Tipsport liga -  ONLINE PŘENOS -  Táborsko : Varnsdorf - 22. ledna 2022   13:00

Táborsko

90+1'
Hlavička jednoho z hráčů Varnsdorfu skončila nad břevnem domácí branky.
90'
Jedna z posledních šancí pro Varnsdorf, standarsní situaci v blízkosti autové čáry na levé straně a rohového praporku.
87'
Další odpískaný útočný faul ve středu hřiště hráčům Táborska.
85'
Po rohovém kopu vznikl v pokutovém území menší závar, který ale hostující hráči dokázali zastavit odkopem míče mimo vápno.
84'
Hráči Táborska budou zahrávat další rohový kop.
82'
Hráči Táborska drží balón a hlídají si čas, soupeř se snaží napadat, ale zatím se mu to moc nedaří.
79'
Pro centr jednoho z hráčů Varndsdorfu z levé hřiště si v pohodě došel brankář Janáček.
75'
Další nepřesná přihrávka hráčů Táborarska. Sledujeme utkání bez šancí.
71'
Rozhodčí teď odpískali útočný faul ve středu hřiště hráčům ve žlutých dresech.
68'
Stále se nám hraje hlavně mezi oběma vápny, bez nějaké šance před brankou na jedné či druhé straně.
64'
Hra se nám teď znovu přesunula do středu hřiště
62'
Varnsdorf se ale nevzdává a jeho hráči teď kombinují před pokutovým územím soupeře.
59'
Táborsko právě vstřelilo branku!
Tak přeci jsme se dočkali. Hráči Táborska se dostávají v zápase do vedení, když se dokázal střelou z levé strany pokutového území prosadit MACH.
58'
Oba týmy se snaží hrát hodně kombinačně, v zakončení je to ale na obou stranách stále katastrofální.
55'
Stále je to hodně nepřesné na obou stranách v zakončení.
53'
Přechod hráčů Táborska dopředu směrem k soupeřově bráně skončil po nepřesné přihrávce.
50'
Hráči Varnsdorfu jsou teď hodně aktivní a drží míč na polovině soupeře.
48'
Začátek druhého poločasu se nám hodně podobá tomu prvnímu.
46'
45'
44'
Další kombinační akce hráčů Varnsdorfu skončila po zbytečném útočném faulu.
41'
Hraje se nám teď delší dobu bez přerušení, ale je to stále nakopávana ve středu hřiště.
38'
Hra je sice rychlá, přelévá se ze strany na stranu. Ale většina šancí se odehrává mezi oběma vápny a nebo zakončení není mezi tři tyče.
36'
Opět sledujeme takovou nakopávanou ve středu hřiště.
33'
Varnsdorf teď zahrával standardní situaci z pravé strany v blízkosti středové čáry. Centr do vápna nenašel nikoho v žlutých dresech.
31'
Hra nám mírně upadá, hraje se mezi oběma vápny.
28'
Hráči Táborska teď mají problém s rozehrávkou, hosté jejich pokusy dobře napadají.
25'
Další akce táborských hráčů skončila po útočném faulu na levé straně.
23'
Hra se nám přelévá ze strany na stranu, v zakončení to ale vypadá stále podobně. Většina akcí skončí po nepřesnostech nebo po zakončení mimo branku.
22'
Kombinační hra hráčů Táborska teď skončila po nepřesné přihrávce v pokutovém územím.
20'
Začala nám běžet už dvacátá minuta a zatím jsme neviděli ani jednu větší šanci na jedné či druhé straně.
17'
Opět se nám množí nepřesnosti na obou stranách.
15'
Další rohový kop pro hráče Táborska.
13'
Hra se nám teď kouskuje zbytečnými zákroky ve středu hřiště.
12'
Rozhodli se pro rozehrání na krátko a budou to zkoušet postupným útokem.
12'
Táborsko teď bude zahrávat standardní situaci z levé strany hřiště.
10'
Hraje se nám nahoru – dolů. Stále čekáme na nějakou velkou šanci k zakončení.
8'
Rohový kop teď zahrávali i hráči Táborska, ale ani oni neohrozili soupeřovou bránu.