1. FUTSAL liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Plzeň - 6. září 2019   20:30

Hodonín
Hodonín
14' Zajíček(vl.)  • 29' Jakubíček
2:9
(1:4)
Plzeň
Plzeň
3' Vnuk   • 7' Vnuk   • 9' Rešetár   • 16' Kovács   • 22' Rešetár   • 23' Vnuk   • 32' Holý   • 33' Holý   • 39' Vnuk
Hodonín
Parobek (Dvořák) – Horváth, Skivaqa, Doubravský (K) , Hromek – Michalec, Cenek, Hodonský, Buc, Koky, Suchánek, Varmuža, Jakubíček
Čep – Šenkýř
SH TEZA Hodonín
152 diváků
Plzeň
Němec (Luhový) – Rešetár (K), Buchta, Vnuk, Slavík -Štajt, Havel, Kovács, Holý, Zajíček, Kunstner

Z Hodonína se pro dnešek loučím. Přeji vám krásný zbytek večer.
U futsalu v Hodoníně za 14 dní , kdy Tango přivítá Liberec.
Plzeň jednoznačně porazil Hodonín 2:9 a odváží si 3 body do Plzně.
40'
Holý 10 metrový kop neproměňuje.
40'
Hodonín se dopustil 6 faulu a Plzeň bude zahrávat 10 metrový kop
40'
Probíhá poslední minuta utkání
40'
Dnešní utkání sleduje 152 diváků
39'
Interobal Plzeň navyšuje už na 2:9. Střelcem branky je Vnuk
39'
Parádní zákrok Parobka. Vnuk stál osamocený před Parobkem, který ho vychytal
38'
Holý našel před brankou Rešetára, který se dostal ke střele, ale jeho střela šla mimo tři tyče Hodonína
37'
Oddechový čas pro Hodonín
36'
Parobek špatně nahrál, a hosté mohli navýšit, ale Parobka zaskočil jeho kolega Michalec
35'
Cenek vidí žlutou kartu za faul do obličeje
34'
Štajtlovu střelu vyráží brankář PArobek
33'
Interobal Plzeň hned vzápětí navyšuje na 2:8. Branku střílí Holý. Asistence Vnuk
32'
Interobal Plzeň navyšuje na 2:7 zásluhou Holýho. Asistence Vnuk
32'
Plzeň se dopustila pátého faulu a bude si muset dát pozor na fauly
30'
Hodonín se dopouští čtvrtého faulu
30'
Cenek neproměňuje pokutový kop
30'
Zajíček vidí za penaltový zákrok žlutou kartu
30'
Hodonín bude kopat penaltu
29'
Kunstner vidí žlutou kartu za faul do obličeje
29'
Hodonín snižuje na 2:6, když se prosadil JAKUBÍČEK. Asistence Buc
29'
Kovacsovu střelu zablokoval Koky na roh
28'
Kovácsovu střelu vytěsnil Parobek na roh
27'
Bucova střela se mezi 3 tyče nevešla
27'
Rešetárova střela jde vysoko nad branku Hodonína
27'
Němec hodil míč na nohu Cenkovy, ale ten nastřelil pouze brankáře Němce
26'
Doubravský vidí za svůj faul žlutou kartu
26'
Druhý faul Hodonín
25'
Třetí faul Plzeň
25'
Druhý faul Plzeň
25'
Kkivaqa si obhodil protihráče , a následně nastřelil Němce
24'
První faul si připisuje i tým Hodonína
24'
První faul si připisuje Plzeň
23'
A Plzeň navyšuje už na 1:6, když Rešetár našel před brankou VNUKA, který vstřelil branku.
22'
Interobal Plzeň navyšuje na 1:5, když se prosadil Rešetár. Asistence Vnuk
22'
Doubravský si obešel protihráče a následně špatně nahrál Michalcovi
21'
Oba celky už jsou na hrací ploše a za pár minutek začne druhý poločas
Je za námi první poločas a zaslouženě SK Interobal Plzeň vede 1:4
20'
20'
Rešetár se řítil na Parobka, ale ten vyběhl a Rešetára obral o míč.
20'
Parobek chytá
20'
Hodonín se dopustil v krátké chvíli 2 faulů a stav faulů je 6:5. Plzeň bude kopat 10 metrový kop.
19'
Rešetár vidí žlutou kartu za faul zezadu. Stav faulů 4:5
19'
Suchánek vidí žlutou kartu za došlápnutí na Kovácse
19'
Vnuk tvrdě fauloval Doubravského , a za svůj faul vidí žlutou kartu
17'
Rešetarovu střelu vyrazil Parobek před sebe , kde byl první u míče Michalec, který byl následně faulován šlapákem od Rešetára. Stav faulů 3:3
17'
Holého nebezpečnou střelu vyráží brankář Parobek na aut
Oddechový čas si bere tým SK Interobal Plzeň
16'
Interobal Plzeň si bere zpět 3 brankový náskok. Holý našel před brankou KOVACSE, který si obešel Parobka a následně střelil branku
15'
Druhý faul pro tým Plzňe
15'
Doubravský se snažil obejít brankáře Němce, ale ten ho vychytal
14'
Třetí faul si připisuje tým Hodonína
14'
Hodonín snižuje na 1:3, když si vlastní branku vstřelil ZAJÍČEK
13'
Slavíkova daleká střela neohrozila brankáře Parobka
13'
Holého střela jde daleko od branky Hodonína
11'
Vnuk našel před brankou Rešetára, ale tomu odskočil míč od nohy
10'
Opět Vnuk našel před brankou Rešetára, ale tentokrát už ho brankář Parobek vychytal
Oddechový čas pro domácí.
9'
Vnuk obešel obranu Hodonína a před brankou nahrál REŠETÁROVI, který už jen trefil odkrytou branku Hodonína.
8'
První faul si připisuje i Plzeň
8'
Hodonín se v krátké době dopustil 2 faulů. Stav faulů 2:0
7'
Interobal Plzeň navyšuje na 0:2 . Vnuk unikl hráčům Hodonína ,a následně vstřelil branku.
7'
Holý se ocitl sám před brankářem Hodonína, ale branku netrefil
6'
Rešetár unikl po lajně Michalcovi. Rešetár následně vystřelil, ale jeho střelu vyrazil Parobek.
5'
Michalec hledal před brankou Buce, kterému nevyšel krok
5'
Domácí se doprošovali faulu, ale rozhodčí Čep zůstal vklidu
3'
Interobal Plzeň jde do vedení , když se o první branku zasloužil VNUK. Asistence: Holý
2'
Vnuk našel na hranici vápna Holýho, který pálí vysoko nad branku Hodonína.
1'
Hned na úvod Holý prověřil brankáře Parobka. Holého střelu , ale brankář Hodonína chytá
1'
Hodonín bude zahajovat první poločas
1'
Oba celky přivádí na hrací plochu dvojice rozhodčích Čep – Šenkýř

