1. FUTSAL liga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Rapid Ústí n/L - 5. listopadu 2021   20:00

Slavia
Slavia
9' Ševčík  • 22' Leovski  • 33' Záruba  • 35' Homola  • 37' Křemen
5:1
(1:1)
Rapid Ústí n/L
19' Gajdoš
Slavia
Cichra, Pivoňka – Laštovička
SH Eden

40'
Vaktor pálí z dálky vedle branky.
40'
Začala poslední minuta. Slavia zlomila odpor soupeře v druhém poločase.
38'
Do hry naskočili také Vaktor a Brychta.
37'
Slavia právě vstřelila branku!
JAN KŘEMEN střílí pátou slávistickou branku, když se dostal k míči a přesnou křížnou ránou nedal Klečkovi šanci zasáhnout – 5:1!
37'
Ustí mohlo snížit, Braga ale napálil zblízka Vondráčka.
37'
Ustí hraje power play, Klečka se vysunul na útočnou polovinu.
36'
Sita napřáhl z dálky, jeho střela těsně minula levou tyčku.
36'
Leovskiho střelu z levé strany vyrazil Klečka, na druhé straně pálil z voleje Křemen, ústecký gólman znovu zasáhl.
35'
JAN HOMOLA zvyšuje krásnou umístěnou střelou na zadní tyč z levé strany, nahrál mu Křemen – 4:1
34'
Slavii výrazně pomohlo to, že na hřiště naskočil po přestávce reprezentant Záruba.
34'
Braga se dostal k nákopu před slávistickou branku, míč chtěl trefit ze vzduchu z první, ale to se mu nepodařilo.
33'
RADM ZÁRUBA vystihl přihrávku ústí a postupoval sám na Klečku, kterého překonal umístěnou ránou po zemi. Slavia zaslouženě navyšuje vedení, svého soupeře v druhém poločase přehrává – 3:1!
32'
Tichý přejel celé hřiště s míčem, svoji střelu ale poslal vysoko nad branku.
32'
Slámovu ránu zablokovala ústecká obrana.
31'
Sláma trefuje tyč střelou z pravé strany! V některých momentech mají domácí střeleckou smůlu.
31'
Ustí si připisuje už čtvrtý faul.
30'
Klečka vyráží Křemenovu ránu z levé strany. Stejně jako v posledním zápase v Mělníce se Slavii nedaří odskočit na dvě branky od soupeře.
29'
Slavia rozehrála přímý kop signálem, Záruba uvolnil na levé straně Ševčíka, který trefil křížnou ránou tyč ústecké branky!
28'
Stav akumulovaných faulů je již 0:3.
27'
Záruba se dvakrát dostal k zakončení z levé strany, jednou ho obrana zblokovala, podruhé jeho rána proletěla kolem brány do zámezí.
27'
Slavia je ve druhém poločase o poznání aktivnější a diktuje tempo hry.
27'
Petr Výborný dostal žlutou kartu.
23'
Ševčík napálil po uvolnění na středu hřiště břevno!
22'
Slavii vyšla pohledná kombinace, Křemen uvolnil z pivota u levé tyče IGORA LEOVSKIHO, který dovezl míč do sítě – 2:1!
22'
Zápotocký se kličkou uvolnil na sedmi metrech, střílel ale v záklonu a minul pravou tyčku.
21'
Do hry naskočil Záruba a hned se dostal do šance po narážečce s Danielem. Pravou tyč ale minul.
21'
20'
20'
Do zakončení se dostal Leovski, jeho ránu Klečka vyrazil, dorážka stejného hráče již mířila mimo.
19'
Rapid právě vstřelil branku!
Hostující GAJDOŠ převzal míč a na sedmi metrech od Tichého a bodlem poslal míč z první pod břevno – 1:1!
19'
I Slavia je již na čtyřech akumulovaných faulech.
16'
Střelu Leovskiho z levé strany Klečka chytil, pokus domácího hráče neměl potřebnou razanci.
16'
Ústí už je na pěti faulech, desetimetrový kop visí na vlásku.
15'
Ústí mělo další slušnou šanci na vyrovnání! Braga obstřelil Vondráčka, radost mu ale z tváře sebral Křemen, který odkopl míč z brankové čáry!
15'
Po rohovém kopu zakončoval hostující Matheus, chyběla však přesnost.
14'
Z hrací plochy je odváděn Václav Koc, který se po zákroku domácího hráče zvedá velmi ztěžka.
14'
Po rohovém kopu byla Slavia blízko druhé brance, v krátkém sledu totiž Daniel dvakrát za sebou nastřelil břevno!
14'
Matúš Ševčík dostává za faul ve středu hřiště žlutou kartu.
13'
David Jošt se dostal z úhlu do zajímavé střelecké příležitosti, jeho pokus ale srazil Koc jen na rohový kop.
12'
Ústí už má na kontě tři akumulované fauly, slavisté jsou na jednom.
10'
Vondráček si připisuje další skvělý zákrok, tentokrát proti Gajdošovi, který dorážel do poloprázdné branky. Nechal však opět jen vyniknout slavistického gólmana!
9'
Domácí se dostávají do vedení! Přihrávku Jošta zužitkoval střelou z levé strany MATÚŠ ŠEVČÍK, který překonal gólmana Klečku – 1:0!
7'
Tři brazilské posily Rapidu kombinovaly kombinovali s Kocem, toho ale zablokoval Homola. Na druhé straně hledal Ševčíka z rohu Daniel, také neúspěšně.
6'
Žlutou kartu dostává brankář Klečka, jenž poslal k zemi gólmana Slavie Vodráčka, jenž vyběhl za obranu hostujícího týmu. Z následné standardky však domácí nic nevytěžili.
5'
Vondráček musel vytáhnout střelu Výborného mimo tři tyče. Rapid zatím rozhodně jen nebrání a je v Praze velmi nebezpečný.
3'
Dvakrát střílel Daniel. Poprvé jeho pokus skončil na boční síti, podruhé z velké dálky taktéž minul.
00:02'
První velkou šanci utkání měl hostující Souza, byl sám před Vondráčkem, ale z nějakých sedmi metrů nechal vyniknout slavistického brankáře!
00:01'

SK Slavia Praha: Vondráček (Karpiak) – Brychta, Vaktor, Jošt, Sita, Leovski, Ševčík, Sláma, Homola, Daniel, Hrdina, Záruba, Křemen

FC Rapid Ústí nad Labem: Klečk (Smolař) – Koc, Gajdoš, Čapek, Výborný, Tichý, Zápotocký, Pedro, Matheus, Souza, Macháček

Rozhodčí: Cichra, Pivoňka – Laštovička.