1. FUTSAL liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : Litoměřice - 5. října 2018   20:30

Olympik Mělník
2' Vála  • 11' Gabčo  • 15' Zdržálek
3:5
(3:3)
Litoměřice
Litoměřice
11' Rodrigo   • 14' Krok   • 19' Douglas   • 31' Hrubý   • 33' Rodrigo
Řeháček, Vrtal (3. rozhodčí Milner)
Sportovní hala Mělník
Litoměřice

40'
Rafael mijí prázdnou branku o půl metru.
40'
40 vteřin do konce.
40'
Rodrigo prázdnou bránu netrefuje.
39'
Sice se mělničtí usadili na půlce Litoměřic, ale nedaří se jim nic vymyslet.
39'
Olympik opět zkouší powerplay.
39'
Olympiku se druhou půli nedaří a Gardenline je o poznání lepší.
38'
Konec oddechového času.
38'
Oddechový čas pro hosty.
38'
Olympik se snaží, nejde to a nejde to. Litoměřice skvěle brání.
37'
Olympik se snaží hrát powerplay.
37'
Olympik se s výsledkem snaží něco udělat, ale marně.
36'
Prejsa šikovně našel Válu, tomu míč ale utekl do zázemí.
35'
Fabricio opět nedává ve vyložené šanci. Skvěle ho vychytal Mareš.
34'
3. tyč Olympiku v zápase. Tentokrát ji nastřelil Vokoun.
34'
4:4 na akumulované fauly.
33'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!

Po chybě v obraně Olympiku zvýšil vedení ROGDRIGO.
32'
Olympik šel do brejku a měl velkou příležitost srovnat. Vokouna ale vychytal skvělý Kubíček!
31'

Gardenline zamkli Olympik a vytěžili z toho gól. Na zadní tyči našel Záruba VÍTĚZSLAVA HRUBÉHO.
31'
4:3 na akumulované fauly pro tým domácího Olympiku.
30'
Další velká šance Fabricia! Zdržálek odkopával z nebezpečného prostoru před bránou.
29'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a ani jeden z týmů si nedokáže vybudovat nějakou šanci.
28'
Fabricio dnes asi branku nevstřelí. Opět byl sám před Marešem, ale jak je dnes zvykem, střela mu nevyšla a šla hodně nad branku.
27'
Gabča vychytal Kubíček, tahle pumelice ho musela pěkně štípnout.
27'
Olympik bude mít šanci zajímavého přímého kopu.
26'
Gardenline nyní Olympik tlačí a k ničemu je nepouští. Na Mareše lítá střela za střelou.
26'
Douglasovu tvrdou střela Zdržálek srazil do břevna.
25'
Zdržálek ve velké příležitosti trefil jen Kubíčka.
24'
Rodrigo nevěděl co s míčem a tak vystřelil. Bomba to byla, přesnost chyběla.
24'
Vokounova střela z otočky na zadní tyč skončila mimo branku.
23'
Demeterovu tvrdou ránu srazil Záruba. K odraženému míči se dostal Iemelianov, kterého Kubíček vychytal.
22'
Zárubovu tvrdou střelu z půlky dokázal Mareš vyrazit na roh.
22'
Vála se snažil najít na zadní tyči Gabča, sice ho našel, ale Gabčovi se nepodařilo míč trefit. Kdyby trefil, byl by to určitě gól.
21'
Gardenline si připisuje první akumulovaný faul.
21'
Fabricio se dostal hned v úvodu k zajímavé střele, šla ale těsně vedle.
21'
20'
20'
Minuta do konce 1. půle!
19'

DOUGLAS vystřelil na zadní tyč, Marešovi chybělo trochu, aby míč chytil. 3:3
18'
Výbornou ránu bodlem z nohy Zdržálka, Vavrek se štěstím chytá.
17'
Hraje se nahoru dolu, hra má obrovské tempo.
16'
Olympik se hnal do rychlého brejku, Cabadaj trefil tyč branky týmu hostí.
16'
Pokus Fabricia zblokoval Iemelianov, roh pro Gardenline.
15'
Mělník právě vstřelil branku!

Vokoun všem utekl, na druhé straně se mu nabízel DOMINIK ZDRŽÁLEK, který se nemýlil a posílá Olympik opět do vedení. Asistence Vokoun
15'
Fabricio se zjevil sám před Marešem, střela šla ale hodně vedle.
14'
Demeter trefil tyč Vavrekovi branky!
14'

Litoměřice srovnávají na 2:2. Před prázdnou bránu dostal míč LUKÁŠ KROK, to bylo těžší nedat. Asistence Záruba
13'
Skvělá kombinace Olympiku. Třemi rychlými přihrávkami se dostali před Vavreka, tam ale míč Gabčovi ukopl Krok.
13'
Rafael se uvolnil přes Gabča a vypálil, míč letěl těsně nad.
12'
Stav akumulovaných faulů je 4:1 pro domácí.
12'
Fabricio opět ve velké šanci! Sám před Marešem těsně přestřeluje.
11'

