Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Peña Deportiva : Valladolid - 16. ledna 2021   12:00

Peña Deportiva
13' Gómez
1:4
(1:0)
Valladolid
Valladolid
62' Herrero   • 96' Mesa   • 112' Mesa   • 116' Plano
Martínez (55. Gallego) – Gómez, Portilla (79. Cristeto), Pereira, Colomer – Miguelete (106. Parga), De Val (C) (106. Medina), Jou (64. Andreu), Colau – A. López, Gilbert (64. Nacho López).
Gallego – Andreu, Medina, Parga, Crespo, Cristeto, N. López, Ferrer.
Medié – Barranco, Méndez
Santa Eulária des Riu, Ibiza
Valladolid
Jimenéz – Hervías, Vilarrasa, Gónzalez, L. Pérez (91. Sánchez) – Villa (111. Freitas), Orellana (46 Mesa), Herrero (C), K. Pérez (46. Plano) – Benito (79. Weissman), Zalazar.
Masip – Sánchez, Freitas, Rey, Plano, Mesa, Weissman.

Držení míče: 30 % : 70 %.
Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 6:8. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 30:17.
Real Valladolid se sice trápil více než by bylo zdrávo, Během 90 minut nedokázal zdolat bojovný tým z třetí ligy Peňa Deportiva. V prodloužení to však již byla jiná písnička, nejprve otočil skóre z penalty Mesa, následně byl vyloučen Colau a gólově se tak mohli prosadit opět Mesa a Plano. Real Valladolid tak splnil svůj úkol apostupuje s menšími obtížemi do dlaíš fáze Copa del Rey. Mějte hezký zbytek dne.
120'
119'
Jimenéz bude pomaličku rozehrávat od své branky, ale zas ne moc pomalu, protože už jednu žlutou kartu na svém kontě má.
118'
Ještě jeden přímý kop ve středu hřiště pro hostující tým.
116'
Real Valladolid právě vstřelil branku!
Do rozhozené a nesoustředěné obrany uvolnil Weissman nabíhajícího ÓSCARA PLANA a ten zvyšuje skóre již na 4:1 pro Real Valladolid!
115'
Osud utkání je již rozhodnut.
113'
Žlutou kartu dostává Antonio López (Peña Deportiva).
Žlutou kartu dostává Lucas Freitas (Real Valladolid).
112'
Autorem branky je ROQUE MESA, kterého ke skórování vyzval přesným pasem Óscar Plano – 1:3!
111'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Villa, přichází Freitas.
110'
Hosté si opět rozehrají rohový kop.
109'
António López nebyl úspěšný při své snaze ohrozit branku soupeře.
108'
Real Valladolid v poklidu kombinuje před svým pokutovým územím.
106'
Střídání v týmu Peña Deportiva: ze hřiště odchází Migulete, přichází jago Parga.
Střídání v týmu Peña Deportiva: ze hřiště odchází Marc De Val, přichází Cristian Cruz Medina.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Tato část hry zřejmě rozhodla o všem důležitém. Nejprve z penalty dostal do vedení Valladolid Mesa. O pár minut později byl navíc za protesty vyloučen záložník Colau.
105+1'
První prodloužení skončilo.
105+1'
Byl rozehrán míč rozhodčího.
105'
Rozhodčí nastaví 1 minutu!
104'
Přímý kop pro Real Valladolid.
103'
Ačkoliv Valladolid bude hrát o jednoho hráče navíc v poli, volí defenzivní střídání.
102'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Toni Villa, přichází Oriol Rey.
101'
Červenou kartu dostává Colau (Peña Deportiva), který tak vehementně pokračoval v protestech až musel být vyloučen.
99'
Hosté se provinili ofsajdovým postavením.
98'
Své vedení si chce zanechat Valladolid byť poněkud profesorským stylem fotbalu. Zkušenosti, lepší fotbalová a fyzická vybavenost jim hrají do karet.
97'
Přihrávku domácích na rohový kop ztečoval vracející se Bruno Gónzalez.
96'
Autorem branky z pokutového kopu je ROQUE MESA, který byl stoprocentní a otáčí tak skóre ve prospěch Valaldolidu!
95'
A je tu druhý pokutový kop pro Real Valladolid!
94'
Po rohovém kopu je i nadále v tlaku Valladolid poblíž pokutového území.
93'
Střelu, kterou vyslal Villa vyrazil brankář Gallego na rohový kop.
91'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Luis Peréz, přichází Javi Sánchez.
91'