FC Tango Hodonín: Parobek (Dvořák) – Horváth, Skivaqa, Doubravský (K), Hromek, Michalec, Cenek, Hodonský, Buc, Koky, Suchánek, Varmuža, Jakubíček

SK Interobal Plzeň: Němec (Luhový) – Rešetár (K), Buchta, Vnuk, Slavík, Štajt, Havel, Kovács, Holý, Zajíček, Kunstner

Rozhodčí: Čep – Šenkýř.
Oba celky se momentálně rozcvičují na hrací ploše.
Dobrý večer, ze SH TEZA Hodonín, kde se odehraje 1.kolo VARTA Futsal ligy mezi FC Tango Hodonín a SK Interobal Plzeň.
FC Tango Hodonín
FC Tango Hodonín se po 2 letech vrací do VARTA futsal Ligy.
Hodonín v minulém ročníku skončil na 4.místě 2. futsalové ligy-východ.
Do VARTA futsal ligy se dostala díky odkoupení licence od Bazooky Uherské Hradiště. Tango Hodonín má velmi ambiciozní tým , a bude se chtít ve VARTA futsal lize udržet.
SK Interobal Plzeň
SK Interobal Plzeň v minulé sezoně skončila v tabulce na 5.místě.
V play-off Plzeň vypadla ve čtvrtfinále, když prohrála nad Slavií Prahou 3:0 na zápasy. Za SK Interobal Plzeň hrají zkušení hráči jako jsou Rešetár a Vnuk. Vnuk v minulém ročníku vyhrál se Spartou VARTA futsal ligu.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu úvodního kola VARTA futsal ligy, ve kterém se střetne nováček ligy FC Tango Hodonín a SK Interobal Plzeň. Utkání začíná ve 20:30