Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Sparta B : Hr. Králové - 21. ledna 2020   10:30

Sparta B
Kotek (61. Benada) – Burda, Piško (74. Ambler), Hušek – Gabriel, Červak (46. Sláma), Patrák (46. Traore), Flak, Horák – Dao (74. Radwan), Prokopec (46. Šnajdr)
Benada – Abdelkader, Ambler, Sláma, Šnajdr, Traoré
Pavel Rejžek – Pavel Vlasjuk, Jan Váňa
Mladá Boleslav
Hr. Králové
1. poločas: Vízek – Čech, Martinec, Král – Kopečný, Soukeník, Zbrožek, Jukl, Urma (18. Leibl) – Šípek, Prekop.
2. poločas: Ottmar – Zbrožek, Čech, Král – Trýzna, Jukl (60. Samko), Doležal, Soukeník (60. Kosař), Leibl – Prekop, Djurdjević

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 2:4. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 20:23.
Je konec. Sparta Praha B v dnešním zápase remizovala s Hradce Králové 0:0.
Už ve 3. minutě se mohl prosadit Urma, ale s jeho zakončením si Kotek poradil. Ve 24. minutě Sparta získala přímý kop, ale ten nakonec nic nepřinesl. Posléze to byl spíše Hradec, který diktoval tempo hry ke konci první půle, ale gól nepadl.
Na začátku druhého poločasu se Sparta dostala do tlaku, ale z něj nic nevytěžila. Ke konci utkání měl Hradec obrovské šance, ale ani střela Doležala, či Djurdjeviće neskončila v brance.
90+2'
90+2'
Následný centr do vápna ale nic nenabídl, protože skončil pouze na hlavě domácího obránce.
90+1'
Ke konci zápasu ještě uviděl za svůj faul kartu žluté barvy Burda a Hradec tak bude mít další standardní situaci.
90+1'
Hosté chtěli vybojovat volný kop na hranici vápna soupeře, ale nakonec z toho nic nebylo.
90'
Posléze se snažila dopředu dostat Sparta, ale Kosař tento útok zastavil a uviděl žlutou kartu.
90'
Obrovská šance pro Hradec! Zbrožek na nic nečekal a místo centru do vápna vyslal Djurdjeviće do velké šance, ale Benada předvedl dva fantastické zákroky!
90'
Hušek podrazil Samka a následuje standardní situace pro Hradec Králové.
89'
Hostující mužstvo má ke konci zápasu tlak a bude v něm pokračovat také po autovém vhazování.
88'
Fantasticky to nyní sehrál Hradec, ale rána Davida Doležala zpoza vápna letěla doprostřed, kde byl připraven Benada.
87'
Djurdjević prohrál osobní souboj s Gabrielem, kterému se dnešní zápas hodně vydařil a Benada tak bude mít odkop od své svatyně.
86'
Tentokrát jsme byli svědky útočné akce na každé straně, ale ani jedna nebyla zakončena střelou a Traoré se ocitl v ofsajdové pasti.
85'
Čech se snažil zastavit rychlý protiútok Sparty a uviděl od sudího kartu žluté barvy.
85'
Ale s následným centrem si opět poradila obrana Sparty a domácí jdou dopředu.
84'
Nyní sudí pískl Gabrielovi faul a Hradec tak má k dispozici volný kop z levé strany.
83'
Ale následný centr skončil pouze na hlavě Lukáše Huška. Posléze se snažil projít dopředu Traoré, ale ten byl zfaulován.
82'
Zbrožek odcentroval míč do vápna z pravé strany, ale tam jej dostal do zámezí Gabriel a Hradec Králové tak získal rohový kop.
81'
Hosté se dostali k míči na levé straně, ale následná přihrávka skončila pouze u obránce Sparty.
80'
Posléze se na druhé straně dostal ke střele hostující hráč, ale jeho pokus skončil vedle brány.
79'
Traoré se dostal do velké šance, ale místo střely ještě přihrával Abdelkaderovi, což nebylo správně, protože pro balón skočil Ottmar!
78'
Doležal se dostal k centru z levé strany, ale ten odvrátil Prokopec a následuje autové vhazování Hradce Králové.