Fauly: 24:14
90 minut o utkání nerozhodlo, jelikož stav je nerozhodný 1:1. Uvidíme zda rozhodne prodloužení, nebo dokonce penaltový rozstřel.
90+5'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Utkání spěje neodvratně k prodloužení.
90+2'
Po faulu na Weissmana přímý kop ve propsěch Valladolidu.
90+1'
Odpískaný ofsajd opět na straně domácích hráčů.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
89'
Domácí celek se brání již jen za cenu odkopů co nejblíže polovině hřiště.
89'
Colau si počínal nedovoleně v osbním souboji.
88'
Žlutou kartu dostává Marc De Val (Peña Deportiva).
87'
Přímý kop po faulu De Vala.
86'
Bruno svedl s Nacho Lópezem velmi tuhý souboj ve vzdušném prostoru.
84'
Zakončení hostí bylo zablokováno obětavým zákrokem obránce.
83'
Rohový kop pro Real Valaldolid.
81'
Óscar Plano sice dokázal dostat míč do domácí sitě, ale branka není uznána pro předchozí porušení fotbalových pravidel!
79'
Jasně je vidět větší aktivita a snaha Valladolidu ukončit pohárové utkání během devadesáti minut řádné hrací doby.
79'
Střídání v týmu Peña Deportiva: ze hřiště odchází Pau Pomar Portilla, přichází Carlos Cristeto.
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Sergio Benito, přichází Šon Weissman.
77'
Přímý kop pro Valladolid za nadovolený zákork na aktivního Mesu.
75'
Došlo k přerušení hry, opět v důsledku zranění snad to nebude tak vážné jako v případ ědomácího brankáře.
74'
Rohový kop pro domácí celek.
73'
Akci Peňa Deportiva předčasně ukončilo ofsajdové postavení.
71'
Zakončení obránce Vilarrasa šlo mimo domácí branku.
70'
Mesa si rozehraje další roh tentokráte z druhé strany hřiště.
69'
Po střele z přímého kopu Míchela Herrera budou hosté zahrávat další rohový kop v tomto duelu.
68'
Mesa v pokutovém území sic enenašel nikoho ze svých spoluhráčů, jenže následně byl na hranici pokutového území spáchán faul na hráče z Valladolidu.
66'
Mesa dostal kombinaci na útočnou polocinu hřiště, kde velmi dobře zakročil kapitán domácících De Val.
64'
Střídání v týmu Peña Deportiva: ze hřiště odchází Toni Jou, přichází Andreu.
Střídání v týmu Peña Deportiva: ze hřiště odchází Carlos Gilbert, přichází Nacho López.
63'
Padne ve zbývající půlhodině ještě nějaký gól nebo se dočkáme prodloužení, případně penlatového rozstřelu?
62'
Autorem branky z pokutového kopu je jako správný kapitán je MÍCHEL HERRERO a srovnává tak skóre na 1:1!
61'
Po faulu na Zalazara v pokutovém území budou hosté zahrávat pokutový kop!
59'
Plano opět přišel o míč ve středu hřiště.
58'
Óscar Plano se nedokázal úspěšně zapojit do kombinace svého týmu.
57'
Vilarrasa neměl dostatek klidu ke svému zakončení.
55'
Zmatky v domácí obraně jsou nakonec zažéhnány za cenu rohového kopu.
55'
Střídání v týmu Peña Deportiva: ze hřiště odchází Fran Martínez, přichází Javier Seral Gallego.
54'
Míchel si sice pěkně zpracoval balon hlavou, ale následně nedokázal přejít přes pozorného Andrade Gómeze.
53'
Na hřišti leží zraněný hráč a jde rovnou o brankáře, samozřejmě byl pískán nedovolený zákrok.
51'
Po centru z rohu je pískán v pokutovém území týmu Peňa Deportiva přímý kop ve prospěch tohoto celku.
50'
Tlak hostí narůstá i díky zisku dalšího rohového kopu.
49'
Míchel i nadále tvoří hru Valladolidu a získal pro svůj tým čtvrtý rohový kop v utkání.
48'
Zatím to nevypadá, že by dvojí změna v kádru přinesla do hry hostujícího týmu nějaké oživení.
46'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Roque Mesa.
46'
Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Kike Pérez, přichází Óscar Plano.
46'

