Házená - Extraliga muži - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Dukla - 27. ledna 2019   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Petrovský  • 9' Bosák  • 11' Bosák  • 13' Bosák  • 25' Musálek  • 26' Bosák  • 33' Gřešek  • 34' Šimek  • 35' Kocich  • 46' Petrovský  • 53' Kocich  • 55' Petrovský  • 57' Kocich  • 60' Bosák
24:27
(11:13)
Dukla
Dukla
1' Reichl   • 2' Režnický   • 7' Hradecký   • 9' Režnický   • 12' Cigáň   • 15' Kastner   • 17' Reichl   • 24' Klíma   • 27' Kastner   • 30' Klíma   • 30' Klíma   • 38' Jeníček   • 40' Patzel   • 42' Klíma   • 43' Patzel   • 47' Cigáň   • 48' Reichl   • 52' Klíma   • 53' Cigáň   • 54' Kastner   • 60' Patzel
Frýdek-M.
Coch, Cáb, Pyško – Bosák, Mynář, Pomichálek, Musálek, Mazur, Žvak, Horáček, Strack, Kocich, Bureš, Klaban, Petrovský, Hečko, Stržínek, Šimek, Gřešek.
Valášek, Vychodil
Dukla
Štefanič, Petržala, Zavázal – Cigáň, Šůstek, Blecha, Kastner, Hlavatý, J. Věcek, Syřínek, Harabiš, Jeníček, Křístek, Reichl, Patzel, Krouský, Klíma, Sviták, Šimůnek, Režnický, Hradecký, Zelenka, Špaček.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn zápasů.
Dukla nakonec přehrála soupeře z Frýdku-Místku díky perfektní defenzivě ve druhé polovině. Dukla se díky tomu dostala do čtyřbrankového vedení, které si již pohlídala.
60'
Ještě v poslední minutě se trefuje Bosák.
60'
Je rozhodnuto. Za Duklu se trefuje Patzel.
59'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Petrovský tentokráte trefuje ze sedmičky pouze tyč.
57'
Opět se prosazuje Kocich.
56'
Dukla opět vystavila neprůchodnou hráz.
55'
Další branku trefuje Petrovský.
54'
Ještě jedna branka v rychlém sledu, tu střílí Kastner.
53'
Čtvrtou branku během minuty zařídil Kocich.
53'
Stejně rychle se trefuje Cigáň.
53'
Domácí opět dokázali urychleně snížit....
52'
Již pátou brankou v utkání navyšuje vedení Dukly Klíma.
51'
Oddechový čas pro domácí.
50'
Dukla opět velice dobře brání.
49'
Ondrušíkovi se snaží snížit druhou brankou v zápase.
48'
Reichl přidává další branku a posílá Duklu do zřejmě rozhodujícího trháku.
48'
47'
Cigáň vrací Pražanům tříbrankový náskok.
46'
Petrovský urychleně snižuje.
45'
Dukla se nyní dostává do vedení o 3 branky. To tu ještě nebylo.
44'
Pražané vystavují opět perfektní defenzivu a domácí jsou pod tlakem pasivity.
43'
Patzel na druhé straně zakončuje střelou o zem.
43'
Za Pepino snižuje Ondrušík.
42'
Za Duklu se prosazuje opět Klíma. Dukla vede znovu o dvě branky.
41'
Dukla ubránila útok a může sama jít do ofenzivy.
40'
Vojtěch Patzel vrací Dukle vedení.
39'
...a z rychlého brejku domácí ihned srovnávají.
39'
Frýdek zakončuje....
38'
Štěpán Jeniček tuto šanci využívá a Dukla je tak opět ve vedení o 2 branky.
37'
Dukla se dalšímu ataku ubránila a může útočit.
36'
Cigáň dnes podruhé proměňuje sedmičku a vrací Dukle vedení.
35'
Kocích po pěkné kombinaci snižuje zcela osamocený.
34'
Šimek se na šestce obtočil kolem svého strážce a zakončil.
34'
Dukla přidává branku a je zpět ve dvoubrankovém vedení.
33'
Gřešek střílí svůj první gól zápasu a snižuje stav na rozdíl jedné branky.
32'
Oba dva brankáři nyní předvedli fantastické zákroky. Do útoku se vrací Frýdek – Místek.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:55.
