1. FUTSAL liga - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Rapid Ústí n/L - 22. října 2021   20:00

Svarog Teplice
6' Duarte  • 18' Adriano  • 23' Abrham  • 24' Adriano  • 33' Adriano  • 35' Slepčík  • 38' Felipinho  • 40' Slavík
8:2
(2:1)
Rapid Ústí n/L
13' Matheus   • 30' Fernando
Hůla (Mareš) – Duarte, Felipinho, Pacheco, Diece, Abrham, Adriano ("K"), Slepčík, Senra, Rhouila, Slavík
Milner, Řeháček – Nešněra. Delegát Gryc
Sportaréna Teplice
Klečka (Mrázek, Smolař) – Zápotocký Jiří, Zápotocký Jaroslav, Gajdoš, Klier, Macháček, Čapek, Pedro Heinrich Braga, Mello Faria Matheus, Fernando

Pěkný večer
Svarog Teplice po nepřesvědčivém prvním poločase nakonec celkem jasně poráží ústecký Rapid 8:2.
40'
Teplice právě vstřelily branku!
Rychlou akci zakončuje osmou domácí trefou JAROSLAV SLAVÍK.
38'
FELIPINHO dorazil Rhouilův centr po rozehrané standardce do brány a upravuje na 7:2.
38'
Slepčík byl faulován a při pádu si přivodil nějaké vážnější zranění, po několikaminutovém ošetřování je odnesen na nosítkách.
37'
Braga zajel do Felipinha a akt udělování žluté karty tentokrát provádí sudí Milner.
37'
Klier rozehrál nepřímák na Gajdoše, jeho pokus blokuje hradba těl v bílých dresech.
37'
Po dvojím hraní brankáře Hůly budou mít hosté další zajímavou šanci upravit skóre, předtím si berou oddechový čas.
36'
Klier bránu netrefuje.
36'
Abrham posílá k zemi Gajdoše, standardka pro Rapid.
35'
DALIBOR SLEPČÍK doklepává Senrovu střelu – 6:2.
34'
Jaroslav Zápotocký zastoupil svého gólmana a míč směřující do odkryté brány vykopává do autu.
33'
ADRIANO propálil mezi nohama Klečku a navyšuje na 5:2.
33'
Fernando po souboji s Diecem končí na zemi, penalta se nepíská.
32'
Adrianův tvrdý projektil zneškodňuje Klečka.
31'
Adriano v pádu střílí vedle.
31'
Duarte zakončoval, na Klečku nevyzrál.
30'
Rapid právě vstřelil branku!
FERNANDO přehodil vybíhajícího Hůlu a koriguje na 4:2.
29'
Hůla před dotírajícím Macháčkem vykopl míč tak vysoko, že zasáhl strop zdejší sportovní arény.
28'
Senra i v pádu zakončil, Klečka vyráží.
28'
Martin Macháček nakopl Duarteho a arbitr Řeháček podruhé v zápase loví žlutou kartu z kapsy.
26'
Tepličtí pokračují v aktivní hře, zdá se, že po vyrovnané první půli přebírají otěže zápasu.
24'
ADRIANO si navedl míč a přehodil z úhlu vyběhnuvšího Klečku – 4:1.
23'
Adrianův pas poslal do sítě TOMÁŠ ABRHAM – 3:1.
21'
Adriano pálil a za svoji kariéru už předvedl i lepší a hlavně přesnější střely.
21'
Poločas končí těsným teplickým vedením 2:1, Rapid vzdoruje statečně a je domácím rovnocenným partnerem.
20'
20'
Felipinho hloupě fauloval Bragu a přichází nadějná standardní situace pro Rapid. Fernando ji rozehrál tvrdou ranou, kterou Hůla vytěsnil na tyč a od ní se balón odrazil do hrací plochy.
19'
V krátkém čase jsme viděli dvě šance, po jedné na každé straně, s oběma si poradily pozorné obrany.
18'
Abrhamově pokusu chybělo hodně k tomu, aby se vlezla mezi tři tyče.
18'
Michal Hůla při zákroku utrpěl úder do hlavy, po chvilce ovšem pokračuje.
18'
Duarteho přesný pas doklepává do sítě ADRIANO – 2:1.
17'
Duarteho dalekonosnou střelu vyráží Klečka do zámezí.
17'
Tentokrát tísněný Diece bránu svým pokusem nenašel, zachvěla se pouze síť za brankou.
16'
Dieceho projektil vychýlil nohou Klečka do autu.
15'
Gajdoš z úhlu prověřil Hůlovu pozornost, domácí gólman si věděl rady.
14'
Hůlův pas přes téměř celé hřiště odhlavičkoval před lačným Senrou urostlý Matěj Klier.
13'
Čapek opět získal důrazným napadáním míč a jeho nahrávku dorazil za Hůlova záda MELLO FARIA MATHEUS – je srovnáno na 1:1.
12'
Čapek vybojoval míč v souboji s Adrianem a poslal jej na Bragu, kterého vychytal Hůla.
11'
Fernandův nástřel před branku usměrnil Pedro Heinrich Braga na teplickou svatyni, šanci reflexivně zlikvidoval Michal Hůla. Následná dorážka se do brány nevešla.
9'
Rapid načas uzamkl aktivním napadáním teplické hráče před jejich brankou, domácí mají potíže se ze soupeřova tlaku vymanit.
8'
Senra pěkným pasem našel Rhouilu, jenže ten trefuje bránu pouze z boku.
8'
Teplická kombinace končí v autu.
7'
Další pokus Svarogu likviduje brankář Klečka.
6'
DUARTE se uvolnil a mířil přesně k tyči – 1:0.
5'
Fernando jen těsně minul Hůlovu bránu.
5'
Duarte sestřelil Matěje Čapka a rozhodčí Řeháček jej trestá žlutým kartónkem.
4'
Též Michal Hůla musel ukázat něco ze svých brankářských dovedností.
2'
První akumulovaný faul na straně Rapidu.
1'
Daniel Klečka si připisuje první úspěšný zákrok.
00:01'
Domácí nastupují v bílých sadách, hosté v černožluté kombinaci, rozhodčí vybrali zelené dresy.
V severočeském derby se střetne Svarog Teplice s ústeckým Rapidem.

Svarog, který vede ligovou tabulku s pěti výhrami a dvěma remízami, bude chtít v čele soutěže setrvat a do utkání vstupuje jako favorit.

Ústí do soutěže ovšem také vstoupilo slušně a s třemi výhrami v zádech se pokusí favorita zaskočit.

Zápas začíná v obligátních 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.