Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Strakonice - 13. května 2018   17:00

Královo Pole
2' Hlípala  • 3' Hlípala  • 6' Burget  • 10' Hlípala  • 11' Havlát  • 13' Cabák  • 14' Hastík  • 18' Kučera  • 20' Burget  • 21' Hlípala  • 22' Havlát  • 23' Kučera  • 26' Havlát  • 30' Havlát  • 33' Cabák  • 34' Koubek  • 37' Burget  • 41' Hastík  • 43' Petrović  • 45' Petrović  • 48' Hastík  • 48' Adamčík  • 52' Havlát  • 54' Adamčík  • 54' Havlát  • 57' Burget  • 58' Hastík
30:29
(15:14)
Strakonice
Strakonice
6' Tockstein   • 7' T. Nejdl   • 11' Pek   • 12' Mošovský   • 14' Mošovský   • 15' A. Nejdl   • 17' Landsinger   • 19' Landsinger   • 24' A. Nejdl   • 26' Schwarz   • 28' Schwarz   • 30' Marienka ml.   • 34' Tockstein   • 38' Tockstein   • 38' Pek   • 41' Pek   • 44' T. Nejdl   • 45' Tockstein   • 46' A. Nejdl   • 51' A. Nejdl   • 52' T. Nejdl   • 55' A. Nejdl   • 56' Mošovský   • 59' Wildt   • 59' Wildt
Hájek, Macho
Strakonice

SKKP Handball Brno – HBC Strakonice 1921 30:29 (15:14)
Nejvíce branek: Havlát 6, Hastík 4, Hlípala 4 – Nejdl 6/1, Mošovský 6/3, Tockstein 4. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/4. Vyloučení: 1:2.
Hostujícímu týmu se nepodařilo srovnat a domácí si tak v posledním duelu sezony připisují tři body.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Hosté si vytváří tlak na branku domácích a mocně bojují o srovnání.
59'
Už je to jen o jednu branku. Wildt dostal prostor na pravém křídle a poslal míč do branky.
59'
Wildt využil volného místa ve středu pole a propálil Pšenicu.
58'
Hastíkovu ránu zastavila až síť. Domácí vedou o tři branky.
58'
K nařízenému sedmimetrovému hodu se postavil Wildt, proti němuž se do branky dostal Koňařík a míč zastavil.
57'
Burget vyběhl z pravého křídla a nekompromisní střelou ke vzdálenější tyči navýšil vedení svého týmu.
56'
Mošovský dostal dostatek prostoru na vrcholu brankoviště, zamířil a našel prostor u bližší tyče domácích.
55'
Nejdl využil clony bránících hráčů a prudkou střelou snižuje.
55'
54'
První šanci Burgeta sice dokázal Jareš zastavit, ale následnou dorážku Havláta nikoliv. Domácí vedou o tři branky.
54'
Adamčík navyšuje vedení domácích, když na brankovišti získal míč a nedal Jarešovi šanci.
52'
Obléhání hostující klece zakončil Jiří Havlát, který na levém křídle zamíchal s míčem a uklidil jej za Jareše.
52'
Nejdlův brejk končí míčem v brněnské síti. Skóre je tak opět vyrovnané.
51'
I s další sedmičkou si Koubek poradil a domácí si berou vedení zpět.
51'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Roman Marienka ml.).
51'
Adam Nejdl si věděl rady a překonal gólmana Pšenicu.
50'
Sedmička i na druhé straně. Hosté tak mají možnost srovnat.
50'
Lukáš Koubek si poradil a Brno je opět ve vedení.
50'
Adamčík faulován, sedmička pro Brno.
50'
Koubkův brejk zastavuje výborným zákrokem Jareš, který vyrazil míč do stropní konstrukce. Domácí zůstávají s míčem v moci.
48'
Adamčík se obtočil okolo obránce a přesnou ranou srovnal.
48'
Hastík se probil do zakončení a v pádu dokázal překonat Jareše.
46'
Oddechový čas pro domácí.
46'
Rychlý brejk hostí zakončuje Adam Nejdl a jeho pokus končí brankou.
