Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Nové Veselí - 5. května 2018   17:00

Královo Pole
1' Cáb  • 1' Cáb  • 2' Václav  • 5' Cáb  • 6' Václav  • 6' Václav  • 11' Cáb  • 13' Havlát  • 15' Havlát  • 19' Dostalík  • 20' Koubek  • 25' J. Hanták  • 28' Adamčík  • 30' Hastík  • 32' J. Hanták  • 36' Václav  • 39' Koubek  • 40' Havlát  • 43' Koubek  • 45' Cáb  • 47' Dostalík  • 48' Havlát  • 51' Dostalík  • 52' T. Mičola  • 54' Cáb  • 54' Havlát  • 55' Dostalík  • 58' Cabák  • 59' Havlát  • 60' Koubek  • 60' Hastík
31:35
(13:16)
Nové Veselí
Nové Veselí
1' Živojinović   • 3' Živojinović   • 4' Chosik   • 5' Sekulić   • 6' Skalický   • 7' Štěrba   • 8' Štěrba   • 9' Živojinović   • 10' Melichar   • 19' Skalický   • 20' Melichar   • 22' Melichar   • 26' Sekulić   • 28' Skalický   • 31' Valoušek   • 33' Sekulić   • 36' Valoušek   • 38' Ptáčník   • 39' Živojinović   • 45' Bartůněk   • 47' Chosik   • 49' Chosik   • 50' Živojinović   • 54' Chosik   • 55' Sekulić   • 56' Štěrba   • 57' Sekulić   • 58' Krčál   • 59' Bartůněk   • 60' Ptáčník   • 60' Bartůněk
Opava, Válek
Nové Veselí

SKKP Handball Brno – TJ Sokol Nové Veselí 31:35 (13:16)
Nejvíce branek: Havlát 6, Cáb 6, Koubek 5/1 – Štěrba 7/4, Živojinović 5, Sekulić 5. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/4. Vyloučení: 2:2. ČK: Burget (BNO).
60'
Bartůněk se závěrečnou sirénou posílá míč pod Koňaříka a udává tak konečnou podobu skóre.
60'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
60'
Hastík snižuje 20 vteřin před koncem na rozdíl dvou branek.
60'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Lukáš Koubek).
59'
Bartůněk si v dobré pozici věděl rady a zvyšuje.
59'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Brejk Havláta končí brankou, domácí stále prohrávají o tři branky.
58'
Krčál vypálil z levé strany přesně do branky domácích.
58'
Cábák snižuje po akci na pravé straně. Brno teď skutečně musí bojovat o každý míč.
58'
Skalický dostal míč do dobré pozice, ale nedokázal propálit Koňaříka.
57'
Sekulić převzal míč od Šterby a poslal jej přesně k tyči.
56'
Štěrbův pokus přes obránce končí v brance domácích.
55'
Teď Dostalík nezaváhal a své postavení dokázal zúročit v branku.
55'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
54'
Studený si připsal důležitý zákrok, když vychytal Dostalíkovu povedenou ránu.
54'
Chosik se prosadil po individuální akci a hosté opět vedou o dvě branky.
54'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Havlát se dostal k vystižené rozehrávce Nového Veselí a svůj brejk zakončil kontaktní brankou! V Brně se schyluje k dramatu!
54'
Krásnou kombinaci Brna zakončuje Tomáš Cáb a je to jen o dvě branky.
53'
Čtvrtá úspěšná sedmička pro Štěrbu.
53'
Marko Živojinović pronikal nebezpečně do brankoviště byl faulován, sedmička pro hostující Nové Veselí.
52'
Mičola dostal míč do volného prostoru a prokázal své kvality, když přesně trefil prostor u levé tyče.
51'
Dostalík se dostal do brejku a přesně mířenou střelou pod víko nedal Studenému šanci.
50'
Akce domácích skončila na dobře postavené obraně hostujícího týmu, který tak může opět zaútočit.
50'
50'
Žviojinović dostal pas z levé strany a přesně mířenou ranou zvýšil.
49'
Cábákův pokus z pravého křídla zastavil prostorově výrazný brankář hostí, kteří mohou jít vpřed.
49'
Chosik využil velkého množství prostoru a zvyšuje na rozdíl tří branek.
48'
Havlát dostal míč do levé strany a dobře mířenou ranou propálil Studeného.
47'
Dostalík se na brankovišti dobře zorientoval a snížil.
47'
Chosik zakončil akci Veselí přesnou střelou k bližší tyči.
46'
Rychlý kontr zakončoval Koubek, ale těsně minul hostující branku.
46'
Pšenica zastavil akci hostí a domácí mohou zaútočit.
45'
Cáb předvedl svou rychlost a rychlou akci po levé straně zakončil přesně mířenou ránou ke vzdálenější tyči.
