1. FUTSAL liga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spartak Perštejn : Plzeň - 14. března 2023   20:00

01:56' Rešetár   • 04:36' Gabriel   • 16:59' Tomáš   • 36:31' Michal
Treml Lukáš – Novák Radek, Holman Jaroslav, Klíma Daniel, Caio Cardeal De Jesus Cesar, Polanský Tomáš, Belej Michal, Chmelan Jiří, Baran Jiří, Salák Michal
Vedoucí: Kocourek Pavel
Asistent: Filinger David
Lasch – Chládek, Vlašič; delegát: Smreček
SH Kadaň
436 diváků
Plzeň
Němec Lukáš – Vahala Ondřej, Rick Gabriel, Rešetár Lukáš, Buchta Tomáš, Kozár Peter, Vnuk Tomáš, Holý Michal, Křivánek Lukáš, Knobloch Adam, Seidler Michal, De Oliveira Pereira Francisco Diece, Cavalcante Iwazaki Caio Heriqu, Kunstner Dušan
Vedoucí: Hodek Jakub
Asistent: Štrajt Michal

39:56'
Klíma zkusil poslední kop, ale ten letěl nad hostující bránu a výsledek už je rozhodnuto.
39:40'
Spartak Perštejn ještě pokouší nejspíše poslední možný útok.
39:01'
Hraje se poslední minuta dnešního utkání.
38:42'
Poslední sekundy do konce utkání a v obou týmech můžeme vidět chuť vyhrát.
38:42'
Oddechový čas pro tým SK Interobal Plzeň.
38:42'
Domácí Spartak Perštejn má druhý akumulovaný faul.
38:15'
Domácí lavička vyžaduje neustálý tlak na hostující družstvo.
37:37'
Poslední dvě minuty zbývají do ukončení zápasu a rozhodnutí o vítězi a ačkoliv se Spartak v tomto utkání držel více v útoku, tak o tři góly vede Plzeň.
36:31'
Oddechový čas pro tým Spartak Perštejn.
36:31'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Autorem branky je SEIDLER MICHAL.
35:56'
Klíma se probojoval k míči a přes celé hřiště se vydává prověřit hostujícího Němce, který na něho byl však připravený a míč mu sebral.
34:34'
Ačkoliv je Plzeň ve vedení, tak si stejně můžeme povšimnout vystresovaných hostujících trenérů.
33:16'
Do prázdné brány se to pokusil dostat domácí Belej, kterému se to však povedlo dostat pouze těsně vedle konstrukce.
32:50'
Ze sportovní haly k dnešnímu ostrému utkání přihlíží 436 diváků, kteří zde tvoří fantastickou atmosféru.
31:51'
Perštejnu netrvalo příliš dlouho a je opět zpátky na útočné polovině, kde se stále snaží o to samé a to o již zmiňované vyrovnání stavu hry.
31:38'
Hostující SK interobal Plzeň má již PÁTÝ akumulovaný faul.
31:21'
Klíma ztratil míč na útočné polovině a tak se Plzeň dostává do protiútoku.
30:30'
Plzeň byla držena dlouho v obraně a pomalu začala dělat chyby, které jim můžou být osudnými.
30:10'
Hostující SK Interobal Plzeň má čtvrtý akumulovaný faul.
29:39'
Perštejn se už několik dlouhých minut drží na útočné polovině a hostující lavička už ztrácí na trpělivosti.
28:35'
Atmosféra ve sportovní hale přesahuje všechny meze, díváme se na velmi napínavé utkání.
27:25'
Perštejn je stále v útoku a neustále si připisuje střelu po střele, ale stále se míč nedostal do brány.
27:08'
Žlutá karta pro tým SK Interobal Plzeň (Rick Gabriel).
27:08'
Hostující SK Interobal Plzeň má třetí akumulovaný faul.
26:30'
Překvapivý útok domácích, ve kterém se jim už povedlo vyzkoušet tři střely a stále zůstat na míči, vše zatím bez vstřelené branky.
26:24'
Hostující SK Interobal Plzeň má druhý akumulovaný faul.
25:09'
Hostující SK Interobal Plzeň má první akumulovaný faul..
25:00'
Celou minutu se Plzni dařilo držet Spartak v obraně, ale nyní Caio vybojoval míč a domácí vytváří tlak.
