2'
Akce domácích pravou stranou byla zastavena hvizdem, Turín byl v jasném ofsajdu.
44'
ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází David Zima.
43'
Domácí musí už podruhé střídat ze zdravotních důvodů, tentokrát se zranil Ricardo Rodríguez.
41'
Zprava se akce hnal Bellanova, jenže ještě před přihrávkou na spoluhráče si dal míč daleko od nohy a ten tak skončil u Consigliho.
39'
Tohle byla šance na návrat domácích do vedení. Zapata zpracoval příhru vzduchem, pustil si míč na nohu a poté chtěl překvapit gólmana střelou na bližší tyč. Minul jen o decimetry!
38'
Krátký závar ve vápně turínských, zakončovat hodlal Pinamonti, ale v rozhodující chvíli mu míč odskočil od kopaček.
36'
Zase tu máme pasáž nahoru a dolů, jenže bez přesnosti u pokutových území.
34'
Hosté v útoku a vše vyvrcholilo přihrávkou na Berardiho. Ten vystřelil vysoko nad branku.
33'
Ve středovém kruhu byl tvrdě atakován hostující Pinamonti. Hlavní sudí zatím nechává karty v kapse.
32'
Prodloužený centr skončil u zadní tyče na hlavě Bellanovy, ten byl ale tak překvapen, že ze záklonu hlavičkoval nad.
32'
Narážečka na Vojvodu byla dobrou myšlenkou, po jemné teči ale skončila mimo hrací plochu. Roh pro Turín.
30'
Berardi na zemi a ne svou vinou. Fauloval jej Ilić, Sassuolo rozehrává ze své poloviny.
28'
Zápas se nám rozdrobil, teď nemá moc světlých okamžiků, hodně se přerušuje.
26'
Další nedovolený zákrok, nyní na straně domácích. Hráči začínají s hlavní rozhodčí také hodně diskutovat.
25'
Po centru z levé strany hlavičkoval nabíhající si Buongiorno a Consigli musel na brankové čáře vytáhnout reflexivní zákrok!
24'
Po Berardiho zákroku na Zapatu tu máme přímý kop pro Turín, tohle bude spíše na centr do vápna.
23'
Na trávníku leží po tvrdém souboji hostující Ferrari, vypadá to, že bude potřebovat i ošetření.
22'
Sledujeme teď fotbal nahoru a dolů, na obou stranách ale přibylo z přemíry snahy také mnoho nepřesností.
20'
Rázem se nám nejen skóre vyrovnalo, i hra už není na jednu branku, jak tomu ještě před chvílí bylo.
18'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
No vida, máme srovnáno! Domácí ztratili u vlastního vápna míč, toho se chopil Berardi, po zemi přihrál na střed, kde byl na chvíli nepokrytý KRISTIAN THORSTVEDT a ten vykouzlil technickou střelu k pravé tyči Milinkoviće-Saviće – 1:1!
16'
Snad vůbec poprvé se hosté dostali k šestnáctce turínských, nicméně Berardi si sám naběhl do přesily a o míč přišel.
15'
O malou chvíli později se o střelu pokoušel Vojvoda, byl ale zablokován a sám málem nakopl soupeře.
15'
Turín vládne a zase hrozí. Z pravé strany přilétl pas na malé vápno a hosté museli na poslední chvíli odkopávat.
13'
Útočný faul domácích. Těm se to moc nelíbilo, ale už se vrací zpět do obrany.
11'
Byl z toho roh a po něm i slušný závar před brankou. Obrana Sassuola měla co dělat, aby míč dostala ven z vápna.
10'
Převaha domácího celku pokračuje i nadále, tentokrát to Turín táhne ale levým křídlem.
9'
ze hřiště odchází Samuele Ricci, přichází Nikola Vlašić.
8'
Na lavičce se už bleskově převléká do dresu Nikola Vlašić, nemá ani prostor se pořádně rozcvičit.
7'
Domácí mají problém. Na trávníku sedí Samuele Ricci a jeho spoluhráči jasně signalizují směrem ke střídačce, že se bude muset střídat.
6'
Rázem tak má tým Sassuola o čem přemýšlet a bude muset rozhodně přidat směrem kupředu.
5'
Teď už to domácím klaplo a vedou. Zase to byla akce pravým křídlem, kterým potáhl Tameze, nacentroval do šestnáctky, kde si skvěle naběhl ANTONIO SANABRIA a tentokrát mu to vyšlo na jedničku a pohotovou ranou překonal gólmana Consigliho.
4'
Turín je v úvodu ve slušném náporu. Nyní přilétl do vápna další centr z pravé strany, pas sedl přesně do kroku Sanabriovi, ale jeho tvrdou ránu gólman Consigli lapil!
3'
Nakonec z toho byly rohy hned dva, po druhé rozehrávce zakončoval Tameze, ale zcela mimo.
2'
Hned v úvodu zahrozili domácí fotbalisté, když si na centr z pravé strany naběhl u zadní tyče Volvoda a gólman Consigli musel vyrážet na rohový kop.
1'

Turín FC: Milinković-Savić – Tameze, Buongiorno, Rodríguez (C) – Bellanova, Ilić, Linetty, Ricci, Vojvoda – Zapata, Sanabria.
Náhradníci: Gemello, Popa – N'Guessan, Pellegri, Sazonov, Zima, Seck, Lazaro, Gineitis, Radonjić, Karamoh, Vlašić.
Trenér: Matteo Paro

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić, Ferrari (C), Viña – Boloca, Thorstvedt – D. Berardi, Bajrami, Lauriente – Pinamonti.
Náhradníci: Pegolo, Cragno – Ceïde, Pedersen, Lipani, Castillejo, Defrel, Missori, Račić, Volpato, Viti, Ruan, Mulattieri.
Trenér: Alessio Dionisi

Rozhodčí: Farrieriová Caputiová – Di Gioia, Affalato.
Oba celky jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Olimpico Grande Torino začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Maria Ferrieriová Caputiová, které budou na pomezí asistovat Vittorio Di Giola a Salvatore Affalato.
Turín FC

Domácí tým je v tuto chvíli na 13. místě se ziskem 12 bodů a nemá zrovna nejlepší formu. V posledním ligovém utkání sice Turín porazil Lecce na jeho trávníku gólem Buongiorna 1:0, následně ale přišlo pohárové vyřazení domá s Frosinone. Na gól Ibrahimoviće sice odpověděl Zima, nicméně v prodloužení rozhodl o výsledku 1:2 Reinier. Klub tak má rozhodně na čem pracovat.

US Sassuolo Calcio

Ono to ale platí i o hostech, kteří jsou na 14. místě s 11 body a v lize už čekají čtyři kola na výhru. Naposledy se Sassuolo představilo doma proti Boloni a Boloca ve 44. minutě srovnával na konečných 1:1. Pak ještě přišel Italský pohár a postup na penalty proti Spezii. Po základní hrací době i profloužení skončil zápas bez branek.
Dobrý večer u itlaské Serie A. Společně se podíváme na utkání 11. kola mrzi týmy Turín FC a US Sassuolo Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62