46'
Tentokrát nedostal Petrović potřebný prostor a jeho rána zamířila mimo tři tyče.
45'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Michal Tockstein).
45'
Petrović se opět dostal ke své dělovce a ani tentokrát nedal šanci brankáři hostí.
44'
Domácí nepokryli prostor u pravého křídla a Nejdl posílá svůj tým do vedení.
44'
Burget si se svým samostatným únikem neporadil a nechal vyniknout Jareše.
43'
Petrović napřáhl ke své pověstné dělovce a doslova propálil brankáře Jareše, kterému pronikl míč pod tělem.
42'
Mošovský se postavil k nařízené sedmičce a svou pozici zúročil nejlepším možným způsobem – brankou.
41'
Viktor Hastík prokázal své umění a přesně mířenou střelou přes obránce srovnává.
41'
Hosté jdou poprvé v zápase do vedení. Pek si na brankovišti poradil a překonal Pšenicu.
40'
Cabák ve velké šanci ztratil stabilitu a v pádu minul branku hostí.
40'
Mičola zakončoval rychlý brejk, ale trefil jen tyčku!
40'
Burget si opět vyběhl z křídla, ale tentokrát si Jareš poradil.
38'
Rychlý brejk zakončil Pek přesnou střelou. Skóre je tak opět srovnané.
38'
Tockstein svým pokusem překonal Pšenicu a je opět sníženo.
37'
Burget dostal dost prostoru na pravém křídle a svůj výpad zakončil přesnou střelou.
36'
Cabákův pokus vyráží Jareš mimo branku. Domácím se nedaří proměňovat své šance.
36'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
35'
Pšenica si sice sáhl na míč, ale v cestě do branky mu nezabránil.
35'
Sedmička pro Strakonice.
34'
Tockstein si na vrcholu brankoviště poradil a překonal Pšenicu v brance SKKP.
34'
Koubek zaskočil Jareše a střelou k bližší tyči dává sedmnáctou branku Brna v zápase.
33'
Cabák propálil Jareše a navyšuje vedení Brna.
32'
Landsinger se tlačil do zakončení, vypálil, ale Pšenica, jenž nahradil Koňaříka si poradil.
31'
Jareš si poradil se střelou Dostalíka, hosté míří vpřed.
31'
Hlípala faulován při průniku do brankoviště, Brno zůstává na míči.
31'
První půle nepříliš záživného duelu je minulostí. Na obou týmech je jasně vidět, že jim již o nic nejde a domácí tak vedou po prvních třiceti minutách o jednu branku.
30'
30'
Hosté zariskovali bez brankáře, čehož využili domácí a Jiří Havlát poslal se závěrečnou sirénou míč do branky!
30'
Oddechový čas pro hosty. Do konce poločasu zbývá 21 vteřin.
30'
Burgetova šance neproměněna. Hosté mohou zaútočit.
30'
Marienkův pokus překvapil Koňaříka a skončil v síti.
30'
Marienkův pokus zastavuje Koňařík, ale rozhodčí pískají předchozí faul. Hosté zůstávají u míče.
29'
Na jedné straně neodpískali rozhodčí jasný faul na Havláta, na straně druhé odpískali hraniční zákrok Burgeta. Domácí střídačka se oprávněně zlobí.
28'
Chybu domácích obránců využívá Schwarz, jenž zakončil svůj brejk přesně.
27'
Jan Schwarz se pokusil o propálení Koňaříka, ale domácí brankář exceluje a nepustil míč za svá záda.
26'
Havlát se rychlým protáhnutím se dostal do gólové pozice a tu využil.
26'
Schwarz z levé strany vypálil a trefil prostor u pravé tyče domácích.
25'
Opět fantastický Koňařík, který si nejprve poradil s nebezpečnou střelou a vzápětí zlikvidoval i dorážku do odkryté klece!
24'
Nejdlův pokus neměl Koňařík v dohledu a našel tak míč až ve vlastní síti.
23'
Pokus Kučery překvapil Jareše a domácí vedou o tři branky.
22'
Výborný Koňařík, Pekova rána byla tečována, ale domácí gólman vytrčil svou končetinu a zastavil míč!