77'
Už to vypadalo, že se do šance dostane Erik Prekop, ale tomu byl nakonec pouze odpískán ofsajd.
76'
Traoré se snažil projít dopředu středem hrací plochy, ale balón si příliš předkopl a posléze jej ztratil.
75'
Ale střela hostujícího hráče byla hodně nepovedená a skončila pouze nad bránou Benady.
74'
Hradec se dostal dopředu, ale Burda se dopustil faulu na hranici vápna. Hosté tak získali přímý kop z velice dobré pozice.
73'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Piško, přichází Ambler.
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Dao, přichází Abdelkader.
72'
Posléze se dopředu dostala Sparta, ale David Šnajdr nakonec neprocpal balón do nějaké velké příležitosti.
72'
Zbrožek poslal nadýchaný centr do vápna domácích, ale Benada vyboxoval míč do bezpečí.
71'
Nepovedená kombinace domácího celku končí v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Hradec Králové.
70'
Posléze ale přišel nedovolený zákrok ze strany hostů a Sparta tak bude u balónu.
69'
Dao Youssouf si skvěle poradil se soupeřem a obral jej o míč čistým způsobem.
68'
Milan Piško má nějaké zdravotní problémy a vypadá to, že za chvíli se tak na hrací ploše objeví noví hráči pražského celku.
67'
Piško si bez problémů poradil s nákopem soupeře a Sparta může kombinovat na své polovině.
65'
Traoré se dostal do zakončení zpoza vápna, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu Ottmara.
64'
Djurdjević zkusil překvapit domácího brankáře střelou z dálky, ale jeho pokus k levé tyči skončil v moci gólmana Benady.
63'
Nákop Erika Prekopa končí pouze a bezpečně v moci Benady.
62'
Sparťané přišli o míč po vlastní chybě, ale brejk Hradce nedopadl zakončen střelou a směrem dopředu tak šel Dao, ovšem s tím si fantasticky poradil Král.
61'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Kotek, přichází Benada.
60'
Další dvě nové tváře Hradce Králové na hrací ploše, kterými jsou Denny Samko a Jakub Kosař.
58'
David Doležal si skvěle pohlídal míč ze strany Sparty a následuje odkop od svatyně Ottmara.
57'
Jan Král zatáhl za ruční brzdu v podobě faulu a uviděl žlutou kartu.
57'
Velké problémy měl domácí brankář František Kotek, který si dovolil kličku u své brány, ale ta se mu moc nepovedla, ovšem nakonec pro Spartu vše dobře dopadlo.
57'
Nejprve obrana Sparty skvěle zastavila Prekopa, ale posléze přišel další nepřesný pas Slámy.
56'
Velice nepřesný pas na Šnajdra končí v zámezí a hostující celek tak má k dispozici autové vhazování.
55'
Soukeník se dostal k centru z pravé strany, ale ten zastavil Hušek, který si posléze elegantně poradil se soupeřem a dostal balón do bezpečí.
54'
Ovšem centr Hradce ze standardní situace skončil jen bezpečně v moci gólmana Kotka.
53'
Sudí s rozdáváním karet se ve druhém poločase nemaže, protože další ukázal Traorému, jenž zastavil brejk soupeře.
53'
Traoré si nestačil zpracovat míč, jinak by se Sparta dostala do velké šance a Hradec nyní měl štěstí.
52'
Máme tady první žlutou kartu, kterou uviděl za svůj nedovolený zákrok Michal Leibl.
49'
Na začátku druhého poločasu je to zatím pouze Sparta, která se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
47'
Domácí se dostali do přečíslení, ale přihrávka Slámy našla pouze hostujícího brankáře.
46'
Na hrací ploše se do 2. poločasu zapojilo několik nových hráčů.
Sparta: Traoré, Šnajdr, Sláma

