Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Frýdek-M. - 30. září 2018   17:00

Dukla
Dukla
3' Jeníček  • 7' Reichl  • 9' Kastner  • 11' Patzel  • 15' Reichl  • 19' J. Kalík  • 24' Šůstek  • 30' Šůstek  • 36' Šůstek  • 45' Kastner  • 49' Syřínek  • 51' Kastner  • 52' Kastner  • 54' Reichl  • 57' Blecha  • 60' Šůstek
22:29
(10:16)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
4' Strack   • 6' Strack   • 7' Klaban   • 7' Bosák   • 10' Strack   • 11' Bosák   • 12' Petrovský   • 16' Petrovský   • 17' Žvak   • 20' Klaban   • 20' Petrovský   • 22' Klaban   • 26' Petrovský   • 34' Klaban   • 37' Klaban   • 40' Petrovský   • 42' Stržínek   • 43' Gřešek   • 46' Klaban   • 47' Strack   • 53' Bosák   • 54' Strack   • 57' Bosák   • 58' Gřešek   • 59' Stržínek
Dukla
Hájek, Macho
Eden
Frýdek-M.

Frýdek senzačně poráží Duklu o sedm branek a Litovel už je tak jediným ligovým celkem bez bodu. Hosté měli průběh zápasu zcela pod kontrolou. Nepovolili na koncentraci. Dukla udělala hodně ztrát. Ve druhém poločase navíc vystupňoval svůj výkon Pyško. Domácím nešlo směrem dopředu vůbec nic. Nakonec tedy Pepino překvapivě, ale bez větších problémů bere dva body. Příští týden se představí doma proti Zubří, Dukla bude hrát v Hranicích.
60'
Šůstek je z pravé spojky posledním střelcem zápasu.
60'
Pravá domácí spojka je faulovaná.
60'
Kroky levé spojky hostů.
59'
Stržínek skóruje výskokem na pravé spojce na devítce k přední tyči.
59'
Podstřel z pravé spojky přistál vedle zadní tyče, Šimůnek přiznal teč.
58'
Šůstek tlačil míč mezi nohama Pyška při sedmičce, ale hostující brankář byl úspěšnější.
58'
Stržínek propasíroval míč z pravé spojky na pivota Gřeška a ten o zem skóroval.
57'
Patzel našel z levé spojky Blechu na levém křídle a ten mířil k zadní tyči.
57'
Bosák dorazil z šesti metrů střelu z levé spojky.
57'
Zavázal kryje zakončení z levého křídla po balónu z levé spojky.
56'
Hostující brankář inkasoval po zakončení z levé spojky mezi nohy a hosté si následně vzali timeout.
56'
Klaban se na pravém křídle otočil kolem Blechy a zakončil k přední tyči do Zavázala.
55'
Pyško nestihl reagovat na brejk Patzela z levé spojky k přední tyči.
55'
Jeníček strhl Petrovského na střední spojce, dvě minuty pro házenkáře Dukly.
54'
Několikátý faul na Stržínka na pravé spojce v krátkém sledu.
54'
Strack se prosadil z levé spojky.
54'
Reichl kontroval brankou z pivota.
53'
Zavázal nedosáhl na zakončení z levého křídla z ruky Bosáka.
53'
A zase faul na Stržínka na pravé spojce.
52'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Kastner si vyskočil na pravém křídle pro překonání Pyška.
52'
Střelu střední spojky vytáhl Zavázal levou nohou.
52'
Stržínek si při postupném útoku došel pro devítku na pravé spojce.
51'
Patzel začal dohrávku, kterou ukončil Kastner trefou z pravého křídla.
51'
Klaban byl postrčený na pravé spojce (zřejmě) Blechou.
50'
Dukla netrefila prázdnou branku po ztrátě soupeře.
50'
Frýdek zatím pádem dostal dvojku za špatné střídání.
50'
Špatné střídání hostů, bylo jich na hřišti příliš.
20'
Píská se faul na Gřeška na pivotu.
49'
Mynář ještě fauloval zakončujícího Syřínka a po třetím vyloučení pro něj zápas končí, dostává červenou kartu.
