1. FUTSAL liga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Chrudim - 7. ledna 2022   20:00

ODLOŽENO
Slavia
Slavia
0:0
(-:-)
Chrudim
Chrudim
Přenos se aktualizuje automaticky

Kvůli výskytu nemoci Covid-19 v týmu SK Slavia Praha bylo utkání 16. kola 1. Futsal ligy proti Chrudimi odloženo. "Na základě doručeného doporučení Hygienická stanice hlavního města Prahy a podkladů členského klubu SK Slavia Praha vám oznamuji, že rozhodnutím STK SFČR ze dne 7.1.2022 číslo 010701/2022 je utkání O1A1602 SK Slavia Praha – FK Chrudim v termínu pátek 7.1. 20:00 ve SH SK Slavia Praha-Eden odloženo," stojí v rozhodnutí STK SFČR.
Ohlasy před zápasem:

David Frič (trenér Slavie): "Na zápas se moc těšíme, vždy je super utkat se s tak kvalitním týmem a ukázat si, jak na tom jsme a na čem je potřeba zapracovat. Do zápasu půjdeme s pokorou, ale zároveň s maximálním nasazením urvat doma body."

Tomáš Koudelka (hráč FK Chrudim): "Zápasy se Slavií jsou hodně odlišné, záleží, zda hrajeme doma nebo venku. Doma většinou zvládneme zápas dobře, ale bohužel naopak venku se nám herně příliš nedaří, a to budeme chtít v dalším zápase změnit. Našim nejbližším cílem je vítězství v základní části, a proto jedeme do Prahy zvítězit."
Chrudim ztratila neporazitelnost až v závěru roku v dohrávce v Plzni (1:2), má na svém kontě 13 výher, jednu remízu a jednu prohru. V žádném zápase doposud neinkasovala více než dvě branky a má velmi příznivé skóre 112:15.
Červenobílí půjdou do nového roku ze čtvrtého místa, mají na svém kontě devět výher, jednu remízu a čtyři prohry. Jsou ale notně povzbuzeni předvánoční rekordní výhrou 10:1 v derby nad Spartou.
Dobrý večer, všem futsalovým fanynkám a fanouškům! Zdravíme vás ze sportovní haly v Edenu, kde se od 20:00 rozehraje utkání šestnáctého kola 1. Futsal ligy. Domácí SK Slavia Praha přivítá na své půdě několikanásobného mistra FK Chrudim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
Články odjinud