Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litovel : Karviná - 22. září 2018   17:00

Litovel
Litovel
13' Geist  • 20' Vincour  • 22' Piwko  • 23' Vincour  • 25' Číhal  • 29' Štencl  • 31' Tkadleček  • 36' Macek  • 41' Piwko  • 43' Hanák  • 45' Vincour  • 46' Macek  • 55' Vincour
20:32
(10:16)
Karviná
Karviná
2' Solák   • 3' Nantl   • 5' I. Stojanović   • 7' Solák   • 8' Solák   • 10' Solák   • 13' Solák   • 14' Nedoma   • 15' M. Brůna   • 18' Nedoma   • 23' Nedoma   • 23' Monczka   • 24' Nedoma   • 27' Jan Užek   • 28' Solák   • 30' Jan Užek   • 32' I. Stojanović   • 33' Jan Užek   • 34' Solák   • 36' Jan Užek   • 36' Solák   • 37' Nedoma   • 44' Nantl   • 45' Piątek   • 48' Solák   • 49' Jan Užek   • 51' Monczka   • 52' Monczka   • 53' Jan Užek   • 54' Plaček   • 60' Jan Užek
Litovel
Karviná

60'
Definitivní tečku za skóre udělal v posledních vteřinách parádní ranou Jan Užek.
57'
Litovel se přece jen dočkala alespoň dvaceti branek, dvacátou vstřelil z dalšího sedmimetrového hodu Luděk Piwko.
55'
Sérii šesti branek v řadě narušil čtvrtým gólem v zápase Marek Vincour.
54'
Záměr s time outem nevyšel zcela dokonale. Z další protiakce se prosazuje Jan Plaček.
54'
Litovel si ještě žádá čas na poradu. Úkolem bude dohrát závěr utkání především se ctí.
53'
Série pěti branek v řadě podpořil další ranou přímo do šibenice karvinský Jan Užek.
52'
Naopak to začíná zavánět rozdílem třídy. Z rychlého útoku udeřil znovu Marek Monczka.
51'
Začala poslední desetiminutovka a Karviná poprvé v utkání vede o deset branek. Ne ne, Tatran již dnešní duel nezvrátí.
49'
Po gólu Jana Užka vede Karviná o devět gólů. Stíhací jízda Tatranu se s úspěchem, s největší pravděpodobností, nepotká.
48'
Dominik Solák znovu navyšuje náskok Karviné a zapisuje již svoji devátou branku v dnešním ligovém utkání.
47'
Hostující Matěj Nantl dostává díky třem trestům červenou kartu.
47'
Komplikace pro domácí přichází s trestem pro Havlíčka, Litovel se musí bránit přesile z Karviné.
46'
Litovel se stále drží na dostřel, zásluhou Tomáše Macka ztrácí nyní sedm branek. A to rozhodně není nesmazatelný rozdíl.
45'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
45'
Pohledná akce Tatranu skončila na levačce Marka Vincoura, který snižuje na rozdíl sedmi branek.
44'
Další neproměněný postupný útok Litovle ztrestal z rychlé protiakce Matěj Nantl.
43'
K dorážce se po střele z dálky dostal nejdříve Tomáš Hanák, který proti sedícímu brankáři již neměl výrazný problém skórovat.
42'
Nezdá se. Po faulu Číhala proměnil sedmičku na druhé straně Marek Monczka.
41'
Ani jednou se Luděk Piwko ze sedmičky mýlit nedokázal, a tak náskok Karviné rázem činí již "jenom" sedm gólů. Dočkáme se dramatu?
41'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Ivan Stojanović).
41'
Domácí budou pokračovat v útoku, na což domácí trenér reaguje time outem.
40'
Ze sedmimetrového hodu znovu snižuje Luděk Piwko. Litovel se ještě nevzdává, smazat osmibrankový náskok však bude nesmírně složité.
37'
Stejně tak o chvíli později karvinský Nedoma.
36'
Dominik Solák se s ničím nepáral a z velké vzdálenosti ostrou ranou znovu rozjásal hostující lavičku.
36'
Dva slepené góly opět skóre posunuly, na Užka totiž rychle navázal Tomáš Macek.
36'
Jan Užek však uklidnil Karvinou velmi rychlým způsobem.
35'
Piwko je na sedmimetrové hody dnes stoprocentní a zapisuje si již čtvrtou branku.
35'
Útok Karviné zmařen pro přešlap, Litovel chystá razantní odpověď.
34'
Zde se rodí zřejmě definitivní porážka Litovle. Soláka si při postupu nikdo nevšímal, tak si hostující střelec došel až do ideálního zakončení a ideálně stanovil rozdíl na osm branek.
33'
Nyní se domácí znovu nedohodli a byli za to Janem Užkem krutě potrestáni.
32'
Na opačné straně dostal spoustu prostoru Ivan Stojanovič, který znovu uklidňuje hostujícího favorita. Nic se nemění, rozdíl šesti gólů stále trvá.
31'
Skóre druhého poločasu otevírá z rychlého kontru Dominik Tkadleček.
31'
Karviná si v prvním poločase vypracovala proti Tatranu šestibrankový náskok a zatím pohodlně kráčí za další výhrou.
30'
30'
Jan Užek se šikovně obtočil kolem posledního hráče a ranou o zem pod břevno nekompromisně zakončil.
29'
Předchozí tvrzení již neplatí, domácí Štencl se prosadil střelou z pravé strany.