Vidíme vyrovnané a poměrně tvrdé a vyhrocené utkání. Nedá se říci, že by jeden ze soupeřů ovládal alespoň část utkání, přesto jde Dukla do šaten za dvoubrankového vedení a to především zásluhou poslední minuty.
30'
30'
A je to opět Klíma, kdo se prosazuje.
30'
Klíma posílá Duklu do vedení, následný útok soupeře Dukla ubránila. Dukla má možnost jít do dvoubrankového trháku.
29'
Utkání začíná být vypjaté. Nezapojí se už však do něj Žak, zřejmě za protesty.
28'
Hosté se nyní ubránili a jsou to teď oni, kdo může jít po svém útoku do vedení.
27'
Kastner se prosazuje střelou od tyče.
26'
Z křídla se opět prosazuje Bosák a Frýdek se tak po dlouhé době ujímá vedení.
25'
Pavel Musálek srovnává stav na 10:10.
24'
24'
Dlouhou dobu bez branky ukončuje Klíma a dostává Duklu do vedení.
23'
Domácí obrana je úporná...totéž se ale dá říci i o té Pražské.
22'
21'
Frýdek se dlouho statečně bránil. Nakonec byla Dukle odpískaná pasivita.
20'
Domácí míří mimo. Dukla tak má šanci jít opět do vedení.
19'
Na druhé straně ze sedmičky srovnává Petrovský.
18'
Domácí brankář si připisuje další zákrok.
17'
Vít Rechl dostává Duklu opět do vedení.
16'
Frýdečtí bleskově srovnávají.
16'
Dukla okamžitě přidává další branku.
15'
Domácí dokázali rychle srovnat.
15'
Kastner využívá chyby domácích a vrací Dukle vedení.
14'
Domácím bylo odpískáno prorážení.
13'
Cigáň se trefuje ze sedmičky ještě v téže minutě a srovnává na 6:6.
13'
Bosák svojí třetí brankou v utkání vrací domácímu týmu vedení.
12'
Z cca 10 metrů se trefuje Cigáň.
11'
Jakub Bosák se dnes trefuje podruhé poté, co si připsal domácí brankář úspěšný zákrok.
10'
Ze sedmičky se opět prosazuje Petrovský.
9'
Ještě v téže minutě se prosazuje Režnický a vrací Dukle vedení.
9'
Bosák využívá přesilovou hru a srovnává na 3:3.
8'
Na druhé straně snižuje ze sedmičky Petrovský.
7'
Z křídla se prosazuje Hradecký.
6'
Gřeškovu střelu zablokovala obrana Dukly. Gřešek v pádu kolenem ještě udeřil protihráče, za což si odnáší žlutou kartu.
5'
NA druhé straně přestřeluje ze sedmičky Kocich.
4'
Zřejmě Křístek neproměňuje sedmičku.
3'
Snižuje Petrovský.
2'
Dukla jde už do dvoubrankového vedení.
1'
V útoku začíná Dukla a hned jde do vedení zásluhou Reichla.
1'
Co bylo řečeno před malou chvílí, platí i pro vzájemné zápasy Dukly a jejího dnešního rivala. Ačkoliv do května loňského roku Frýdek-Místek vyhrál nad Duklou naposledy v roce 2013, v roce 2018 se mu to podařilo hned dvakrát, z toho jednou v právě probíhající sezóně, kdy v Praze Duklu hráči z Frýdku zdemolovali 22:29.
HC Dukla Praha drží aktuální šňůru dvou proher, neboť se jim nepovedla dvě pohárová utkání s Karvinou. Dukla však tuto sezónu není tou obávanou Duklou Praha, se kterou týmy nechtěly hrát a dokonce hrozí, že v této sezóně se nepodívá ani do play off. Její aktuální 9. příčka tomu opravdu nenasvědčuje, avšak na osmé Zubří ztrácí pouze dva body a má utkání k dobru.
Tým Pepino SKP Frýdek-Místek je aktuálně na 6. příčce extraligové tabulky, což není, dá se říci, žádným překvapením. Tým z Moravy drží sice aktuálně sérii 3 utkání bez výhry (z toho jeden zápas byl v poháru), nutno však poukázat i na skutečnost, že Frýdek v této sezóně nevyhrál na vlastní palubovce pouze první dva zápasy sezóny a to s Kopřivnicí a s Plzní.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání Extraligy mužů v házené, ve kterém se proti sobě představí týmy Pepino SKP Frýdek-Místek a HC Dukla Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.