22'
Havlát zakončil rychlé přečíslení přesnou ranou a zdvojnásobuje vedení Brna.
21'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
21'
Nejdl si našel prostor v postoji Koňaříka a dává duelu remízový stav.
20'
Burger fauloval Peka, sedmička pro hosty.
20'
Vyrovnaný stav netrval dlouho Burget z pravého křídla propálil Jareše a Brno opět vede.
19'
Landsinger dobře využil nabídnutého prostoru a vymetl šibenici v domácí brance.
19'
Domácí již v plném počtu.
18'
Kučera vypálil přes obránce a nedal Jarešovi šanci.
18'
Dostalík faulován na vrcholu brankoviště.
17'
Rychlá akce hostí po levém křídle končí brankou Landsingera. V Brně máme srovnáno.
17'
Mošovský se nemýlil a snižuje na rozdíl jedné branky.
17'
Dvě minuty pro Havláta a sedmička pro Strakonice.
16'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
15'
Nejdl si povodil domácí obránce a následně zakončil mimo dosah Koňaříka.
14'
Viktor Hastík zmátl brankáře hostí naznačením střely a následně uklidil míč do volné poloviny branky.
14'
Mošovský opět využil své parametry a propálil Koňaříka v brance Brna.
13'
Koubek v brejku přenechal Ondřeji Cabákovi, jenž prostřelil gólmana hostí.
13'
Koubek proměnil nabídnutý sedmimetrový hod a domácí opět vedou o dvě branky.
13'
Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Roman Marienka ml.).
12'
Mošovského pokus končí za zády Koňaříka.
11'
Jiří Havlát si udělal kličku z levé strany na střed a posunul ukazatel skóre na číslo 5.
11'
Pek vypekl domácí obránce naznačením kličky a vytvořil si tak dost prostoru pro zakončení, které se mu povedlo a snížil na rozdíl jediné branky.
10'
Hlípala využil svého postavení a přesnou ranou prostřelil Jareše.
9'
Dostalík vypálil ostrou ránu, ale Jareš výborným zákrokem vyráží.
9'
Marienkův pokus si nenašel cestu do branky, domácí tak opět získávají míč do své moci.
7'
Tomáš Nejdl dostal dostatek prostoru ke střele a propálil Koňaříka.
7'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
6'
Rychlý brejk Burgeta končí přesnou střelou a následně brankou.
6'
Tockstein dostal prostor na vrcholu brankoviště a prostřelil Koňaříka.
6'
Nepříjemnou střelu vyplodil jeden z hostujících hráčů, ale Koňařík si dokázal poradit.
5'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Michal Dostalík).
5'
Mičola vypálil nad hostující klec a domácí se musejí vracet.
4'
Krejčího pokus zastavuje boční síť. Domácí se dostávají k míči.
3'
Žlutá karta pro tým HBC Strakonice 1921 (Michal Krejčí).
3'
Hlípala se šikovně protáhl okolo obránce a ač byl faulován, tak dokázal překonat Jareše.
2'
Hlípala dostal dostatečné množství prostoru a svou akci zakončil přesně.
2'
Krejčího pokus nebyl přesný a domácí mohou otevřít skóre.
2'
Jareš zlikvidoval Koubkův pokus a Koňařík se musí opět držet v plné pozornosti.
1'
Domácí ubránili první akci hostí a míří kupředu k brance Jareše.
1'
Začátek duelu bude mírně pozdržen, nyní probíhá nástup hráčů na hrací plochu.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Kukla, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Popelka, Adamčík, Cabák.

HBC Strakonice 1921: Jareš – Schwarz, A. Nejdl, Pek, Landsinger, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Chvosta, Samek, Krejčí, Wildt.

Rozhodčí: Hájek, Macho.
HBC Strakonice 1921
Strakonický tým již má jistotu, že se v nejvyšší soutěži neudrží. Ztrátu na předposlední Brno již nemůže dohnat. Do konce soutěže sice zbývají hostujícímu týmu dva zápasy, ale sedmibodový náskok Brňanům postačí.