45'
Bartůněk dostal dlouhý pas za obranu a propálil Pšenicu k bližší tyči.
43'
Hanták z dobré pozice netrefil hostující branku. Veselí opět může zamířit k brance Králova Pole.
43'
Koubek propálil Studeného z levé strany a hosté vedou již jen o tři branky. Dočká se Brno nějakého dramatu?
42'
Burget dostává červenou kartu za souboj se Skalickým.
42'
Skalický dostává dvě minuty za souboj s Burgetem.
41'
Studený si na míč sáhl, ale vytáhnout Koubkův pokus již nestačil.
41'
Dostalík faulován v zakončení, sedmička pro Brno.
40'
Tentokrát se z levého křídla Havlát nemýlil a snížil.
40'
Štěrba mohl navýšit na rozdíl sedmi branek, ale svůj brejk zakončil pouze do břevna!
39'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Marko Živojinović).
39'
Koubek propálil Studeného z vrcholu brankoviště.
38'
Ptáčník dostal až příliš prostoru na levé straně a dává jednadvacátou branku hostí.
38'
Havlát dostal míč do pro něj netypické pozice, na levé křídlo, ale Studeného nepropálil.
36'
Václav se protáhl po pravé straně a propálil gólmana Studeného.
36'
Valoušek dostal hodně prostoru a propálil Pšenicu.
35'
Hanták fauloval Sekuliće a dostává dvě minuty.
35'
Domácí mají skutečně nekončící tlak, ale nedaří se jim probít se do brankové příležitosti.
34'
Lob hostujícího Bartůňka končí mimo domácí branku, domácí mohou zaútočit na snížení.
34'
Václav chtěl vzít brejkovou situaci na sebe, ale netrefil hostující branku.
33'
Sekulić se dostal do brejku a dokázal jej zakončit vstřelenou brankou.
33'
Hastík faulován na kraji brankoviště, domácí zůstávají u míče.
33'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Štěrba).
32'
První střelu Melichara sice zastavil Pšenica, ale následnou dorážku musel hasit Václav faulem. Sedmička pro hosty.
32'
Hantákova nepovedené rána zaskočila Studeného a ten tak pustil míč za svá záda.
31'
Valušek se vyšrouboval hodně vysoko a dokázal propálit Pšenicu.
31'
Hosté se tlačí k brance domácích, kteří formují obranný blok.
31'
První půle vyšla lépe hostujícímu týmu, který dokázal využít chyb v domácí rozehrávce a a zejména nedůslednosti v bránění a vybudoval si lehký, tříbrankový náskok.
30'
30'
Veselí obléhá branku domácích a v samotném závěru rozezvučelo pravou tyč domácí branky.
30'
30'
Hastík si na brankovišti počínal jako buldok a přesnou a tvrdou střelou dokázal snížit.
30'
Ohlášena poslední minuta první půle.
29'
Štěrba ani tentokrát nezaváhal. Hosté vedou o čtyři branky.
29'
Sekulić faulován při zakončení, další sedmička pro hosty.
29'
28'
Skalický vyběhl z pravého křídla a přesnou střelou vrátil hostujícímu týmu vedení o dvě branky.
28'
Adamčík dostal míč za úroveň bránících hráčů a našel prostor u bližší tyče.
27'
První šanci hostí zhatil technický přestupek Sekuliće, domácí tak mohou kupředu a nasbírat cenné vteřinky.
27'
Kučera dostává dvě minuty za faul na vrcholu brankoviště. Domácí tak čekají v závěru poločasu krušné chvíle.
26'
Vít Schams byl zraněn po jednom ze zákroků a do hostující branky tak musí Michal Studený.
26'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
26'
Sekulićovu ránu nedokázal Pšenica zastavit a hosté vedou opět o tři branky.
25'
Hanták dostal hodně prostoru na levé straně a dokázal ostře vypálit. Jeho ránu zastavila až síť.
25'
25'
Sedmička pro hosty, Živojinović se statně probíjel mezi domácími hráči a byl faulován.
25'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
24'
Hanták vypustil ze svého zápěstí ostrou ránu, kterou dokázal zastavit hostující gólman svým obličejem na brankové čáře, domácím dnes štěstí zrovna nepřeje.
24'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Michal Dostalík).
22'
Melichar zakončil svůj brejk neomylně pod víko domácí branky.
22'
Koubkova kulišárna, tedy zakončení mezi nohy bránícího hráče na poslední chvíli vychytal brankář hostí.
21'
Fantastický Pšenica dokázal v krátkém časovém sledu vychytat jak Sekuliće, tak dorážku Melichara!
20'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
20'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Marko Živojinović).
20'
Domácí vybojovali míč pro Koubka, který ač faulován, tak dokázal srovnat!
