Házená - Extraliga muži - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Strakonice - 24. února 2018   17:00

Královo Pole
3' Hastík  • 5' Kučera  • 8' Cáb  • 9' Hastík  • 11' Havlát  • 13' Havlát  • 15' Kučera  • 16' Stein  • 21' Kučera  • 22' Cabák  • 23' Stein  • 25' Hastík  • 25' T. Mičola  • 27' Hastík  • 29' Havlát  • 30' Cabák  • 31' Cáb  • 33' Stein  • 37' Stein  • 38' Adamčík  • 40' Stein  • 43' Havlát  • 44' Havlát  • 48' Cáb  • 50' Dostalík  • 50' Burget  • 53' Cabák  • 54' Cabák  • 55' Hastík  • 55' Cabák  • 56' Havlát
33:32
(18:9)
Strakonice
Strakonice
5' Krejčí   • 7' Mošovský   • 8' Marienka ml.   • 20' Mošovský   • 21' Samek   • 28' Pek   • 30' Marienka ml.   • 32' Mošovský   • 33' T. Nejdl   • 33' Samek   • 34' Marienka ml.   • 35' Samek   • 36' Marienka ml.   • 37' Samek   • 39' Mošovský   • 41' Zdychynec   • 48' Wildt   • 49' Samek   • 52' Mošovský   • 52' T. Nejdl   • 53' Krejčí   • 54' Marienka ml.   • 56' T. Nejdl   • 57' Samek   • 59' Marienka ml.   • 59' Krejčí   • 60' Samek
Baader, Novotný
Strakonice

