1. FUTSAL liga -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Olympik Mělník - 12. března 2021   20:00

Svarog Teplice
5' Adriano  • 9' Alemao  • 21' Adriano  • 33' Baran  • 35' Salla  • 37' Guti  • 38' Guti
7:0
(2:0)
Olympik Mělník
Casassa (Hůla, Marek, Soukup) – Joao Salla, Paulinho, Tato, Alemao, Guti, Deco, Adriano, Gansukh, Baran, Žolcer
Šmíd, Mollinger. Delegát Drobný
SH TEPLICE
Žežulka (Šanda) – Jungbauer, Miker, Prejsa, Nedostup, Hrdý, Nečas, Šustr, Kalabis, Šmejkal, Němec

Utkání dospělo ke svému cíli, Svarog Teplice si nad Olympikem Mělník připisuje výhru 7:0. Pěkný večer.
40'
Již se zřejmě nic nestane, Teplice zvítězí 7:0.
39'
Prejsa sice dostal míč do sítě, jenže sudí Mollinger již předtím přerušil hru, neboť usoudil, že míč prošel zámezím.
38'
Teplice právě vstřelily branku!
Tepličtí jsou v závěru potentní: Deco nacentroval před bránu, kde jeho pas zužitkoval v sedmý zásah GUTI – 7:0.
37'
A jelikož i ve futsale platí "nedáš-dostaneš", šestý úder zasazuje hostům GUTI – 6:0.
36'
Také Mělničtí si připisují několik střeleckých pokusů v krátkém časovém sledu, ale všechny se zastavily na pozorných teplických obráncích.
35'
JOAO SALLA však na třetí pokus již propálil vše, co mu stálo v cestě – 5:0.
34'
Joao Salla dvakrát pálil, jednou byl jeho pokus zblokován, podruhé vůbec netrefil bránu.
34'
A opět Jiří Baran, tentokrát jeho přízemní střelu nepropustila obrana až k brance.
33'
Jiří Baran mohl zaznamenat svůj druhý střelecký zářez, ovšem jeho hlavičku zarazila tyč.
33'
Guti a JIŘÍ BARAN vyšachovali mělnickou obranu a druhý jmenovaný měl již poměrně snadnou střeleckou pozici – 4:0.
32'
Adriano obešel brankáře, ale svým střeleckým pokusem odkrytou bránu nenašel.
31'
Radek Šmejkal střihnul nohou po Tatovi a vzhledem k tomu, že míč netrefil, odnáší si ze souboje žlutou kartu.
30'
Gutiho i Tatův pokus zablokovala mělnická defenziva.
29'
Baran pálil z větší vzdálenosti, Žežulka míč zastavil nohou.
28'
Miker z úhlu trefuje pouze boční síť.
26'
Kalabis sám před Cassasem, domácí gólman jej ovšem vystál a vychází z tohoto minisouboje jako vítěz.
24'
Miker stále nespokojen s verdiktem sudího Šmída, který mu vysvětluje, proč se rozhodl, jak se rozhodl.
23'
Miker se po souboji s Cassasou ocitl na zemi, ale sudí Šmíd zůstává v klidu a penalta se konat nebude.
22'
Šmejkal prověřil Casassa, který jeho pokus kryje.
21'
ADRIANO vypálil tvrdě a hlavně přesně a navyšuje na 3:0.
21'
Po devíti sekundách přichází první teplický faul v druhé půli.
21'
20'
20'
Guti s Paulinhem se řítili na Žežulku, jenž rychle vyběhl a Paulinho už tak nedokázal míč usměrnit do sítě.
19'
Baran vybojoval míč a poslal jej na Gutiho, který ovšem přestřeluje.
18'
Baran ve slibné pozici míč netrefil, jak by potřeboval.
18'
Teď se pro změnu brání domácí, ani Mělník se však nedostává k ohrožení branky.
17'
Tepličtí v tlaku, ale chybí zakončení.
16'
Timeout pro Mělník.
14'
Gutiho pokus z úhlu neměl naději na úspěch.
12'
Pátý teplický faul osm a půl minuty před koncem poločasu.
12'
Sledujeme nudnější pasáž bez šancí.
9'
Jiří Baran vyslal do úniku ALEMAA, který si věděl rady a navyšuje na 2:0.
8'
Radek Hrdina přišlápl brankáře Casassa a třebaže se žluté kartě hodně diví, ve statistikách mu již zůstane.
7'
Tepličtí ale nerozehráli standardku vůbec dobře a rychlý protiútok hasí Guti stažením Radka Hrdého. Domácí futsalista se stává prvním karetním provinilcem zápasu.
7'
Baran dohrán v rohu hrací plochy, na fauly 3:3 a zajímavá situace pro domácí.
6'
Gutiho střela se zastavila o Žežulkovy rukavice.
5'
Šustr se snažil o rychlou odpověď, proti byl bránící Tato.
5'
ADRIANO přesným a tvrdým projektilem propálil obranu i s brankářem a dává domácím vedení 1:0.
4'
Tepličtí za čtyři minuty vyrobili již tři fauly.
4'
V útoku také Mělničtí, ale vyprodukovali jen nepřesný pokus.
3'
Žežulka včasným vyběhnutím nepustil domácí do zakončení.
1'
V první šanci teplický Paulinho, ale na obranu hostí nevyzrál.
00:01'
Svarog Teplice po čtyřech výhrách v řadě přivítá Olympik Mělník. Naposledy před reprezentační přestávkou doma udolal Chrudim, čímž se posunul na druhé místo v ligové tabulce.
Také Olympik zažívá slušnou sezonu. Před pauzou doma zvládl za tři body utkání proti České Lípě a ústeckým Démonům, čímž posílil bezpečný náskok na sestupové pozice.
Zápas startuje pro Teplice v obligátních 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.