28'
Dominik Solák se na malou chvilku odmlčel, nyní je ale zpět. Dvě minuty před koncem znovu navyšuje náskok Karviné na šest branek.
28'
Ani střídající brankář Tabara nezabránil dalšímu gólu Piwka ze sedmičky.
27'
Brankář Juráš vyrazil ostrou ránu přímo k Janu Užkovi, který pohotovou dorážkou znovu uklidňuje karvinské házenkáře.
26'
Piatek zezadu zastavil útok Tatranu a Karviná se tak bude muset znovu bránit v oslabení. Domácí se začínají soupeři nepříjemně přibližovat.
25'
S rychlou odpovědí pod horní tyč přispěchal Jiří Číhal.
24'
Nepřesná rozehrávka Juráše vynesla balon až na křídlo na Nedomu, který střelou na bližší tyč udeřil potřinácté.
24'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Zbránek).
23'
Marek Monczka se dnes poprvé zapisuje mezi střelce, Karviná znovu vede o pět.
23'
V posledních minutách se nám střelci rozjely, Marek Vincour z křídla dokázal prostřelit karvinského gólmana a znovu snížil.
23'
Třetí gól ale zaznamenal také Nedoma, který hostům vrací pohodlné pětibrankové vedení.
22'
Piwko se nemýlil ani ze třetí sedmičky a upravuje na 6:10.
21'
Jan Užek dostává dvouminutový trest, čímž nabídne domácímu mužstvu možnost se dostat ke Karviné ve skóre trochu blíže.
21'
Karviná si deset minut před pauzou bere oddechový čas.
20'
Střela Marka Vincoura se od tyče odrazila do brankářových zad a následně skončila v síti. Domácí korigují.
18'
Hosté velmi rychle zakulacují dosavadní gólový zisk na deset zásluhou Miroslava Nedomy.
17'
Luděk Piwko se ani ze svého druhého sedmimetrového hodu v zápase mýlit nedokázal.
16'
Další akci hostí nyní zastavila branková konstrukce, i nadále ale Karviná svírá obranu Tatranu.
15'
Domácí se střelecky trápí, naopak Karviné to jde náramně. Michal Brůna svoji první trefou v utkání navýšil již na rozdíl šesti branek.
14'
Osmou trefu Karviné přidává Miroslav Nedoma.
13'
Dominik Solák je zatím jednoznačnou hvězdou utkání. Nyní se prosadil razantní ranou ze střední vzdálenosti.
13'
František Geist si z křídla sběhl do středu a o zem nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout.
12'
Šanci na ukončení hluché pasáže jim dává vyloučení Nantla.
12'
Litovel již sedm minut neskórovala a s jejími ambicemi na úvodní výhru v sezoně to zatím vypadá hodně bledě.
10'
Netrvalo dlouho a hosté se prosazují pošesté. Brankář Juráše již čtvrtým gólem v utkání prostřelil Dominik Solák.
10'
Havlíček dostává za nedovolený zákrok dvouminutový trest, Karviná dostane další možnost na navýšení svého tříbrankového vedení.
9'
Tatran Litovel není spokojen s průběhem dnešního mače a logicky si bere čas na poradu.
8'
Hostující Dominik Solák je již na třech brankách. Karviná se začíná dostávat do trháku.
8'
Dva zákroky brankářů po jednom na každé straně přenáší hru znovu před branku Tatranu.
7'
Dnes poprvé sledujeme dvoubrankové vedení na straně hostí. Dominik Solák se neohroženě vrhl do rozhozené obrany Litovle a o zem mezi nohama Juráše zakončil přesně.
6'
Fantastický brankář Juráš předvedl vynikající zákrok, kterým zamezil čtvrté radosti Karviné!
5'
Na začátku páté minuty jsme měli znovu vyrovnáno, avšak jen na malý moment. Minimální rozdíl nyní udává střela hostujícího Stojanoviče.
4'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Jan Užek).
3'
Piwkova střela skončila po zákroku brankáře na tyči, vzápětí si hostující gólman připisuje další kvalitní zásah.
3'
Kroky při rozehrávce domácích přinesly rychlou protiakci, kterou nekompromisně zakončil Matěj Nantl. Karviná poprvé vede.
2'
Dominik Solák zakončil individuální akci do protipohybu brankáře a velmi rychle srovnává stav dnešního utkání. Dopředu se znovu žene Tatran.
1'
Zkraje utkání dostali domácí možnost házet sedmimetrový hod, který bez obtíží proměnil Luděk Piwko.
1'

Tatran Litovel: Juráš, Navrátil, Fabián – Kuchař, Barabáš, Číhal, Hanák, Šuba, Jan Šmíd, Tkadleček, Havlíček, Štencl, Kršek, Hrachový, Prošvic, Vincour, Macek, Geist, Piwko.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović, Tabara – M. Brůna, Monczka, Růža, Kraina, Piątek, Noworyta, Plaček, Chudoba, Drzyzga, Wozniak, Jan Užek, Solák, Zamarski, Mucha, Nantl, I. Stojanović, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.