SKKP Handball Brno – HBC Strakonice 1921 33:32 (18:9)
Nejvíce branek: Havlát 8/2, Hastík 5, Stein 5 – Mošovský 10/5, Samek 7, Marienka ml. 6. Rozhodčí: Baader, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/2 – 5/5. Vyloučení: 8:2. ČK: Václav (BNO).
60'
Osm vteřin před koncem poločasu si domácí berou oddechový čas.
60'
Půl minuty před koncem utkání snižuje Samek na rozdíl jediné branky.
59'
Krejčí z křídla propálil Koňaříka a je to rázem o dvě branky.
59'
Marienka využil ztráty domácích na útočné polovině a snižuje na rozdíl pouhých tří branek.
58'
Mošovský proměňuje svou pátou sedmičku v zápase a dává hostujícímu týmu naději.
58'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Daniel Burget).
57'
Koňařík výborným zákrokem podržel svůj tým a nedovolil Najdlovi skórovat!
57'
Samek snižuje, když přesnou střelou podstřelil Koňaříka.
56'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
56'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Adam Stein).
56'
Nejdl z brejku snižuje.
55'
Cabák vypálil zpoza brankoviště a na této brance nemá Mráz čisté svědomí.
55'
Hastík dostal míč za čáru a domácí vedou o pět branek.
54'
Marienka povedenou střelou snižuje.
54'
Cabák si ze své pozice našel prostor pro střelu a vymetl šibenici v Mrázově brance.
53'
Krejčí využil prostoru u brankoviště a snižuje.
53'
Cabák našel prostor u bližší tyče hostující branky a domácí opět vedou o pět branek.
52'
Nejdl zakončil brejk hostí přesnou střelou a Brno opět musí začít pozorně bránit.
52'
Mošovský opět snižuje stav duelu a domácí vedou jen o pět branek.
51'
Havlát nepropálil Mráze a pohrdl tak šancí na sedmigólový náskok.
51'
Dostalík opět ukazuje jak moc platným pro Brno je a vybojoval sedmičku.
50'
Burgetův pokus končí gólem a domácí již mají otěže duelu ve svých rukou.
50'
Dostalík dostal přihrávku přes celé hřiště a svou ostrou ranou nedal Mrázovi šanci na zákrok.
49'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Samek).
48'
Cáb z levého křídla propálil Mráze a vrací domácím vedení o pět branek.
48'
Wildt dostal prostor který potřeboval a snižuje.
47'
Pokus Havláta likviduje Mráz, hosté opět míří k brance domácích.
46'
I další akci hostí likviduje domácí defenzíva a zaútočit může Havlát.
45'
Marienka z dobré pozice výrazně přestřelil. Domácí mohou zamířit vpřed.
44'
Hosté bez brankáře.
44'
Oddechový čas pro hosty. Hosté evidentně ztrácí otěže zápasu, které si na začátku druhé půle vzali od domácích.
44'
Havlát dostal míč do výhodné pozice a posílá svůj tým do vedení o dvě branky.
44'
Brněnští se ubránili protiakci soupeře a mohou zamířit vpřed.
43'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
43'
Havlát dostal dost prostoru na středu pole a propálil Mráze a vybojoval také přesilovku.
43'
Mošovský se postavil k sedmičce suverénně a stejně ji proměnil.
43'
Sedmička pro Strakonice
42'
Havlátovu střelu zlikvidoval Mráz, ale míč se k Havlátovi vrátil, Brno šetří vteřinky.
41'
Zdychynec hned z kraje dokázal snížit opět na rozdíl čtyř branek. Pro Brno teď bude klíčové co nejvíce zdržovat hru.
41'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
41'
Lukáš Václav tvrdě sestřelil jednoho z domácích a inkasuje červenou kartu. Tohle je pro Brno velmi nepříjemná ztráta.
40'
Adam Stein z pravé stran přeloboval Mráze a vrací domácím náskok pěti branek.
39'
Mošovský se zády k brance prosazuje a snižuje na rozdíl čtyř branek.
38'
Adamčík se dostal do dobré pozice a zvolil zakončení silou a i přes zákrok Mráze dostal míč do branky.
37'
Steinovu ránu zlikvidoval Mráz, obratem udeřil na druhé straně Samek.
37'
Stein vyběhl z pravé strany a obloučkem překonává Mráze v hostující kleci.
36'
Domácí trenér si celkem logicky bere timeout.
36'
Mráz lapil nebezpečnou střelu jednoho z Brňanů a obratem Marienka snižuje.
35'
Mošovský dává na rozdíl pěti branek. Brno musí zabrat.
35'
Cáb fauloval a je z toho sedmička pro hosty.
35'
Samek uprchl obráncům Brna a snižuje na rozdíl šesti branek! Tohle pro Brno nezačíná dobře.
34'
Domácí se opravdu budou muset začít snažit. Marienka snižuje na rozdíl sedmi branek.
34'
Adamičík sice vstřelil branku, ale ta je pro jeho faul neuznána.
33'
33'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
33'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Nejdl).
32'
Mošovského pokus nebyl nějak razantní, ale pro Koňaříka byl překvapivý a ikdyž si na něj domácí gólman sáhl, tak nestačil jeho pokus zastavit.
31'
Tomáš Cáb dostal potřebný prostor a dvacet vteřin po začátku poločasu posílá domácí do desetibrankového vedení.
31'
První poločas dnešního souboje mezi domácím Královým Polem a hostujícími Strakonicemi má jasného průběhu prozatím. Domácí zaslouženě vedou o devět branek a Strakonice budou muset skutečně zabrat, aby měli šanci na bodový zisk.
30'
30'
30'
V závěru se prosazuje hostující Marienka a Brno vede už jen o devět branek.
30'
Cabák využil prostoru mezi obránci a Brno vede o deset branek.
30'
Domácí kombinují na útočné polovině a nikam se neženou.