19'
Domácí lídr, Michal Dostalík, dostal míč na vrchol brankoviště, otočil se a povedenou ranou snížil.
19'
Skalický neomylně vymetl vzdálenější šibenici.
18'
Burget měl na rukou srovnání, ale tváří v tvář hostujícímu gólmanovi zaváhal.
17'
Útočná akce domácích zakončena nepřesným pasem, domácí se musejí vracet k vlastní brance.
16'
Cabákova zakončení sraženo, do brejku zamířili hosté, ale těm se nazdařilo trefit branku.
16'
Pšenica musel předvést těžký zákrok proti tečované ráně a podržel svůj tým a domácí mohou zaútočit na srovnání.
15'
Havlát se vyšrouboval do výšky a přesnou a ostrou ranou nedal brankáři hostí šanci.
14'
Domácí se patrně oklepali z tlaku hostí a již aktivně útočí na branku Veselí.
13'
Havlát si krkolomně narazil s Dostalíkem a svou akcí snížil na rozdíl dvou branek.
12'
Hosté obléhají branku Brna a hledají skulinku v domácí defenzívě.
11'
Domácí vybojovali míč u vlastní branky a do samostatného úniku prchl Cáb, jehož střelu brankář nedokázal chytit.
11'
Akce domácích končí nepřesným zakončením, hosté jsou v utkání prozatím jasně lepší.
10'
Melichar nevěděl co s míčem, tak jej poslal na branku a udělal dobře, neboť se míč zastavil až v brance.
9'
Pšenica sice dokázal zlikvidovat brejk Štěrby, ale o chvíli později se na něj hnal Živojinović, na jehož ránu už byl krátký.
8'
Štěrba prokázal své kvality a přesnou ranou přes obrannou hráz domácích navyšuje vedení hostí.
8'
Václavova akce končí hvizdem rozhodčího, který odpískal sporné kroky, Veselí míří vpřed.
7'
I v oslabení dokázali hosté získat vedení zpět, Štěrbův průnik po křídle zastavila až síť.
6'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
6'
Lukáš Václav opět pronikl po pravém křídle a i přes faul dokázal srovnat.
6'
Skalický se protáhl po levém křídle a poslal míč přesně k pravé tyči.
6'
Václav svou akci po pravé straně zakončil brankou.
6'
Chosik dostal opět spoustu prostoru a jen díky své technické chybě nezakončil svou akci přesně.
5'
Na jedné straně zabránil navýšení skóre výborným zákrokem Pšenica, na straně druhé si s brankářem hostí pohrál Cáb a snížil.
5'
Domácí defenzíva nepochopitelně nepokryla Sekuliće a ten propálil Pšenicu.
4'
Roman Chosik dostal hodně prostoru na středu a dokázal toho využít.
3'
Hanták vypálil zpoza jednoho z obránců, ale brankář hostí si poradil a míč vyrazil.
3'
2'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
1'
1'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Tomáš Cáb).
1'
1'
A nyní vstupují na palubovku domácí, které vede Luboš Hlípala.
Hosté nastupují v červené kombinaci dresů, na hrací plochu jsou vedeni Ondřejem Skalickým.
Rozcvičky obou týmů jsou u konce. Následuje nástup týmů na palubovku.
Oba celky se již rozcvičují na hrací ploše, podobně jako minulý týden, tak i dnes bude patrně návštěva na domácím stadiónu celkem chatrná, neboť v Brně panuje skutečně pěkné počasí a navíc na vedlejším stadiónu bojuje brněnská Zbrojovka s Jabloncem.

SKKP Handball Brno: Koňařík, Zaplatílek, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Cáb, Koubek, Burget, Kučera, Hastík, Adamčík, J. Hanták, Cabák.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Studený – Skalický, Valoušek, Veselý, Živojinović, Bartůněk, Melichar, Sekulić, Krčál, Štohanzl, Nedvěd, Štěrba, Chosik, Ptáčník.

Rozhodčí: Opava, Válek.
TJ Sokol Nové Veselí
Nové Veselí má již záchranu v extralize jistou. Sedmibodový polštář nad posledními Strakonicemi jim dává jistotu účasti v nejvyšší soutěži i pro další ročník a osud utkání v Brně jim tak může být v podstatě lhostejný. naopak bedlivě budou zápas Nového Veselí sledovat Strakonice, neboť ty skutečně potřebují, aby SKKP body nesbíralo.
SKKP Handball Brno
Brněnští mají již takřka jistou záchranu. Stoprocentní ji však budou mít až po zisku alespoň jednoho bodu z následujících tří duelů. Výrazný krok z již zmíněné záchraně v nejvyšší soutěži udělali domácí házenkáři minulý týden, když na své palubovce porazili, celkem nečekaně, Hranice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.