O 20 sekund později Litoměřice snížili. Rodrigo dostal přihrávku do odkryté branky a nemýlil se. Asistence Fabricio
11'

JOSEF GABČO se ujal volného přímého kopu z cca 12 metrů a dokázal míč procedit mezi všemi obránci až za záda Vavreka.
11'
Gabčova střela na zadní tyč šla hodně vedle.
10'
Krokovu střelu z brankové čáry vykopl Zdržálek.
9'
Olympik si za ruku Zdržálka připisuje třetí akumulovaný faul.
9'
Záruba z velkého úhlu přestřeluje. Toto nemělo moc šancí na úspěch.
8'
Ve hře Litoměřic začínají být nepřesnosti, Olympik se snaží vyhecovat ke druhé brance.
7'
Douglas se u lajny pokusil vystřelit na zadní tyč, chyběli decimetry.
6'
Vokoun šel do samotného úniku, střela bodlem šla těsně vedle.
6'
Kuč se snažil všem utéct a dostat se do zakončení. Obešel dva hráče, třetím byl Rodrigo, ten ho o balón obral.
5'
Rodrigo před Marešem trestuhodně přestřeluje.
5'
Felipe střelou z půlky branku Olympiku neohrozil.
4'
Vavrek se snažil najít někoho ze spoluhráčů dlouhým nákopem, nikoho ale neoslovil a míč mají hráči Olympiku.
3'
Do rychlého brejku se řítil Vokoun s Demeterem, do zakončení se dostal druhý jmenovaný, trefil pouze brankáře Vavreka.
3'
Olympik si připisuje druhý akumulovaný faul.
2'
Fabricio se zjevil sám před Marešem, ten ho ale skvělým zákrokem vychytal.
2'

Po krásné kombinaci Olympiku se dostal o zakončení SLAVOMÍR VÁLA, který o břevno posílá Olympik do vedení! Asistence Gabčo.
1'
Po Gabčově chybě se dostal do zakončení Fabricio, střelou bodlem branku minul.
1'
12 sekund po začátku fauluje Vála a Olympik má tím pádem 1. akumulovaný faul.
1'
Základní sestavy obou celků:

Olympik Mělník: Mareš (Jenč) – Kuč, Vokoun (C), Zdržálek, Gabčo, Iemelianov, Vála, Demeter, Prejsa, Hochman

Litoměřice: Vavrek (Kubíček, Marek) – Rodrigo, Záruba, Fabricio, Krok, Hrubý, Felipe, Jiráský, Slepčík, Rafael, Douglas
V zápase, který začne ve 20:30, se nám představí kluby, které to nemají mezi sebou daleko. Litoměřice a Mělník dělí přibližně 50 km. Litoměřice jsou mírným favoritem, i když tomu tabulka a ani předchozí zápasy moc nenapovídají. Litoměřice vstoupili do sezóny velice zle. Nejdříve uhráli v České Lípě pouze remízu 2:2, kde se očekávalo, že Litoměřice určitě vyhrají. Ve druhém kole podlehl tým Marka Kopeckého 2:4 s nováčkem ligy z Uherského Hradiště. Ve třetím kole se Gardenline střetli s mistrovskou Chrudimí a podlehli 1:2, i když byl výkon Litoměřických o poznání lepší. Za to Mělník musí nyní pociťovat spokojenost a pohodu v kabině. V prvním kole sice prohráli v Teplicích 2:6, i po dobrém výkonu, ale v dalším zápase se podařilo svěřencům Jakuba Němce porazit ambiciózní Plzeň a to výsledkem 4:2. Ve výborné náladě, ve 3. kole, cestoval Olympik do daleké Ostravy, kde se jim podařilo získat další 3 body po výhře 4:3. Doufejme, že dnes uvidíme pěkný futsal a Vy si ho doufám prostřednictvím tohoto onlajnu náramně užijete!

Postavení v tabulce:
Olympik – 6 bodů, 6. místo
Gadenline – 1 bod, 9. místo
Marek Kopecký, trenér Litoměřic: ,,Začátek sezóny nám vůbec nevyšel tak, jak jsme si představovali. V Mělníku chceme konečně předvést výkon, který nás odrazí k lepším zítřkům. Přes reprezentační přestávku jsme tvrdě trénovali a musíme to v Mělníku konečně ukázat. Mělník je na vítězné vlně a bude chtít náš skalp. Máme k soupeři respekt, ale nic jiného než vítězství neberu.''
Jakub Němec, trenér Olympiku: ,,Litoměřicím se výsledkově nepodařil úvod sezóny. Přes reprezentační přestávku ale měli dost času v klidu potrénovat a na náš vzájemný zápas už budou ve výborné formě. Proto budou velkým favoritem. My jsme nyní ale na vítězné vlně a budeme chtít před domácími fanoušky potrápit dalšího silného soupeře a pokusit se o další překvapení. Diváci se určitě mají na co těšit.''
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.