Chrudim - VŠB-TU Ostrava | ONLINE | 14.9.2018 20:00 | 1. FUTSAL liga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. FUTSAL liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chrudim : VŠB-TU Ostrava - 14. září 2018   20:00

Ukončeno
Chrudim
Chrudim
00:45' Slováček  • 02:51' Bagatini  • 10:19' Doša  • 11:19' Doša  • 12:28' Bagatini  • 15:39' P. Drozd  • 16:11' P. Drozd  • 19:53' R. Mareš  • 22:22' P. Drozd  • 27:19' Koudelka  • 38:32' Doša 
11:2
(8:1)
VŠB-TU Ostrava
VŠB-TU Ostrava
09:26' Chromečka   • 29:49' Chromečka  
Chrudim
Sestavy:
Litviněnko (21. Žďánský, Hlouš) – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Bagatini, Doša, Slováček, Balog
Rozhodčí
Milner, Řeháček
VŠB-TU Ostrava
Sestavy:
Sikora – Kotrla, Machálek, Chalupa, Mikyska, Uher, Petr, Černohorský, Chromečka
Přenos se aktualizuje automaticky

Konec zápasu.
38:32'
Chrudim právě vstřelila branku!
Domácí se přece jen dočkali ještě jedenáctého gólu, Éverton připravil míč před prázdnou branku MARTINU DOŠOVI, který se stal druhým hráčem, jenž završil hattrick – 11:2!
36:43'
Dominik Balog se mohl při své premiéře ihned prosadit, svoji střelu z úhlu ale poslal do tyče!
35:48'
Chromečka mohl dokonat hattrick, Jakub Žďánský ale jeho samostatný únik ukázkově vychytal!
34:20'
Ostrava ze signálu vytěžila alespoň rohový kop.
34:18'
Hosté si ještě před rozehrávkou standardní situace vyžádali oddechový čas, Chrudim má již čtyři fauly.
32:14'
Domácí již jsou uspokojeni se svým výsledkem a naopak se do kombinace dostává také soupeř. O vítězi dnešního duelu je již dávno rozhodnuto.
29:49'
Ostrava právě vstřelila branku!
VÁCLAV CHROMEČKA si dnešní utkání bude pamatovat hodně dlouho, ne každému se poštěstí vstřelit mistrovskému ERA-PACKu dvě branky. Hosté snižují na rozdíl osmi gólů – 10:2!
28:25'
Junior Dominik Balog si odbývá svoji ligovou premiéru, nastoupil s trojicí Éverton, Bagatini a Roman Mareš.
27:19'
Chrudim právě vstřelila branku!
A je tu vysněná desítka! Domácí soupeře semkli v jeho obranném čtverci a nakonec z několika dorážek dokázali překonat Sikoru! Autorem branky je TOMÁŠ KOUDELKA – 10:1!
26:38'
Hra na jednu branku, domácí si dnes vydatně zastřílí.
25:25'
Také Ostravě se podařilo chvilku strávit na útočné polovině, zakončení na vzdálenější tyč Žďánského klec minulo.
25:00'
Éverton přidal ještě také parádní kličku pro fanoušky, ti se dnes musí v Chrudimi bavit.
24:30'
Bagatini na svoji osobu vybojoval dva fauly, Chrudimští chystají standardní situaci.
23:36'
Mistr české ligy si s nováčkem doslova hraje a hlasitě si říkají o nastřílenou desítku.
22:22'
Chrudim právě vstřelila branku!
V krásném čase zde máme úvodní hattrick dnešního zápasu! Koudelka naservíroval míč na nohu PAVLA DROZDA, který do protipohybu Sikory znovu rozjásal slušně zaplněnou chrudimskou halu – 9:1!
21:01'
Hned zkraje druhého poločasu měli domácí zajímavou příležitost, Tomáš Koudelka ale v souboji jeden na jednoho proti Sikorovi neuspěl!
20:01'
Střídání v týmu FK ERA-PACK Chrudim: ze hřiště odchází Dmitrij Litviněnko, přichází Jakub Žďánský.
20:01'
Začal druhý poločas.
20:00'
První poločas skončil.
19:53'
Chrudim právě vstřelila branku!
Ještě do půlky stihli domácí osmou trefu, po pasu Évertona přesně zamířil kapitán ROMAN MAREŠ – 8:1!
18:53'
Bagatini ostrou ranou orazítkoval spojnici břevna a tyče!
16:11'
Chrudim právě vstřelila branku!
A po několika sekundách přichází po totožné ose další branka! David Drozd přistrčil míč na bratra PAVLA DROZDA, který se s tím z blízkosti nemazal a nedal šanci Sikorovi zasáhnout – 7:1!
15:39'
Chrudim právě vstřelila branku!