29'
Domácí si ale berou vedení o devět branek zpět. Jiří Havlát se prosadil přesnou ranou.
28'
Rychlý brejk Strakonic dokázal proměnit Pek a přesnou ránou do šibenice snižuje.
28'
Mošovský si s nařízenou sedmičkou poradil a snižuje na rozdíl devíti branek.
28'
27'
Opět Hastík, který se uvolnil a dává gól.
27'
Koňařík pokračuje v deptání svých soupeřů! Nejdl postupoval sám na brankáře domácích, ale ten likviduje!
25'
Mičola zachytil rozehrávku Strakonic a svůj brejk zakončil rozvlněním sítě hostující klece.
25'
Hastík se uvolnil rychlou kličkou a dává další gól svého týmu!
24'
Slabou střelu likviduje Koňařík a domácí mohou postupovat kupředu.
24'
Hosté obléhají klec domácích, ale prozatím bez výsledku.
23'
Oddechový čas pro hosty.
23'
Adam Stein měl hodně prostoru na pravé straně, dokázal toho využít a přesnou střelou navyšuje vedení Brna.
22'
Cabák chytře přeloboval brankáře Strakonic a domácí opět vedou o šest branek.
21'
Samek propálil Koňaříka a snižuje.
21'
Kučera se dokázal protáhnout z pravé strany a zamířil přesně.
20'
Koňařík je neuvěřitelný a opět likviduje nesmírně nebezpečnou akci hostí!
20'
Mošovský se nemohl na trápení svého týmu dívat a vzal situaci na sebe. A uspěl.
18'
Koňařík předvedl fantastický zákrok, když za letu dokázal vykopnout levou nohu a střelu Krejčího vyrazit!
18'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Michal Dostalík).
17'
Mičolův styl bránění se rozhodčímu příliš nezamlouval. Dvě minuty pro brněnského hráče.
17'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
16'
Teď už to Steinovi vyšlo a po přesné přihrávce Cába se prosazuje!
16'
Stein se dostával z pravé strany do zakončení. byl lehce potažen a branku Strakonic minul.
15'
Tomáš Samek dostal prostor ve středu pole, napřáhl ke střele, ale Koňařík si poradil a míč vyráží.
15'
Vít Kučera se dokázal prosadit z pravého křídla a Brno vede již o pět bodů.
13'
Koňařík skutečně drží svůj tým a již poněkolikáté vyškrábl míč špičkami prstů!
13'
Havlát je skutečně ve formě a dává další branku svého celku! Tentokrát překonal brankáře hostí střelou mezi nohy.
12'
Opět Marienka, tentokrát střílel přesněji, ale rozezvučel jen tyč.
12'
Marienka se dostal do dobré pozice, ale netrefil branku.
11'
Jiří Havlát měl již dost dlouhotrvající kombinace domácích a jeho střela končí v brance!
9'
Kompaktní obranný blok domácích si poradil při obléhání své branky a střely z dálky bezpečně likviduje Koňařík
9'
Viktor Hastík využil své síly a posílá svůj tým zpět do vedení o dvě branky.
8'
Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
8'
Marienka z křídla zamířil přesně.
8'
Domácí si počínají skutečně agresivně na brankovišti soupeře a vyplácí se jim to. Cáb si dokázal vybojovat zpět ztracený míč a dává gól.
7'
Mošovský nezaváhal a z dobré pozice dokázal snížit.
6'
Havlát zahrál sedmičku stejně zkušeně jako při předchozím pokusu a navyšuje vedení Brna.
6'
Dostalík si počínal přímo neuvěřitelně na hranici brankoviště a vybojoval sedmičku pro Královo Pole.
6'
Výborný Koňařík se roztáhl na brankové čáře a Krejčí neměl šanci na vstřelení branky.
5'
Cábovu ránu zastavila tyč, ale dorážka Kučery už znamená vedení Brna 3:2.
5'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Adamčík).
5'
Krejčí dokázal proskočit mezi obránci a srovnává.
4'
Mošovský vybojoval faulem na sebe sedmičku pro svůj tým a také ji sám proměňuje. Hosté snižují.
4'
Hosté obléhali branku Brna notnou chvíli a vykoledovali si přesilovku. Dvě minuty pro Mičolu.
3'
Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
3'
Hastík se dokázal na hranici brankoviště obtočit a navyšuje vedení svého týmu.
2'
Marienka fauloval domácího hráče v úniku a dostává dvě minuty.
1'
Havlát si poradil jako mazák, Brno jde do vedení.
1'
Adamčík faulován v jasné pozici, sedmička pro Brno.
1'
Hned z úvodu utkání se míče zmocnili hosté a míří k brance domácích.
1'

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Václav, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Cáb, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Popelka, Adamčík, Hanták, Cabák, Stein.

HBC Strakonice 1921: Jareš, Mráz – A. Nejdl, Zdychynec, Pek, Landsinger, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Matoušík, Samek, Krejčí, Wildt.

Rozhodčí: Baader, Novotný.
Strakonice
Tým Strakonic je na tom podobně jako brněnští házenkáři. V dosavadních šestnácti zápasech vydolovali o bod méně (10 bodů) a patří jim tedy příčka s číslem 11. A náskok na poslední Nové Veselí je pouze jednobodový, oba celky tak skutečně mají oč hrát.
SKKP Brno
Domácí házenkáři se v aktuální sezóně potácejí na hranici postupu do play-off. Aktuálně mají odehráno 16 zápasů, ve kterých vybojoval tým okolo Michala Dostalíka jedenáct bodů. Což je řadí na průběžnou desátou příčku, s dvoubodovou ztrátou na osmý Frýdek-Místek.
Hezké sobotní odpoledne při sledování utkání mezi Královým Polem a Strakonicemi. Utkáním vás bude provázet Kryštof Severa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.