Hradec: Ottmar, Trýzna, Doležal, Djurdjević, Prekop
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:25.
První poločas je u svého konce a bohužel jsme zatím nebyli svědky vstřeleného gólu. Už ve 3. minutě se mohl prosadit Urma, ale s jeho zakončením si Kotek poradil. Ve 24. minutě Sparta získala přímý kop, ale ten nakonec nic nepřinesl. Posléze to byl spíše Hradec, který diktoval tempo hry, ale obrana Sparty si dnes vede velmi dobře.
45'
45'
Nyní to Sparta sehrála velice dobře a Gabriel měl před sebou hodně místa, ale jeho průniková přihrávka na Prokopce byla o něco delší a balón tak končí v moci brankáře Vízka, jenž včas vyběhl.
44'
Prokopec poslal k zemi Martince a Hradec tak bude u míče ke konci první půle.
43'
Jakub Šípek šel do souboje s obráncem Sparty o něco důrazněji a sudí Pavel Rejžek to posoudil jako faul a ozvala se tak jeho píšťalka.
42'
Miloš Kopečný se z pravé strany pokoušel najít ve vápně přízemním centrem Adama Vlkanovu, ale obrana Sparty si v prvním poločase vede skvěle.
41'
Individuální průnik Daniela Horáka byl zastaven nedovoleným zákrokem soupeře a Sparta tak může po dlouhé době zkusit něco vymyslet.
40'
Ale ani nyní to ze strany hostů nebyl nijak dobře zahraný volný kop a posléze se balón dostal až k brankáři Vízkovi, který poslední minuty nemá žádnou práci.
39'
Další faul z domácí strany a Hradec Králové tak má k dispozici opět standardní situaci.
38'
Vlkanova se po špatné přihrávce Gabriela dostal k míči, který posunul na Čecha a ten vystřelil z dálky, ale jeho rána byla špatná a skončila vysoko nad bránou.
37'
Následný centr Hradce sice letěl do vápna soupeře, ale balón opět odvrátil domácí obránce a následuje rohový kop.
36'
Dao Youssouf se dopustil faulu na své polovině a rozhodčí Pavel Rejžek jej už varuje, že by to příště už mohla být žlutá karta.
35'
Následný centr z pravé strany letěl na vzdálenější tyč, kde dostal balón za sebe obránce pražského béčkového celku.
34'
Opět se Vlkanova dostal ke střele, ale ta byla zblokována, ovšem Hradec bude pokračovat v podobě autového vhazování.
33'
Robert Jukl se snažil dostat dopředu, ale nakonec si předkopl míč příliš hodně a sparťanská obrana se už o vše postarala.
32'
Už to vypadalo, že se Radim Prokopec ocitne v šanci, ale nakonec se pouze nachytal v dalším ofsajdu.
31'
Gabriel po vystoupení nechal otevřený prostor, ale přihrávka na Leibla byla hodně špatná a skončila pouze mimo hrací plochu.
30'
Půl hodina hry je u svého konce a zatím jsme se nedočkali ani jedné branky.
29'
Poslední minuty je to tak opět Hradec, jenž převzal iniciativu a snaží se něco vymyslet pomalou kombinací na území soupeře.
28'
Adam Vlkanova je zatím, co se týče střelecký pokusů, nejaktivnějším hráčem Hradce, ale jeho rána z úhlu nepřekvapila Kotka.
26'
Opět se míč ocitl mimo hrací plochu a o další autové vhazování se tak postarají hráči Sparty.
25'
Ale ani tentokrát se hosté z protiútoku nedostali do žádné šance, ale mají k dispozici alespoň autové vhazování.
24'
Exekuce přímého kopu se ujal Vojtěch Patrák, ale jeho rána byla zblokvána hradeckou zdí.