Spolupráce bratří Drozdových přináší šestou radost! David Drozd nabil PAVLOVI DROZDOVI, který ranou pod břevno prostřelil Sikoru – 6:1!
15:02'
Stále stejný obrázek, domácí futsalisté se tlačí do zakončení a snaží se o navýšení již tak propastného rozdílu.
12:28'
Chrudim právě vstřelila branku!
Máme tu bůra! Martin Doša perfektním křižným pasem našel na zadní tyči stojícího ANTONIA BAGATINIHO, který z voleje umístil balon pod břevno – 5:1!
11:44'
Oddechový čas pro domácí.
11:19'
Chrudim právě vstřelila branku!
Na čtvrtý gól jsme nemuseli dlouho čekat! Tentokrát míč MARTINU DOŠOVI předložil Éverton, slovenský reprezentant byl v těžší pozici než před tím, přesto zamířil přesně – 4:1!
10:19'
Chrudim právě vstřelila branku!
Tak to byla bleskurychlá odpověď! Roman Mareš z autu našel zcela volného MARTINA DOŠU, který do poloprázdné branky trefil neomylně – 3:1!
09:26'
Ostrava právě vstřelila branku!
ERA-PACK byl až příliš zahleděný do útočení a je za to potrestán! VÁCLAV CHROMEČKA dostal mnoho prostoru na střelu a následnou dorážku, kterou již Litviněnko nedokázal zachytit! Nováček na půdě mistra snižuje – 2:1!
07:55'
Nyní se však Lukáš Chalupa utrhl všem hráčům Chrudimi a postupoval sám na gólmana! Nakonec volil zakončení na vzdálenější tyč, Litviněnko byl venku včas a v poklidu sledoval cestu balonu mimo svoji klec!
07:25'
Dnes to bude zřejmě jednostranný zápas, Ostrava se za sedm a půl minuty nedostala z vlastní poloviny a je pod ohromným tlakem.
05:18'
Éverton si chystal míč na zakončení až příliš dlouho, ten mu nakonec utekl do zámezí. Ostrava se ale u balonu ohřála jen malý moment.
04:13'
Bagatini se mohl zapsat mezi střelce podruhé! Nejprve jeho ránu vyrazil Sikora, vzápětí mířil chrudimský novic nad branku!
03:40'
Ostravský tým nezačal na půdě mistra vůbec dobře a předpovědi trenéra Kapsy se začínají vyplňovat, možná rychleji než sám čekal.
02:51'
Chrudim právě vstřelila branku!
Dnes to budou zřejmě gólové hody! Matěj Slováček se tentokrát převtělil do role asistenta, připravil ukázkový balon pro ANTONIA BAGATINIHO, který z první ze vzduchu zacílil přesně k tyči – 2:0!
02:46'
A znovu kooperace v podání Koudelky se Slováčkem, střela druhého jmenovaného tentokrát zneškodněna.
01:09'
Domácí od úvodní minuty svého soka výrazně přehrávají a vypracovali si i další příležitost. Střela Pavla Drozda skončila těsně nad brankou Sikory.
00:45'
Chrudim právě vstřelila branku!
Tak to bylo rychlé! První standardní situace Chrudimi přináší i vedoucí branku! Tomáš Koudelka vzduchem našel pravačku MATĚJE SLOVÁČKA, který se trefil milimetrově přesně – 1:0!
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko (Hlouš, Žďánský) – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Bagatini, Doša, Slováček, Balog

VSK VŠB-TU Ostrava: Sikora – Kotrla, Machálek, Chalupa, Mikyska, Uher, Petr, Černohorský, Chromečka

Rozhodčí: Milner, Řeháček.
Celek VŠB TU Ostrava v loňském ročníku vyhrál východní část druhé nejvyšší soutěže, kde zaujal zajímavými výsledky, například dokázal porazit oslabený Pramen Havlíčkův Brod, tedy dřívější působiště bratrů Marešových, vysoko 49:0. Ve VARTA FUTSAL LIZE však čeká vysokoškoláky z Ostravy trochu jiná káva. V úvodním kole došlo na souboj nováčků, ve kterém ostravští futsalisté podlehly týmu Bazooka Uherské Hradiště 1:3. Jedinou branku Ostravy vsítil na začátku druhého poločasu Ondřej Kyselák.
Skvělý vstup do soutěže v podání vítězství na hřišti ambiciózního Interobalu Plzeň přináší před pátečním domácím startem v nejvyšší soutěži kvalitní pozvánku. Chrudim ukázala svoji kvalitní ofenzívu a nováček se tak má v chrudimské sportovní hale na co těšit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
Články odjinud