23:54'
Další šanci měl Perštejn, který kombinuje přes střed a posouvá do útoku.
22:49'
Domácí Spartak Perštejn má první akumulovaný faul..
21:38'
Hostující Seidler přihrává na střed a pomalu se společně s týmem dostává na útočnou polovinu.
20:30'
Před krátkou chvíli začal druhý poločas a je již zřejmé, že proti domácímu Spartaku dnes stojí silný soupeř a to zda si s ním Spartak zvládne poradit, rozhodne až druhý poločas.
20:01'
Úvodní výkop druhého poločasu má SK Interobal Plzeň.
20:01'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:40.
20:00'
19:53'
Poslední sekundy do konce prvního poločasu a Spartak v útoku.
19:01'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
17:54'
Plzeň stahuje Němce na střed a dostává Spartak do obranného postavení.
17:00'
Hráči Spartaku nedokázal využít akumulovaného faulu, přišli o míč a při samostatném útoku Tomáše Vnuka obdrželi i branku.
16:59'
Autorem branky je VNUK TOMÁŠ.
16:52'
16:52'
Hostující SK Interobal Plzeň má první akumulovaný faul.
15:11'
Perfektní souhra celé domácí čtyřky, která se probojovala z obrany až do útoku.
15:11'
Perštejn právě vstřelil branku!
Autorem branky je CAIO CARDEAL DE JESUS CESAR.
13:20'
Přes celé hřiště to Němcovi do rukou poslal domácí Baran.
11:59'
Do útoku se opět staví Spartak.
10:33'
Lavička domácího Spartaku není vůbec nadšená s výkonem podaným v první půlce prvního poločasu.
09:12'
Skvělý zákrok domácího Tremla, který vyskočil proti míči a úspěšně ho chytil.
08:55'
Hostující Diece se pokusil o útok, ale neuhlídal si míč a ten se dostal mimo hřiště, rozehrávat bude Spartak.
08:45'
08:12'
Hostující Kozár kope míč přes celé hřiště, kde už si z brány vybíhá Treml, který míč zpracovává a Spartak bude u míče.
07:53'
Salák sám na brankáře Němce, ale tomu se povedlo míč vyrazit mimo hřiště.
07:19'
Plzeň opět na míči, ale Spartak tvoří vysoký tlak, ve kterém se snaží vybojovat míč.
06:34'
Po prvních minutách zápasu to zatím vypadá, že dnes není Spartak ve své kůži, ale neustále se snaží dostat na správnou vlnu.
05:53'
Spartak se fantasticky ubránil intenzivnímu útoku Plzně.
05:32'
Další střela ze strany hostující Plzně, tentokrát bez vstřelené branky.
04:54'
Přestože se na míči drží převážně Spartak, tak Plzni stačí získat míč a jít do rychlého protiútoku.
04:36'
Autorem branky je RICK GABRIEL.
03:49'
Perfektní šance, kterou se Spartak pokusil využít k vyrovnání, ale nezdařilo se.
02:43'
Caio se s míčem probojoval až do útoku, kde přihrává na Klímu, který trefuje hostujícího Němce.
01:56'
První útok v utkání si připisuje Plzeň, které se rovnou povedlo i vstřelit branku.
01:56'
Autorem branky je REŠETÁR LUKÁŠ.
00:30'
Hned od začátku Spartak kombinuje přihrávky na své polovině a zakládá útok.
00:01'
Úvodní výkop prvního poločasu má Spartak Perštejn.
00:01'
Spartak čeká poslední zápas základní části 1. Futsal ligy, v něm ho bude čekat suverén ligy – SK Interobal Plzeň. Plzeň za celou základní část nepoznala hořkost porážky a k jistotě udržení prvního místa, bude chtít v Kadani určitě vyhrát. V minulém kole Plzeň deklasovala Rapid Ústí 16:1. Spartak už má jistotu sedmého místa po základní části a v play off pravděpodobně narazí na jednoho soupeře z dua Plzeň – Chrudim. Spartak v minulém kole remizoval s Olomoucí 5:5.
V rámci posledního 22. kola 1. Futsal ligy se utkají týmy Spartak Perštejn a SK Interobal Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.