49'
Pyško byl bez šance po střele Syřínka z osy hřiště a střední vzdálenosti.
49'
Obrana pomohla Zavázalovi proti zakončení z levé spojky.
48'
Dukla ztrácí balón.
48'
Faul na Patzela na devíti metrech.
48'
Režnický se postavil na pivota.
47'
Strackova střela z levé spojky doletěla k druhé tyči do dolního rohu branky.
47'
Vít Pyško chytá (snad) životní zápas, protože zasáhl i proti vyložené šanci z pivota.
47'
Frýdek fauloval pravou spojku.
46'
Mynář nahrál na pravé křídlo a od ruky Klabana dopadl míč k zadní tyči.
45'
Šimůnek si pomohl faulem na devíti metrech.
45'
Pyško vytáhl rukou zakončení z pravé spojky z druhé vlny a šesti metrů na vzdálenější tyčku.
45'
Ale dorážkou z šestky už levačkou do sítě.
44'
Kastner míří do brankové konstrukce.
44'
Zastavení pravé spojky mimo pravidla, sedmička pro Duklu.
43'
Mynář oslovil z levé spojky na pivotu Gřeška a ten (asi) i přes zásah Zavázala zvyšuje na rozdíl devíti branek.
43'
Klíma natáhl z levé spojky k bližší tyči, tam byl Pyško.
42'
Stržínek se na pravé spojce protáhl na šest metrů a zakončil levačkou k delší tyči.
42'
Mynář donutil protihráče k faulu na levé spojce.
41'
Jeden z domácích hráčů přiletěl na pravou spojku do druhé vlny, ale na Pyška si nepřišel.
41'
Dukla útočí s Reichlem na pivotu.
41'
Oddechový čas pro domácí.
41'
Hosté postavili obranu 0:6.
40'
Zavázal byl krátký na střelu z levé spojky v podání Petrovského.
40'
Sudí odpískali Dukle útočný faul.
40'
Klíma si vyměnil míč se Šůstkem a ten byl poté faulovaný na pravé spojce.
39'
Stržínek střílel z pravé spojky přes protihráče do Zavázala.
38'
Pyško se činí proti levé spojce a dnes je to jeho zápas.
38'
Pyško chytá skvěle a skokem k levé tyči udržel balón před brankovou čárou.
38'
Tentokráte si Pyško věděl rady se zakončením Šůstka z levé spojky, ale domácí pokračují v útoku.
37'
Klaban překonal Zavázala z pravého křídla pod břevno po přihrávce z pravé spojky.
36'
Šůstkova bomba z levé spojky přistála u přední tyče.
36'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Stržínek).
36'
Zavázal kryje zakončení z pravé spojky na zadní tyč.
35'
Oba týmy jsou kompletní a nyní hraje Frýdek se Stržínkem na pravé spojce.
35'
Dukla se neprosadila trhákem a Pyško se raduje.
35'
Mynář rozdával míče z pravé spojky, ale Zavázal poté vykopl levou nohu.
34'
Dukla skórovala ze spojky do pravé poloviny branky.
34'
Který končí trefou Klabana z pravého křídla do dolních pater branky.
33'
Zavázal čelí postupnému útoku hostů.
33'
Patzel poslal sedmičku do nohy Pyška.
32'
V první minutě druhého dějství padly dvě branky a nyní naví je domácí hráč vyloučený, takže Frýdek disponuje přesilovou hrou šest na pět.
31'
Začal nám druhý poločas, uvidíme zda se hostům podaří dotáhnout překvapení.
31'
Frýdek vede překvapivě po poločase o šest branek. Dukla dělá obrovské chyby, rozchytala Pyška. Hosté skórovali v úvodu zejména z trháků. Zatím se domácím nedaří směrem dopředu vůbec nic. Pepino v závěru přidalo několik branek ze spojky, rozstřílel se i Petrovský. Hostující celek je zatím bez bodu, ale nemá daleko od toho, aby se odpoutal od poslední Litovle.
30'
30'
Petrovského obrana zablokovala a proti Mynářovi z levé spojky zasáhl Zavázal.