Fauly: 11:9
Peňa Deportiva bojovností dokázala zaskočit favorizovaného soupeře z Valaldolidu a vede 1:0 po prvním poločase. Druhý poločas bude začínat cca ve 13:03 hodin.
45+1'
45+1'
Zakončení Realu Valaldolid šlo mimo branku domácí družiny.
45'
44'
Zalazar nedokázal přesně prodloužit míč na své spoluhráče.
44'
Žlutou kartu dostává Roberto Jimenéz (Real Valladolid).
43'
Colau se pokusil velmi aktivně o zakončení to však končí pouze výkopem brankáře Jimeneze.
41'
Oba hráči šli do souboje ve skluzu, rozhodčí větší nedovolenou aktivitu přisoudil hráči Realu Valladolid.
40'
Po přímém kopu skončili hráči domácího týmu ve vystaveném ofsajdu.
39'
Domácí hráči zatím velmi dobře brání své technicky zdatnější protihráče.
38'
Colau měl velké problémy v souboji s Orellanem.
37'
Žlutou kartu dostává Pau Pomar Portilla (Peña Deportiva).
37'
Sergio Benito byl příliš tvrdě zastaven na to, aby to prošlo. Navíc se bude žlutit.
36'
Ve vzdušném souboji sice nejlépe uspěl Pau Pomar Portilla, ale balon mají v držení opět hráči Valladolidu.
35'
Hervías byl pod velkým tlakem, nakonec byl odpískán útočný faul hráči Peňa Deportiva.
34'
Martínez vyboxoval míč mimo pokutové území, kde navíc došlo k faulu na hráče domácího cleku.
33'
Míchel rozehraje přímý kop tentokráte po faulu na Kike Péreze.
32'
Žlutou kartu dostává Kike Peréz (Real Valladolid).
32'
Po ztrátě míče předvedl nebezpečný faul Kike Pérez.
31'
Brankář Martínez rozehrál další akci domácího celku od své branky.
30'
Hra po krátké pauze opět pokračuje.
29'
Na hrací ploše leží hráč Valladolidu se zraněním.
28'
Zalazar se hnal do zakončení.
27'
Gilbert se vyhnul ostrému skluzu a dokázal svým zakončením zaměstnat brankáře Jimenéze.
25'
Rohový kop byl ubráněn a hráči Peňa Deportiva rozehrávali balon od své branky.
24'
Míchelovu nebezpečnou střelu vyrazil brankář Martínez na rohový kop!
23'
Orellana byl nedovoleně zastaven na opravé straně hřiště.
22'
Peňa Deportiva hraje jednoduše, nepouští se do větších akcí a snaží se bránit své cenné vedení.
21'
Kike Pérez s Vilarrasou ve středu hřiště spolu nic převratného nevymysleli.
20'
Kombinace domácích trvala do té doby než se míče ujal středopolař Fabián Orellana.
18'
Toni Suárez byl ubráněn při svém úrůniku podél postranní čáry.
17'
Gilbert se na útočné polovině s míčem na kopačce příliš neohřál.
16'
Kike Pérez to zkoušel ze střední vzdálenosti, ale ani on nedokázal trefit prostor tři tyčí domácí branky.
15'
Domácí celek bojující s nadšením uzmul pro sebe nečekané vedení.
13'
Tým Peña Deportiva právě vstřelil branku! Autorem branky je FERNANDO ANDRADA GÓMEZ střelou pravačkou po přesné přihrávce od Colaua – 1:0!
10'
Po centru z přímého kopu bude následovat pouze rozehrání od branky Valladolidu.
9'
Jou to zkoušel podél postranní čáry a vybojoval na svou osobu faul.
8'
Marc De Val se nedovoleně počínal v následujícím osobním souboji což sudímu neuniklo.
7'
Toni Suárez se provinil nedovoleným zákrokem.
5'
Po rohovém kopu Míchel ohrozil domácí branku následná dorážka končí mimo tři tyče abrankář Martínez bude rozehrávat od své branky.
4'
3'
Pomar Portilla zastavil dobrým defenzivním zákrokem útočnou akci Realu Valladolid.
2'
Míchel byl obrán o míč Gilbertem a vše končí pouze výkopem brankáře Jimeneze od své branky.
1'
Dlouhá kombinace Valaldolidu ve středu hrací plochy skončila pouze autovým vhazovaním pro tým Peňa Deportiva.
1'
Benito koimbinuje s Pérezem ve středu hrací plochy po úvodní rozehrávce.
1'

Peña Deportiva: Martínez – Gómez, Portilla, Pereira, Colomer – Miguelete, De Val (C), Jou, Colau – A. López, Gilbert.
Náhradníci: Gallego – Andreu, Medina, Parga, Crespo, Cristelo, N. López, Ferrer.

Real Valladolid: Jimenéz – Hervías, Vilarrasa, Gónzalez, L. Pérez – Villa, Orellana, Herrero (C), K. Pérez – Benito, Zalazar.
Náhradníci: Masip – Sánchez, Freitas, Rey, Plano, Mesa, Weissman.

Rozhodčí: Medié – Barranco, Méndez.
Peňa Deportiva je ve třetím kole poháru jedním ze šesti týmů z třetí ligy. Zbývající pětici doplňuje Navalcarnero, Córdoba, Alcoyano, UD Ibiza a Córnella. Po hříchu byl los poháru ke všem těmto týmům nemilosrdnýa určil jim alespoň atraktivní soupeře z nejvyšší soutěže.Právě tento fakt jim nedává příliš velkou šanci na postup přes favorizované protivníky.
Peńa Deportiva má zatím velmi úspěšnou sezónu ve španělském poháru, kde přešlo již přes dva soupeře Tarazonu 4:1 a druholigový Sabadell byl zdolán až po penlatovém rozstřelu.
Real Valladolid má v lednu solidní formy po výhře nad Getafe byl úspěšný i v pohárovém utkání proti Marbelle 3:2 po prodloužení. Následně přišla porážka s Valencií v poměru 0:1.
Tým ze třetí ligy Peňa Deportiva přivítá na svém pažitu Real Valladolid z nejvyšší španělské soutěže. Půjde o první vzájemné střetnutí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.