23'
Tentokrát šel k zemi Kristián Flak a Sparta má k dispozici přímý kop z velmi zajímavé pozice.
21'
Ovšem následně jsme se směrem dopředu ze strany Hradce toho moc nedočkali, protože Soukeník nedokázal nic vymyslet.
20'
Adam Gabriel se po skvělé přihrávce patičkou z kopačky Prokopce dostal do zakončení, ale to zblokoval Kopečný a následuje tak rohový kop.
19'
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Urma, přichází Leibl.
19'
Nyní se sice k centru z pravé strany dostal Hradec, ale vše končí pouze v moci gólmana.
18'
V úvodních minutách byli hosté lepším týmem, ale nyní je to spíše Sparta, která určuje tempo hry.
17'
Prokopec se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale centr po pár chvílích skončil v moci Vízka.
15'
Momentálně toho na umělé trávě v Mladé Boleslavi příliš nevidíme, jelikož se bojuje o míč především ve středu hrací plochy.
14'
Nyní se na hrací ploše dost přitvrdilo a máme tady jen další faul ze strany domácího mužstva.
12'
A znovu je hra přerušená díky ofsajdu, ve kterém se nyní nachytal Kopečný.
11'
Poprvé musel jít do akce hostující gólman Vízek, jenž si poradil se zakončením Dao Youssoufa.
9'
Adam Vlkanova se dostal k míči a zkusil střelu ze střední vzdálenosti, ovšem František Kotek byl pozorný!
8'
Hostující celek se snažil protlačit do vápna z pravé strany, ale obrana Sparty si poradila a ani nyní jsme se tak nedočkali střely na branku.
7'
Útočná akce Sparty je u konce, jelikož se Radim Prokopec nachytal v ofsajdovém postavení.
6'
Dao Youssouf poslal centr do hostující šestnáctky, ale obrana Hradce byla pozorná.
5'
Miloš Kopečný má nějaké zdravotní problémy po předešlém souboji, ale zatím bude moct pokračovat.
4'
Urma se snažil o centr z levé strany, ale ten zblokoval Gabriel a hosté tak budou pokračovat v podobě autového vhazování.
3'
Otto Urma se po skvělé přihrávce za obranu dostal do šance, ale jeho zakončení k levé tyči vyrazil Kotek!
2'
Následný roh letěl někde do oblasti pokutového puntíku, ale tam jej jeden ze sparťanských hráčů odkopl.
1'
Kotek vyslal odkop od své brány. Posléze se míč vrátil zpět k bráně domácích a Hradec vybojoval rohový kop.
1'

AC Sparta Praha B: Kotek – Burda, Dao, Flak, Gabriel, Horák, Hušek, Chervak, Patrák, Piško, Prokopec
Náhradníci: Benada – Abdelkader, Ambler, Sláma, Šnajdr, Traoré

FC Hradec Králové: Vízek – Čech, Jukl, Kopečný, Král, Martinec, Soukeník, Šípek, Urma, Vlkanova, Zbrožek
Náhradníci: Ottmar – Djurdjević, Doležal, Kosař, Leibl, Prekop, Samko, Trýzna

Rozhodčí: Pavel Rejžek – Pavel Vlasjuk, Jan Váňa.
Skupina B:

1. Mladá Boleslav 3 zápasy, 7 bodů
2. Sparta Praha B 2 zápasy, 2 body
3. Varnsdorf 3 zápasy, 2 body
4. Hradec Králové 2 zápasy, 1 bod
V posledním utkání základní skupiny B v Tipsport lize se proti sobě utkají týmy AC Sparta Praha B a FC Hradec Králové. Naposled se spolu tato mužstva utkala v červenci, kdy Hradec zvítězil poměrem 3:2. Utkání se bude hrát v Mladé Boleslavi od 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.