30'
Faul na střední spojku, Frýdek hází devítku.
30'
Šůstek poslal balón z levé spojky ke vzdálenější tyči za Pyška.
29'
Strack dostal dvě minuty za faul na pravou spojku.
29'
Sudí pískají faul na Patzela na levé spojce, devítka.
29'
Po nahrávce Petrovského mířil Stržínek výskokem z pravé spojky do soupeře.
28'
Vynikající Pyško rukama proti zakončení ze spojky do levé šibenice z pohledu střelce.
28'
Frýdek si pomohl faulem na pravou spojku Patzela.
28'
Pyško zasahuje po střele z pravé spojky na přední tyč.
27'
Zavázal si sáhl na sedmičku Petrovského, ale míč i tak končí v síti.
27'
Za nedovolený zákrok na pivota je nařízena sedmička pro hosty.
27'
Frýdek má na hřišti Bosáka či Stracka a také na Petrovského.
26'
Kroky Dukly na spojce.
26'
Petrovský vyskočil na střední spojce a přes blok natlačil míč pod víko.
26'
Pyško nastavil levou ruku po sražené střele Kalíka z pravé spojky.
25'
Dukla zatím kombinuje, ale nevystřelila při postupném útoku.
25'
Nahrávka Stracka z levé spojky šla do brankoviště k domácímu brankáři.
25'
Stržínek byl faulovaný, devítka.
24'
Šůstek překonal ze spojky k levé tyči brankáře hostů.
24'
Stržínek poslal míč na pravou spojku, ale spoluhráč z druhé vlny nedostal balón do branky.
23'
Útočný faul levé domácí spojky a balón tak mají hosté.
23'
Gřešek zasáhl Patzela tvrdě na pravé spojce, domácí házenkář je v pořádku.
22'
Strack byl zablokovaný na střední spojce, ale Klaban dorazil míč zprava do sítě.
22'
21'
Kalík minul z pravé spojky levačkou přední tyčku.
21'
Faul na levou spojku, devítka proti hostům.
20'
Tak dlouho si hosté přihrávali na devítce až Petrovský skóroval po pravé ruce Petržaly k levé tyči.
20'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář).
20'
Dukla reagovala brankou ze spojky při krátkém útoku.
20'
Mynář posunul míč z pravé spojky do pravého křídla, kde se zapsal Klaban mezi střelce.
19'
Kalík snižoval ze střední spojky a také střední vzdálenosti.
19'
Strack přestřelil branku z levé spojky.
18'
Pyško byl připravený i na střelu z pravé spojky a hrát bude Pepino.
18'
Ještě k tomu byl Patzel držený na devíti metrech a střední spojce.
18'
Faul na Šůstka dává domácím devítku.
17'
Petrovský našel z levé spojky Žvaka na pivotu a Frýdek vede o pět branek.
17'
Pyško vyskočil po zákroku po vyložené šanci Dukly.
16'
Petrovský narval zakončení z levé spojky na druhou tyč.
15'
Petrovský zrychlil hru z levé spojky, ale proti levému křídlu pomohla Petržalovi branková konstrukce.
15'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
15'
Syřínek dohrál se spoluhráčem míč do pivota a Reichl prostřelil brankáře k pravé tyči.
14'
Petržala šel k pravé tyči proti střední spojce a podržel svůj celek.
14'
Chyba Dukly na levé straně, útočí Frýdek.
13'
Daniel Čurda už to nevydržel a vzal si timeout.
13'
Několikátá ztráta Dukly v tomto duelu.
12'
Petrovský střílel přesně z pravé spojky k zadní tyči.
12'
Petrovský připravil míč ze střední spojky pro pivota Gřeška, ten zapsal faul na vlastní osobu.
11'
Patzel umístil svoje zakončení ze spojky k pravé tyči.
11'
Dukla vyrobila další hrubku na spojce a Bosák utekl do souboje s brankářem, který zakončil razantní střelou.
10'
Mynář se omluvil Syřínkovi za faul, ale jde na trestnou lavici.
10'
Strack si naběhl zleva na střed a z výskoku pokořil Petržalu.
10'
Dukelský útok trval pouze krátce, ale jeho sníženo na rozdíl dvou tref.
10'
Frýdek uspěl postupným útokem a brankou ze spojky.
9'
Jenže dorazil míč levačkou z šestky.
9'
Kastner si rozhýbal Pyška a poté trefil levou nohu brankáře.
8'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
8'
Reichl vybojoval sedmičku na pivotu při střetu s dvěma protihráči.
8'
Faul na levou spojku, ale zatím jen devítka pro domácí celek.
7'
Další ztrátu potrestal Bosák samostatným únikem a překonáním Petržaly.
7'
Klabal reagoval trefou z pravého křídla.
7'
Reichl snížil z pivota proti Pyškovi.
6'
Dukla má na spojce Patzela, Klímu a Syřínka.
6'
Po chybě Dukly na spojce udeřil Strack z trháku a pravé strany.
5'
Strack byl na levé spojce zablokovaný a Petržala poté zasáhl u delší tyčky.
5'
Nahrávku Stracka z levé spojky nezpracoval Gřešek na pivotu, ale byl faulovaný.
4'
Pyško skočil k druhé tyči proti zakončení z levé spojky.
4'
Strack ukončil postupný útok bombou z levé spojky pod víko.
3'
Syřínek nahrával z pravé spojky do pravého křídla a Janíček srovnal na zadní tyč.
3'
Gřešek se provinil proti pravidlům po ztrátě a dostane dvě minuty.
2'
Klíma ze střední spojky mířil k levé tyči, kde byl Pyško.
2'
Dukla nasadila na pravou spojku Syřínka, Pepino hraje obranu 0:6.
1'
Petrovský překonal pravačkou Petržalu.
1'
Stržení pravého křídla znamená sedmičku pro hosty.
1'
Strack se postavil na levou spojku proti obraně, ve které je i Blecha.
1'
Gřešek vyhodil míč z poloviny hřiště.
1'

HC Dukla Praha: Zavázal, Petržala (C), Štefanič – Zelenka, J. Kalík, Režnický, Šimůnek, Klíma, Patzel, Reichl, Křístek, Jeníček, Syřínek, Kastner, Šůstek, Blecha.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Strack, Žvak, Mazur, Mynář, Bosák.

Rozhodčí: Hájek, Macho.
Dukla Praha neobhájila na jaře zlato a ve čtvrtfinále ji Plzeň ve třech zápasech (pokaždé o gól) oplatila porážku z finále. Po sezoně se s hlavním městem rozloučila reprezentační spojka Mubenzem. Naopak přišel Klíma ze Zubří. Velkou změnu udělala Dukla také na postu trenéra, kam nasadila bývalého reprezentanta Daniela Čurdu s někdejším pivotem Václavem Vraným.

Pražané zatím v tomto ligovém ročníku prohráli v Lovosicích, remizovali doma s Plzní a venku poté o gól porazili Jičín. Dnes jsou podle mínění sázkových kanceláří jasným favoritem. Již zmiňovaný Václav Vraný však očekává těžký a důležitý duel. K dispozici by měl mít jednoho z největších talentů české házené Vojtěcha Patzela.
Frýdek byl před čtvrtým kolem předposlední, když zatím všechny tři zápasy prohrál, tzn. s Novým Veselím, Plzní a Kopřivnicí. Trenér Kekrt staví především na Vojtěchu Petrovském a Martinu Stržínkovi na spojce, stejně tak na Vítu Pyškovi v brance. Nejlepším střelcem mužstva je však momentálně Kocich, autor čtrnácti přesných zásahů. Na levém křídle se často objevuje mladík Musálek, což je věkem ještě dorostenec. Na pivotu můžeme očekávat Adama Gřeška. Ten nedohrál první zápas sezony v Novém Veselí kvůli roztrženému obočí. Frýdek prohrál se Sokolem 22:23.
Delegát ČSH = Petr Pešek
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu čtvrtého kola házenkářské extraligy mezi Duklou Praha a Frýdkem-Místkem. Začínáme v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.